Setari Cookie-uri

S-a luat si a plkt la "mamica"

E prima data cand postez un subiect,dar am foarte mare nevoie sa impartasesc si cu alte persoane de la kre pot primi si unele sfaturi ceea ce mi se intampla!pana in momentul de fata am 4ani cu persoana p kre credeam k o iubesc si cu kre o sa fiu toata viata,din kre ultimii 2 sub forma unei casnicii cu acte in regula!din toata marea d iubire a iesit un copil minunat d 2anisori!ne-am inteles f bn o mare perioada d timp,cu unele exceptii,dar in principiu a fost bn cu toate k nu am reusit d multe ori sa comunic f bn cu el!in urma cu o luna au inceput niste discutii,pt k noi locuim la ai mei,acestia au venit aks din strainatate si au gasit asociatia neplatita d luni bune,netu la fel.el nu are nici un loc d munk si pt faptu k ai mei le-au spus si parintilor lui toate chestiile astea si k e vinovat a inceput un scandal imens.dna masa a spus k cel mai bn pt baiatu ei e sa se duk aks la ea k acolo o sa-i fie bn,nu o sa-l mai invinovateask nimeni pt nimic.se face aproape o sapt d cand a plkt,mai vine la copil cate 20min,cu mn nu vb!eu am ramas la ai mei in ks cu copilu!vreau sa divortez,nu i-am zis ink pt k imi caut disperata un loc d munk!ast gandurile dar si sfaturile voastre!va multumesc!
bebe_andrusca
Postat pe 20 Septembrie 2010 23:21
"in urma cu o luna au inceput niste discutii,pt k noi locuim la ai mei,acestia au venit aks din strainatate si au gasit asociatia neplatita d luni bune,netu la fel.el nu are nici un loc d munk si pt faptu k ai mei le-au spus si parintilor lui toate chestiile astea si k e vinovat a inceput un scandal imens"

Se pare ca ai avut 2 copii in intretinere A plecat la mamitica acum ca sa il mai intretina si ea o perioada,pana iti achiti tu datoriile si iti trec nervii pe el.
Barbie30
Postat pe 20 Septembrie 2010 23:27
Din cate imi aduc eu aminte, cand tatal nu lucreaza este totusi obligat sa plateasca o pensie alimentara raportata la salariu minim pe economie. Si intrucat el n-are nici acesti bani, parintii lui vor trebui sa plateasca. Asta chiar ar fi un cadou frumos pentru ei, zic eu.
rashela
Postat pe 21 Septembrie 2010 00:01
eu iti sugerez sa vorbesti cu el sa afli ce isi doreste de la viata, si sa te gandesti si tu daca pe viitor mai este posibila o reconciliere si in ce ar consta viata voastra impreuna. pana la urma eu nu am inteles el de ce nu vorbeste cu tine?
diana3289
Postat pe 21 Septembrie 2010 12:00
Nu stiu sa rasp la intrebarea dc nu vb cu mn,cu siguranta am avut 2 copii in intretinere!oricum d 2zile nu a dat p la noi,nici makr sa vada copilu,despre kre spune k e "viata lui" si se lauda la toata lumea cat e d istet copilu si d frumos!m-am convins d marea lui iubire si pe zi ce trece ma gandesc din ce in ce mai mult la faptul k impreuna nu avem nici un viitor,cu atat mai mult cand se baga "mamitica"!eu m-am certat d multe ori cu ai mei din cauza lui si tot timpul ìi luam apararea,dar se pare k ai mei aveau dreptate si acum ìmi pare rau pt toate certurile cu ei!va multumesc mult pt sfaturi si imi pare bn sa stiu pers kre sunt alaturi d mn chiar si cu un gand!
bebe_andrusca
Postat pe 21 Septembrie 2010 21:36
De la: bebe_andrusca, la data 2010-09-21 21:36:17oricum d 2zile nu a dat p la noi

vezi ca daca mananci litere, se intelege altceva
miss_darine
Postat pe 21 Septembrie 2010 22:00
De la: miss_darine, la data 2010-09-21 22:00:29
De la: bebe_andrusca, la data 2010-09-21 21:36:17oricum d 2zile nu a dat p la noi

vezi ca daca mananci litere, se intelege altceva

ce spirit de observatie....
desi_desiree
Postat pe 22 Septembrie 2010 01:12
Nu mananc literele din cauza ca nu as sti sa scriu corect,doar din cauza ca imi e mult mai comod sa scriu mai prescurtat!
bebe_andrusca
Postat pe 22 Septembrie 2010 14:52
De la: miss_darine, la data 2010-09-21 22:00:29
De la: bebe_andrusca, la data 2010-09-21 21:36:17oricum d 2zile nu a dat p la noi

vezi ca daca mananci litere, se intelege altceva

missooo te gandesti la prostii?
size_back
Postat pe 23 Septembrie 2010 12:03
De la: bebe_andrusca, la data 2010-09-22 14:52:42Nu mananc literele din cauza ca nu as sti sa scriu corect,doar din cauza ca imi e mult mai comod sa scriu mai prescurtat!

si noua ne-ar fi mai usor sa citim ceva scris cursiv si fara limbaj a la mess..plus ca nu ai mai lasa loc de interpretari!
size_back
Postat pe 23 Septembrie 2010 12:04
nu o sa mai folosesc prescurtari!oricum sunt iar foarte suparata,pentru ca nu reusesc sa-mi gasesc un loc de munca cat mai repede!domnul nu a mai trecut de duminica sa-si vada copilul si imi doresc foarte mult sa divortez,nu vreau nici o impacare...nu vreau sa-l mai vad vreodata...
bebe_andrusca
Postat pe 23 Septembrie 2010 22:53
nu o sa mai folosesc prescurtari!oricum sunt iar foarte suparata,pentru ca nu reusesc sa-mi gasesc un loc de munca cat mai repede!domnul nu a mai trecut de duminica sa-si vada copilul si imi doresc foarte mult sa divortez,nu vreau nici o impacare...nu vreau sa-l mai vad vreodata...
bebe_andrusca
Postat pe 23 Septembrie 2010 22:54
De la: bebe_andrusca, la data 2010-09-23 22:54:12 nu o sa mai folosesc prescurtari!oricum sunt iar foarte suparata,pentru ca nu reusesc sa-mi gasesc un loc de munca cat mai repede!domnul nu a mai trecut de duminica sa-si vada copilul si imi doresc foarte mult sa divortez,nu vreau nici o impacare...nu vreau sa-l mai vad vreodata...

succes in demersuri
miss_darine
Postat pe 24 Septembrie 2010 19:49
De la: bebe_andrusca, la data 2010-09-23 22:54:12 nu o sa mai folosesc prescurtari!oricum sunt iar foarte suparata,pentru ca nu reusesc sa-mi gasesc un loc de munca cat mai repede!domnul nu a mai trecut de duminica sa-si vada copilul si imi doresc foarte mult sa divortez,nu vreau nici o impacare...nu vreau sa-l mai vad vreodata...


In piatra neamt oricum e extrem de greu cu locurile de munca. esti o tipa f tare. Moldoveanca infipta . Imi place de tine! :)
ploidevise
Postat pe 26 Septembrie 2010 13:00
Va multumesc tuturor pt incurajari si ma bucur sa stiu persoane care sunt alaturi de mine,chiar si cu un gand!oricum deja ma simt mult mai bine,copilul imi da puterea si energia necesara pt a merge mai departe!
bebe_andrusca
Postat pe 26 Septembrie 2010 14:54

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ce sa fac ca sa fie totul bine? 11 De la: Metal_spell 14 Decembrie 2009 03:56
am intailnit pe cineva 24 De la: AncaLorena 30 Ianuarie 2010 16:31
cum faci sa fii mai indiferent ca sa poti supravietui ? 15 De la: kudika072175 20 Noiembrie 2015 10:58
barbati 20 De la: ana_maria1987 14 Ianuarie 2009 19:09
compatibilitate 14 De la: iulices 4 Mai 2009 18:59