Setari Cookie-uri

fostul iubit si a gasit jumatatea in 3 luni?ce parere aveti

ne am lasat pe 1 iunie si acum a descoperit ca femeia pt care ma lasase( veche prietena de 7 ani de zile si cu 6 ani mai mare )intr o luna desi aveam planuri la usa si mi lasasem locul de munca pt a convietui din septembrie cu el e jumatatea lui.
a revazut o in luna aprilie dupa o luna de msj fierbinti mai mult ale ei. s a indragostit lulea si saptamana
asta merg sa traiasca impreuna. Culmea e ca ea traieste viata si proiectele mele merge cu masina noastra cumparata in jumatate si traieste in zona pe care eu o alesesem. cate coincidente dureroase.a fost fulgerat cum spune el si nu i a ma pasat de nimic.
desi sufar ca un caine caci dupa 5 ani te simti aruncata ca o carpa veche si inlocuita in timp record ma gandesc ca poate asa a fost destinul sa sufar eu ca ei 2 sa fie fericiti sa se intalneasca
mai spune domnul ca nu putea sa se sacrifice ca sa aiba constiinta curata.si sacrificiile mele unde sunt?orele istovitoare de munca ,alergatura ,gatitul etc.si colaboratul la toate cheltuielile inclusiv masina unde au ramas.
caci nu ma mai iubesti inteleg dar elogiile despre nou iubita si jignirile putea sa le tina pentru el.5 ani de bune si rele ar trebui sa aiba o valoare mai ales ca am fost fiecare prima iubire a celuilalt
un pic de respect cred ca l meritam.nu credeti????
kudika322423
Postat pe 23 Septembrie 2010 09:20
Fiecare alege ce considera ca este mai bine pentru el,se pare ca el acum crede ca ea este cea mai potrivita.O perioada a crezut ca esti tu,tocmai de aceea a stat 5 ani cu tine si v-ati facut planuri,dar omul se schimba pe zi ce trece,isi doreste altceva....Tot ce poti sa faci este sa te impaci cu gandul si sa mergi mai departe.
“Iubirea, las-o libera…daca e ta, sta langa tine; daca a plecat ,inseamna ca nu a fost niciodata a ta.”
Barbie30
Postat pe 23 Septembrie 2010 10:38
Stiu prin ce treci,si eu am trecut prin asta...
Dar capul sus,viata ne rezerva ''surprize''trebuie sa le primim cu o inima curajoasa.Si-a gasit ce probabil cauta,nu trebuie sa-l judeci,e dreptul lui,nu mai privii in trecut,consoleaza-te ca ai in fata tot viitorul!
kudika318477
Postat pe 23 Septembrie 2010 12:49
dupa 3 luni??? ti se pare putin ? al meu si a gasit dupa cateva zile ...dupa care si a dat seama ce a facut si l am iertat ...dupa cateva saptamani cunoscuse pe altcineva, si a tinut sa ma anunte ...acum ma amuz ..bine ca am scapat ...
bella28
Postat pe 23 Septembrie 2010 13:34
vezi-ti tu de viatza ta,se intampla......fii tare ,si lasa-l sa fie fericit langa cine doreste!!!
kudika313344
Postat pe 23 Septembrie 2010 16:16
usor de zis greu de facut mai ales cu munca mea lucrez inca la fix si sambata si duminica cand ies am 3 prietene mai mari ca mine de 35 40 de ani toate maritate cu copii si istovite care nu au chef de iesit. e tare greu
de fapt dupa 45 de zile si a gasit o a cerut o si in casatorie si ea in 45 de zile a ramas si gravida(mergea cu fostul prieten o chestie recenta la ecografii si analize cel putin asa spunea ea) .eu sper sa fie intr adevar suflete pereche.
nu stiu cat de adevarata era chestia cu sarcina caci pe 16 iul eu si fostul(ea stia ca suntem acolo impreuna ) am ajuns in ecuador pe 20 iul ea era insarcinata de o luna si avea amenintare de avort pe 23 iul se simtea bine apoi rau si pe 12 aug a pierdut copilul.
dar daca lui i se intorc socotelile asta e sa fie fericiti.

kudika322423
Postat pe 23 Septembrie 2010 16:59
Am trecut si eu prin asta. Fostul meu, cu care am "convietuit" aproape un an jumatate isi gasise pe alta cat inca eram impreuna...(bine ...asta e o situatie diferita de a ta)...ce se aseamana e ca dupa 2 saptamani dupa ce mi-a dat "papucii" el se si mutase cu ea.
Cred ca iti poti da seama ca m-a distrus...in timp ce eu ma "tavaleam" pe jos de plans si durere el se simtea bine. Isi traia idila de dragoste. Oamenii se iubeau.
Dar ce poti sa ii faci...asta-i viata...viata-i dura :)) si totusi nu uita "what goes around comes around". Poate e mai ok pt tine ca s-a intamplat asa. Bine ca nu aveati copii impreuna si nu te-a lasat cu 2 plozi in fata usii, plecand cu alta. Se putea mult mai rau...
Ai grija de tine.
ploidevise
Postat pe 26 Septembrie 2010 10:12
Cateodata mi as dori sa o dea in bara si fostul meu si fostul tau macar atata satisfactie sa avem.n ar fi frumos??

un salut calduros.
kudika322423
Postat pe 26 Septembrie 2010 22:12
De la: kudika322423, la data 2010-09-26 22:12:41Cateodata mi as dori sa o dea in bara si fostul meu si fostul tau macar atata satisfactie sa avem.n ar fi frumos??

un salut calduros.


Si asta te incalzeste cu ceva?
Barbie30
Postat pe 26 Septembrie 2010 22:14
De la: ianna05, la data 2010-09-26 10:12:36Am trecut si eu prin asta. Fostul meu, cu care am "convietuit" aproape un an jumatate isi gasise pe alta cat inca eram impreuna...(bine ...asta e o situatie diferita de a ta)...ce se aseamana e ca dupa 2 saptamani dupa ce mi-a dat "papucii" el se si mutase cu ea.
Cred ca iti poti da seama ca m-a distrus...in timp ce eu ma "tavaleam" pe jos de plans si durere el se simtea bine. Isi traia idila de dragoste. Oamenii se iubeau.
Dar ce poti sa ii faci...asta-i viata...viata-i dura :)) si totusi nu uita "what goes around comes around". Poate e mai ok pt tine ca s-a intamplat asa. Bine ca nu aveati copii impreuna si nu te-a lasat cu 2 plozi in fata usii, plecand cu alta. Se putea mult mai rau...
Ai grija de tine.

What goes around...always comes around ! E lucru sigur.
Si eu am patit-o. Fostul meu...dupa 6 ani de relatie , dintre care 5 locuiti impreuna m-a inselat cu o pustoaica de 19 ani. Eu l-am parasit pt ca aflasem ca relatia lor dura de 2 luni. Dupa ce am plecat eu...s-a mutat ea imediat..iar dupa cateva luni fostul meu ma cauta disperat pt ca nu se intelegea cu aia deloc...se certau si se bateau zinic si nici nu putea scapa de ea! Asta-i fraza pe care i-am spus-o.:..what goes around..comes around !
JolieJulie
Postat pe 26 Septembrie 2010 22:21
De la: kudika322423, la data 2010-09-26 22:12:41Cateodata mi as dori sa o dea in bara si fostul meu si fostul tau macar atata satisfactie sa avem.n ar fi frumos??

un salut calduros.


mi-as dori ca capra vecinului sa nu mai fie asa grasa si datatoare de lapte!
cum sunt unii ofticati de succesu' altora.
sper doar sa nu ajungi vreodata in parlament!
geo_reincarcat_iara
Postat pe 26 Septembrie 2010 23:05
kudika322371
Postat pe 27 Septembrie 2010 00:01
Ofticata poate sunt caci eu platesc cu multa suferinta tot ce mi a facut si el se comporta ca si cum nu as fi existat ca si cum toate problemele,necazurile(si crede ma ca nu am avut o viata usoara in plus mama lui are tumoare la stomac,el o sustine financiar,practic el e capul familiei .el a rezolvat mereu tot)si lucrurile impartite nu au contat nimic.eu sunt plina de defecte si noua e perfecta mi a elogiat o pe toate partile.sunt curioasa daca ea i ar fi stat alaturi in toate fazele dificile prin care a trecut in ac 5 ani.acum ca e viata lui e usoara fara datorii ,fara probleme de familie normal ca e usor sa dai cu piciorul nu?
kudika322423
Postat pe 27 Septembrie 2010 09:30
De la: kudika322423, la data 2010-09-27 09:30:35Ofticata poate sunt caci eu platesc cu multa suferinta tot ce mi a facut si el se comporta ca si cum nu as fi existat ca si cum toate problemele,necazurile(si crede ma ca nu am avut o viata usoara in plus mama lui are tumoare la stomac,el o sustine financiar,practic el e capul familiei .el a rezolvat mereu tot)si lucrurile impartite nu au contat nimic.eu sunt plina de defecte si noua e perfecta mi a elogiat o pe toate partile.sunt curioasa daca ea i ar fi stat alaturi in toate fazele dificile prin care a trecut in ac 5 ani.acum ca e viata lui e usoara fara datorii ,fara probleme de familie normal ca e usor sa dai cu piciorul nu?


asa , si!? ce vrei acum? sa ti se recunoasca meritele ca i-ai stat alaturi?
vrei o diploma de partenera eroina?
bucura-te pentru fericirea lui si traieste cu speranta ca intro zi vei fi si tu la fel de fericita. poate mai mult decat ai sperat vreodata.
trezeste-te! da-ti doua palme si traieste acum!
geo_reincarcat_iara
Postat pe 27 Septembrie 2010 09:58
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-09-27 09:58:04
De la: kudika322423, la data 2010-09-27 09:30:35Ofticata poate sunt caci eu platesc cu multa suferinta tot ce mi a facut si el se comporta ca si cum nu as fi existat ca si cum toate problemele,necazurile(si crede ma ca nu am avut o viata usoara in plus mama lui are tumoare la stomac,el o sustine financiar,practic el e capul familiei .el a rezolvat mereu tot)si lucrurile impartite nu au contat nimic.eu sunt plina de defecte si noua e perfecta mi a elogiat o pe toate partile.sunt curioasa daca ea i ar fi stat alaturi in toate fazele dificile prin care a trecut in ac 5 ani.acum ca e viata lui e usoara fara datorii ,fara probleme de familie normal ca e usor sa dai cu piciorul nu?


asa , si!? ce vrei acum? sa ti se recunoasca meritele ca i-ai stat alaturi?
vrei o diploma de partenera eroina?
bucura-te pentru fericirea lui si traieste cu speranta ca intro zi vei fi si tu la fel de fericita. poate mai mult decat ai sperat vreodata.
trezeste-te! da-ti doua palme si traieste acum!


in mod sigur nu poate face asta acum. Daca ai trecut pritr-o despartire de genul asta probabil stii ca la inceput ai o multime de draci. In timp te impaci cu situatia, ajungi sa gasesti fercirea altfel si ajungi sa fii indiferent. Sau macar aproape indiferent. pana la urma parerea mea cel putin e ca intr-adevar perioada de inceput dupa o despartire nu poti controla ce simti dar dupa ceteva luni, jumatate de an deja depinde de tine ddaca treci peste sau nu. Ca daca tu vrei sa il jelesti pe ala 10 ani...poti face si asa.
ploidevise
Postat pe 27 Septembrie 2010 10:49
eu m-am despartit de un fost si la o luna l-am cunoscut pe actualul sotz deci nu vad care ar fii problema
G1ul1a
Postat pe 27 Septembrie 2010 10:56
Nici nu ar trebui sa te doara capul draga mea, nici nu ar trebui sa te mai gandesti vreodata la ce a fost. Problema este ca atunci cand v ati despartit trebuia sa i ceri jumatate din cheltuielile pe care le-ai investit( valoarea pe jumatate de masina+ce ati mai cumparat voi imperuna).Nu trebuia sa pleci cu coada intre vine, aveai drepturi sa ti ceri partea.
Draga mea, nici nu mai trebuie sa ti pui proibleme ca de ce te a lasat..bucura te ca s-a intamplat acuma si nu peste 20 de ani.
Fericirea...este acolo undeva si te asteapta, crede-ma ca nu era pt tine...
numai bine
love_strike
Postat pe 4 Octombrie 2010 18:15
De la: G1ul1a, la data 2010-09-27 10:56:19eu m-am despartit de un fost si la o luna l-am cunoscut pe actualul sotz deci nu vad care ar fii problema



bravo tie !
ploidevise
Postat pe 8 Octombrie 2010 15:43
De la: kudika322423, la data 2010-09-23 09:20:18ne am lasat pe 1 iunie si acum a descoperit ca femeia pt care ma lasase( veche prietena de 7 ani de zile si cu 6 ani mai mare )intr o luna desi aveam planuri la usa si mi lasasem locul de munca pt a convietui din septembrie cu el e jumatatea lui.
a revazut o in luna aprilie dupa o luna de msj fierbinti mai mult ale ei. s a indragostit lulea si saptamana
asta merg sa traiasca impreuna. Culmea e ca ea traieste viata si proiectele mele merge cu masina noastra cumparata in jumatate si traieste in zona pe care eu o alesesem. cate coincidente dureroase.a fost fulgerat cum spune el si nu i a ma pasat de nimic.
desi sufar ca un caine caci dupa 5 ani te simti aruncata ca o carpa veche si inlocuita in timp record ma gandesc ca poate asa a fost destinul sa sufar eu ca ei 2 sa fie fericiti sa se intalneasca
mai spune domnul ca nu putea sa se sacrifice ca sa aiba constiinta curata.si sacrificiile mele unde sunt?orele istovitoare de munca ,alergatura ,gatitul etc.si colaboratul la toate cheltuielile inclusiv masina unde au ramas.
caci nu ma mai iubesti inteleg dar elogiile despre nou iubita si jignirile putea sa le tina pentru el.5 ani de bune si rele ar trebui sa aiba o valoare mai ales ca am fost fiecare prima iubire a celuilalt
un pic de respect cred ca l meritam.nu credeti????

nu stii sa te exprimi, esti confuza, cu gramatica ce sa mai zic...o fi vrut si omul ceva mai bun...
delicacy
Postat pe 8 Octombrie 2010 16:37
De la: delicacy, la data 2010-10-08 16:37:20
De la: kudika322423, la data 2010-09-23 09:20:18ne am lasat pe 1 iunie si acum a descoperit ca femeia pt care ma lasase( veche prietena de 7 ani de zile si cu 6 ani mai mare )intr o luna desi aveam planuri la usa si mi lasasem locul de munca pt a convietui din septembrie cu el e jumatatea lui.
a revazut o in luna aprilie dupa o luna de msj fierbinti mai mult ale ei. s a indragostit lulea si saptamana
asta merg sa traiasca impreuna. Culmea e ca ea traieste viata si proiectele mele merge cu masina noastra cumparata in jumatate si traieste in zona pe care eu o alesesem. cate coincidente dureroase.a fost fulgerat cum spune el si nu i a ma pasat de nimic.
desi sufar ca un caine caci dupa 5 ani te simti aruncata ca o carpa veche si inlocuita in timp record ma gandesc ca poate asa a fost destinul sa sufar eu ca ei 2 sa fie fericiti sa se intalneasca
mai spune domnul ca nu putea sa se sacrifice ca sa aiba constiinta curata.si sacrificiile mele unde sunt?orele istovitoare de munca ,alergatura ,gatitul etc.si colaboratul la toate cheltuielile inclusiv masina unde au ramas.
caci nu ma mai iubesti inteleg dar elogiile despre nou iubita si jignirile putea sa le tina pentru el.5 ani de bune si rele ar trebui sa aiba o valoare mai ales ca am fost fiecare prima iubire a celuilalt
un pic de respect cred ca l meritam.nu credeti????

nu stii sa te exprimi, esti confuza, cu gramatica ce sa mai zic...o fi vrut si omul ceva mai bun...


Bai dar sunteti de groaza...Are si omul o problema de suflet si in loc sa-l sfatuiti ii dati cu gramatica. Va mai numiti crestini. Vai mama voastra. mai esti si femeie si nu prea tanara. Parca are vreo importanta asta. Eu sunt o impatimita a limbii romane dar aici nu e cazul. Va legati ca rahatul de pantof...
mireladoncut
Postat pe 8 Octombrie 2010 16:47
De la: mireladoncut, la data 2010-10-08 16:47:02
De la: delicacy, la data 2010-10-08 16:37:20
De la: kudika322423, la data 2010-09-23 09:20:18ne am lasat pe 1 iunie si acum a descoperit ca femeia pt care ma lasase( veche prietena de 7 ani de zile si cu 6 ani mai mare )intr o luna desi aveam planuri la usa si mi lasasem locul de munca pt a convietui din septembrie cu el e jumatatea lui.
a revazut o in luna aprilie dupa o luna de msj fierbinti mai mult ale ei. s a indragostit lulea si saptamana
asta merg sa traiasca impreuna. Culmea e ca ea traieste viata si proiectele mele merge cu masina noastra cumparata in jumatate si traieste in zona pe care eu o alesesem. cate coincidente dureroase.a fost fulgerat cum spune el si nu i a ma pasat de nimic.
desi sufar ca un caine caci dupa 5 ani te simti aruncata ca o carpa veche si inlocuita in timp record ma gandesc ca poate asa a fost destinul sa sufar eu ca ei 2 sa fie fericiti sa se intalneasca
mai spune domnul ca nu putea sa se sacrifice ca sa aiba constiinta curata.si sacrificiile mele unde sunt?orele istovitoare de munca ,alergatura ,gatitul etc.si colaboratul la toate cheltuielile inclusiv masina unde au ramas.
caci nu ma mai iubesti inteleg dar elogiile despre nou iubita si jignirile putea sa le tina pentru el.5 ani de bune si rele ar trebui sa aiba o valoare mai ales ca am fost fiecare prima iubire a celuilalt
un pic de respect cred ca l meritam.nu credeti????

nu stii sa te exprimi, esti confuza, cu gramatica ce sa mai zic...o fi vrut si omul ceva mai bun...


Bai dar sunteti de groaza...Are si omul o problema de suflet si in loc sa-l sfatuiti ii dati cu gramatica. Va mai numiti crestini. Vai mama voastra. mai esti si femeie si nu prea tanara. Parca are vreo importanta asta. Eu sunt o impatimita a limbii romane dar aici nu e cazul. Va legati ca rahatul de pantof...

ai dreptate si tu...da trebuie sa-i intelegi au ramas fara catedra si fac antrenament aici...sa nu-si iasa din mina.
BEL_AMY1
Postat pe 8 Octombrie 2010 16:51
Buna, nu am scris demult pe acest forum dar acum as dori sa-ti spun ca nimic pe lumea asta nu este intimplator. Ceea ce acum tu vezi o mare tragedie, se pare ca, ti-i se va parea o mare usurare in timp. Fiecare vine cu un plan bine stabilit pe lumea asta, apoi tine si de karma ta, depinde ce ai avut e reglat cu respectivul din alte vieti.
Stiu ca e greu acum dar priveste totul ca pe o lectie de viata, incearca sa te desprinzi de trecut si priveste spre viitor. Ceva bun te asteapta. Nu te atasa de lucruri materiale pt ca asta sunt trecatoare, stii cum se spune, ca nu luam cu noi nimic....
Daca ai putut sa faci odata, atata timp cat ai 2 maini, 2 picioare si un cap, poti sa mai faci inca odata.
Si nu privi cu ura, uita si iarta.
Esti puternica si oamenilor puternici li-i se da mai mult de trecut.
Multumeste Universului pentru fiecare zi minunata pe care o ai de trait. Cu cat te desprinzi de trecut cu atat mai repede vei intilni omul potrivit.
Numai bine si curaj.
oana_iftemi
Postat pe 8 Octombrie 2010 17:03
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-09-26 23:05:28
De la: kudika322423, la data 2010-09-26 22:12:41Cateodata mi as dori sa o dea in bara si fostul meu si fostul tau macar atata satisfactie sa avem.n ar fi frumos??

un salut calduros.


mi-as dori ca capra vecinului sa nu mai fie asa grasa si datatoare de lapte!
cum sunt unii ofticati de succesu' altora.
sper doar sa nu ajungi vreodata in parlament!


Eu vreau in Parlament
visan_georgiana
Postat pe 8 Octombrie 2010 17:25
NU DISPERA! Fi-i tare! Poate asa e mai bine! Nu te merita. Decit sa stai o viata cu o persoana pentru care nu reprezinti decit un loc gol, mai bine parasita dupa 5 ani de "trai impreuna".
Nu-ti pierde cumpatul, va veni si ziua ta insorita, vei gasi si tu o persoana care te va merita pe deplin! "FIECARE PERSOANA ISI ARE UMBRA SA", iar acel barbat care nu a stiut sa te aprecieze la justa ta valoare, nu a stiut sa te faca fericita, nu a stiut sa te iubeasca, sa pretuiasca sacrificiile tale... nu poate fi umbra ta!
Aproape toti, cred ca au trecut prin asa momente in viata, care mai dureroase, care mai putin... In asa momente e important sa nu "cazi" in disperare, ba dincontra sa incerci sa treci peste acest moment, sa lupti din toate puterile, iar cu timpul o sa iti para ca ai avut un vis urit!!!!!!
Elly_Whitesoul
Postat pe 8 Octombrie 2010 18:27
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-09-27 09:58:04
De la: kudika322423, la data 2010-09-27 09:30:35Ofticata poate sunt caci eu platesc cu multa suferinta tot ce mi a facut si el se comporta ca si cum nu as fi existat ca si cum toate problemele,necazurile(si crede ma ca nu am avut o viata usoara in plus mama lui are tumoare la stomac,el o sustine financiar,practic el e capul familiei .el a rezolvat mereu tot)si lucrurile impartite nu au contat nimic.eu sunt plina de defecte si noua e perfecta mi a elogiat o pe toate partile.sunt curioasa daca ea i ar fi stat alaturi in toate fazele dificile prin care a trecut in ac 5 ani.acum ca e viata lui e usoara fara datorii ,fara probleme de familie normal ca e usor sa dai cu piciorul nu?


asa , si!? ce vrei acum? sa ti se recunoasca meritele ca i-ai stat alaturi?
vrei o diploma de partenera eroina?
bucura-te pentru fericirea lui si traieste cu speranta ca intro zi vei fi si tu la fel de fericita. poate mai mult decat ai sperat vreodata.
trezeste-te! da-ti doua palme si traieste acum!
UITE UN EXEMPLU DE GANDIRE SIMPLISTA SI SANATOASA!
kudika033765
Postat pe 8 Octombrie 2010 20:35
Intr-adevar, poate tot raul inspre bine.
Zau ca n-ai ce sa speri si sa-ti doresti sa traiesti langa unul care nu-ti merita sentimentele si viata alaturi.
Capul sus, si incearca sa-ti faci tu viata ta cat mai frumoasa!
Fa eforturi si nu te mai gandi la el, mai bine asa, gata! Fruntea sus, si ochii stralucitori ( ma rog, e o figura de stil )
Cocktail
Postat pe 8 Octombrie 2010 21:22
Ei....minunat!! Sti tu....e mai placut ce e interzis
Eu cred ca ai nevoie de mai multa independenta si egoism... ......

joy_18
Postat pe 8 Octombrie 2010 22:54
Daca vrei sa nu suferi ar trebui sa te gandesti ca meriti un barbat care sa stie ce vrea de la tine, de la viata si care sa te iubeasca suficient de mult incat sa nu "scape" in copilarii de genul asta. Lasa-le naibii de averi...banii nu aduc fericire ....
joy_18
Postat pe 9 Octombrie 2010 00:31
De la: Barbie30, la data 2010-09-23 10:38:48Fiecare alege ce considera ca este mai bine pentru el,se pare ca el acum crede ca ea este cea mai potrivita.O perioada a crezut ca esti tu,tocmai de aceea a stat 5 ani cu tine si v-ati facut planuri,dar omul se schimba pe zi ce trece,isi doreste altceva....Tot ce poti sa faci este sa te impaci cu gandul si sa mergi mai departe.
“Iubirea, las-o libera…daca e ta, sta langa tine; daca a plecat ,inseamna ca nu a fost niciodata a ta.”


si mie imi place cugetarea asta...dar nici cand se intoarce poate iar sa nu fie al tau ..uoff , uoff iubirile astea
ionelaela
Postat pe 9 Octombrie 2010 00:55
De la: ionelaela, la data 2010-10-09 00:55:15
De la: Barbie30, la data 2010-09-23 10:38:48Fiecare alege ce considera ca este mai bine pentru el,se pare ca el acum crede ca ea este cea mai potrivita.O perioada a crezut ca esti tu,tocmai de aceea a stat 5 ani cu tine si v-ati facut planuri,dar omul se schimba pe zi ce trece,isi doreste altceva....Tot ce poti sa faci este sa te impaci cu gandul si sa mergi mai departe.
“Iubirea, las-o libera…daca e ta, sta langa tine; daca a plecat ,inseamna ca nu a fost niciodata a ta.”


si mie imi place cugetarea asta...dar nici cand se intoarce poate iar sa nu fie al tau ..uoff , uoff iubirile astea


depinde din ce motive se intoarce.
Barbie30
Postat pe 9 Octombrie 2010 09:20

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Despartire dupa 3 ani 31 De la: Apadeploaie 23 August 2012 00:34
Ce ati face in locul meu? 118 De la: Altfel 25 Noiembrie 2009 23:47
ma umilesc in fata iubitului 0 De la: 10 Aprilie 2011 23:07
Loc de varsat furia,,,, de injurat,, pt, toti,,,,,frustratii,,,,,nemultumitii,,,,, pamantului! 712 De la: scorpio67 6 Decembrie 2009 18:14
Chiar nu stiu ce sa fac...sunt in ultimul hal 7 De la: deeaflorina 16 Septembrie 2009 02:41