Setari Cookie-uri

friends with benefits...

Vanessa , au trecut cateva luni bune , spune-ne ce-ai facut.Sunteti impreuna sau nu?
gabriela67
Postat pe 22 Noiembrie 2010 09:10
nimic nu am mai facut ,,,,ma ia peste picior ,,,m a mai cautat acum o sapt ,,,l am refuzat de 4 ori pana acum,,,isi da aere de superioritate,,,,am mai avut o relatie de 3 sapt cu un tip dar si ala vroia numai sex de la mn si i am dat papucii pt ca nu mai vreau sa pic din lac in put ,,,,m am saturat ,,,,
vanessa1
Postat pe 22 Noiembrie 2010 20:50
yo zic sa o iei incet..fiekre trece prin kte o perioada mai grea...mie fostul prieten mi-a facut'o d 2 ori sa zic asa...d 2 ori m-a lasat cu toate k sustine k ma iubeste...dar nu vrea sa ma faca sa sufar..am apreciat k a fost sincer si nu si-a batut joc d mn..am trecut peste...e greu dar viatza nu s termina aici...gand k esti la inceputul vietzii si nu t poti impiedica la un obstacol asa mic..st kestii mai grele si dureroase in viatza...take care :)
black_butt3rfly
Postat pe 25 Noiembrie 2010 01:09
exact asa am patit si eu ,la mine a durat cam un an si ceva..pana acum 3 saptamani cand ne-am certat dintr`o prostie(bine,ca el nu era cu mine,dar era interesat de ce fac,cu cine ies,doar ca nu eram impreuna) si am decis sa pun capat,in ciuda faptului ca tineam la el enorm..dar dupa 2 saptamani in care nu am dat nici un semn,el fiind orgolios nici atat,ne intalneam pe strada ,nici macar nu ne salutam,ieseam unde vroiam eu,il tratam cu indiferenta mai bine zis,DAAAR ,si-a dat el seama asa intr-o seara ca ii lipsesc foarte mult,nu poate sa ma uite,si saracutul a fost socat cand i`am zis ca mi`a fost bine fara el saptamanile acelea..l`am mai lasat putin dupa discutia asta si l`am cautat eu ,si tot el m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el in mod "oficial" ca nu poate fara mine..si de atunci e bine tot..
Si pe mine ma lua peste picior,si ma facea uneori sa ma simt jalnic ca aveam prieteni comuni ,si stiau situatia dintre noi ,daca eram intrebati daca suntem impreuna ,ne uitam unu la altu,si dadea el raspunsul:nu suntem,ne intelegem foarte bine,sau e cea mai buna prietena a mea.. si e nasol ,ca doare sa auzi asta ,eu stiam de cand m`am bagat la ce sa ma astept,dar am zis ca o sa`l dau dupa mine,,si uite..l`am dat ,dar e un baiat foarte dificil,e invatat sa nu zica unde merge cu cine,doar daca e intrebat,si te saturi sa tot intrebi,si te simti prost,te enervezi..da are felu lui de a arata ca tine la mine..
Eu zic ca putina indiferenta nu strica,sau sa`l tratezi cu aceeasi moneda..si daca tu vrei altceva de la el zi`o..si lasa-l putin,daca tot nu vrea..asta e...nu merita..
kitten5
Postat pe 25 Noiembrie 2010 07:44
De la: roz5blue6lila7, la data 2010-09-05 09:51:05vorba aia " de ce sa cumperi toata vaca cand se vinde la kilogram" .


epica
veve20
Postat pe 12 Decembrie 2010 15:53
Dupa cum bine ai observat, cu cat esti mai disponibila, cu atat ii scade interesul. Continua sa te intalnesti cu el, dar fii capricioasa! Asta o sa il incite. Totusi, nu inchide ochii...Cine stie pe cine mai cunosti intre timp
bubuialademandarine
Postat pe 15 Decembrie 2010 22:38
Vanessa te-ai gandit vreodata ca poate tu gresesti,modul tau de a fi,te a te darui?
Mai gandeste-te si schimba strategia,un barbat care vrea mai mult de la tine,nu doar sex,are rabdare,asteapta,nu te arunca cu capul inainte,testeaza.Multa bafta.
camelia_27
Postat pe 16 Decembrie 2010 12:12
De la: vanessa1, la data 2010-11-22 20:50:08nimic nu am mai facut ,,,,ma ia peste picior ,,,m a mai cautat acum o sapt ,,,l am refuzat de 4 ori pana acum,,,isi da aere de superioritate,,,,am mai avut o relatie de 3 sapt cu un tip dar si ala vroia numai sex de la mn si i am dat papucii pt ca nu mai vreau sa pic din lac in put ,,,,m am saturat ,,,,


Eu spun sa nu disperi. Esti tanara si abia ai inceput un drum. Asta nu reprezinta decat o experienta negativa. Cu atat mai mult trebuie sa inveti sa te iubesti si sa te apreciezi mai mult tu insati. El este un baietas un pasager. Pregateste-te pentru o adevarata relatie, pentru un barbat care sa te iubeasca si sa te pretuiasca. Doar unul ca acela va merita mai multe de la tine. Pana atunci uitat-te in oglinda si cum a spus cineva aici pe unul din forumuri, spune-ti ca ai ochii prea frumosi ca sa plangi dupa un nemernic ca el. Sa fii iubita!!!
bea79
Postat pe 21 Decembrie 2010 05:55
ceea ce este pacat ,este ca situatii de genul asta se intampla foarte des in ultimu timp.

De exemplu la mine in liceu exista "n" cazuri de genu care nu s-au terminat foarte ok pt . fetele cu pricina.
O amica de a mea , s-a "cuplat" ( in mintea ei) cu unul dintre cei mai populari tipi .Tipul , nu dorea sa fie intr-o relatie cu ea ,doar "prieteni cu beneficii". Tipa era multulota ca se sarutau si chestii. Insa ,dupa 2 saptamanii , tipul a inceput sa povesteasca la toti (inclusiv mie) ca tipa ...i-a facut sex oral ( scuze pt. minori) .Ceea ce mi-e mi se pare grav . Acum tipa are o reputatie foarte "tare" in liceu.

Sincera sa fiu ,genul asta de oameni trebuie evitati ,pt ca in primul rand , te distrug pe plan emotional ,apoi iti strica reputatia.
AndraXD
Postat pe 22 Decembrie 2010 15:18
Vanessa, eu pot sa-ti garantez la momentul asta ca baiatul de care esti indragostita nu are absolut nici o intentie sa conceapa o relatie cu tine si este in procent urias vina ta.
Si uite de ce:
1. Te-ai sabotat singura in momentul in care ai acceptat sa fiti priteni cu bonus. De ce? Baietii, barbatii stiu instinctiv ca femeile nu sunt facute, psihologic vorbind, pentru casual, unemotional sex. Ei stiu instinctiv ca femeile asociaza sexul cu relatiile si sentimentele, asa ca atunci cand o fata pretinde ca isi doreste o relatie sexuala fara alte implicatii, baiatul presupune una din doua: ori e o capcana si, mai devreme sau mai tarziu, isi va da arama pe fata - si pentru ca se asteapta la posibilitatea asta el are pregatit un sut foarte categoric - ori are un respect de sine atat de inexistent, incat se multumeste cu orice fel de firmituri de la viata si de la sexul opus, implicit. In cazul acesta, el oricum nu-si va dori o relatie cu tine pentru ca barbatii au nevoie sa respecte si sa admire foarte mult o femeie pentru a-si dori sa fie intr-o relatie cu ea - psihologic vorbind, femeia pe care barbatul o accepta ca partenera de viata capata un statut foarte asemanator cu al mamei.
2. Exista o relatie inversa ciudata, dar reala, intre disperarea cu care ne dorim sa fim impreuna cu un partener care nu ne doreste si sansele ca asta chiar sa se intample. Adica, cu cat investesti mai mult timp si atentie in problema asta, cu atat e mai posibil sa nu-l obtii niciodata. Si mai ciudat, sansele cresc simtitor cu cat te detasezi realmente de el si de obsesia pemtru el. Si eu recomand lucruri simple, care chiar iti ocupa timpul: fa curat in casa, fa-ti curat in fisierele de pe calculator, reia legatura cu prieteni vechi pe facebook sau fata in fata, iesi la alergat, inscrie-te la un club de fitness, apuca-te sa inveti ceva nou - gatit, feng shui, ikebana, olarit, etc. Daca vrei sa para real atunci cand il refuzi, nu ar fi mai bine chiar sa fie destul de real? Chiar sa fii ocupata? In plus, cu cat ai o viata mai plina, indiferent ce activitati, cu atat te vei simti tu mai mandra de tine si mai stapana pe viata ta. Un bonus care chiar iti va creste cota, in ochii tai si ai barbatilor pe care ii intalnesti.
3. La fel ca toate celelalte fiinte umane, debordezi o energie pe care ceilalti o percep si o decodifica. Asta e motivul pentru care simti imediat daca o persoana pe care o intalnesti este vesela, trista, deprimata, entuziasmata sau optimista. In cazul tau, fiind atat de adancita in propria tristete, imagineaza-ti cam ce mesaj transmiti celorlalti. Si e un cerc vicios: cu cat esti mai trista si deprimata, cu atat te evita mai mult ceilalti si cu cat te evita mai mult ceilalti, cu atat devii mai trista si deprimata. Numai tu poti sa iesi din cerc, pas cu pas.
E posibil ca intr-un moment din viitor sa existe o sansa pentru voi doi, dar trebuie sa treaca timp, trebuie sa lucrezi cu tine si sa-l lasi sa uite felul in care te-a cunoscut si sentimentele de batjocura pe care le are acum pentru tine. Daca ar fi ceva intre voi acum, ceea ce eu consider 150% imposibil, ar fi o alta forma de bataie de joc pentu ca el nu are doua sentimente cheie pentru tine: respect si admiratie.
Nu e usor sa te aduni, dar iti spun din proprie experienta: am plans de atatea ori si am jurat cu mana pe icoana ca pentru mine nu mai exista un alt barbat, ca nici eu nu le mai stiu numarul. In final, intotdeauna exista un alt barbat, asa e natural sa fie, dar ce conteaza este ce devii tu intre timp astfel ca data viitoare sa fii invingatoare si nu umilita din nou.
meet_me_upstairs
Postat pe 26 Decembrie 2010 14:18
Am citit si m-am amuzat sau nu m-am amuzat, m-am enervat sau intristat, oricum am citit cu interes subiectul... caci, din pacate, e tot mai des de actualitate. Sau poate nu din pacate... depinde de perspectiva si de cat de fair sunt cei implicati. Insa analiza ta mi se pare remarcabila, la fel concluziile si sfatul implicit. Cum am recunoscut ca am un interes special pentru subiect, marturisesc si ca citind cele scrise de tine, mi-am intarit convingerea ca solutia vine din interior si se impune atat celei care n-a respectat regula jocului si s-a indragostit, cat si lui, ingratului... Pana cand nu atinge limita acelui "ajunge!" (limita care difera de la persoana la persoana) isi va face scenarii de comportament, isi va promite siesi ca se va respecta ca sa fie respectata, ca se va iubi pe sine ca sa fie iubita etc. Dramoleta va continua la primul lui sem de bunavointa...
Dar cand se inalta din ea spre ea, spre lume si implicit spre "ingrat" acel "ajunge!" va fi capabila sa lase cortina peste farsa a carei eroina a fost... Nu-i vina lui, cum niciodata nu este doar vina celorlalti cand ni se intampla ceva neplacut... Cunosc subiectul din interior. Si ca sa indulcesc putin amaraciunea fetei, am sa spun ca experienta mea e si mai a-morala: eu eram prietena "with benefits" ca o completare a iubitei (a se citi "amanta"), caci mai exista si o nevasta abandonata... Cu alte cuvinte, se poate si mai rau!
maimai_no1
Postat pe 6 Ianuarie 2011 07:15
multumesc tuturor de sfaturi ,,,,a trecut mai bn de un an de cand nu ne am mai vz..simt ca mi e din ce in ce mai bine fara el...sunt singura dar multumita,am incercat sa mi ocup timpul ,,sa mi gasesc diferite hobbyuri ...,m am resemnat cu ideea ca nu o sa mai fiu cu el ,,aveai dreptate ,,,cu cat sunt mai detasata cu atat ma cauta mai mult ...acum trec printr o faza in care nu mai pot sa pun suflet , sa ma indragostesc de cineva ,,,,nici nu mi mai doresc o relatie ,,,dar se trece si peste ,,,poate o sa apara omu potrivi la timpul potrivit ,,,pana atunci enjoy the life ...:)
vanessa1
Postat pe 8 Ianuarie 2011 09:20
ne se merita din niciun punct de vedere sa-l mai astepti.Increde-te in tine,spune-ti viata e frumoasa,dar mai e si cum mi-o fac eu.Corect?Cati n-or tanji dupa tine?deschide ochii!Viata e scurta.
dodot_mihaela
Postat pe 12 Ianuarie 2011 10:14
De la: vanessa1, la data 2011-01-08 09:20:21multumesc tuturor de sfaturi ,,,,a trecut mai bn de un an de cand nu ne am mai vz..simt ca mi e din ce in ce mai bine fara el...sunt singura dar multumita,am incercat sa mi ocup timpul ,,sa mi gasesc diferite hobbyuri ...,m am resemnat cu ideea ca nu o sa mai fiu cu el ,,aveai dreptate ,,,cu cat sunt mai detasata cu atat ma cauta mai mult ...acum trec printr o faza in care nu mai pot sa pun suflet , sa ma indragostesc de cineva ,,,,nici nu mi mai doresc o relatie ,,,dar se trece si peste ,,,poate o sa apara omu potrivi la timpul potrivit ,,,pana atunci enjoy the life ...:)
...Salut !Vanessa...ce frumos ai scris..."enjoy the life"...te-ai maturizat,ai ajuns la concluzia ca meriti mai mult ai dreptul sa fi iubita si respectata...super...iti, doresc sa ai parte numai de iubire...
Sibel_16
Postat pe 12 Ianuarie 2011 18:40
fu ... fu... fu ... geu tare, sa stii ca nu se merita, ca sa zicem ca el ... o sa accepte o relatie de mai lunga durata ... toata viata o sa ai de suferit ... nu-l mai cauta si nu mai raspunde asa de repede provocarii ... ca pana la urma o sa te considere animal de companie, asa daca deja nu a facut-o. stii cum e ... e ca cu lucrul pe care il ai ... daca il ai nu-i dai importanta dar in momentul in care nu il mai ai parca ti-ar trebui asa si cu voi ... sfatul meu e sa nu mai pierzi timpul cu el ca s-ar putea sa pierzi ceva care chiar merita ... si poate viata nu o sa-ti mai acorde o a doua sansa si o sa culegi nu o sa mai alegi ... viata trece si nu e timp de chestii care sa ne tina in loc... asa ca fa-ti viata ta si o sa vezi ca o sa fie bine
valitecuci
Postat pe 30 Ianuarie 2011 08:01
buna,vazusem si eu mai demult povestea ta....si m-am regasit si eu in ea,ceea ce m-a mirat k am vazut multe persoane la fel k noi,in relatii de genul:( si eu am avut o astfel de relatie si mult mai complicata:)))cik el pe deasupra zicea k tine la mine dar nu era cu mine ci cu alta mda buna asta in fine nu conteaza detaliile,vroiam sa iti povestesc finalul(care normal nu il include si p el),uite k dupa o relatie de genul de 2 ani si dupa un an de suferinta pot spune k l-am uitat(nu in totalitate)nu poti pur si simplu sa iti stergi o persoana din cap,am incercat cu altcineva o relatie si nu a mers dar l-am indepartat pe el si mai mult,acum sunt din nou intr-o relatie si pot spune k sunt fericita(vorba aia incercarea moarte n-are:))dar o sa vezi k o sa ajungi si u sa te simti si mai bine si o sa poti avea din nou o relatie si sa fi happy be happy girl because someone is waiting for u there :sml-happy0144
alyblue
Postat pe 1 Februarie 2011 16:56
k e dificil sa dai sfaturi dar din experienta iti zic ca nu merita sa te consumi sa alergi dupa cineva care nu te apreciaza, e de la sine inteles ca in momentul in care te culci cu cineva de doi ani sentimente exista atat din partea ta cat si a lui, cred ca tine la tine dar acum cand vrei mai mult ii e frica pentru ca nici macar el nu e constient de proprile lui sentimente, iesi putin in oras fati noi prieteni incearca sa respiri putin, relatia aceasta nu ti defineste intreaga viata, oferati tie un ragaz poate apoi iti vei da seama daca vrei sau nu sa fi cu el daca sentimentele tale sunt iubire sau pura obsesie, apropo ai facut o greseala cand ai acceptat sai fi amica cu benefici si i ai oferit prima oara deoarece din pacate noi tinem la prima noastra experienta baieti nu....................... iar daca nu poti sa renunti la el preia controlul in pat fal sa nu mai poata rezista fara sa se culce cu tine, credema sexul pentru baieti e echivalentul dragostei pentru femei si odata ce il ai in pat ce vrei mai mult
kudika126370
Postat pe 1 Februarie 2011 21:11
mai bine va fu te ti cand, cat si cum puteti;)) mai mult....niet
deepika
Postat pe 4 Februarie 2011 17:21
sfaturi pentru o prietenie bazata pe sex:
bun…pentru ca-s femeie….sfaturile, s-ar putea sa vedeti, ca-s majoritatea pentru semenele mele! :-P

nu deveniti apropiati! fara romantism! fara sa va tineti in brate…fara confidente! limitati-va strict la actul sexual! altfel riscati sa incurcati borcanele!

pina la urma..tot ce doriti unul de la celalalt..este o partida buna de sex, un orgasm binemeritat si relaxare.

nu va dati intilniri! ori puteti sa spuneti ‘e numai sex ‘…ori lasati-l pentru alta! adica nu va asteptati ca el sa va sune sa va invite in oras la o cafea…sau sa puteti sa mergeti cu el de mina pe strada mare!asta e tot ce trebuie sa retineti, atit tu femeie, cit si tu barbatule..e numai o prieteni bazata pe sex..sau o pritenie cu beneficii.

hhmmm….desi sint si casatoriti care intretin relatii de genul asta….sint si oameni liberi care vor numai sex…….

intilniti-va si cu alti barbati, iesiti in oras cu altcineva….pentru ca e cam greu pentru o femeie sa aiba relatii sexuale cu un tip…si sa nu se ataseze de el! asa ca…lasati sa intre si alti tipi in peisaj!

nu uitati ca ambii sinteti liberi!! teoretic, fiecare vine si pleaca cind vrea! spun teroretic….pentru ca …fiind realista, zic ca, totusi barbatilor le place controlul…. si nu cred ca vor aprecia invitatia la sex facuta de-o femeie! si stiu ce zic! si-atunci se cam duce naiba toata evolutia sexuala a femeii!

nu deveniti dependente de ‘el’ !!! o femeie poate trai si fara un barbat!! daca insa nu sinteti sigure pe voi si stabile emotional..mai bine lasati-va pagubase! sexul de multe ori duce la atasament..care duce la dorinta de-a avea mai mult!

as mai adauga ca…e bine sa tineti genul acesta de relatie secreta! mai ales daca aveti prieteni comuni! parerea mea e ca nu trebui sa stie toata lumea..de mica voastra afacere! va fi mult mai simplu cind se termina..nu veti avea de dat nic o explicatie nimanui!

nu uitati ca singurul scop al ‘prieteniei cu beneficii’ este sa va simtit bine! faceti-o!

bun….relatiile interumane is taaaaaaaaaare complicate…..si se zice ca de la prietenie( fie ea chiar si prietenie cu beneficii) ..pina la dragoste e numai un pas…pe care e posibil sa-l faceti fara sa va dati seama

mai pe la sfirsit asa…..as avea cite ceva de spus si domnilor…

ei bine…….in primul rind femeia cu care aveti o relatie bazata pe sex…..nu e o femeie usoara! si asta trebui se fie un lucru clar in mintea voastra!nu va purtati ca un macho man….nu luati atitudinea de sef….purtati-va ca un OM

by the way….stiti care femeie e considerata usoara de catre barbati?? cea care are o mentalitate sexuala la fel ca a lor!

deci…speram ca prietenia cu beneficii….o aveti cu cineva cu care faceti un sex bun,aveti orgasm dupa orgasm, cu care rideti, va simtiti bine si va respectati!
nobody76
Postat pe 8 Februarie 2011 12:53
De la: Barbie30, la data 2010-08-21 16:13:51
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-08-21 13:53:17
De la: vanessa1, la data 2010-08-21 12:55:16.........

intr-o relatie de fuc buddy, nu prea e loc de sentimentalisme sau pretentii.
te fu-ti s-atat!


Eu cred ca fu...fu....fu greu pentru ea sa nu puna sentimente.



Cam aºa sunt jocurile acestea.. Next time e bine sã fi mai atentã..
Am trecut printr-o experienþã asemãnãtoare acum aproape un an ºi la fel am suferit. Noi, femeile, suntem tare penibile când încercãm sã ne minþim pe noi înºine. Poate cã el se comportã aºa pentru a te face sã nu îþi mai pese de el. Doar el ºtie.
The best thnig to do cred cã e lucrul pe care l-am fãcut ºi eu la momentul respectiv: rupe-te de tot ce înseamnã el. I know it's hard in the beginning. Mai sunt peºti în apã.
Nu permite niciunui bãrbat sã te îngenuncheze! Niciodatã!
(Bine, ok, doar de câteva ori. Când faceþi dragoste.)
Washa
Postat pe 9 Februarie 2011 11:36
Si eu am trecut prin asa ceva...si acum chiar numai ma intereseaza de el,am trecut peste ...am observat ca el vroia doar sex si eu vroiam sex si altceva....
Pot sa iti urez succes....si oricum pana nu te dai cu capu` de tavan ,nu o sa realizezi
donutza88
Postat pe 11 Februarie 2011 15:40
cred ca fu-tare bine:)) daca a tinut atat:P
PrettyWild
Postat pe 16 Februarie 2011 13:31
deci acuma toate le stiu da daca ati fii in situatia ei nu ati mai gandi aja niciuna atat timp cat ai tine la tip aja cum tine ea ...parerea mea
brunettzik_alintata
Postat pe 9 Martie 2011 13:40
Desi doare....NU mai spera....in 2 ani trebuia sa se indragosteasca de tine daca era 'menit'. Faptul ca s-a interesat daca ai gasit pe cineva, era din obisnuinta de a fi cu tine sau un posibil atasament ...atata tot. Crede-ma...nu e greu sa te indragostesti...asa ca ai rabdare ca iti vei umple din nou inima cu alt baiat, iesi in oras, distreaza-te si va aparea si ''ocazia'....te pupic si 'fa-te bine'....:)
anna86
Postat pe 17 Martie 2011 01:20
OMG!!!!!!!!!.....cati ani ai?...la naiba mai mult de 14 nu cred....si vorbesti deja de lucrurile astea.....nush da voi copii din ziua de azi ati luat-o razna....traitzi-va adolescentza mai fetelor....LA naiba!!!!!!!
anna86
Postat pe 17 Martie 2011 01:23
din ce spui tu...mai bine lasa-l.nu se merita daca el nu te vrea.
winky_winky42
Postat pe 17 Martie 2011 21:14
deci .. te`a folosit .. foloseste`l ....stiai in ce te bagi .. sentimentele daca sunt ascunde`le .. foloseste`te de ele doar cand ajungi in pat si fii cat mai pasionala...
nu vad ce atata discutii.. raspunde`i in 2 peri .. joaca`te tu cu el .. nu`l lasa sa se joace el cu tine ....

sincer la o relatie de genu ... daca vrei... poti sa`l joci cum vrei ... mai ales ca el te cauta daca nu`i dai atentie....

fa`l sa te vrea mai mult ...

emma2o
Postat pe 24 Martie 2011 13:38
am reluat leg cu el vreo luna,,el chema,...si eu am fo cam indiferenta cu el ,,nu am mai simtit nevoia sa l vad asa de des....intr un fel simt ca mi a trecut de el ,,,si apoi el mi a zis ca nu mai vrea sa ne vedem,sa nu mi mai fac asteptari de la el ,ca nu o sa ne mai vedem niciodata...si eu nush cum de mi am facut curaj si i am zis:''ca nici eu nu mai am nici o asteptare de la el ,ca nu mai vreau nimic,ca merit mult mai mult decat o partida,vreau altceva de la viata asta ,si ca pt mine nu o sa ramana decat un loc de salut''
vanessa1
Postat pe 2 Aprilie 2011 19:30
Am primit recent aceeasi propunere din partea ex-ului si m-am simtit f dezamagita! L-am iubit mult prea mult ca sa denigrez acele sentimente printr-o astfel de relatie!In definitiv merit mult mai mult, totul sau nimic!;)
pucca22
Postat pe 3 Aprilie 2011 15:24
Si pentru ce te-a chemat ca sa iti spuna ca nu mai vrea sa va vedeti niciodata? Ce penibil si copilaresc. E cam retard baiatul.
bea79
Postat pe 3 Aprilie 2011 17:34

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ajutatima si de asta data 21 De la: Stroe_Marioara_1 25 Ianuarie 2013 07:20
Copil foarte plangacios 7 De la: lucignola 30 Mai 2014 23:46
vopsire 2 De la: doi_ochi_caprui 25 Septembrie 2011 13:40
..problema .. 16 De la: polin 1 Decembrie 2011 10:40
Paranormal activity 2 10 De la: Al3xutzaa 28 Ianuarie 2011 15:01