Setari Cookie-uri

friends with benefits...

De la: bea79, la data 2011-09-16 15:44:07
De la: mara_bogdan, la data 2011-09-14 23:27:26Chiar ca sunt in incurcatura.Nu prea stiu ce sa cred.E drept ca ma cauta ,dar disparitiile astea ma cam deranjeaza trebuie sa recunosc.Pe de alta parte stiu ca este ocupat are un hotel si un restaurant de condus.
Colegii mei care il cunosc de cativa ani au spus ca a avut o relatie care l/a cam dezamagit si ca e mereu singur.Poate chiar nu stie ce vrea,sau poate asa este el..iti convine bine,nu Cine mai stie?Maine sunt libera ,va pun in tema daca ma scoate la cina.Pup si multumesc pentru sfaturi


Hai Mara ca ne tii cu sufletul la gura, deci.....te-a invitat sau nu? Sa stim ce mai povestim pe aici.


ce`ti mai plac telenovelele...
Alvin
Postat pe 16 Septembrie 2011 15:53
De la: justforfun84, la data 2011-09-16 15:53:39
De la: bea79, la data 2011-09-16 15:44:07
De la: mara_bogdan, la data 2011-09-14 23:27:26Chiar ca sunt in incurcatura.Nu prea stiu ce sa cred.E drept ca ma cauta ,dar disparitiile astea ma cam deranjeaza trebuie sa recunosc.Pe de alta parte stiu ca este ocupat are un hotel si un restaurant de condus.
Colegii mei care il cunosc de cativa ani au spus ca a avut o relatie care l/a cam dezamagit si ca e mereu singur.Poate chiar nu stie ce vrea,sau poate asa este el..iti convine bine,nu Cine mai stie?Maine sunt libera ,va pun in tema daca ma scoate la cina.Pup si multumesc pentru sfaturi


Hai Mara ca ne tii cu sufletul la gura, deci.....te-a invitat sau nu? Sa stim ce mai povestim pe aici.


ce`ti mai plac telenovelele...


Si mie, si mie imi plac !!!!
Si eu vreau sa stiu !!!!!!
Cer_instelat
Postat pe 16 Septembrie 2011 16:41
Hallo!!!!!!!!!! :










M-a invitat...uhu...am fost la cina .Apoi acasa la el M-a dus dimineata acasa.E cool fat frumos asta.Ramane sa imi dau seama exact ce vrea...timpul imi va da explicatiile asteptate.Va tin la curent cu evolutia.Ma cam supara oricum ..mi/a zis ceva de alta saptamana de vacanta?E cam mult la plimbare..ma intreb daca mai exista si altcineva?ar fi culmea...nu cred totusi..In orice caz...e frumos sa te trezesti cu un tip fain linga tine.se poarta frumos ...cred ca e un singuratic ranit in dragoste.Vedem ce iese pup
mara_bogdan
Postat pe 16 Septembrie 2011 20:39
NU SUNT SINGURATIC SI NICI RANIT IN DRAGOSTE,DAR NU TREBUIA SA SCRII PE FORUM CE TREBUIA SA STIM DOAR NOI 2
Indiana_Jones
Postat pe 16 Septembrie 2011 20:42
Doar noi 2?cine esti tu?
Scuze dar iubitul meu nu vorbeste lb.romana..deci nu poate citi ce scriu si nici nu va sti de existenta acestiu site minunat. Si chiar d aca este singuratic si ranit in dragoste tot imi place mult de tot
mara_bogdan
Postat pe 16 Septembrie 2011 21:04
De la: mara_bogdan, la data 2011-09-16 20:39:32Hallo!!!!!!!!!! :










M-a invitat...uhu...am fost la cina .Apoi acasa la el M-a dus dimineata acasa.E cool fat frumos asta.Ramane sa imi dau seama exact ce vrea...timpul imi va da explicatiile asteptate.Va tin la curent cu evolutia.Ma cam supara oricum ..mi/a zis ceva de alta saptamana de vacanta?E cam mult la plimbare..ma intreb daca mai exista si altcineva?ar fi culmea...nu cred totusi..In orice caz...e frumos sa te trezesti cu un tip fain linga tine.se poarta frumos ...cred ca e un singuratic ranit in dragoste.Vedem ce iese pup


Succesuriiii !!!!!
Cer_instelat
Postat pe 16 Septembrie 2011 21:12
De la: mara_bogdan, la data 2011-09-16 20:39:32Hallo!!!!!!!!!! :










M-a invitat...uhu...am fost la cina .Apoi acasa la el M-a dus dimineata acasa.E cool fat frumos asta.Ramane sa imi dau seama exact ce vrea...timpul imi va da explicatiile asteptate.Va tin la curent cu evolutia.Ma cam supara oricum ..mi/a zis ceva de alta saptamana de vacanta?E cam mult la plimbare..ma intreb daca mai exista si altcineva?ar fi culmea...nu cred totusi..In orice caz...e frumos sa te trezesti cu un tip fain linga tine.se poarta frumos ...cred ca e un singuratic ranit in dragoste.Vedem ce iese pup


Of sunt frumoase momentele astea, dar fii atenta la indragosteala!!Sa nu fie un vis frumos din care sa te trezesti. I-ati masuri de precautie si incearca sa nu te implici 100%. Eu as trai momentul fara prea multe sperante, dar e doar parerea mea proprie si personala. Bravo pt intalneala!!!Sa ne spui si episodul 2.
bea79
Postat pe 17 Septembrie 2011 09:42
De la: mara_bogdan, la data 2011-09-16 21:04:25Doar noi 2?cine esti tu?
Scuze dar iubitul meu nu vorbeste lb.romana..deci nu poate citi ce scriu si nici nu va sti de existenta acestiu site minunat. Si chiar d aca este singuratic si ranit in dragoste tot imi place mult de tot
daca m-ai uitat,asta e...sper sa-l inveti "limba" romana,daca nu,ia-l pe Virgil...
Indiana_Jones
Postat pe 17 Septembrie 2011 09:45
Multumesc
Esti super draguta..stiu treaba cu indragosteala .Exact de asta ma tem..o sa incerc sa stau mai detasata.Traiesc momentele frumoase si mai vedem continuarea.Poooooop
mara_bogdan
Postat pe 17 Septembrie 2011 20:18
De la: mara_bogdan, la data 2011-09-17 20:18:55Multumesc
Esti super draguta..stiu treaba cu indragosteala .Exact de asta ma tem..o sa incerc sa stau mai detasata.Traiesc momentele frumoase si mai vedem continuarea.Poooooop


Inteleg ca nu esti in tara. Esti singura pe acolo..... e greu sa fii plecata de acasa. Zici ca tipu e fain, iti place de el... daca iti da si ceva atentie .... cred ca e destul de greu sa nu te indragostesti de el.
Sincer m-as bucura sa aud ca el s-a indragostit primu de tine. Te-as intreba ce natie e el... macar sa nu fie casatorit.
Cer_instelat
Postat pe 17 Septembrie 2011 23:37
De la: Cer_instelat, la data 2011-09-17 23:37:47
De la: mara_bogdan, la data 2011-09-17 20:18:55Multumesc
Esti super draguta..stiu treaba cu indragosteala .Exact de asta ma tem..o sa incerc sa stau mai detasata.Traiesc momentele frumoase si mai vedem continuarea.Poooooop


Inteleg ca nu esti in tara. Esti singura pe acolo..... e greu sa fii plecata de acasa. Zici ca tipu e fain, iti place de el... daca iti da si ceva atentie .... cred ca e destul de greu sa nu te indragostesti de el.
Sincer m-as bucura sa aud ca el s-a indragostit primu de tine. Te-as intreba ce natie e el... macar sa nu fie casatorit.


ce mai intrebi!? e victima sigura!
astep detalii cu plansete si lacrimi
PICCKARD
Postat pe 17 Septembrie 2011 23:48
Hallo
Frumosul asta e Croat de origine ,dar crescut in Germania.Nu este casatorit asta stiu sigur.E un tip foarte cunoscut in peisajul autohton,are un hotel restaurant in zona.Primul pas l/a facut el si nu chiar din prima.Intai in compania altora ,apoi doar noi...Am descoperit si ce nu imi place la el..e un pic vitezoman .In plus nu imi place ca nu e constant eu nu sunt genul azi ma cauti maine nu...sunt de principiul da sau nu.Cred ca are si o parere foarte buna despre el...in orice caz...incerc sa nu ma aventurez prea tare lumea nu incepe si se termina cu el nu?
Va pup sa auzim de bine
mara_bogdan
Postat pe 18 Septembrie 2011 00:07
Si daca vor fi plansete si lacrimi asta e!!!!!!Din greseli invatam.Nu am facut nimic rau..dragoste cu sila nu se poate..deci..vedem ce mai urmeaza
mara_bogdan
Postat pe 18 Septembrie 2011 00:13
Astazi nu m/a cautat ....mi/a trimis doar un e/mail si am schimbat cateva cuvinte pe skype :sml-confused0006/: Ce-o fi in capul lui?Voi ce credeti?
mara_bogdan
Postat pe 18 Septembrie 2011 23:46
De la: mara_bogdan, la data 2011-09-18 23:46:40Astazi nu m/a cautat ....mi/a trimis doar un e/mail si am schimbat cateva cuvinte pe skype :sml-confused0006/: Ce-o fi in capul lui?Voi ce credeti?


Nu e nimic in capul lui.Ti-am zis ca la astfel de aventuri trebuie sa te lasi purtata de val si atat.Crede-ma daca e sa fie ceva intre voi mai mult, va fi, iar tu nu trebuie sa faci nimic in privinta asta.In nici un caz nu il sufoca sau cauta. Va veni el la tine.
bea79
Postat pe 19 Septembrie 2011 18:00
Nu i-am dat nici un semn de viata Astazi a venit la mine la serviciu O sa ma dau ranita sa vad cum reactioneaza
mara_bogdan
Postat pe 19 Septembrie 2011 22:52
De la: mara_bogdan, la data 2011-09-19 22:52:59Nu i-am dat nici un semn de viata Astazi a venit la mine la serviciu O sa ma dau ranita sa vad cum reactioneaza


Nu-i nevoie sa te dai ranita. Pur si simplu poti sa fii pe o linie mediana, nici entuziasmata, nici indiferenta.
Un barbat care e interesat de tine te cauta, la inceput un pic mai rarut, apoi mai des si apoi... zilnic trebuie sa-ti dea macar un semn.
Cer_instelat
Postat pe 20 Septembrie 2011 09:00
De la: mara_bogdan, la data 2011-09-19 22:52:59Nu i-am dat nici un semn de viata Astazi a venit la mine la serviciu O sa ma dau ranita sa vad cum reactioneaza


Siiiii?
Te-ai dat ranita si asta e rezultatul ?????
Nimica, nimicuta?????
Cer_instelat
Postat pe 27 Septembrie 2011 09:33
De la: Cer_instelat, la data 2011-09-27 09:33:01
De la: mara_bogdan, la data 2011-09-19 22:52:59Nu i-am dat nici un semn de viata Astazi a venit la mine la serviciu O sa ma dau ranita sa vad cum reactioneaza


Siiiii?
Te-ai dat ranita si asta e rezultatul ?????
Nimica, nimicuta?????


Inca o iubitoare de telenovele!! Nu sunt singura!!Mara nu te astepta sa te caute prea des. Genul asta de barbati vin si pleaca cand vor ei. Spirite libere ce mai!!Are si motor presupun sau ii place mult viteza???
bea79
Postat pe 27 Septembrie 2011 17:10
De la: bea79, la data 2011-09-27 17:10:05
De la: Cer_instelat, la data 2011-09-27 09:33:01
De la: mara_bogdan, la data 2011-09-19 22:52:59Nu i-am dat nici un semn de viata Astazi a venit la mine la serviciu O sa ma dau ranita sa vad cum reactioneaza


Siiiii?
Te-ai dat ranita si asta e rezultatul ?????
Nimica, nimicuta?????


Inca o iubitoare de telenovele!! Nu sunt singura!!Mara nu te astepta sa te caute prea des. Genul asta de barbati vin si pleaca cand vor ei. Spirite libere ce mai!!Are si motor presupun sau ii place mult viteza???


Daaaaaa ! iubesc telenovelele din viata reala.
Ar trebui sa incep sa ma uit si pe la TV ca acolo mai pot sa vad si continuarea.
Se pare ca ai dreptate,bea 79, tipului ii place viteza, schimba repede locatia.
Cer_instelat
Postat pe 27 Septembrie 2011 17:18
Salutare dragilor
Ma cauta in continuare.Se tot plinge ca luna septembrie e foarte ocupat dar,trece sa ma vada.
Astazi cand a venit la mine la serviciu un coleg tocmai imi dadea o imbratisare ca ii facusem un serviciu..i-a cam cazut faza...In rest toate bune..mai vedem.Oricum eu in iarna am concediu 2 luni si mi.a intrebat daca as dori sa il ajut in hotel la el cateva ore pe zi..deci contactul ramane..ce mai iese ..ramane de vazut.Acum este prea ocupat ..mai vedm
Pup si seara frumoasa
mara_bogdan
Postat pe 27 Septembrie 2011 21:33
De la: mara_bogdan, la data 2011-09-27 21:33:00Salutare dragilor
Ma cauta in continuare.Se tot plinge ca luna septembrie e foarte ocupat dar,trece sa ma vada.
Astazi cand a venit la mine la serviciu un coleg tocmai imi dadea o imbratisare ca ii facusem un serviciu..i-a cam cazut faza...In rest toate bune..mai vedem.Oricum eu in iarna am concediu 2 luni si mi.a intrebat daca as dori sa il ajut in hotel la el cateva ore pe zi..deci contactul ramane..ce mai iese ..ramane de vazut.Acum este prea ocupat ..mai vedm
Pup si seara frumoasa


Merci Mara!
Acum pot si eu sa dorm linistita.
Ma bucur ca te cauta si sper sa-ti fie bine.
Mai astept vesti.
Si eu te pup. O seara buna !
Cer_instelat
Postat pe 28 Septembrie 2011 21:45
Hei ..ce dragut ca te gandesti la mine...multumesc Oricum e destul de distant ,poate ca vrea sa fac eu mai multi pasi...dar eu nu prea sunt genul sa ma bag in prima fila.Ii place ma accepta asa,nu..that,s life ..who knows..sometimes maybe i will meet someone else..if don,t ..i accept this too..i love my life how is POOP
mara_bogdan
Postat pe 28 Septembrie 2011 22:27
De data asta am comis/o!! I-am trimis un mesaj in care i-am spus ca e foarte ocupat,ca ma cauta destul de putin si ca am gandit ca e mai mult interesat de mine.L-am salutat..acum astept replica la cutremur..eh..
Va pup
mara_bogdan
Postat pe 30 Septembrie 2011 14:53
Hey...am si eu parte de o asemenea ''poveste''.....numai ca sa spunem ca e ceva mai complicata....m-am mutat dintr-un oras in altul si m.am trezit ca am ''coleg de camera'' iar inevitabilul s-a produs..el era dezamagit dupa o mica relatie si era indurerat de circa un an de zile si mi-a spus ca nu vrea nimic serios, insa cand a vazut ca ma atasez de el a pus si el suflet si incepuse sa imi demonstreze ca ma iubeste (asta dupa cateva luni). acum dupa un an de zile (inca locuim impreuna si dormim in acelasi pat) imi spune ca nu ma iubeste destul si ca a-si merita ceva mai bun, ca nu vrea sa ma chinuie o viata intreaga langa el....am decis sa intrerupem relatia desi inca ma controleaza, imi pune intrebari gen: "cine te-a sunat", "unde te duci", "unde si cu cine esti", etc. am aflat ca a reinceput sa vorbeasca cu fata dupa care a suferit dar spune ca nu s-ar mai impaca cu ea niciodata...altor fete le spune ca el cauta ceva definitiv ca vrea sa se insoare....eu ce sa mai inteleg...azi ma vrea maine nu ma mai vrea....azi ma iubeste maine nu ma mai iubeste destul....help!!!! o iau razna totul e ceva in genu nici pentru mine nu te vreau dar nici a altuia sa nu fi....mai ales ca inca mai insista la capitolul sex si noaptea ma ia in brate si ma pupa mereu desi eu ripostez sa zic asa si inca imi spune ca el de fapt ma iubeste( dar nu destul) si ca si lui ii este greu, nu mai stiu cum sa reactionez ce sa fac ce sa mai zic....m-a bulversat total...nu inteleg de ce e afectuos cu mine daca nu ma iubeste si dupa spusele lui nu vrea doar sex,iar cand i-am sugerat sa se duca la altele sa isi rezolve problemele sexuale m-a refuzat categoric....astept parerile voastre
satena_claudia
Postat pe 6 Octombrie 2011 01:14
De la: satena_claudia, la data 2011-10-06 01:14:27Hey...am si eu parte de o asemenea ''poveste''.....numai ca sa spunem ca e ceva mai complicata....m-am mutat dintr-un oras in altul si m.am trezit ca am ''coleg de camera'' iar inevitabilul s-a produs..el era dezamagit dupa o mica relatie si era indurerat de circa un an de zile si mi-a spus ca nu vrea nimic serios, insa cand a vazut ca ma atasez de el a pus si el suflet si incepuse sa imi demonstreze ca ma iubeste (asta dupa cateva luni). acum dupa un an de zile (inca locuim impreuna si dormim in acelasi pat) imi spune ca nu ma iubeste destul si ca a-si merita ceva mai bun, ca nu vrea sa ma chinuie o viata intreaga langa el....am decis sa intrerupem relatia desi inca ma controleaza, imi pune intrebari gen: "cine te-a sunat", "unde te duci", "unde si cu cine esti", etc. am aflat ca a reinceput sa vorbeasca cu fata dupa care a suferit dar spune ca nu s-ar mai impaca cu ea niciodata...altor fete le spune ca el cauta ceva definitiv ca vrea sa se insoare....eu ce sa mai inteleg...azi ma vrea maine nu ma mai vrea....azi ma iubeste maine nu ma mai iubeste destul....help!!!! o iau razna totul e ceva in genu nici pentru mine nu te vreau dar nici a altuia sa nu fi....mai ales ca inca mai insista la capitolul sex si noaptea ma ia in brate si ma pupa mereu desi eu ripostez sa zic asa si inca imi spune ca el de fapt ma iubeste( dar nu destul) si ca si lui ii este greu, nu mai stiu cum sa reactionez ce sa fac ce sa mai zic....m-a bulversat total...nu inteleg de ce e afectuos cu mine daca nu ma iubeste si dupa spusele lui nu vrea doar sex,iar cand i-am sugerat sa se duca la altele sa isi rezolve problemele sexuale m-a refuzat categoric....astept parerile voastre


din pacate nu te considera destul de buna pentru el....de ce, numai el stie....ai probabil ceva ce nu ii place...incearca sa afli, dar dupa mine nu se merita, mai bine cauta unul care sa te considere destul de buna ptr el. daca nu te considera asa de la bun inceput, pe parcurs nici atata nu isi va schimba parerea...
DayC
Postat pe 6 Octombrie 2011 20:18
De la: mara_bogdan, la data 2011-09-30 14:53:12De data asta am comis/o!! I-am trimis un mesaj in care i-am spus ca e foarte ocupat,ca ma cauta destul de putin si ca am gandit ca e mai mult interesat de mine.L-am salutat..acum astept replica la cutremur..eh..
Va pup


mara ti-a raspuns baiatul sau gata nu te mai cautat deloc?
ra198708
Postat pe 7 Octombrie 2011 12:06
Buna
Dupa mesajul cu pricina a venit a doua zi si apoi destul de rar...asta e..se pare ca am facut bine spunand ..ce aveam de spus
mara_bogdan
Postat pe 7 Octombrie 2011 19:37
Viata e scurta, traieste-o cu intensitate, experimenteaza tot ce poti si m-ai tarziu ai sa-ti primesti si premiul
hera_aness
Postat pe 8 Octombrie 2011 08:14
P.S. fa-o cu cap...sa nu cumva sa ramai gravida...in rest: "gura lumii nici Pamantul n-o astupa"
hera_aness
Postat pe 8 Octombrie 2011 08:16

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Mancare organica pentru copii 1 De la: kudika_16123 12 Septembrie 2012 15:29
Bijuterii marca Cristian Lay 1 De la: lenya 12 Iulie 2012 16:05
Ingrasat...Help please:) 5 De la: Titanika 19 Februarie 2012 17:16
Filosofie 20 De la: cristinxxx 21 Ianuarie 2012 21:34
casa in Bucovina 1 De la: rox_rbz 8 Decembrie 2011 18:14