Setari Cookie-uri

dece sa ocolesti femeia din pesti?

este o femeie ,mama ,sotie ,amanta ideala ..daca iubeste iubeste ..nu se joaca dar bine mai sunt si exceptii.poate nu toate suntem la fel .am fost casatorita 20 de ani si nu imi pasa de alti barbati,pentru mine nu exista alt barbat.acum sunt cu un barbat mai tanar decat mine ..dar nu am nevoie de altcineva ...nu zbor din floare in floare .suntem impreuna de 2 ani si 2 luni.
jgt
Postat pe 23 Septembrie 2010 09:38
Dece unii baieti ocolesc fetele din zodia peste??? Vreau si eu un raspuns..daca se poate chiar mai multe.....Ca sa aflu dc ma ocolesc baietii. Va Multumesc
y_magdutza1997_yahoo_com
Postat pe 16 Octombrie 2010 08:55
De la: y_magdutza1997_yahoo_com, la data 2010-10-16 08:55:04Dece unii baieti ocolesc fetele din zodia peste??? Vreau si eu un raspuns..daca se poate chiar mai multe.....Ca sa aflu dc ma ocolesc baietii. Va Multumesc


anastasia_m
Postat pe 16 Octombrie 2010 08:56
De la: y_magdutza1997_yahoo_com, la data 2010-10-16 08:55:04Dece unii baieti ocolesc fetele din zodia peste??? Vreau si eu un raspuns..daca se poate chiar mai multe.....Ca sa aflu dc ma ocolesc baietii. Va Multumesc


Si cam cati baieti ai fi vrut tu sa "nu te ocoleasca" pana la frumoasa varsta de 13 anisori?
Calin_
Postat pe 16 Octombrie 2010 09:58
De la: Calin_, la data 2010-10-16 09:58:25
De la: y_magdutza1997_yahoo_com, la data 2010-10-16 08:55:04Dece unii baieti ocolesc fetele din zodia peste??? Vreau si eu un raspuns..daca se poate chiar mai multe.....Ca sa aflu dc ma ocolesc baietii. Va Multumesc


Si cam cati baieti ai fi vrut tu sa "nu te ocoleasca" pana la frumoasa varsta de 13 anisori?


Barbie30
Postat pe 16 Octombrie 2010 14:06
De la: y_magdutza1997_yahoo_com, la data 2010-10-16 08:55:04Dece unii baieti ocolesc fetele din zodia peste??? Vreau si eu un raspuns..daca se poate chiar mai multe.....Ca sa aflu dc ma oc

olesc baietii. Va Multumesc
stii de ce?pentru ca le este frica de inteligenta voastra nativa!
vyvyana
Postat pe 18 Octombrie 2010 21:22
De la: Calin_, la data 2010-10-16 09:58:25
De la: y_magdutza1997_yahoo_com, la data 2010-10-16 08:55:04Dece unii baieti ocolesc fetele din zodia peste??? Vreau si eu un raspuns..daca se poate chiar mai multe.....Ca sa aflu dc ma ocolesc baietii. Va Multumesc


Si cam cati baieti ai fi vrut tu sa "nu te ocoleasca" pana la frumoasa varsta de 13 anisori?
playboy
Postat pe 18 Octombrie 2010 22:04
pt ca e o zodie de apa.inneci si la mal pe cine sta langa tine.si nu esti de incredere:Dcam de asta se feresc baietii..de fapt se feresc cei buni de fapt.si atragi doar..de astia fara viitor:D...poate ai nevoie de un alt mediu si de alt anturaj sa iti mai schimbe durerile filosofice de a te gandi ca baietii evita o fata specifica unei zodii..e doar abureala.se evita caracterul si neatractia fizica nicidecum un semn zodiacal..
extravagant
Postat pe 18 Octombrie 2010 22:09
Evita sa fii naiva, chiar daca nu te poti abtine, sau gaseste un om care ii plac gasculitele in aparenta. pestoaicele sunt femei deosebit de inteligente, dar naive.Pun in dificultate genul masculin si ca urmare nu sunt apreciate intotdeauna. Foloseste inteligenta pentru a te arata naiva numai pentru a specula momentul, nu-l zdrobi cu eruditia ta.
solaria
Postat pe 19 Octombrie 2010 11:08
tind sa cred ca iubirea adevarata nu sta nicium intr o zodie! daca va ocolesc barbatii / femeile e pentru ca aveti un caracter dificiul, lipsa d ebun simt, curatenie trupeasca si sufleteasca. In nici un caz nu dati vina pe zodie !
negrul_de_serviciu
Postat pe 19 Octombrie 2010 16:25
De la: negrul_de_serviciu, la data 2010-10-19 16:25:11tind sa cred ca iubirea adevarata nu sta nicium intr o zodie! daca va ocolesc barbatii / femeile e pentru ca aveti un caracter dificiul, lipsa d ebun simt, curatenie trupeasca si sufleteasca. In nici un caz nu dati vina pe zodie !


subscriu ! nu am intalnit si nici nu am auzit ca o persoana sa fie evitata din cauza zodiei in care s-a nascut! (poate doar la adolescentii care cred in feti frumosi si zane bune...) , de obicei persoanele sunt evitate din cauza comportamentului lor fata de ceilalti, de neincrederea de care dau dovada, de diferentele sociale si nu in ultimul rand de aspectul fizic.
mai mult decat atat, am prietene nascute in zodia pestilor si credeti-ma.....nu au nici o problema in a lega prietenii sau relatii .sunt inteligente, frumoase si stiu sa se faca placute .
...deci nu zodia este problema.....ar trebui sa incercam sa ne analizam un pic inainte de a gasi un vinovat !
kcudika
Postat pe 19 Octombrie 2010 18:37
N-a venit cel care iti este sortit tie la tine....Te gaseste dintr-un milion .....nu dispera....
kudika227120
Postat pe 19 Octombrie 2010 20:05
Stii care-i frumusetea ?Ca tu poti sa te mariti repede,sa ai copii,o familie,o casa.....rapid...toate la pachet....roaga-te ca esti tinara si frumoasa....
kudika227120
Postat pe 19 Octombrie 2010 20:07
CIT AM FOST TINARA BAIETII M-AU TOT CURTAT ,DUPA CE M-AM CASATORIT AU MAI FOST TENTATIVE DAR CU TACT AM DAT DE INTELES CA FAMILIA E PE PRIMU LOC . ASA AM 33 DE ANI CU SOTU SI 4 COPII MINUNATI .INDI FERENT DE ZODIE TREBUIE SA STI CE VREI DE LA VIATA, SA DAI SI SA PRIMEST NECONDITIONAT .VIATA E FRUMOSA DAR TREBUIE SA LUPTIPENTRU TINE SI CEI DIN JURU TAU . SA FI PLACUTA SI SA LASI LOC DE BUNAZIUA
kudika317219
Postat pe 19 Octombrie 2010 21:32
CIT AM FOST TINARA BAIETII M-AU TOT CURTAT ,DUPA CE M-AM CASATORIT AU MAI FOST TENTATIVE DAR CU TACT AM DAT DE INTELES CA FAMILIA E PE PRIMU LOC . ASA AM 33 DE ANI CU SOTU SI 4 COPII MINUNATI .INDI FERENT DE ZODIE TREBUIE SA STI CE VREI DE LA VIATA, SA DAI SI SA PRIMEST NECONDITIONAT .VIATA E FRUMOSA DAR TREBUIE SA LUPTIPENTRU TINE SI CEI DIN JURU TAU . SA FI PLACUTA SI SA LASI LOC DE BUNAZIUA
kudika317219
Postat pe 19 Octombrie 2010 21:33
De la: y_magdutza1997_yahoo_com, la data 2010-10-16 08:55:04Dece unii baieti ocolesc fetele din zodia peste??? Vreau si eu un raspuns..daca se poate chiar mai multe.....Ca sa aflu dc ma ocolesc baietii. Va Multumesc


Magdutza, nu te supara,dar ai treishpe ani....
mitura
Postat pe 19 Octombrie 2010 21:38
De la: mitura, la data 2010-10-19 21:38:41
De la: y_magdutza1997_yahoo_com, la data 2010-10-16 08:55:04Dece unii baieti ocolesc fetele din zodia peste??? Vreau si eu un raspuns..daca se poate chiar mai multe.....Ca sa aflu dc ma ocolesc baietii. Va Multumesc


Magdutza, nu te supara,dar ai treishpe ani....


Ea crede ca e mai mare!
Barbie30
Postat pe 19 Octombrie 2010 22:57
De la: y_magdutza1997_yahoo_com, la data 2010-10-16 08:55:04Dece unii baieti ocolesc fetele din zodia peste??? Vreau si eu un raspuns..daca se poate chiar mai multe.....Ca sa aflu dc ma ocolesc baietii. Va Multumesc



pentru ca miros a peste.....greu cu solzii
Celia_29
Postat pe 19 Octombrie 2010 23:16
De la: Celia_29, la data 2010-10-19 23:16:06
De la: y_magdutza1997_yahoo_com, la data 2010-10-16 08:55:04Dece unii baieti ocolesc fetele din zodia peste??? Vreau si eu un raspuns..daca se poate chiar mai multe.....Ca sa aflu dc ma ocolesc baietii. Va Multumesc



pentru ca miros a peste.....greu cu solzii

hahahah,zapacito
AdrianaR
Postat pe 19 Octombrie 2010 23:29
De la: AdrianaR, la data 2010-10-19 23:29:20
De la: Celia_29, la data 2010-10-19 23:16:06
De la: y_magdutza1997_yahoo_com, la data 2010-10-16 08:55:04Dece unii baieti ocolesc fetele din zodia peste??? Vreau si eu un raspuns..daca se poate chiar mai multe.....Ca sa aflu dc ma ocolesc baietii. Va Multumesc



pentru ca miros a peste.....greu cu solzii

hahahah,zapacito

nu io sunt di vini ...ci deshtul

Celia_29
Postat pe 19 Octombrie 2010 23:31
nuuu,nu trebuie sa o ocolesti daca ,consideri ca poti sa te ridici la nivelul ei . daca vei putea sa ii satisfaci dorintele care sint rafinate din toate punctele de vedere. eu sint pestioaica si stiu ce vorbrsc. va imbratisez pe toti!
deliasucala
Postat pe 19 Octombrie 2010 23:56
nu cred ca zodia este de vina.e pentru prima data cand aud asa ceva,eu sunt din zodia pestelui si sincer ma mandresc ca fac parte din aceasta zodie,sincer,la femeile peste intalnesti tot cei frumos....absolut tot......
kudika151469
Postat pe 20 Octombrie 2010 01:03
nu cred ca zodia este de vina.e pentru prima data cand aud asa ceva,eu sunt din zodia pestelui si sincer ma mandresc ca fac parte din aceasta zodie,sincer,la femeile peste intalnesti tot cei frumos....absolut tot......
kudika151469
Postat pe 20 Octombrie 2010 01:04
Eu sunt din zodia pesti si nu ma ocoleste nimeni...dimpotriva , sunt chiar f abordata....in concluzie tu ai o problema si daca datele tale sunt reale ...logic ca te evita...
ella_ar
Postat pe 20 Octombrie 2010 14:46
Eu sunt in zodia pesti ha? c intrebare tare si interesanta.

Pe noi ne ocolesc barbatii incapabili sa iubeasca, femeia din aceasta zodie cand iubeste iubeste pana la moarte si cere acelasi lucru, iar asta pentru unii este imposibil de realizat.
alexia30
Postat pe 20 Octombrie 2010 16:12
De la: kudika151469, la data 2010-10-20 01:04:01nu cred ca zodia este de vina.e pentru prima data cand aud asa ceva,eu sunt din zodia pestelui si sincer ma mandresc ca fac parte din aceasta zodie,sincer,la femeile peste intalnesti tot cei frumos....absolut tot......


foarte tare!ia sa caut eu o pestoaica
pickard
Postat pe 20 Octombrie 2010 16:24
De la: alexia30, la data 2010-10-20 16:12:29Eu sunt in zodia pesti ha? c intrebare tare si interesanta.

Pe noi ne ocolesc barbatii incapabili sa iubeasca, femeia din aceasta zodie cand iubeste iubeste pana la moarte si cere acelasi lucru, iar asta pentru unii este imposibil de realizat.

aha! sa-mi notez pe bloc notes
pickard
Postat pe 20 Octombrie 2010 16:25
...pentru persoanele de sex feminin ale acestei zodii,sunt mai mult trasaturi ....atractive,care le fac..mult si...foarte mult dorite,in special in societate,calm,echilibru,simt artistic,o...mare doza de ...sinceritate-atat....cat poate oferi...o femeie..-corectitudine,loialitate.....si evident mult mai multe....exista insa in comportamentul acestor native si chestiuni,care evident nu sunt atat de dorite de barbati,unele asociindu-se....neplacut cu ..altele...sigur nu la toata lumea se regasesc....in aceeasi cantitate...dar ..ele exista la o privire mai ...atenta.....de aceea este bine,sa-ti investighezi ...cu simt de raspundere......viitoarea partenera....pentru nativi....masculi...ai diferitor zodii...-date fiind trasaturile de caracter si comportament....diferite de ale...altora,micile....aspecte ...pot parea,neesentiale......odata cu trecerea timpului.......cam ..uitam langa cine stam...tocmai pentru ca am neglijat trasaturile sau...aspectele care in timp se...accentueaza.......gasim in acest stil ,...acea motivatie....de-a dreptul..avocateasca...nepotrivire de caracter.....sigur poate pentru multi barbati la diferite varte sau....motivati....nu sunt importante...o oarecare doza de superficialitate,comoditate,-...chiar.lene...-predispozitie spre...un trai....cum o fii ..o fii ,bine-i...si asa,.....e suficient ..atat,...un plan de viata axat pe.......distracti practic...interminabile...o alta suma de trasaturi...care ar incepe cu...ETC...
kudika324662
Postat pe 20 Octombrie 2010 19:39
De la: kudika324662, la data 2010-10-20 19:39:16...pentru persoanele de sex feminin ale acestei zodii,sunt mai mult trasaturi ....atractive,care le fac..mult si...foarte mult dorite,in special in societate,calm,echilibru,simt artistic,o...mare doza de ...sinceritate-atat....cat poate oferi...o femeie..-corectitudine,loialitate.....si evident mult mai multe....exista insa in comportamentul acestor native si chestiuni,care evident nu sunt atat de dorite de barbati,unele asociindu-se....neplacut cu ..altele...sigur nu la toata lumea se regasesc....in aceeasi cantitate...dar ..ele exista la o privire mai ...atenta.....de aceea este bine,sa-ti investighezi ...cu simt de raspundere......viitoarea partenera....pentru nativi....masculi...ai diferitor zodii...-date fiind trasaturile de caracter si comportament....diferite de ale...altora,micile....aspecte ...pot parea,neesentiale......odata cu trecerea timpului.......cam ..uitam langa cine stam...tocmai pentru ca am neglijat trasaturile sau...aspectele care in timp se...accentueaza.......gasim in acest stil ,...acea motivatie....de-a dreptul..avocateasca...nepotrivire de caracter.....sigur poate pentru multi barbati la diferite varte sau....motivati....nu sunt importante...o oarecare doza de superficialitate,comoditate,-...chiar.lene...-predispozitie spre...un trai....cum o fii ..o fii ,bine-i...si asa,.....e suficient ..atat,...un plan de viata axat pe.......distracti practic...interminabile...o alta suma de trasaturi...care ar incepe cu...ETC...


si pentru persoanele de sex masculin?
aaaa am uitat,ei sunt cam "varza"
Barbie30
Postat pe 20 Octombrie 2010 19:41
dece sa ocolesti femeia din pesti?

mananca mult ...si fac paguba
battleofwits
Postat pe 20 Octombrie 2010 19:49

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
dragele mele..de cate ori ati simtit ca ati vrea sa... 11 De la: SweetHappyButterfly 24 Martie 2009 22:58
Horoscop + compatibilitati 12 De la: nikhifor78 21 Aprilie 2009 16:43
barbatul gemeni 192 De la: Lexxya 16 Ianuarie 2013 21:07
buna 6 De la: Sabrina_Nede 3 Decembrie 2009 11:23
Eu taur el pesti... 9 De la: irina_1 10 Decembrie 2009 13:11