Setari Cookie-uri

sunt indragostita dar maritata

Buna am nevoie de un sfat mam indragostit nebuneste de un barbat dar eu sunt maritata , vreau sa mentionez ca relatia cu sotul meu nu a mers niciodata el este foarte gelos si posesiv in 10 ani de casnicie nu am simtit nici o afectiune din partea lui am suferit foarte mult in toti acesti ani .Am uitat sa mentionez ca avem si 1 copil impreuna si asta ma tinut atata timp langa el , insa acum iubesc cu adevarat si nu stiu ce sa fac , pe sotul meu nu lam iubit niciodata si daca va intrebati de ce mam maritat cu el sa stiti ca nu a fost alegerea mea ci doar a lui , nu stiu daca ma va intelege cineva dar am fost luata cu forta cred a intelegeti ce spun si la vremea aceea mia fost rusine frica sa-l denunt . Sunt foarte multe multe de povestit cert este ca ochi mei au au varsat foarte multe lacrimi si nu mai vreau.
Dupa cum va spuneam mam indragostit de un barbat , ne iubim amandoi nebuneste si ne dorim unul pe celalalt nu am avut nici o relatie intima cu el ptr ca neam cunoscut pe net si nu am avut ocazia sa ne intalnim de vina este distanta dintre noi , el este un barbat singur si mia cerut sa ma marit cu el ,sa vin la el .Problema este ca nu stiu ce sa fac ma gandesc la copil , daca ii cer sotului divortul nu o sa accepte niciodata si imi este foarte frica ptr ca stiu ca o sa devina violent.Va rog sa ma ajutati nu stiu ce sa fac , imi doresc o familie in care sa fiu si eu fericita si sa simt ca sunt iubita .
mioara2000
Postat pe 21 August 2010 09:25
imi pare rau, dar povestea asta a ta mi se pare copiata dintr-o telenovea auzi!!!... am fost luata cu forta...dar in fata ofiterului de stare civila, ce facea? iti tinea kalashnikovul intre coaste?...zi ma, da...zi ma, da
in rest, noi cum putem sa te ajutam?...pt ca imi pare rau sa te anunt, dar noi nu putem sa-ti punem in fata un castron plin cu fericire
miss_darine
Postat pe 21 August 2010 09:37
De la: mioara2000, la data 2010-08-21 09:25:54Buna am nevoie de un sfat mam indragostit nebuneste de un barbat dar eu sunt maritata , vreau sa mentionez ca relatia cu sotul meu nu a mers niciodata el este foarte gelos si posesiv in 10 ani de casnicie nu am simtit nici o afectiune din partea lui am suferit foarte mult in toti acesti ani .Am uitat sa mentionez ca avem si 1 copil impreuna si asta ma tinut atata timp langa el , insa acum iubesc cu adevarat si nu stiu ce sa fac , pe sotul meu nu lam iubit niciodata si daca va intrebati de ce mam maritat cu el sa stiti ca nu a fost alegerea mea ci doar a lui , nu stiu daca ma va intelege cineva dar am fost luata cu forta cred a intelegeti ce spun si la vremea aceea mia fost rusine frica sa-l denunt . Sunt foarte multe multe de povestit cert este ca ochi mei au au varsat foarte multe lacrimi si nu mai vreau.
Dupa cum va spuneam mam indragostit de un barbat , ne iubim amandoi nebuneste si ne dorim unul pe celalalt nu am avut nici o relatie intima cu el ptr ca neam cunoscut pe net si nu am avut ocazia sa ne intalnim de vina este distanta dintre noi , el este un barbat singur si mia cerut sa ma marit cu el ,sa vin la el .Problema este ca nu stiu ce sa fac ma gandesc la copil , daca ii cer sotului divortul nu o sa accepte niciodata si imi este foarte frica ptr ca stiu ca o sa devina violent.Va rog sa ma ajutati nu stiu ce sa fac , imi doresc o familie in care sa fiu si eu fericita si sa simt ca sunt iubita .
Casca ochii bine sa nu cazi din lac in put! De unde sti ca cel de pe net nu este un obsedat,maniac etc s-au de unde ai certitudinea ca e mai bun decit barbatul tau? Cum adica sotul tau nu ar fi de acord cu divortul? Daca nu esti fericita divortezi si basta ca oricum indiferent de ce zice el procesul merge inainte iar copilul revine in sarcina mamei! Nu inteleg de ce toate femeile dau vina pe copii cind se stie clar ca ei sint mai nefericiti in preajma unor parinti scandalagii! Din ceea ce scri tu deduc ca il stii de frica pe barbatul tau si totusi umbli pe net cu altul care te ameteste cu vorbe goale ca doar vorbele sint moca.Parerea mea este sa renunti la amindoi si apoi cu mintea limpede sa incepi o noua viata alaturi de copilul tau!
kudika1993
Postat pe 21 August 2010 09:37
Bun....am inteles ca te-a luat cu forta...cu japca sau cum vrei sa ii spui,dar de ce ai stat 10 ani cu el,te-a sechestrat cumva?Si copilul tot cu japca ai ales sa il faci? Pe tipul de pe net l-ai cunoscut si face to face?
Barbie30
Postat pe 21 August 2010 09:41
De la: Barbie30, la data 2010-08-21 09:41:18Bun....am inteles ca te-a luat cu forta...cu japca sau cum vrei sa ii spui,dar de ce ai stat 10 ani cu el,te-a sechestrat cumva?Si copilul tot cu japca ai ales sa il faci? Pe tipul de pe net l-ai cunoscut si face to face?

barbie zi-mi si mie cum a luat-o cu forta...ca mor de curiozitate
miss_darine
Postat pe 21 August 2010 09:43
De la: miss_darine, la data 2010-08-21 09:43:56
De la: Barbie30, la data 2010-08-21 09:41:18Bun....am inteles ca te-a luat cu forta...cu japca sau cum vrei sa ii spui,dar de ce ai stat 10 ani cu el,te-a sechestrat cumva?Si copilul tot cu japca ai ales sa il faci? Pe tipul de pe net l-ai cunoscut si face to face?

barbie zi-mi si mie cum a luat-o cu forta...ca mor de curiozitate


Poate ca face parte dintr-o anumita etnie in care parintii hotarasc casatoria cu japca.... Problema nu e ca a luat-o cu forta ci ca a stat singurica cu el inca 10 ani dupa japca....
Barbie30
Postat pe 21 August 2010 09:45
mda, mie mi se pare si continuarea de-a dreptul apoteotica..."el este un barbat singur si mia cerut sa ma marit cu el ,sa vin la el"...cred ca vreo o reeditare a celor 10 ani
miss_darine
Postat pe 21 August 2010 09:49
vrea
miss_darine
Postat pe 21 August 2010 09:50
Incerc sa inteleg casatoriile astea cu japca,dar daca stii ca nu il iubesti si nu ai cam nici o treaba cu el ,de ce mai faci si un copil?
De ce nu se gandesc la acel copilas inainte de a se arunca cu capul inainte? Pe bune de o sa le inteleg vreodata...
Barbie30
Postat pe 21 August 2010 09:54
nici n-ai cum barbie sa intelegi un asemenea comportament...sunt o gramada de lucruri care conduc la lipsa coloanei vertebrale...o familie dezorganizata cu un tata alcoolic si comp abuziv, o mama la fel de carpa care i-a picurat in urechiuse fetei ...e sotul tau in fata lui d-zeu inghite tot ce-ti face, etc acum e cazul sa imi cer iertare mioarei ca poate am fost cam dura in prima mea postare ...ideea este sa incerci sa scapi intai de tarele din trecut, sa te vindeci si dupa aceea sa cauti o noua relatie...si nu uita copilul pt ca el este de fapt cel mai important om din viata ta
miss_darine
Postat pe 21 August 2010 10:12
Corect!Cred ca asta ar fi cel mai bun lucru pe care poate sa il faca,sa termine relatia cu sotul ei(daca vrea cu adevarat) si dupa sa isi caute o alta relatie.
Barbie30
Postat pe 21 August 2010 10:16
Cita idiotenie... Cum adica, numai el (sotul), te-a vrut??? In the first place, de ce te-ai maritat cu el??? Nu ti-a pus nimeni sula in coaste. Una la mina.
Doi ...L-ai cunoscut pe internet??? Vreau sa te intreb "iubitul virtual" cum ti-a DEMONSTRAT ca te iubeste?
Daca te -a cucerit cu vorbele, ia-ti adio!!!!!!!!!!!! NU uita, "FAPTELE VORBESC"
Dupa parerea mea vezi care nu cumva sa scapi de masa si sa dai de dracul!!!
Trei... Daca este asa cum spui tu in ceea ce priveste sotul, ce naiba mai stai linga el. Sa-ti fie frica de el??? sa-ti fie frica ca nu poti divorta??? Ha, ha, ha!!! Mare minune sa nu carecumva sa nu doresti tu divortul pentru ca te simti instabila din toate pct. de vedere(material, financiar, moral). Invata sa te respecti pe tine, sa te iubesti pe tine, sa te intelegi iar cind vei ajunge la aceasta performanata, totul va fi foarte usor!
Bafta!
alincami
Postat pe 29 August 2010 05:44
Cita idiotenie... Cum adica, numai el (sotul), te-a vrut??? In the first place, de ce te-ai maritat cu el??? Nu ti-a pus nimeni sula in coaste. Una la mina.
Doi ...L-ai cunoscut pe internet??? Vreau sa te intreb "iubitul virtual" cum ti-a DEMONSTRAT ca te iubeste?
Daca te -a cucerit cu vorbele, ia-ti adio!!!!!!!!!!!! NU uita, "FAPTELE VORBESC"
Dupa parerea mea vezi care nu cumva sa scapi de masa si sa dai de dracul!!!
Trei... Daca este asa cum spui tu in ceea ce priveste sotul, ce naiba mai stai linga el. Sa-ti fie frica de el??? sa-ti fie frica ca nu poti divorta??? Ha, ha, ha!!! Mare minune sa nu care cumva sa nu doresti tu divortul pentru ca te simti instabila din toate pct. de vedere(material, financiar, moral). Invata sa te respecti pe tine, sa te iubesti pe tine, sa te intelegi iar cind vei ajunge la aceasta performanata, totul va fi foarte usor!
Bafta!
alincami
Postat pe 29 August 2010 05:48
Cita idiotenie... Cum adica, numai el (sotul), te-a vrut??? In the first place, de ce te-ai maritat cu el??? Nu ti-a pus nimeni sula in coaste. Una la mina.
Doi ...L-ai cunoscut pe internet??? Vreau sa te intreb "iubitul virtual" cum ti-a DEMONSTRAT ca te iubeste?
Daca te -a cucerit cu vorbele, ia-ti adio!!!!!!!!!!!! NU uita, "FAPTELE VORBESC"
Dupa parerea mea vezi care nu cumva sa scapi de masa si sa dai de dracul!!!
Trei... Daca este asa cum spui tu in ceea ce priveste sotul, ce naiba mai stai linga el. Sa-ti fie frica de el??? sa-ti fie frica ca nu poti divorta??? Ha, ha, ha!!! Mare minune sa nu care cumva sa nu doresti tu divortul pentru ca te simti instabila din toate pct. de vedere(material, financiar, moral). Invata sa te respecti pe tine, sa te iubesti pe tine, sa te intelegi iar cind vei ajunge la aceasta performanata, totul va fi foarte usor!
Bafta!
alincami
Postat pe 29 August 2010 06:05
Cita idiotenie... Cum adica, numai el (sotul), te-a vrut??? In the first place, de ce te-ai maritat cu el??? Nu ti-a pus nimeni sula in coaste. Una la mina.
Doi ...L-ai cunoscut pe internet??? Vreau sa te intreb "iubitul virtual" cum ti-a DEMONSTRAT ca te iubeste?
Daca te -a cucerit cu vorbele, ia-ti adio!!!!!!!!!!!! NU uita, "FAPTELE VORBESC"
Dupa parerea mea vezi care nu cumva sa scapi de masa si sa dai de dracul!!!
Trei... Daca este asa cum spui tu in ceea ce priveste sotul, ce naiba mai stai linga el. Sa-ti fie frica de el??? sa-ti fie frica ca nu poti divorta??? Ha, ha, ha!!! Mare minune sa nu care cumva sa nu doresti tu divortul pentru ca te simti instabila din toate pct. de vedere(material, financiar, moral). Invata sa te respecti pe tine, sa te iubesti pe tine, sa te intelegi iar cind vei ajunge la aceasta performanata, totul va fi foarte usor!
Bafta!
alincami
Postat pe 29 August 2010 06:08
Cita idiotenie... Cum adica, numai el (sotul), te-a vrut??? In the first place, de ce te-ai maritat cu el??? Nu ti-a pus nimeni sula in coaste. Una la mina.
Doi ...L-ai cunoscut pe internet??? Vreau sa te intreb "iubitul virtual" cum ti-a DEMONSTRAT ca te iubeste?
Daca te -a cucerit cu vorbele, ia-ti adio!!!!!!!!!!!! NU uita, "FAPTELE VORBESC"
Dupa parerea mea vezi care nu cumva sa scapi de masa si sa dai de dracul!!!
Trei... Daca este asa cum spui tu in ceea ce priveste sotul, ce naiba mai stai linga el. Sa-ti fie frica de el??? sa-ti fie frica ca nu poti divorta??? Ha, ha, ha!!! Mare minune sa nu carecumva sa nu doresti tu divortul pentru ca te simti instabila din toate pct. de vedere(material, financiar, moral). Invata sa te respecti pe tine, sa te iubesti pe tine, sa te intelegi iar cind vei ajunge la aceasta performanata, totul va fi foarte usor!
Bafta!
alincami
Postat pe 29 August 2010 06:08
Cita idiotenie... Cum adica, numai el (sotul), te-a vrut??? In the first place, de ce te-ai maritat cu el??? Nu ti-a pus nimeni sula in coaste. Una la mina.
Doi ...L-ai cunoscut pe internet??? Vreau sa te intreb "iubitul virtual" cum ti-a DEMONSTRAT ca te iubeste?
Daca te -a cucerit cu vorbele, ia-ti adio!!!!!!!!!!!! NU uita, "FAPTELE VORBESC"
Dupa parerea mea vezi care nu cumva sa scapi de masa si sa dai de dracul!!!
Trei... Daca este asa cum spui tu in ceea ce priveste sotul, ce naiba mai stai linga el. Sa-ti fie frica de el??? sa-ti fie frica ca nu poti divorta??? Ha, ha, ha!!! Mare minune sa nu care cumva sa nu doresti tu divortul pentru ca te simti instabila din toate pct. de vedere(material, financiar, moral). Invata sa te respecti pe tine, sa te iubesti pe tine, sa te intelegi iar cind vei ajunge la aceasta performanata, totul va fi foarte usor!
Bafta!
alincami
Postat pe 29 August 2010 06:15
Cita idiotenie... Cum adica, numai el (sotul), te-a vrut??? In the first place, de ce te-ai maritat cu el??? Nu ti-a pus nimeni sula in coaste. Una la mina.
Doi ...L-ai cunoscut pe internet??? Vreau sa te intreb "iubitul virtual" cum ti-a DEMONSTRAT ca te iubeste?
Daca te -a cucerit cu vorbele, ia-ti adio!!!!!!!!!!!! NU uita, "FAPTELE VORBESC"
Dupa parerea mea vezi care nu cumva sa scapi de masa si sa dai de dracul!!!
Trei... Daca este asa cum spui tu in ceea ce priveste sotul, ce naiba mai stai linga el. Sa-ti fie frica de el??? sa-ti fie frica ca nu poti divorta??? Ha, ha, ha!!! Mare minune sa nu care cumva sa nu doresti tu divortul pentru ca te simti instabila din toate pct. de vedere(material, financiar, moral). Invata sa te respecti pe tine, sa te iubesti pe tine, sa te intelegi iar cind vei ajunge la aceasta performanata, totul va fi foarte usor!
Bafta!
alincami
Postat pe 29 August 2010 06:15
Cita idiotenie... Cum adica, numai el (sotul), te-a vrut??? In the first place, de ce te-ai maritat cu el??? Nu ti-a pus nimeni sula in coaste. Una la mina.
Doi ...L-ai cunoscut pe internet??? Vreau sa te intreb "iubitul virtual" cum ti-a DEMONSTRAT ca te iubeste?
Daca te -a cucerit cu vorbele, ia-ti adio!!!!!!!!!!!! NU uita, "FAPTELE VORBESC"
Dupa parerea mea vezi care nu cumva sa scapi de masa si sa dai de dracul!!!
Trei... Daca este asa cum spui tu in ceea ce priveste sotul, ce naiba mai stai linga el. Sa-ti fie frica de el??? sa-ti fie frica ca nu poti divorta??? Ha, ha, ha!!! Mare minune sa nu care cumva sa nu doresti tu divortul pentru ca te simti instabila din toate pct. de vedere(material, financiar, moral). Invata sa te respecti pe tine, sa te iubesti pe tine, sa te intelegi iar cind vei ajunge la aceasta performanata, totul va fi foarte usor!
Bafta!
alincami
Postat pe 29 August 2010 06:16
mioara2000 daca esti sigura ca tipul acela te iubeste si ca vei avea o viata frumoasa alaturi de el eu as spune sa divortezi de sot ( adica eu asa as face in locul tau ) .copilul cati ani are? banuiesc ca o sa inteleaga ca nu esti fericita alaturi de tatal lui. ( daca nu acum,mai tarziu....)


si voi...incercati sa o sprijiniti.macar dati un sfat nu o mai condamnati...
kudika199563
Postat pe 29 August 2010 12:22
mda.............................................cred ca si eu sunt intr-o situatie de genul doar ca eu m-am casatorit din ambitzie
kudika072268
Postat pe 29 August 2010 12:27
fructul interzis intodeuna e mai bun decat cel pe carel ai in gradina ta.nuti dai seama ce pierzi pina nu pierzi .riscul e mare si e doar alegerea ta.
kudika093251
Postat pe 29 August 2010 12:27
Ca te-ai ndragostit nu e un lucru rau dar nu inteleg chestia asta cu indragostitul pe net ? Fara sa-l vezi indeaproape ,sa-ti dai seama ce-i poate capul ma cam uimesti cu credulitatea .Iar ca fostul sot nu ti-a fost sot ci orice altceva mai las-o moarta dupa ce ai stat cu el 10 ani si ai si un copil.Sfatul meu este sa-l intalnesti pe acel om ,sa ai o aventura ca nu strica si sa vii catinel' catinel catre casa./
remo
Postat pe 29 August 2010 12:35
inainte sa-ti scrii povestea vietii tale pe un forum , mai bine ai lua niste lectii de gramatica.Une naiba ati facut scoala? Ma mir cand mai vad un mesaj cu o exprimare impecabila si corect gramatical.
cristina82bac
Postat pe 29 August 2010 12:35
Buna,

Draga ai grija la relatiile pe internet. Cel de care esti indragostita este doar o poza pe desktopul tau. Stiu ca iti este greu si te inteleg, insa crezi ca el este cel pe care ti l-ai dorit?
Fa-ti viata asa cum iti doresti, copilul tau este deja mare, gandeste-te la tine, insa nu cauta scapare prin aceasta relatie.

Citeste relatiidecuplu.ro
kudika109274
Postat pe 29 August 2010 12:36
buna
sincera sa fiu eu te cam inteleg.
si eu trec printr-o situatie asemanatoare, m-am maritat fffff tanara, cu un barbat pe care nu-l cunosteam asa de bine, fata de care acum nu prea mai am sentimente, si cu care am un copil.asa ca stiu in ce situatie esti
dar tinand cont de faptul ca tu nu ai inceput sa te intalnesti cu acel barbat de pe internet, ........, sincera sa fiu si cu mana pe inima te sfatuiesc sa nu faci o gresala, mai intai cunoaste omul de langa tine (oarecum), vezi cum va intelegeti in toate cele, si pe urma unitiva destinele
un alt sfat pe care eu ti-l dau si pe care o sa-l urmez si eu este SA NU-TI PARASESTI SOTUL PENTRU UN ALT BARBAT, CI PTENTRU LINISTEA TA SI A COPILULUI, si sa incepi o noua relatie dupa ce ati divortat. e mai bine si pentru tine si pentru el si mai ales pentru copil, si conteaza si in instanta treaba asta
adulterul nu se pedepseste legal, dar judecatorii tin cont de el cand vine vorba de dat custodia copilului (parca asa stiu eu)

bafta multa
iulia_pana
Postat pe 29 August 2010 12:37
De la: mioara2000, la data 2010-08-21 09:25:54Buna am nevoie de un sfat mam indragostit nebuneste de un barbat dar eu sunt maritata , vreau sa mentionez ca relatia cu sotul meu nu a mers niciodata el este foarte gelos si posesiv in 10 ani de casnicie nu am simtit nici o afectiune din partea lui am suferit foarte mult in toti acesti ani .Am uitat sa mentionez ca avem si 1 copil impreuna si asta ma tinut atata timp langa el , insa acum iubesc cu adevarat si nu stiu ce sa fac , pe sotul meu nu lam iubit niciodata si daca va intrebati de ce mam maritat cu el sa stiti ca nu a fost alegerea mea ci doar a lui , nu stiu daca ma va intelege cineva dar am fost luata cu forta cred a intelegeti ce spun si la vremea aceea mia fost rusine frica sa-l denunt . Sunt foarte multe multe de povestit cert este ca ochi mei au au varsat foarte multe lacrimi si nu mai vreau.
Dupa cum va spuneam mam indragostit de un barbat , ne iubim amandoi nebuneste si ne dorim unul pe celalalt nu am avut nici o relatie intima cu el ptr ca neam cunoscut pe net si nu am avut ocazia sa ne intalnim de vina este distanta dintre noi , el este un barbat singur si mia cerut sa ma marit cu el ,sa vin la el .Problema este ca nu stiu ce sa fac ma gandesc la copil , daca ii cer sotului divortul nu o sa accepte niciodata si imi este foarte frica ptr ca stiu ca o sa devina violent.Va rog sa ma ajutati nu stiu ce sa fac , imi doresc o familie in care sa fiu si eu fericita si sa simt ca sunt iubita .
kudika076207
Postat pe 29 August 2010 12:37
De la: mioara2000, la data 2010-08-21 09:25:54Buna am nevoie de un sfat mam indragostit nebuneste de un barbat dar eu sunt maritata , vreau sa mentionez ca relatia cu sotul meu nu a mers niciodata el este foarte gelos si posesiv in 10 ani de casnicie nu am simtit nici o afectiune din partea lui am suferit foarte mult in toti acesti ani .Am uitat sa mentionez ca avem si 1 copil impreuna si asta ma tinut atata timp langa el , insa acum iubesc cu adevarat si nu stiu ce sa fac , pe sotul meu nu lam iubit niciodata si daca va intrebati de ce mam maritat cu el sa stiti ca nu a fost alegerea mea ci doar a lui , nu stiu daca ma va intelege cineva dar am fost luata cu forta cred a intelegeti ce spun si la vremea aceea mia fost rusine frica sa-l denunt . Sunt foarte multe multe de povestit cert este ca ochi mei au au varsat foarte multe lacrimi si nu mai vreau.
Dupa cum va spuneam mam indragostit de un barbat , ne iubim amandoi nebuneste si ne dorim unul pe celalalt nu am avut nici o relatie intima cu el ptr ca neam cunoscut pe net si nu am avut ocazia sa ne intalnim de vina este distanta dintre noi , el este un barbat singur si mia cerut sa ma marit cu el ,sa vin la el .Problema este ca nu stiu ce sa fac ma gandesc la copil , daca ii cer sotului divortul nu o sa accepte niciodata si imi este foarte frica ptr ca stiu ca o sa devina violent.Va rog sa ma ajutati nu stiu ce sa fac , imi doresc o familie in care sa fiu si eu fericita si sa simt ca sunt iubita .
blue___eyes
Postat pe 29 August 2010 12:38
Ca sa ai o relatie cu un barbat , nu stiu daca trebuie sa divortezi , si apoi cred ca ai in jur de 40 ani ,iar femeia la acesta varsta realizeaza ca isi doreste altceva (cu exceptii).stai cu tine si cauta exact ce iti doresti . Crezi ca o relatie cu un barbat cunoscut pe internet iti va oferi ceea ce tie iti lipseste?sunt multe de spus aici , dar cel mai important este sa iti rezolvi problemele interioare .O ZI FRUMOASA!
monalisa121
Postat pe 29 August 2010 12:41
Eram sigura ca vor sari toate tatele s-o condamne pe biata femeie, daca era un barbat ar fi zis probabil ca e normal sa mai umble si pe la altele ca doar e barbat. Nu mai pot sa suport atata prostie in tara asta. Tot ce face o femeie e condamnat, in schimb barbatul saracul...e si el om, nu ?
Sonyk
Postat pe 29 August 2010 12:44

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Am fost tradata de iubit si de cea mai buna prietena chiar la petrecerea de ziua mea 53 De la: ancacumintica 6 Octombrie 2010 02:10
MI-E FRICA SA TRAIESC FARA EL? 60 De la: tess_deea 17 Iulie 2011 22:58
URGENT! 36 De la: Salina_SUSESI_Timisoara 14 Septembrie 2010 10:22
unele nu mai au demnitate? 12 De la: Sorina_Rynna 3 Ianuarie 2010 15:16
Totul despre unghii.......... 11 De la: playboy 15 Mai 2010 18:42