Setari Cookie-uri

dece sa ocolesti femeia din pesti?

De la: battleofwits, la data 2010-10-20 19:49:03dece sa ocolesti femeia din pesti?

mananca mult ...si fac paguba




Calin_
Postat pe 20 Octombrie 2010 19:55
De la: battleofwits, la data 2010-10-20 19:49:03dece sa ocolesti femeia din pesti?

mananca mult ...si fac paguba


coldwind
Postat pe 20 Octombrie 2010 20:04
Nu stiu cat de complexata te simti tu ca esti in zodia pesti dar iti spun eu ca esti o norocoasa ca esti ,, pestoaica,, iar baietii care te ocolesc habar nu au ce pierd ca nu te apreciaza! Cred ca esti prea stresata de aceea ti se pare ca te ocolesc baietii, nu te mai gandi ca esti in zodia pesti! Curaj si apreciaaza te mai mult, crede ma ca merioti!
lance_topi
Postat pe 20 Octombrie 2010 20:56
De la: y_magdutza1997_yahoo_com, la data 2010-10-16 08:55:04Dece unii baieti ocolesc fetele din zodia peste??? Vreau si eu un raspuns..daca se poate chiar mai multe.....Ca sa aflu dc ma ocolesc baietii. Va Multumesc


Daca te ocolesc e ca sunt fraieri!
cristinarudi
Postat pe 21 Octombrie 2010 10:20
parerea mea,fetele din zodia pesti sunt tare capricioase,le plac tare mult banii,riposteaza f repede daca ceva nu le convine,in concluzie,iubesc traiul bun si nu sunt tolerante.Au un simt critic f dezvoltat in timp ce nu suporta sa fie criticate.Astea ti le spun din ce am vazut eu la fetele pesti care le-am cunoscut.Nu ca ar fi niste defecte dar nu oricine rezista langa ele.Darrrr....cand iubesti cu adevarat....il accepti pe cel de langa tine cu bune si cu rele nu?deci concluziile trage-le tu
mimishor957
Postat pe 22 Octombrie 2010 10:23
Sunt lipsite de principii si caracter, nu stiu ce vor de la viata....Soarta ! Ghinion !
kudika166904
Postat pe 22 Octombrie 2010 13:57
ca sa fim cit mai corecti in ati da un raspuns cit mai aproape de adevar...pune si tu o poza "ca lumea"...sa te vedem in toata splendoarea feminina...si atunci mai stam de vorba.
BEL_AMY1
Postat pe 22 Octombrie 2010 14:25
De la: alfredodecurtofreco, la data 2010-10-22 14:25:31ca sa fim cit mai corecti in ati da un raspuns cit mai aproape de adevar...pune si tu o poza "ca lumea"...sa te vedem in toata splendoarea feminina...si atunci mai stam de vorba.

ei,ei alfredo...vrei sa flirtezi?
AdrianaR
Postat pe 22 Octombrie 2010 14:28
De la: AdrianaR, la data 2010-10-22 14:28:23
De la: alfredodecurtofreco, la data 2010-10-22 14:25:31ca sa fim cit mai corecti in ati da un raspuns cit mai aproape de adevar...pune si tu o poza "ca lumea"...sa te vedem in toata splendoarea feminina...si atunci mai stam de vorba.

ei,ei alfredo...vrei sa flirtezi?

mai ma dau si eu cocos...da vad ca nu pot ca imediat sariti la mine... am votat acolo si nu vad nimic concret...ai promis.
BEL_AMY1
Postat pe 22 Octombrie 2010 14:34
De la: alfredodecurtofreco, la data 2010-10-22 14:34:43
De la: AdrianaR, la data 2010-10-22 14:28:23
De la: alfredodecurtofreco, la data 2010-10-22 14:25:31ca sa fim cit mai corecti in ati da un raspuns cit mai aproape de adevar...pune si tu o poza "ca lumea"...sa te vedem in toata splendoarea feminina...si atunci mai stam de vorba.

ei,ei alfredo...vrei sa flirtezi?

mai ma dau si eu cocos...da vad ca nu pot ca imediat sariti la mine... am votat acolo si nu vad nimic concret...ai promis.


da ce faci tu freddie pe aici iti cauti o "pestoaica"?
fante_de_dorobanti
Postat pe 22 Octombrie 2010 14:37
De la: fante_de_dorobanti, la data 2010-10-22 14:37:00
De la: alfredodecurtofreco, la data 2010-10-22 14:34:43
De la: AdrianaR, la data 2010-10-22 14:28:23
De la: alfredodecurtofreco, la data 2010-10-22 14:25:31ca sa fim cit mai corecti in ati da un raspuns cit mai aproape de adevar...pune si tu o poza "ca lumea"...sa te vedem in toata splendoarea feminina...si atunci mai stam de vorba.

ei,ei alfredo...vrei sa flirtezi?

mai ma dau si eu cocos...da vad ca nu pot ca imediat sariti la mine... am votat acolo si nu vad nimic concret...ai promis.


da ce faci tu freddie pe aici iti cauti o "pestoaica"?

salut ..."fita de metropola"...uite dau la stiuca si eu...ce e interzis pescuitul? pai eu am permis special...
BEL_AMY1
Postat pe 22 Octombrie 2010 14:40
Sunt ocolite pentru ca in momentul in care pun suflet si incep ceva, dau dovada de multa seriozitate si echilibru, ori intr o lume in care principalele valori sunt casatoriile pe interes, relatiile bazate pe sex atractie fizica si pe consistenta contului bancar sau pe valoarea masinii, intr-un cuvant curvia, ele - femeile din zodia pesti- devin ceva ce nu se mai incadreaza in asa zisa normalitate de azi si sunt ocolite, deci sa inchinam pentru materialism etc etc etc deschideti o publicatie de scandal si intoxicati-va... ca sa reimprospatam valorile din societatea de azi
oana84onutza
Postat pe 29 Octombrie 2010 01:31
De la: kudika324662, la data 2010-10-20 19:39:16...pentru persoanele de sex feminin ale acestei zodii,sunt mai mult trasaturi ....atractive,care le fac..mult si...foarte mult dorite,in special in societate,calm,echilibru,simt artistic,o...mare doza de ...sinceritate-atat....cat poate oferi...o femeie..-corectitudine,loialitate.....si evident mult mai multe....exista insa in comportamentul acestor native si chestiuni,care evident nu sunt atat de dorite de barbati,unele asociindu-se....neplacut cu ..altele...sigur nu la toata lumea se regasesc....in aceeasi cantitate...dar ..ele exista la o privire mai ...atenta.....de aceea este bine,sa-ti investighezi ...cu simt de raspundere......viitoarea partenera....pentru nativi....masculi...ai diferitor zodii...-date fiind trasaturile de caracter si comportament....diferite de ale...altora,micile....aspecte ...pot parea,neesentiale......odata cu trecerea timpului.......cam ..uitam langa cine stam...tocmai pentru ca am neglijat trasaturile sau...aspectele care in timp se...accentueaza.......gasim in acest stil ,...acea motivatie....de-a dreptul..avocateasca...nepotrivire de caracter.....sigur poate pentru multi barbati la diferite varte sau....motivati....nu sunt importante...o oarecare doza de superficialitate,comoditate,-...chiar.lene...-predispozitie spre...un trai....cum o fii ..o fii ,bine-i...si asa,.....e suficient ..atat,...un plan de viata axat pe.......distracti practic...interminabile...o alta suma de trasaturi...care ar incepe cu...ETC...


hai ca am inteles ca cucu in balta
pickard
Postat pe 29 Octombrie 2010 06:39
Nu am dc sa ma supar am avut prieten si ieri ne-am despartit....am fost 1 luna cu el
y_magdutza1997_yahoo_com
Postat pe 29 Octombrie 2010 17:52
salut..ti se pare uitate mai atenta in jur si vei vedea ca nu esti ocolita.eu caut o femeie matura din zodia pesti
kudika327754
Postat pe 30 Octombrie 2010 07:21
poate in '97 si-a creat contul:)..eu de exeplu am cu 3000:)))..ca altceva era deja luat..nu stiu zic..
si ca sa ma refer si la intrebarea pusa..nu cred ca barbatii ocolesc intentionat femeile in functie de zodie..
CamiMihai
Postat pe 8 Noiembrie 2010 13:12
maica-mea este peste nascuta pe 24 februarie si nu prea pot s-o ocolesc este foarte muncitoare ,a ramas frumoasa si acum la batranete, nu se vaita de nimic decat ca-i lipseste timpul pentru a face tot ce vrea, e foarte tare! daca e cineva apropiata ca data a nasterii dar mai tanara cu vro 30 de ani o invit sa fie amanta mea formati coada!
pickard
Postat pe 8 Noiembrie 2010 18:52
nu te gandi ca te ocolesc pt k ejty zodia pesti.doar ca nu ai intalnit baiatul potrivit.mai asteapta.o sa vezi ca o sa te saturi de ei la un moment dat
kudika107389
Postat pe 15 Noiembrie 2010 14:19
De ce sa ocolesti femeia Pesti ? ...
Hmmm... poy sa vedem: fiindca este angelica te atrage atat fizic dar mai ales spiritual .... te face sa fi topit dupa ea ...mai ales daca esti un introvertit sentimental, adica genul timid caruia ii este frica de un refuz si prefera sa-si ascunda sentimentele pt respectiva femeie Pesti, chiar daca ea face primul pas ... si in final, este nevoita sa-ti faca o "farsa" ca sa te poata face sa recunoasti ce simti pt. ea [ca de pilda: stii, ex-ul meu tocmai mi-a propus maine sa ies cu el in oras,probabil ca sa ne impacam, si daca e asa: nu mai pot continua sa vorbim noi doi, nici macar ca amici, daca o sa fiu din nou cu el ... si tu ca fraierul o sa-i spui ca de fapt: si tu o placi pe ea, ca ai vrea sa fiti mai mult decat amici, etc etc (dai cartile pe fatza: nu mai zici: ipotetic vb dak ti as spune ca esti dragutza etc etc)], apoi te cheama si pe la ea pe acasa, ii cunosti si parintii, dupa asta: vii frumos cu trandafirul alb (ce sugereaza puritatea, ca na: nu il aduci pe cel rosu ca-i doar un inceput de relatie, deocamdata), urmeaza primul sarut [ aici e marea greseala ca introvertitul sentiental, care e un leu atipic, fara tupeu :( ... intreaba:"Oare cate palme imi iau acum, daca ipotetic vorbind: mi-as dori sa te sarut?"] ... in fine apoi: aceeasi angelica femeie pesti iti spune la sfârsitul date-ului:" Mai vb la telefon, ne mai intalnim, mai vii in week end-uri pe la mn pe acasa (sa nu crezi ca a fost one time only, vizita la mn), i-am zis si celuilalt admirator al meu ca am un inceput de relatie cu tine" ...Pt. ca 5 zile mai tarziu sa-ti spuna intr-un mod las (adica: intr-un intrat pe mess vreo 1-2 minute) : "Imi pare rau dar, de fapt, nu am simtit nimic, la primul nostru sarut ... primul sarut e totul pt mine, asa ca: ne despartim! Ramanem amici, daca vrei sa ne intalnim: o sa ne mai intalnim doar ca amici, sa nu le consideri date-uri"
Si de atunci, de vreo 2 luni, si cine stie cat inca... sa ramai tot cu gandul la aceasta femeie Pesti, care acum inventeaza pretexte ca e ocupata cu scoalã, proiecte, obosita, incarcata cu lucrari, teze ...
Si desi iti zice ca nu are timp de iubiti, doar de scoala ... sa o vezi intrand pe mess si punandu-si cu sts-uri triste de dragoste si sa te oftici ca exista un altul ... culmea: un altul care o face sa sufere ... si tu, cel care tine cu adevarat la ea, ... tu nu esti altceva decat: fraierul care o suna, ii da sms-uri si nu-i raspunde ... decat il ignora ... fraierul care daca o invita in oras, spune: nu pot sunt ocupata cu scoala, etc etc ...
fraierul pe care se supara daca o intreaba ce e cu sts asta trist de dragoste , cn a facut-o sa sufere? ca parca,oricum, nu avea timp decat de scoala nu si de iubiti ... SI TOT ASA.

De asta e bine sa ocolesti femeia Pesti !!!

Mai bine sa nu o cunosti deloc, decat sa ajungi sa tii la ea si sa suferi dupa ea, si ea sa nu stie cum sa faca sa te evite ...
Si in final sa vezi ca pune mana pe ea, vreun , te miri cine, care incearca doar sa profite de ea, si nu tine la ea cu adevarat !!!
Cobra_666
Postat pe 26 Noiembrie 2010 22:31
femeia pesti este ocolita pentru ca prea deschise accepta multe si cere multe iar unor barbati le e frica de puterea ce exteriorizeaza femeia peste.
cautati un barbat din zodia taur si vei fi satisfacuta din plin din moment ce-l prinzi cu cuvantul gresit de fiecare data
atentie barbatii taur le plac sa se creada mari si tari dar fara o femeie pesti care sa-i sustina nu ajung departe.
daca ii poti suporta minciunile si-l sustii in fata tuturor vei avea tot ce-ti doresti de la el.
Mai multa detalii iti voi da doar dupa ce il vei intalni

aranaus
Postat pe 26 Noiembrie 2010 23:17
femeia pesti este ocolita pentru ca prea deschise accepta multe si cere multe iar unor barbati le e frica de puterea ce exteriorizeaza femeia peste.
cautati un barbat din zodia taur si vei fi satisfacuta din plin din moment ce-l prinzi cu cuvantul gresit de fiecare data
atentie barbatii taur le plac sa se creada mari si tari dar fara o femeie pesti care sa-i sustina nu ajung departe.
daca ii poti suporta minciunile si-l sustii in fata tuturor vei avea tot ce-ti doresti de la el.
Mai multa detalii iti voi da doar dupa ce il vei intalni

aranaus
Postat pe 26 Noiembrie 2010 23:17
Ai perfecta dreptate..eu sunt pestoaica..si la fel mi s.a intamplat.. am fost cu baiat care ma iubea(cred k inca ma mai iubeste) si l-am lasat pentru unul care nu a facut decat sa profite de mn..
madddyx
Postat pe 10 Noiembrie 2011 15:17
De la: Cobra_666, la data 2010-11-26 22:31:16De ce sa ocolesti femeia Pesti ? ...
Hmmm... poy sa vedem: fiindca este angelica te atrage atat fizic dar mai ales spiritual .... te face sa fi topit dupa ea ...mai ales daca esti un introvertit sentimental, adica genul timid caruia ii este frica de un refuz si prefera sa-si ascunda sentimentele pt respectiva femeie Pesti, chiar daca ea face primul pas ... si in final, este nevoita sa-ti faca o "farsa" ca sa te poata face sa recunoasti ce simti pt. ea [ca de pilda: stii, ex-ul meu tocmai mi-a propus maine sa ies cu el in oras,probabil ca sa ne impacam, si daca e asa: nu mai pot continua sa vorbim noi doi, nici macar ca amici, daca o sa fiu din nou cu el ... si tu ca fraierul o sa-i spui ca de fapt: si tu o placi pe ea, ca ai vrea sa fiti mai mult decat amici, etc etc (dai cartile pe fatza: nu mai zici: ipotetic vb dak ti as spune ca esti dragutza etc etc)], apoi te cheama si pe la ea pe acasa, ii cunosti si parintii, dupa asta: vii frumos cu trandafirul alb (ce sugereaza puritatea, ca na: nu il aduci pe cel rosu ca-i doar un inceput de relatie, deocamdata), urmeaza primul sarut [ aici e marea greseala ca introvertitul sentiental, care e un leu atipic, fara tupeu :( ... intreaba:"Oare cate palme imi iau acum, daca ipotetic vorbind: mi-as dori sa te sarut?"] ... in fine apoi: aceeasi angelica femeie pesti iti spune la sfârsitul date-ului:" Mai vb la telefon, ne mai intalnim, mai vii in week end-uri pe la mn pe acasa (sa nu crezi ca a fost one time only, vizita la mn), i-am zis si celuilalt admirator al meu ca am un inceput de relatie cu tine" ...Pt. ca 5 zile mai tarziu sa-ti spuna intr-un mod las (adica: intr-un intrat pe mess vreo 1-2 minute) : "Imi pare rau dar, de fapt, nu am simtit nimic, la primul nostru sarut ... primul sarut e totul pt mine, asa ca: ne despartim! Ramanem amici, daca vrei sa ne intalnim: o sa ne mai intalnim doar ca amici, sa nu le consideri date-uri"
Si de atunci, de vreo 2 luni, si cine stie cat inca... sa ramai tot cu gandul la aceasta femeie Pesti, care acum inventeaza pretexte ca e ocupata cu scoalã, proiecte, obosita, incarcata cu lucrari, teze ...
Si desi iti zice ca nu are timp de iubiti, doar de scoala ... sa o vezi intrand pe mess si punandu-si cu sts-uri triste de dragoste si sa te oftici ca exista un altul ... culmea: un altul care o face sa sufere ... si tu, cel care tine cu adevarat la ea, ... tu nu esti altceva decat: fraierul care o suna, ii da sms-uri si nu-i raspunde ... decat il ignora ... fraierul care daca o invita in oras, spune: nu pot sunt ocupata cu scoala, etc etc ...
fraierul pe care se supara daca o intreaba ce e cu sts asta trist de dragoste , cn a facut-o sa sufere? ca parca,oricum, nu avea timp decat de scoala nu si de iubiti ... SI TOT ASA.

De asta e bine sa ocolesti femeia Pesti !!!

Mai bine sa nu o cunosti deloc, decat sa ajungi sa tii la ea si sa suferi dupa ea, si ea sa nu stie cum sa faca sa te evite ...
Si in final sa vezi ca pune mana pe ea, vreun , te miri cine, care incearca doar sa profite de ea, si nu tine la ea cu adevarat !!!
madddyx
Postat pe 10 Noiembrie 2011 15:17

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Vrea sa ma ceara in casatorie 16 De la: gigi_oprea 21 Ianuarie 2011 13:26
fobii 31 De la: pickard 16 Ianuarie 2011 16:03
poze si informati despre egiptul antic va rog 8 De la: dakar_dakina 23 Iunie 2009 11:59
BUNA 7 De la: deelisha 29 Aprilie 2009 16:00
Eu Berbec, el Leu 15 De la: kudika095783 26 Iulie 2010 10:43