Setari Cookie-uri

sunt indragostita dar maritata

De la: ioana_bebec_yahoo_com, la data 2010-08-29 13:52:01 Parerea mea este sa ai ff mare grije ce faci ptr. ca cel pe care il iubesti poate in realitate este alceva decat pe mess,daca ai casa ta si poti sa traiesti singura cu copilul tau fara sa fii intretinuta poti sa incerci nu ai ce pierde daca nu ai fost fericita cu actualul tau sot ,nu trebuia sa stai cu el daca a fost asa rau cum spui s-au ai avut copilul imediat?, sa nu crezi ca restul lumi este fericita ? sa nu crezi in ceia ce vezi ca nu-i nimic adevarat,cei ce au bani nu au dragoste .cine le are pe amindoua nu are sanatate si uite asa, e viata. Daca si el te iubeste de ce nu vine el sa te cunoasca ,dece trebuie sa pleci tu ?, eu zic sa te mai gandesti poti sa divortezi fara ca el[ sotul], sa stie ca ai pe cineva si dupa aceia poti sa faci ce vrei cu viata ta dar ai mare grije ce faci cu copilul este nevinovat nu trebuie sa sufere ptr. nimeni scrie-mi daca vrei pe mess ioana_bebec@yahoo.com. mult succes si mare grija ce faci







... ... tu chiar crezi ca o intereseaza ... vroia doar niste ... indemuri ... ce e bine si ce e rau se aplica doar lui ... barbati-su ... el trebuie sa fie ... fat frumos, cinstit, onest, banos, devreme acasa, sentimental, bla, bla ... cum sa lasi un asemenea barbat ? ... care e atit de ''posesiv'' si ''gelos'' incit habar nu are ca pe nevasta-sa o pompeaza unul de ii zboara mintea cu sorcova ? ...





marco918
Postat pe 29 August 2010 13:58
De la: kudika102669, la data 2010-08-29 13:55:54renunta cat mai repede la sotul tau! e clar k nu te va face reficita niciodata! mama mea a stat 17 ani cu sotul ei k sa am eu tata, dar ne-a batut si ne-a facut sa suferim ingrozitor. ma bucur k a divortat de tatal meu!






... si mama ta si-a gasit un amant inainte (adica cu citiva ani inainte) sa ... divorteze ? ... ... nu te pacali ... sint situatii ... complet diferite ...







marco918
Postat pe 29 August 2010 13:59
buna si eu ma aflu intr-o situatie identica cu a ta mioara.sunt casatorita cu un barbat de 10 ani,avem 2 copii,dar intre noi nu a existat acel fior al dragostei de la bun inceput.la fel,el este violent verbal si fizic cu copii,de un an am cunoscut pe cineva pe net,eu eram evaziva sa imi arat sentimentele fata de el,dar incetul cu incetul ma cucerit prin felul lui de a fi,are si el o fetita,este singur,si ca sa imi dovedeasca ca ma iubeste,a venit din italia sa fie alaturi de mine de ziua mea de nastere.acum pot spune ca e o pers buna,ma iubeste si pe mine si pe copii.asa ca eu te sfatuiesc sa divortezi si sa fi cu aceea pers,dar numai daca esti sigura ca iti impartaseste sentimentele.la fel voi face si eu.voi divorta.avem dreptul la fericire,si noi si copii nostrii.bafta iti urez
vio_pissy
Postat pe 29 August 2010 14:00
draga mioara...eu sincera sa fiu nu cred in dragoste pe net si mai ales ca nici nu v-ati vazut...te inteleg perfect si mai ales imi pare rau pt viatza care ai trait-o cu sotul tau...dar poate asta te face sa nu te gandesti de 2 ori...
sfatul meu: ar fi bine sa iei o decizie dupa ce acea persoana de care spui tu ca te-ai indragostit sa nu fie ceea ce crezi si macar sa va intalniti si sa discutati face to face. apoi eu as zice ca poti sa spui multe in virtual....dar sa nu fie neaparat realitate...
si eu am fost ceruta in casatorie pe net, dar stiam acel barbat cat de cat...cu toate ca era o distanta intre noi...am incercat sa vedem daca se poate...adica a venit el la mine si eu m-am dus la el...si cu toate astea...cu toate cuvintele superbe si sentimente virtuale, nu a fost sa fie...
asa ca draga mioara gandeste de 2 ori inainte de a face ceva...mai ales daca spui ca sotul e gelos si posesiv...pe langa faza ca nu ti-ar acorda divortul...iti va face probleme si nu stii daca acea persoana de care te-ai indragostit sa fie alaturi de tine asa cum ti-a zis...
multa bafta si ochii deschisi
Krystyne
Postat pe 29 August 2010 14:05
Buna,
Incearca sa-l cunosti pe acel barbat in realitate, s-ar putea ca la intalnirea face to face sa nu fie asa cum l-ai cunoscut "virtual" si sa regreti ca ai divortat. Succes
angela_gavri
Postat pe 29 August 2010 14:07
e o vorba in popor"nu da pasarea din mana pe cea de pe gard" sau "mai bine cu rau decat fara rau"dar in fine este alegerea ta.
alinutza80ro
Postat pe 29 August 2010 14:08
bine i ai ziso.bebebyta.si pe mine ma obligat mama sa ma marit la 18 ani,si eu am chinuit 3 ani.nu am putut rezista mai mult in batai si chinuri.nimeni nu stie prin ce trece o femeie pana nu trece prin asa ceva
vio_pissy
Postat pe 29 August 2010 14:08
De la: vio_pissy, la data 2010-08-29 14:00:31buna si eu ma aflu intr-o situatie identica cu a ta mioara.sunt casatorita cu un barbat de 10 ani,avem 2 copii,dar intre noi nu a existat acel fior al dragostei de la bun inceput.la fel,el este violent verbal si fizic cu copii,de un an am cunoscut pe cineva pe net,eu eram evaziva sa imi arat sentimentele fata de el,dar incetul cu incetul ma cucerit prin felul lui de a fi,are si el o fetita,este singur,si ca sa imi dovedeasca ca ma iubeste,a venit din italia sa fie alaturi de mine de ziua mea de nastere.acum pot spune ca e o pers buna,ma iubeste si pe mine si pe copii.asa ca eu te sfatuiesc sa divortezi si sa fi cu aceea pers,dar numai daca esti sigura ca iti impartaseste sentimentele.la fel voi face si eu.voi divorta.avem dreptul la fericire,si noi si copii nostrii.bafta iti urez





... eu nu inteleg ... vreti vrabia de pe gard dar nu o lasati nici pe cea din mina ... ... e violent ? ... de agresiv ? ... e curvar ? ... DE CE NU DIVORTATI INAINTE ? ... de ce nu va ''descoperiti'' dreptul la fericire inainte de a va a face un AMANT ? ... de ce nu aveti curajul sa va comportati corect ? ... nu ca as astepta un raspuns ...


marco918
Postat pe 29 August 2010 14:09
si eu draga mea sunt indragostita, iubesc cum n-am iubit niciodata...dar nu pe sotul meu. Tot pe net l-am cunoscut si eu pe iubitul meu si vreau sa-ti spun ca am inceput sa-l iubesc pana sa ne vedem fata-n fata. eu am avut curajul sa divortez ...divortul a fost urat cu plangeri la politie, certificate IML, dar din trei infatisari am castigat divortul si copilul. tot timpul in spatele meu a fost iubitul meu care m-a sustinut moral si financiar. ....Fa tot posibilul sa te vezi cu el , traieste-ti iubirea la maxim , si daca ai incredere in acest"el" .... CURAJ. Ori divortezi ori ramai cu sotul tau si iubesti si suferi in tacere
kudika048281
Postat pe 29 August 2010 14:09
draga mea te inteleg perfect si as vrea sa nu pui la suflet ce ti se raspunde de la persoane care sigur au avut o viata demna de invidiat .Stiu ca iti este greu si frica in acelas timp darpentru fericirea ta merita sa incerci cealalta relatie
.Eu am trait ceva asemanator tie si sa sti ca Fetele mele mi-au dat puterea sa fac pasul care l-am facut.Totusi trebuie sa il faci pe copil sa inteleaga ca fericirea ta este si a lui si invers .iti doresc succes si sa ai parte de iubire si intelegere in noua relatie
Carmen
kudika032314
Postat pe 29 August 2010 14:11
draga mea te inteleg perfect si as vrea sa nu pui la suflet ce ti se raspunde de la persoane care sigur au avut o viata demna de invidiat .Stiu ca iti este greu si frica in acelas timp darpentru fericirea ta merita sa incerci cealalta relatie
.Eu am trait ceva asemanator tie si sa sti ca Fetele mele mi-au dat puterea sa fac pasul care l-am facut.Totusi trebuie sa il faci pe copil sa inteleaga ca fericirea ta este si a lui si invers .iti doresc succes si sa ai parte de iubire si intelegere in noua relatie
Carmen
kudika032314
Postat pe 29 August 2010 14:12
buna....nu esti singura.sunt multe ca tine,dar tu ai avut curaj sa spui. crede-ma,e mai usor sa renunti la un sot dur si violent,decat sa fii maritata cu un om minunat care ti-a oferit totul si sa iubesti un altul.....fii curajoasa si ia copilul si pleaca.
kudika170504
Postat pe 29 August 2010 14:13
uite:

am vazut diferite comentarii la adresa ta...eu te inteleg...sunt si eu femeie, am trecut si eu prin tot felul de situatii...am si suferit din dragoste, iar cand gandeam ca ,in sfarsit, mi-am gasit si eu perechea potrivita...am realizat ,de fapt, ca nu e decat o iluzie si ca nu e ceea ce am sperat eu sa fie...Sunt de acord, viata e dura, nu e totul in roz...dar fiecare dintre noi vrem ceea ce e mai bun...ceea ce ne-ar putea face fericiti...Eu sunt o romantica si o spun cu mana pe inima...am 25 de ani, ar fi trebuit sa ma casatoresc in octombrie 2010...dar am anulat totul...pe motiv ca mi-am dat seama ca nu e ceea ce vreau sa fac...cum spuneam, desi credeam ca e persoana potrivita si ca alaturi de el imi va fi bine, uite ca nu am lasat sa se intample asta...a fost prima persoana din viata mea sexuala, dar cu toate astea m-a jignit , pana a nu fi casatoriti... m-am pastrat pentru persoana care imi va fi sot...dar uite ,ca de fapt, nu a fost sa fie...m-am despartit de el cu doua luni inainte... Am intalnit pe altcineva...(nu credeam sa fac vreodata acest lucru..-oricum am fost crescuta intr-o familie cu conceptii putin "invechite" si anume: ca o fata trebuie sa fie pura cand se casatoreste, ca parintii sunt cei care hotarasc cu cine se va casatori...eu m-am razvratit...poate e si asta un fel de a nu le face pe plac...dar ,cea de-a doua persoana m-a ajutat sa vad , ca: INTR-O RELATIE POATE FI MULTA DRAGOSTE, ATATA TIMP CAT AMBELE PERSOANE IMPLICATE ,DARUIESC, DARUIESC DIN SUFLET ACEST LUCRU...NU LASA LOC GELOZIEI, INDOIELII - PUN MAI PRESUS DE TOT "IUBIREA"...nu se critica...INCEARCA IMPREUNA SA GASEASCA CALEACEA MAI BUNA CA SA LE FIE BINE SI NU LASA NIMIC DIN JUR SA LE UMBREASCA ACEASTA FERICIRE. Eu am incercat sa-ti dau cateva sfaturi...daca citesti cu atentie toata relatarea mea...vei putea intelege "subintelesul" la ceea ce am vrut sa-ti spun.....inka ceva: "VIATA E ATAT DE SCURTA, INCAT SA O IROSIM CU CEEA CE NU NE FACE PLACERE, E ATAT DE PACAT"....Fa ce crezi tu ca e mai bine...asculta-ti INIMA ...dar nu lasa ca Ratiunea sa-ti fie intunecata de dictarile inimii....daruieste si vei primi...iubeste si vei fi iubita"
Ce semeni, acel lucru il culegi....cum respecti...asa esti respectat.... nu te lasa injosita si GASESTE CEA MAI BUNA CALE SPRE ADEVAR, LUMINA SI IUBIRE"
cobra_dm
Postat pe 29 August 2010 14:14
Asteapta pana il cunosti cu adevarat ,si eu sunt casat de 9 ani si am o fetita aceeasi chestie ca si la tine cu sotu ,bea nu ma intelegeam si la-m gasit pe el ,a zis sa divorzez dar ceva ma tinea dupa 3 ani am aflat ca e casat ,deci atentie ,multaaaaaaaaaaa atentie si tot pe net la-m intalnit ,ai grija ,pup
luiza_dulce
Postat pe 29 August 2010 14:19
De la: marco918, la data 2010-08-29 13:59:57
De la: kudika102669, la data 2010-08-29 13:55:54renunta cat mai repede la sotul tau! e clar k nu te va face reficita niciodata! mama mea a stat 17 ani cu sotul ei k sa am eu tata, dar ne-a batut si ne-a facut sa suferim ingrozitor. ma bucur k a divortat de tatal meu!






... si mama ta si-a gasit un amant inainte (adica cu citiva ani inainte) sa ... divorteze ? ... ... nu te pacali ... sint situatii ... complet diferite ...








EI SI BARBATII AU VOIE SA FIE CURVARI, MARSAVI SI BATAUSI...CE NAIBA ...DOAR NU SUNTEM IN EPOCA DE PIATRA...TREBUIE SA FIM REALISTI SI SA SPUNEM LUCRURILOR PE NUME...TOTII BARBATII SUNT LA FEL...
cobra_dm
Postat pe 29 August 2010 14:21
De la: mioara2000, la data 2010-08-21 09:25:54Buna am nevoie de un sfat mam indragostit nebuneste de un barbat dar eu sunt maritata , vreau sa mentionez ca relatia cu sotul meu nu a mers niciodata el este foarte gelos si posesiv in 10 ani de casnicie nu am simtit nici o afectiune din partea lui am suferit foarte mult in toti acesti ani .Am uitat sa mentionez ca avem si 1 copil impreuna si asta ma tinut atata timp langa el , insa acum iubesc cu adevarat si nu stiu ce sa fac , pe sotul meu nu lam iubit niciodata si daca va intrebati de ce mam maritat cu el sa stiti ca nu a fost alegerea mea ci doar a lui , nu stiu daca ma va intelege cineva dar am fost luata cu forta cred a intelegeti ce spun si la vremea aceea mia fost rusine frica sa-l denunt . Sunt foarte multe multe de povestit cert este ca ochi mei au au varsat foarte multe lacrimi si nu mai vreau.
Dupa cum va spuneam mam indragostit de un barbat , ne iubim amandoi nebuneste si ne dorim unul pe celalalt nu am avut nici o relatie intima cu el ptr ca neam cunoscut pe net si nu am avut ocazia sa ne intalnim de vina este distanta dintre noi , el este un barbat singur si mia cerut sa ma marit cu el ,sa vin la el .Problema este ca nu stiu ce sa fac ma gandesc la copil , daca ii cer sotului divortul nu o sa accepte niciodata si imi este foarte frica ptr ca stiu ca o sa devina violent.Va rog sa ma ajutati nu stiu ce sa fac , imi doresc o familie in care sa fiu si eu fericita si sa simt ca sunt iubita .




Singura solutie este divortul [interesant cum de te-ai maritat cu forta }, altfel vei avea de suferit in viitor mai ales copilul , iar dupa divort sa mai stai sa verifici pe noul iubit ca si dragostea asta pe net cam s-a aratat a fii falsa !!
Dindirel
Postat pe 29 August 2010 14:24
buna ...este foarte aiurea...traversez o astfel de situatie cu" mama copilului meu"si sunt acum in pozitia sotului tau'' violent' descriere pe care i.o faci acum dupa ce ai intalnit " marea dragoste virtuala"este cea mai mare prostie pe care o poate face o MAMA ...aiurea ce cauta copilul aici???? ce vrei sa inteleaga sotul tau??? asi vrea foarte tare sa te ajut sa intelegi aceasta situatie inainte de adistruge VIETI daca vrei cu placere.....
kudika111480
Postat pe 29 August 2010 14:40
buna ...este foarte aiurea...traversez o astfel de situatie cu" mama copilului meu"si sunt acum in pozitia sotului tau'' violent' descriere pe care i.o faci acum dupa ce ai intalnit " marea dragoste virtuala"este cea mai mare prostie pe care o poate face o MAMA ...aiurea ce cauta copilul aici???? ce vrei sa inteleaga sotul tau??? asi vrea foarte tare sa te ajut sa intelegi aceasta situatie inainte de adistruge VIETI daca vrei cu placere.....
kudika111480
Postat pe 29 August 2010 14:40
CUM SA MERGI TU LA EL???????????? SA VINA EL LA TINE SA VA CUNOASTETI SA PURTATI DISCUTII SI PARTICULAR , DAR PAN LA URMA II VIATA TA DE VREI SA FII FERICITA CRED CA II TIMPUL DEJA REGRETI TRECUTUL SI PREZENTUL AR FI PACAT SAREGRETI SI VIITORUL, CAT DESPRE COPIL VA INTELEGE DE VEI STI CUM SA-I EXPLICI.
kudika086888
Postat pe 29 August 2010 14:40
in primul rand fiecare om este stapan pe viata lui asa ca in privinta ta dupa cum ai scris in mika povete a ta inpuneti punctul de vedere ca un om matur si mergi cat se poate de departe dar nu uita sa gandesti de 2 ori inaite de a lua decizia corecta
ionut2008vl
Postat pe 29 August 2010 14:42
esti pe picioarele tale? el te accepta asa cum esti, testeazal pe noul iub, si vezi de cei in stare, caci totusi renunti si dupaia nu te mai poti intoare
mihaymors
Postat pe 29 August 2010 14:44
buna...eu zic totusi sa te intalnesti cu tipul de pe net sa incerci sa-l cunosti mai bine.pe urma vezi tu ...si nu uita de copil .el sa fie totdeauna pe primul loc pt ca are nevoie mai ales de tine.
gabi72
Postat pe 29 August 2010 14:45
dupa parea mea nu stiu daca se merita sa pierzi tot ce ai acum pana nu iti dai seama si pana nu cunosti foarte bine pe cel cu care vrei sa iti faci alta viata, sa nu dai paste ceva mai rau decat acum si sa nu ai o viata si mai grea,,, pe net se pot spune multe lucruri si putem sa fim ce ne dorim si de multe ori nu toata lumea spune adevarul in lumea asta virtuala
cornelush_healthy
Postat pe 29 August 2010 14:45
Buna!Iti inteleg situatia si sincer imi pare rau pt tine!Insa nu te pot sfatui sa ai incredere intr-un tim ''dp net''nu sti ce se ascunde in spatele calculatorului,nu poti fi ndragostita de un om cu care n-ai avut nici un contact vizual,nici o atingere,pana nu-l cunosti n-ai de unde sa sti cine-i cu adevarat si ce vrea defapt de la tine,de ce nu va dati o intalnire inainte,macar sa-ti faci vreo idee.personal cunosc decat 2cazuri de acest gen si din fericire au fost..fericite..o prietena a vb pe net cu un tip din italia,sau intalnit intalnit o seara in bucuresti si la a doua intalnire a venit direct si a luat-o la el,aqm sunt casatoriti si e totul ok,si celalat caz asemanator respectivul(era din rom.)a venit la ea acasa si aici a ramas si-n ziua de azi,unde din ce vad,sunt bine si ei.in relatia cu sotul tau te inteleg,e greu sa ''STAI CU DRACU IN CASA:((( ''Iar iti dau exemple din ce cunosc ca altfek n-as vorbii asa aiurea,varul unei cunostinte,si-a luat nevasta cu forta,iar femeia a fost obligata sa stea cu el din frica,intre timp el a intrat in inchisoare,si ea a fugit de la socrii,iar cand s-a intirs nebunu`s-a dus peste ea i-a spart toate gemurile si a luat-o innapoi,iar cand a ramas gravida s-a combinat cu ginecologul(mai batran ca ea cu vreo 20ani)..si cu el a ramas si pana in ziua de azi!Ce pot sa spun,multe femei,singura solutie de a ascapa de sotii ca al tau e sa se arunce in bratele unui barbat cu brate protectoare sau al familiei.Dar cum pe tip nici nu-l cunosti,te-as sfatuii sa n-ai mare incredere in el,stii,uneori CONTEAZA VIITORUL CI NU CLIPA,UNEORI CONTEAZA CLIPA CI NU VIITORUL!
BAFTA!
kudika313344
Postat pe 29 August 2010 14:46
sincer imi pare rau de situatia ta...dar nu cred ca trebuie sa risti totul pt o pers pe care nu o cunosti decat prin intermediul mess-ului...pana nu o intalnesti nu poti sa spui ca esti indragostita....crede-ma k am trecut si eu prin asta...si cand m-am intalnit cu persoana respectiva mi-am dat seama ca era cu totul si cu totul alta persoana decat mi-o imaginam eu...fiecare pers e altfel in realitate decat e in spatele calculatorului...parerea mea e ca pana nu te intalnesti cu el nu ai de unde sa sti cat de indragostita esti...c pot sa-ti spun decat mult noroc si sper sa fie totul bine
kudika110488
Postat pe 29 August 2010 14:54
probabil tot sotul a combinat-o si pe net sa aduca putina schimbare in casnicie
simarik
Postat pe 29 August 2010 14:58
iti inteleg amarul. Dar te intreb si mai mult puneti singura intrebarea aceasta. De unde esti atat de sigura ca, cu aceasta pers de pe net ai sa fii fericita atata timp cat nu l+ai cunsocut in realitate ci doar pe net. Cum poti avea certitudinea ca o sa iti placa?ca o sa fii fericita cu el, ca o sa iti iubeasca copilul? ca intr-adevar te va iubi pe tine?Stiu foarte bine ce iti spun, relatiile de pe internet sunt foarte periculoase...nu stii cine este dincolo de camera,habar n-ai ce ascunde o camera si niste discutii telefonice.Gandeste-te la tine, la copilul tau. Discuta cu sotul tau. Esti femeie puternica, arata i ce te face fericita, fa-l sa iti asculte inima.Invata sa il iubesti, invata sa va iubiti.Invatati impreuna, dar nu-ti suci mintea dupa o relatie pe internet. Alegerea e a ta. Eu doar ti-am dat un sfat si ti -am pus niste intrebari la care mi-as dori sa poti medita si singura sa iti gasesti niste raspunsuri sigure. Sa fii iubita...
ralu_elen81
Postat pe 29 August 2010 15:04
Buna. sincer nu stiu ce sa te sfatuiesc.. dar un lucru este cert pentru mine. acel barbat de pe net mi se pare dubios.. nu inteleg cum a putut sa te ceara daca el este la distanta si nici nu v-ati vazut niciodata.. te-as sfatui sa incerci sa te vezi cu el sa iti dai seama ce persoana este..vorbeste cu sotul tau si roaga-l sa mergeti la un consilier marital..sa se gandeasca la copil pentru ca el va avea de suferit.pentru ca el vede tot ce se intampla in casa.si va ramane traumatizat..ia-ti sotul de mana si roaga-l sa vorbiti linistiti..si explica-i de ce nu esti fericita..roaga-l sa se schimbe..acel copil nu are nicio vina..nu te increde prea mult in barbatul de pe net..daca ati vorbit atata timp de ce nu si-a luat inima in dinti si a venit macar o data la tine??nu ti se pare ceva suspect?mie sincer da..incearca sa vorbesti cu sotul tau si expica-i tot...poate veti reusi sa salvati relatia si implicit familia voastra..
Denissa_31
Postat pe 29 August 2010 15:06
nu exista ,,am fost luata cu forta". Existau autoritati, in fata ofiterului de stare civila ai spus DA fara sa iti tina ala pistolul la tampla.....Acum esti indragostita....Nu stiu cum poate cineva sa se indragosteasca de altcineva numai prin intalniri virtuale. Si eu sunt indragostita insa de un om pe care l-am intalnit, l-am atins, l-am tinut in brate, etc si pot spune ca aceasta este adevarata dragoste. de ce oare, cand ne este foame nu privim niste poze cu mancare de pe internet si sa ne saturam, la fel cand ne este sete, la fel cand suntem bolnavi, etc.
Parerea mea este vino cat mai repede cu picioarele pe pamant ca deocamdata nu .....Chiar daca relatia cu sotul tau nu merge, rezolva asta. Nu te pune nimeni sa stai in ceva ce nu este ok, Insa cu dragostea pe net, da-mi voie sa am o rezerva.
Numai bine iti doresc
maria_doina
Postat pe 29 August 2010 15:06
De la: mioara2000, la data 2010-08-21 09:25:54Buna am nevoie de un sfat mam indragostit nebuneste de un barbat dar eu sunt maritata , vreau sa mentionez ca relatia cu sotul meu nu a mers niciodata el este foarte gelos si posesiv in 10 ani de casnicie nu am simtit nici o afectiune din partea lui am suferit foarte mult in toti acesti ani .Am uitat sa mentionez ca avem si 1 copil impreuna si asta ma tinut atata timp langa el , insa acum iubesc cu adevarat si nu stiu ce sa fac , pe sotul meu nu lam iubit niciodata si daca va intrebati de ce mam maritat cu el sa stiti ca nu a fost alegerea mea ci doar a lui , nu stiu daca ma va intelege cineva dar am fost luata cu forta cred a intelegeti ce spun si la vremea aceea mia fost rusine frica sa-l denunt . Sunt foarte multe multe de povestit cert este ca ochi mei au au varsat foarte multe lacrimi si nu mai vreau.
Dupa cum va spuneam mam indragostit de un barbat , ne iubim amandoi nebuneste si ne dorim unul pe celalalt nu am avut nici o relatie intima cu el ptr ca neam cunoscut pe net si nu am avut ocazia sa ne intalnim de vina este distanta dintre noi , el este un barbat singur si mia cerut sa ma marit cu el ,sa vin la el .Problema este ca nu stiu ce sa fac ma gandesc la copil , daca ii cer sotului divortul nu o sa accepte niciodata si imi este foarte frica ptr ca stiu ca o sa devina violent.Va rog sa ma ajutati nu stiu ce sa fac , imi doresc o familie in care sa fiu si eu fericita si sa simt ca sunt iubita .
daca iubesti cu adevarat barbatul respectiv nu cereai un sfat pe kudika fa ceia ce simti nush cat de adevarata e povestea tha in fine nu e prob mea fa ceia ce simti cu adevarat sh nu iti fc copilul sa sufere ...in general copii sufera cel mai mult at knd parinti se despart bafta
kudika012227
Postat pe 29 August 2010 15:08

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
par foarte degradat 1 De la: allyalina 3 Mai 2010 21:31
ajutati ma va rog...am nevoie de un sfat si de un plan sa il aduc inapoi... 11 De la: PinkilyDinkily 15 Iulie 2010 03:57
Ai 35 de lei CADOU la AMNESIA & MAGENTA 2 De la: PRALEA_ 5 August 2011 16:46
Ce parere aveti?:) 5 De la: kate11 23 Iulie 2014 19:41
Cursuri de radio si televiziune acreditate 1 De la: college_media 15 Martie 2010 20:23