Setari Cookie-uri

despartire...

Bunã! Vreau sa vã povestesc o micã poveste de dragoste , dintre mine ºi persoana iubita. Am fost impreuna vreo 4 luni , totul a fost minunat ne-am simtit super impreuna, eram cei mai fericiti, dar mai erau si mici probleme , el era plecat la scoala in in alt oras eu in altul, si nu ne intalneam foarte des , dar vb pe mess , la telefon, cand vb pe mess uneori ne mai si certam pt ca se intelegea si altele, adik el e un tip care nu prea isi arata sentimentele e mai rece, uneori, si de aia eu mereu ii reprosam ca nu ma iubeste indeajuns, si ma suparam, asta e un defect de al meu, ma supar cam repede, apoi odata ne-am certat ff tare, incat el nu o mai dat nici un semn de viata, eu l-am cautat dar el nu mi-a raspuns, si eu ca sa ma razbun, la disco m-am sarutat cu un alt baiat, apoi el a doua zi am iesit la gretar, si el mi-a faut la fel mie era cu una ca+mi faca mie in ciuda s-au intamplat multe, dar intr+un final eu m+am hotarat sa vb cu el, despre noi, si i+am dat intalnire, iar el a venit, si l-am intrebat dak mai tine la mn si el mi-a zis ca nu prea, dar nu era devart, mai tarziu un prietne comnu ff bun, mi-o zis ca el inca mai tine la mn, dar doar e suparat pe mn. Apoi la un festival am dansat impreuna , si l-am intrebat dak mai tine la mn , si acelasi raspuns, apoi mi-au zis prieteni apropiati ca tine la mn dar nu vrea sa ne impacam. La o alta petrecre o pritene ff buna din gasca noastra mi-a zis ca l-a vazut plangand, din cauza mea cik. Vreau sa stiu dak ma iubeste de ce nu e cu mn, sau ce se intampla. C e pot sa mai fac?
kudika168390
Postat pe 6 Septembrie 2010 11:43
te inteleg draga mea kudika168390 ( nu stiu care iti este numele). eu ma numesc cristina.Am citit "mica ta poveste de dragoste". cati ani ai as dori sa stiu in primu rand.
Chrenty
Postat pe 6 Septembrie 2010 11:57
in primul rand as vrea sa iti spun ca atunci cand persoana iubita este langa tine.o simti in bratele tale...aceste relatii pot dura mai mult decat relatiile la distanta. odata fiind departe...ai senzatia ca vorbindu-ti pe un ton altfel decat cum iti vorbea cand erati unul langa altul, pe o banca(d exemplu),simti ca nu te mai iubeste...
ba ca a gasit pe alta acolo...
Si eu am fost pusa intr-o situatie asemanatoare...si nu prea eram fericita.insa mi-am dat seama ca relatiile la distanta odata si odata...neintalnindu-te foarte des...incep certurile...gelozia si multe altele. nu te mai alinta...ma rog. am dat exemple ce mi-au venit acum pe loc.
As dori sa imi spui ce simti tu acuma ptr el...si inca ceva. Cum te simti tu acuma din punct de vedere sentimental...esti trista?! de cand nu ai mai vorbit cu el?
Chrenty
Postat pe 6 Septembrie 2010 12:11
pai asta e problema, ca eu inca il mai iubesc , si din cate am inteles eu si am vayut ca si el pe mn, dar aici e problema ca numai vrea sa ne impacam si nu stiu de cea adik eu stiu ca numai vrea de al un prieten comun.... si v+amy si cand l+am intrebat pe el dak mai simte cv pt mn mi- a zis ca "nu prea", dar se vede ca mai tine dar nuj dc nu face nimik ca sa ne salvam iubirea . Am 17 ani, iar el are 18.
kudika168390
Postat pe 6 Septembrie 2010 20:57

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Sunt ingandurat... 13 De la: kudika_18566 1 Decembrie 2012 07:31
Il vreau inapoi. Ce sa fac? 5 De la: miruna_1630 20 Ianuarie 2019 00:30
am nevoie de o trezire sau incurajare?..ce ziceti 20 De la: R0MW4LD 5 Februarie 2011 02:06
cum trece cand te doare? 51 De la: Metal_spell 8 Decembrie 2009 01:50
despartire... 11 De la: angels2008a 25 Februarie 2009 12:28