Setari Cookie-uri

sunt indragostita dar maritata

auzi voi sunteti aici sa corectati omul cum scrie ,nu aveti pic de inima sa iti fie rusine .
CRILIV
Postat pe 29 August 2010 12:45
incearca sa faci diferenta intre un sfat venit din partea unui om sincer si unul de la un frustrat. Poate ca ar trebui sa lasi timpul sa treaca, sa-ti lamuresti sentimentele, sa treaca betia iubirii. Cand esti nefericit, atentia pe care ti-o acorda o persoana de sex opus nu inseamna nepatat iubire. E adevarat ca o relatie pe Internet nu poate fi garantata, dar cu certitudine ai capatat un prieten adevarat, care stie sa te asculte, sa te sustina, sa scoata la iveala femeia din tine. Poate ar trebui sa stai o perioada departe de sot, de Internet si sa te descoperi, sa vezi cine esti tu cu adevarat si sa alegi abia dupa ce vei fi sigura ca vrei sa pierzi partenerul cu care comunici. Tiparul casniciei la romani este acelasi de o mie de ani. Dupa casatorie celalalt devine proprietatea noastra, apare teama de a spune lucrurilor pe nume, compromisurile facute aiurea,se pierde prietenia si comunicarea, unul se invata cu binele si ajunge un egoist incurabil etc. Parerea mea sincera este sa nu dai starea de fericire de acum pe un certificat de casatorie viitor.
kudika076207
Postat pe 29 August 2010 12:47
cristina 82 bac tie iti spuneam ,mai bine te-ai face profesoara de gramatica si dute la scoala nu mai sta pe forumuri
CRILIV
Postat pe 29 August 2010 12:48
nu te-a obligat nimeni sa te mariti, asa cum nimeni nu te obliga sa stai cu el sau sa divortezi?! gandeste-te la binele copilului tau, asta contreaza!
roz5blue6lila7
Postat pe 29 August 2010 12:51
buna. cel pe care il iubesti din ce tara este ?
te intreb ca sa nu dai din lac in put mai ales in privinta geloziei.
leny_2
Postat pe 29 August 2010 12:51
uitati un topic de tot rahatul...dai vrabia din mana pe cioara de pe gard...frumooos
Chocolatzyk
Postat pe 29 August 2010 12:52
buna te inteleg prin ce treci cu toate ca am doar 18 ani,am o prietena care a trecut prin ce treci tu cu sotul tau sa maritat pt ca asa au vrut parinti,are 3 baieti.a fost casatorita 13 ani in care a plans mereu pt k ea inainte sa se marite avea pe cineva si urma sa fuga impreuna dar de frica a acceptat sa se marite cu acel idiot pt ca alfel nu poti numi barbati care practic tin o femeie langa ei cu forta.dupa 13 ani de casnicie mi-a cerut ajutorul.noi ne cunosteam de 3 ani.eram doar un copil pe atunci dar am fost alaturi de ea si am inteles-o.in 2007 a fugit de acasa a durut-o mult ca a fost nevoita sa isi lase copii cu sotul ei dar a plecat pt a putea face ceva sa ii ia de acolo.dupa cateva luni sa intors eu aveam grija de copii i-am luat si i-am dus sa o vada fara ca nimeni sa stie.dupa o perioada sa intors acasa ea lucra in germania.la facut pe sotul ei sa creada ca nu se vor desparti si ea continua sa plece in germania pana intr-o buna zi cand a avut banii necesari a venit acasa si a bagat divortul,copii au ramas la ea iar acum ea este foarte fericita si-a gasit un neamt care iubeste enorm copii.asa ca nu are de ce sa iti fie frica gandestete daca stai cu frica nu vei rezolva decat sa stai sa te chinui in continuare si sa fi nefericita.vb cu acel barbat si explicai situatia daca nu o stie i-ati copilu si pleaca dar imediat dute la tribunal si baga actele de divort ca sa nu te bage la abandon de domiciliu.i-ati un avocat si explicai care e situatia si totul va fi ok copilul va ramane in custodia ta.tot ce iti trebuie e curaj daca vrei sa fi fericita.credema nici o femeie nu merita sa stea langa un barbat pe care nu il iubeste si tot ce face e sa o chinuie.gandestete ca pe langa faptul ca te chinui tu se va chinui si copilul tau vazand ca parinti lui nu se iubesc nu se inteleg.daca nu pentru tine fa-o pentru copilu tau.bafta
bebebyta
Postat pe 29 August 2010 12:55
Buna Mioara, te cred prin ce treci. Sper ca Dumnezeu sa iti dea putere si sa te ajute sa iei decizia cea mai potrivita. Nu merita sa stai langa cineva pe care nu il iubesti, viata e frumoasa si merita traita. Dar sfatul meu este sa nu ai incredere intr-o persoana pe care nu ai avut ocazia sa o cunosti f bine, si ca sa cunosti pe cineva trebuie sa o vezi in realitate ,nu pe net, vezi cate se intampla pe net. Chiar daca el zice ca te iubeste, trebuie sa iti demonstreze asta, dar nu are cum pentru ca deocamdata tu esti cu cineva, esti maritata. Pe primul loc in viata ta e sufletelul ala, copilasul tau, el trebuie sa conteze cel mai mult. Gandeste cu mintea nu cu inima. Ai grija de tine si de copilas, asta e cel mai important, iar daca vrei alta relatie, nu divorta de el iar apoi sa pleci la baiatul ala, incearca sa faci totul ca la carte si sa nu dai de inteles ca ai cunoscut pe altcineva. Dumnezeu sa te ajute in decizia potrivita. Numai bine. Lasa-mi un mesaj dupa ce citesti sfatul meu.
05larisa
Postat pe 29 August 2010 12:56
daca esti atat de viteaz/a de ce nu te mariti tu cu forta si apoi sa vedem tu ""dai vrabia din mana pe cioara de pe gard"" asa cum zici.daca tu esti fericita sau ti se pare normal sa te mariti ca asa vor altii e problema ta.daca vrei sa dai un sfat dal daca vrei sa faci comentari de prost gust mai bine abtinete,pentru ca nu ai idee prin ce poate trece o femeie maritata practic cu forta
bebebyta
Postat pe 29 August 2010 13:00
Nu vreau sa jignesc, dar as tine sa cred ca esti o persoana naiva. pe net se spun mult prea multe cuvinte eronate. Nu faci decat sa mergi din greseala in greseala. 1- Nu te-a fortzat nimeni sa te mariti. Intrebarea era DE BUNA VOIE SI NESILITAT DE NIMENI. ai mers pe acell drum. 2- Ai vazut k relatia num merge sau nu ai nici o atractie fatza de acel mascul nu trebuia sa faci un copil sa il chinui si pe el si pe tine.3 ai cauaut afectiune in alta parte desi aveai " ceva " al tau. Ai gasit pe net. Ok . Esti convisa ca acea relatie cu acel individ o sa functioneze??
Adica dai ceva ce esti sigura si pe care stapanesti ptr o relatie efemera? Daca mergi in viatza din naivitate in naivitate nu vreau sa ma gandesc la viitorul tau.
Nu vreau sa jignesc, nu vreau sa diu acra. Viatza insasi e o duritate, nu cred ca are rost sa ne batem si noi joc de ea dupa ce isi bat atatzia joc de noi.
Roaga-te la cel de sus sa iti lumineze mintea.
GEBO
Postat pe 29 August 2010 13:02
.....cred ca esti destul de matura sa stii ce ai de facut cu viata ta,e greu sa stai alaturi de cineva pe care nu il iubesti,dar ai mare grija cu relatiile de pe net,aici marea majoritate cauta doar sex,s-ar putea sa regreti.....de unde stii ca si el e indragostit cu adevarat de tine din moment ce nu v-ati vazut niciodata,de unde stii cat de sincer e???????? Apropo de discutiile pe net....si eu am vb cu cineva aproape 5 luni,nu era o relatie si nu era vb nici de dragoste, era un barbat matur, om in toata firea,vb frumos.....dar din pacate am descoperit ca era as in a agata femei pe net ,ce imi spunea mie spunea la nnnnnnnnnnnn femei.....asa ca te rog ai grija.
blue___eyes
Postat pe 29 August 2010 13:06
cel mai bine este sa e dai sansa cu cel care traiesti si asta doar pentru copilu tau ,,nu ai fost louata cu forta pentru ca tu ai zis da!! afost o chestia care te afacut sa spui da si aia este prostia voastra pt cel care va iubeste dati cu picior si pentru ala care va bate si va injura ala e bun ,si crede ma ca ala cu care vorbesti acum nu e mai bun pentru ca te alouat din mijloc si tot in mijloc o sa te lase ,si daca el te aconvins ca te iubeste fii sigura ca mai are pe alt cineva care tot a convins asa ,si inca un lucru cu acel care zici ca te ai indragostit o sa ai alt fel de probleme care o sa fie incredere pt ca acum tu insel pe altau si el in continuare o sa creada acest lucru ca il insel si tot asa ,pleaca o luna departe de el si de copilu ,vezi ce viata o sa ai ,incearca doar pt copilu tau,scuze de romana mea dar incerc sa ajut si sper sa it mearga bine.
kudika312280
Postat pe 29 August 2010 13:11
De la: mioara2000, la data 2010-08-21 09:25:54Buna am nevoie de un sfat mam indragostit nebuneste de un barbat dar eu sunt maritata , vreau sa mentionez ca relatia cu sotul meu nu a mers niciodata el este foarte gelos si posesiv in 10 ani de casnicie nu am simtit nici o afectiune din partea lui am suferit foarte mult in toti acesti ani .Am uitat sa mentionez ca avem si 1 copil impreuna si asta ma tinut atata timp langa el , insa acum iubesc cu adevarat si nu stiu ce sa fac , pe sotul meu nu lam iubit niciodata si daca va intrebati de ce mam maritat cu el sa stiti ca nu a fost alegerea mea ci doar a lui , nu stiu daca ma va intelege cineva dar am fost luata cu forta cred a intelegeti ce spun si la vremea aceea mia fost rusine frica sa-l denunt . Sunt foarte multe multe de povestit cert este ca ochi mei au au varsat foarte multe lacrimi si nu mai vreau.
Dupa cum va spuneam mam indragostit de un barbat , ne iubim amandoi nebuneste si ne dorim unul pe celalalt nu am avut nici o relatie intima cu el ptr ca neam cunoscut pe net si nu am avut ocazia sa ne intalnim de vina este distanta dintre noi , el este un barbat singur si mia cerut sa ma marit cu el ,sa vin la el .Problema este ca nu stiu ce sa fac ma gandesc la copil , daca ii cer sotului divortul nu o sa accepte niciodata si imi este foarte frica ptr ca stiu ca o sa devina violent.Va rog sa ma ajutati nu stiu ce sa fac , imi doresc o familie in care sa fiu si eu fericita si sa simt ca sunt iubita .







... inca o ... CURVISTINA ... la orizont ... ... si ce si-ar dori ? ... nimic ... cica, sotul e ''gelos'' si ''posesiv'', nu l-a iubit niciodata, s-a maritat cu ''forta'' ... si sub ''talpa'' acestui om nemilos, dulcineea noastra si-a gasit timp si spatiu pentru un ... amant ... ... adica sotul ala ''geleos'' si ''posesiv'' nu e chiar asa ... din contra ... ii ofera timp si spatiu ca dulcineea sa traiasca chinurile ... iubirii ...

... bineinteles ca nu vrea sa divorteze (intrebarile sint pur retorice) dar daca s-ar pune intradevar problema (si se va pune pina la urma cind v-a aflat ''bestia'' de sot) ... amantul si-0ar vedea de drum iar dulcineea o sa intre in disperare ca sta cu un ''monstru'' ...

... ehee, cite cURVISTINE din astea nu sint pe lumea ... au o familie, o duc bine si de plictiseala isi inventeaza telenovele ... singurul, cu adevarat, de compatimit este ... sotul ... el confera stabilitate si seriozitate unei curvistine care nu se sfieste sa ridice coada ... de ce nu a divortat intii ? ... pentru copil ? ... sa fim seriosi ... copilul isi vede de viata lui, iar ''mamica'' lui de a sa ...

... toata buba se va sparge de abia cind va afla sotul ... atita tot ... nu va chinuiti sa o ''incurajati'' sau ii dati sfaturi ... sint inutile ... ''doaman'' iubeste ... pragmatic ... ar vrea totul dar fara sa piarda ... nimic ...

marco918
Postat pe 29 August 2010 13:17
cate idiotenie pe forumul asta!nu stiti decat sa comentati...oricat de stupida ar parea povestea asta voi nu sunteti nimei sa judecati!daca vi se pare atat de penala,atunci nu comentati,decat sa "ajutati" in halul asta o persoana care chiar nu stie ce sa faca!mie una mi-ar fi frica sa imi spun o problema,pt ca probabil as deveni mai deprimata dupa ce as citi comentariile voastre de rahat sfatul meu este ca prima data sa te intalnesti face to face cu acel barbat,iar apoi poti sa te gandesti la obtiunea de a fi impreuna cu el!nu ai de unde sa stii cine e el in realitate...iti doresc succes
aleks_baby_blue
Postat pe 29 August 2010 13:18
Eu cred ca daca iti pierdeai mai mult timp invatand cum se scrie corect romaneste, ajungeai sa fii suficient de luminata ca sa vezi cu cine faci alianta si n-ai fi ajuns in situatia disperata sa ceri acum ajutor . In plus ai fi stiut sa iti selectezi cativa prieteni adevarati care sa-ti dea acum cele mai bune sfaturi.
Cred eu ca pt a invata , niciodata nu e prea tarziu.... Ce zici...?
camelia62
Postat pe 29 August 2010 13:20
De la: aleks_baby_blue, la data 2010-08-29 13:18:21cate idiotenie pe forumul asta!nu stiti decat sa comentati...oricat de stupida ar parea povestea asta voi nu sunteti nimei sa judecati!daca vi se pare atat de penala,atunci nu comentati,decat sa "ajutati" in halul asta o persoana care chiar nu stie ce sa faca!mie una mi-ar fi frica sa imi spun o problema,pt ca probabil as deveni mai deprimata dupa ce as citi comentariile voastre de rahat sfatul meu este ca prima data sa te intalnesti face to face cu acel barbat,iar apoi poti sa te gandesti la obtiunea de a fi impreuna cu el!nu ai de unde sa stii cine e el in realitate...iti doresc succes





... generatia ... FAST FOOD ... in action ... de abia intelegi ce scrie, ce mai conteaza ca in 4 fraze a batut cimpii ... nici nu merita comentarii ...

... o intrebare ... maica-ta ar fi facut la fel ? ...

marco918
Postat pe 29 August 2010 13:28
De la: mioara2000, la data 2010-08-21 09:25:54Buna am nevoie de un sfat mam indragostit nebuneste de un barbat dar eu sunt maritata , vreau sa mentionez ca relatia cu sotul meu nu a mers niciodata el este foarte gelos si posesiv in 10 ani de casnicie nu am simtit nici o afectiune din partea lui am suferit foarte mult in toti acesti ani .Am uitat sa mentionez ca avem si 1 copil impreuna si asta ma tinut atata timp langa el , insa acum iubesc cu adevarat si nu stiu ce sa fac , pe sotul meu nu lam iubit niciodata si daca va intrebati de ce mam maritat cu el sa stiti ca nu a fost alegerea mea ci doar a lui , nu stiu daca ma va intelege cineva dar am fost luata cu forta cred a intelegeti ce spun si la vremea aceea mia fost rusine frica sa-l denunt . Sunt foarte multe multe de povestit cert este ca ochi mei au au varsat foarte multe lacrimi si nu mai vreau.
Dupa cum va spuneam mam indragostit de un barbat , ne iubim amandoi nebuneste si ne dorim unul pe celalalt nu am avut nici o relatie intima cu el ptr ca neam cunoscut pe net si nu am avut ocazia sa ne intalnim de vina este distanta dintre noi , el este un barbat singur si mia cerut sa ma marit cu el ,sa vin la el .Problema este ca nu stiu ce sa fac ma gandesc la copil , daca ii cer sotului divortul nu o sa accepte niciodata si imi este foarte frica ptr ca stiu ca o sa devina violent.Va rog sa ma ajutati nu stiu ce sa fac , imi doresc o familie in care sa fiu si eu fericita si sa simt ca sunt iubita .


Mioara ai mare grija era un proverb care spune "...cine se joaca cu focul o sa se friga!."
Inteleg ca intre tine si sotul tau exista probleme, dar le-ati discutat si ati incercat sa le rezolvati? Ati apelat la un consilier marital? Inainte de toate ar trebui sa clarifici relatia cu sotul tau.
In legatura cu asa zisa relatie de pe internet ar trebui sa fii mai atenta.In spatele unui pseudonim si ia unei persoane amabile, iubitoare si manieratese poate ascunde un pradator sexual! Faptul ca te-ai indragostit de acesta fara sa-l vezi macar o singura data asta arata despre tine ca esti o romantica fara speranta!
Sfatul meu e sa-ti faci ordine in viata, sa clarifici relatia cu sotul tau si sa nu te iluzionezi ca vei gasi marea dragoste pe internet.
Amiable
Postat pe 29 August 2010 13:30
b ziua mioara

nu pot sa nu ripostez la duritatea lui miss darrine.crezi ca daca o iei la rost sau o critici,imbunataesti situatia ei?este un om si a lansat aici un apel de disperare in speranta ca poate ii putem alina durerea prin niste sfaturi sau in ultima instanta sa o putem intelege si pe ea..mioara,e dura viata dupa cum ai suferit..eu te-am inteles si e greu sa traiesti fara sa ai sentimente.dar,singura esti tu care decide.trebuie sa faci cum iti spune inima,chiar daca se spune ca:creierul bate inima sau constiinta bate spiritul...amandoua trebuie sa se imbine armonios si sa ajunga la o intelegere.trebuie sa ai curaj si sa iei o decizie.trebuie sa traiesti caci pana acum ai fost un robot..viata e scurta si trebuie traita.traieste si ptr tine nu numai ptr sot sau copil.copilul va fi cu tine,nu-l poti lasa...nimeni nu inlocuieste o mama,dar fara tata se mai poate trai.deci mioara,ia-ti inima in dinti,fii tare si gandeste-te ca trebuie sa traiesti si ptr tine.eu sunt de parere ca trebuie totusi inainte de a face pasul,sa ai si o garantie din partea cealalta,ca este serios si vrea intr-adevar sa va fauriti o viata impreuna..ai grija sa nu fie numai o aventura si sa suferi din nou.omul e puternic,de regula suferinta te caleste si te face sa ai putere sa treci mai departe si sa dai la spate ceea ce ai suferit...deci mioara.curaj si multa incredere in tine.fa ce-ti dicteaza inima...mult noroc iti doresc

anna
anna_ema
Postat pe 29 August 2010 13:30
Asculta-ti inima...copilului o sa-i fie mai bine intr-un mediu fericit...eu te sfatuiesc sa ramai cu cel pe care-l iubesti...succes
kudika075436
Postat pe 29 August 2010 13:34
De la: marco918, la data 2010-08-29 13:17:43
De la: mioara2000, la data 2010-08-21 09:25:54Buna am nevoie de un sfat mam indragostit nebuneste de un barbat dar eu sunt maritata , vreau sa mentionez ca relatia cu sotul meu nu a mers niciodata el este foarte gelos si posesiv in 10 ani de casnicie nu am simtit nici o afectiune din partea lui am suferit foarte mult in toti acesti ani .Am uitat sa mentionez ca avem si 1 copil impreuna si asta ma tinut atata timp langa el , insa acum iubesc cu adevarat si nu stiu ce sa fac , pe sotul meu nu lam iubit niciodata si daca va intrebati de ce mam maritat cu el sa stiti ca nu a fost alegerea mea ci doar a lui , nu stiu daca ma va intelege cineva dar am fost luata cu forta cred a intelegeti ce spun si la vremea aceea mia fost rusine frica sa-l denunt . Sunt foarte multe multe de povestit cert este ca ochi mei au au varsat foarte multe lacrimi si nu mai vreau.
Dupa cum va spuneam mam indragostit de un barbat , ne iubim amandoi nebuneste si ne dorim unul pe celalalt nu am avut nici o relatie intima cu el ptr ca neam cunoscut pe net si nu am avut ocazia sa ne intalnim de vina este distanta dintre noi , el este un barbat singur si mia cerut sa ma marit cu el ,sa vin la el .Problema este ca nu stiu ce sa fac ma gandesc la copil , daca ii cer sotului divortul nu o sa accepte niciodata si imi este foarte frica ptr ca stiu ca o sa devina violent.Va rog sa ma ajutati nu stiu ce sa fac , imi doresc o familie in care sa fiu si eu fericita si sa simt ca sunt iubita .







... inca o ... CURVISTINA ... la orizont ... ... si ce si-ar dori ? ... nimic ... cica, sotul e ''gelos'' si ''posesiv'', nu l-a iubit niciodata, s-a maritat cu ''forta'' ... si sub ''talpa'' acestui om nemilos, dulcineea noastra si-a gasit timp si spatiu pentru un ... amant ... ... adica sotul ala ''geleos'' si ''posesiv'' nu e chiar asa ... din contra ... ii ofera timp si spatiu ca dulcineea sa traiasca chinurile ... iubirii ...

... bineinteles ca nu vrea sa divorteze (intrebarile sint pur retorice) dar daca s-ar pune intradevar problema (si se va pune pina la urma cind v-a aflat ''bestia'' de sot) ... amantul si-0ar vedea de drum iar dulcineea o sa intre in disperare ca sta cu un ''monstru'' ...

... ehee, cite cURVISTINE din astea nu sint pe lumea ... au o familie, o duc bine si de plictiseala isi inventeaza telenovele ... singurul, cu adevarat, de compatimit este ... sotul ... el confera stabilitate si seriozitate unei curvistine care nu se sfieste sa ridice coada ... de ce nu a divortat intii ? ... pentru copil ? ... sa fim seriosi ... copilul isi vede de viata lui, iar ''mamica'' lui de a sa ...

... toata buba se va sparge de abia cind va afla sotul ... atita tot ... nu va chinuiti sa o ''incurajati'' sau ii dati sfaturi ... sint inutile ... ''doaman'' iubeste ... pragmatic ... ar vrea totul dar fara sa piarda ... nimic ...

marco918
Postat pe 29 August 2010 13:37
De la: kudika075436, la data 2010-08-29 13:34:15Asculta-ti inima...copilului o sa-i fie mai bine intr-un mediu fericit...eu te sfatuiesc sa ramai cu cel pe care-l iubesti...succes






... crezi ca ea se gindeste la ... copil ... ... pompa e temelia ...


marco918
Postat pe 29 August 2010 13:38
De la: miss_darine, la data 2010-08-21 09:37:36 imi pare rau, dar povestea asta a ta mi se pare copiata dintr-o telenovea auzi!!!... am fost luata cu forta...dar in fata ofiterului de stare civila, ce facea? iti tinea kalashnikovul intre coaste?...zi ma, da...zi ma, da
in rest, noi cum putem sa te ajutam?...pt ca imi pare rau sa te anunt, dar noi nu putem sa-ti punem in fata un castron plin cu fericire

si ce daca e subiect de telenovela?" uite asa mai ai si tu ceva de citit si de lasat comm-uri....doar la asta esti buna....
cobra_dm
Postat pe 29 August 2010 13:43
De la: aleks_baby_blue, la data 2010-08-29 13:18:21cate idiotenie pe forumul asta!nu stiti decat sa comentati...oricat de stupida ar parea povestea asta voi nu sunteti nimei sa judecati!daca vi se pare atat de penala,atunci nu comentati,decat sa "ajutati" in halul asta o persoana care chiar nu stie ce sa faca!mie una mi-ar fi frica sa imi spun o problema,pt ca probabil as deveni mai deprimata dupa ce as citi comentariile voastre de rahat sfatul meu este ca prima data sa te intalnesti face to face cu acel barbat,iar apoi poti sa te gandesti la obtiunea de a fi impreuna cu el!nu ai de unde sa stii cine e el in realitate...iti doresc succes

hai ca esti culmea....da' ce-ai vrea sa facem pe un forum...comentam fata draga nu bucatarisim in ceea ce priveste revolta ta vis a vis de noi astea rele...eu merg pe principiul mai bine un dus rece, decat o baie calduta...dar daca esti atat de empatica, io zic s-o iei de manutza si sa te duci cu ea la intalnire...succes
miss_darine
Postat pe 29 August 2010 13:47
cheia este la tine,dar copilul este foarte important.sa nu crezi ca daca ii schimbi tatal va fii altfel.mai dureros pentru el,pentru copil.
kudika183470
Postat pe 29 August 2010 13:47
De la: daniela_85, la data 2010-08-29 13:43:26
De la: miss_darine, la data 2010-08-21 09:37:36 imi pare rau, dar povestea asta a ta mi se pare copiata dintr-o telenovea auzi!!!... am fost luata cu forta...dar in fata ofiterului de stare civila, ce facea? iti tinea kalashnikovul intre coaste?...zi ma, da...zi ma, da
in rest, noi cum putem sa te ajutam?...pt ca imi pare rau sa te anunt, dar noi nu putem sa-ti punem in fata un castron plin cu fericire

si ce daca e subiect de telenovela?" uite asa mai ai si tu ceva de citit si de lasat comm-uri....doar la asta esti buna....








... nu-i asa ca iti plac telenovelele ? ... le gasesti atit de ... realiste ...

... zi, nu-i asa ca iti pare rau ca nu ai gasit si tu un amant care sa te puna in situatii asa de ... palpitante ...


marco918
Postat pe 29 August 2010 13:49
De la: daniela_85, la data 2010-08-29 13:43:26
si ce daca e subiect de telenovela?" uite asa mai ai si tu ceva de citit si de lasat comm-uri....doar la asta esti buna....

o inca o dragalasa care n-are loc de mine pe ditai forumu'.....si pt ca ma da modestia afara din casa,sa stii ca sunt buna si la altele
miss_darine
Postat pe 29 August 2010 13:49
Parerea mea este sa ai ff mare grije ce faci ptr. ca cel pe care il iubesti poate in realitate este alceva decat pe mess,daca ai casa ta si poti sa traiesti singura cu copilul tau fara sa fii intretinuta poti sa incerci nu ai ce pierde daca nu ai fost fericita cu actualul tau sot ,nu trebuia sa stai cu el daca a fost asa rau cum spui s-au ai avut copilul imediat?, sa nu crezi ca restul lumi este fericita ? sa nu crezi in ceia ce vezi ca nu-i nimic adevarat,cei ce au bani nu au dragoste .cine le are pe amindoua nu are sanatate si uite asa, e viata. Daca si el te iubeste de ce nu vine el sa te cunoasca ,dece trebuie sa pleci tu ?, eu zic sa te mai gandesti poti sa divortezi fara ca el[ sotul], sa stie ca ai pe cineva si dupa aceia poti sa faci ce vrei cu viata ta dar ai mare grije ce faci cu copilul este nevinovat nu trebuie sa sufere ptr. nimeni scrie-mi daca vrei pe mess ioana_bebec@yahoo.com. mult succes si mare grija ce faci
ioana_bebec_yahoo_com
Postat pe 29 August 2010 13:52
De la: kudika183470, la data 2010-08-29 13:47:45cheia este la tine,dar copilul este foarte important.sa nu crezi ca daca ii schimbi tatal va fii altfel.mai dureros pentru el,pentru copil.





... linistiti-va oameni buni ... nu se va intimpla nimic ... barbati-su e un baiat de zahar ... prea bun pentru duduie ... cind va afla ceva ... totul va disparea ... si ''dragostea'' ei si amantul ... acum e cu capul in nori de la atitea pompe, cind se va trezi va ''suferi'' din nou si va ramine la ''bestia'' de barbati-su cel gelos si posesiv ... cica, de dragul copiilor ... linistiti-va ... curvistinele STIU exact ce le trebuie ...

marco918
Postat pe 29 August 2010 13:53
eu sunt nefericita de 20 de ani, foarte des m-am gandit sa renunt la tot dar nu am avut unde sa ma duc, apreciez femeile care au acest curaj sa ia totul de la capat si sa traiasca pe picioarele lor, dar nu inteleg si nu am sa inteleg niciodate pe cele care lasa unu pentru altu, poate sunt o fire mai rece din cauza vieti sau poate nu am intalnit asa zisa iubire desi am 45 de ani am iubit o singura data in viata si asta pe la 16 ani dar de atunci nu am mai iubit dar nici nu am fost iubita de nimeni niciodata
kudika184494
Postat pe 29 August 2010 13:55
renunta cat mai repede la sotul tau! e clar k nu te va face reficita niciodata! mama mea a stat 17 ani cu sotul ei k sa am eu tata, dar ne-a batut si ne-a facut sa suferim ingrozitor. ma bucur k a divortat de tatal meu!
kudika102669
Postat pe 29 August 2010 13:55

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Parul te schimba foarte mult !Afla mai multe... 3 De la: kudika043119 2 Octombrie 2009 20:47
Lady Gaga, diva care a socat o lume intreaga vine in Bucuresti! 15 De la: kudika_10579 12 Septembrie 2012 14:31
Acid hialuronic 7 De la: kudika444722 3 Octombrie 2011 08:45
gradul de imunitate 1 De la: oana_iftemi 24 Iulie 2009 17:19
casa 1 De la: niki4 27 August 2009 13:10