Setari Cookie-uri

ce parere aveti despre un barbat care la despartire iti spune....

Pt.Leo
in italia viata nu e roz cum unii cred si posturile fixe unde sunt si copii de obicei sunt asa ore lungi de munca extenuante. ac loc de munca l am acceptat caci era singurul pe care l am gasit(in vara mai ales e greu de gasit de lucru) si aveam nevoie pt a mi plati datoriile la banca de acasa.
pt asta am si venit in alta tara pt a platii datoriile ca si fostul meu prieten(care avea mult mai multe ca mine ).dupa 2 ani de lamentari am vrut sa plec el a vrut sa vina la lucru la mine (la post fix iti dau camera ta cazare si mancare si salariul) sa economisim pt viitor am acceptat nestiind ca lucrurile se vor complica.(familie, casatorie)
apoi la un an de la venirea lui am avut prima criza dar credeam ca e un episod izolat .
nu sunt doar eu cea care munceste mult majoritatea strainilor veniti aici fac viata asta sau asemanatoare.nimeni nu ti face nimic cadou.
in fine e lung si complicat mi ar tb o zi ca sa ti explic totul si nu cred ca ai nici timp nici chef si asa m am lungit destul.
kudika322423
Postat pe 30 Septembrie 2010 21:53
De la: kudika322423, la data 2010-09-26 10:21:42 Daca m ai saruta poate te as respinge
ea(cealalta)imi place si as fi vrut sa o sarut
Daca facem sex as putea sa vad fata ei in loc de a ta si nu vreau sa trec prin asta.
Ea ma satisface mai mult ca tine


L-as aprecia pentru sinceritate, nicidecum nu l-as insulta.
lucian_tristan
Postat pe 30 Septembrie 2010 22:50
sa inteleg ca , stiind ca e cu alta , ai incercat sa-l saruti sau chiar ai fi acceptat sa faceti sex ?!!!!!!!!! scuze , dar .......... prefer sa nu comentez .
perce_neige
Postat pe 2 Octombrie 2010 14:58
E dureros sa treci prin probleme din astea dar totusi fi tare si nu te lasa calcata in picioare .Daca as fi in situatia respectiva si eu i-as spune ca pe mine in ultima vreme nu m-a satisfacut si ca nu-i barbatul pe care mi-l asteptam (macar sa ii intre putin indoiala in suflet)si ca ti-a fost mila de el si din cauza asta ai stat cu el.As face tot posibilul sa ii arat ca nu ma afecteaza.Asa merita unii.Ce sa zic succes si inainte
rebeca79
Postat pe 2 Octombrie 2010 19:25
Problema grava.... da-i papucii,ce e val ca valul trece....el ti-a spus ce a simtit atunci,ce sta si-i analizezi fiecare cuvint.....lu aia cu care e acum o sa-i spuna la fel ,cind o sa intilneasca alta....tra la la ....
kudika227120
Postat pe 2 Octombrie 2010 20:16
A fost sincer!!!

Asta e....in viatza avem dreptul sa ne razgandim,asa si el.....a ales 'altceva'',e dreptul lui...dak v-a merge relatia lor inseamna se iubesc,daca nu,inseamna k a facut o mare greseala,dar asta ar trebui sa-ti pese mai putin,gandeste-te la tine si trateaza-l cu indiferenta!!!
kudika313344
Postat pe 2 Octombrie 2010 22:47
Pai hai s-o luam cu inceputul............In cuplurile in care exista o legatura trainica bazata pe comunicare,iubire si respect despartirea devine imposibila!In concluzie relatia voastra era deja schioapa,poate tu n-ai simtit insa lui i-a lipsit ceva ce poate nu vei afla niciodata....Cum vad mai sus,in viatza avem dreptul sa ne razgandim....mai conteaza cei din jur...sau NOI insine???Asa si el.....tine minte,in viitor poate vei fi si tu prinsa intr-o situatie ca a lui,iar un om care se respecta:Pentru fericire si implimire ar lua-o si de 100 de ori de la captat!!!
UITA-L si nu-l judeca!!!
kudika324144
Postat pe 2 Octombrie 2010 23:18
De la: kudika324144, la data 2010-10-02 23:18:42Pai hai s-o luam cu inceputul............In cuplurile in care exista o legatura trainica bazata pe comunicare,iubire si respect despartirea devine imposibila!In concluzie relatia voastra era deja schioapa,poate tu n-ai simtit insa lui i-a lipsit ceva ce poate nu vei afla niciodata....Cum vad mai sus,in viatza avem dreptul sa ne razgandim....mai conteaza cei din jur...sau NOI insine???Asa si el.....tine minte,in viitor poate vei fi si tu prinsa intr-o situatie ca a lui,iar un om care se respecta:Pentru fericire si implimire ar lua-o si de 100 de ori de la captat!!!
UITA-L si nu-l judeca!!!



Cand cineva iti spune:
"Daca m ai saruta poate te as respinge
ea(cealalta)imi place si as fi vrut sa o sarut
Daca facem sex as putea sa vad fata ei in loc de a ta si nu vreau sa trec prin asta.
Ea ma satisface mai mult ca tine "

...da`mi voie sa te`ntreb...ce fericire`i aia unde tre s`o iei de nush cate ori de la capat?unde te agheti de imposibil?
Cand spui "In cuplurile in care exista o legatura trainica bazata pe comunicare,iubire si respect despartirea devine imposibila!"........atunci ce logica mai are "Asa si el.....tine minte,in viitor poate vei fi si tu prinsa intr-o situatie ca a lui,iar un om care se respecta:Pentru fericire si implimire ar lua-o si de 100 de ori de la captat!!!
UITA-L si nu-l judeca!!!"
Vorbesti fara tine...ametesti fata de cap!
Respectul se castiga,la fel ca si incredere.....Cand astea s`au dus,se duc si sentimentele si nu`i cale de`ntoarcere...!
AdrianaR
Postat pe 2 Octombrie 2010 23:34
De la: kudika322423, la data 2010-09-26 10:21:42 Daca m ai saruta poate te as respinge
ea(cealalta)imi place si as fi vrut sa o sarut
Daca facem sex as putea sa vad fata ei in loc de a ta si nu vreau sa trec prin asta.
Ea ma satisface mai mult ca tine
playboy
Postat pe 4 Octombrie 2010 09:21
De la: leo_, la data 2010-09-29 23:24:13
De la: kudika322423, la data 2010-09-28 18:39:57
De la: crysa_tm, la data 2010-09-28 12:33:15Eu nu ma pricep sa dau sfaturi pentru situatiile de genu asta. La mine cand barbatul a calcat stramb sau a comis o greseala grava i-am dat papucii fara sa ma gandesc sau sa ma uit in urma.
Insa..poate nu am facut alegerea potivrita intotdeauna. E greu sa te pui in locul altora. Fiecare suntem construiti diferit si cred cu tarie ca omul trebuie sa faca ceaa ce simte si ceea ce crede ca este cel mai bine pentru el.
Omul a comis-o in cazul tau, si-a comis-o rau de tot. Insa tu trebuie sa inveti din experienta asta. Ti-a spus-o in fata ca nu mai ai grija de tine si ca nu il mai atragi. Sa stii ca indiferent de cati ani de relatie ai, oricare ti-ar fi job-ul si oricate probleme ai niciodata nu trebuie sa uiti sa ai grija de tine.


Poate ai dreptate tu si poate nu am scuze dar sa stii ca nu e usor sa lucrezi de la 7 la 21.30 chiar 22.00 seara (inchisa intr o casa,in pauza de pranz ce dura o ora cand aveam noroc reuseam sa mi fac un dus sa ma depliez chestii de genul asta)si a doua zi sa o iei de la capat(de luni pana sambata tot asa 4 ani) pe langa oboseala si stres au inceput si crizele epileptice de 1 an de zile la care deocamdata dupa 10 de investigatii nimeni nu le a gasit cauza. maine am un alt test de facut poate am noroc si macar stiu cauza ac boli.sau un tratament macar .ultimile 2 mi au venit noaptea in somn am facut convulsii am lesinat .el a chemat ambulanta caci s a speriat serios mai ales ca era a 3 pe care o vedea.
nu doresc nimanui sa simta neputinta pe care o simteam eu la fiecare criza ai impresia ca o sa mori devii rigida ti se stramba gura iti musti limba ai convulsii si nu poti face nimic .odata cu ac crize a inceput si depresia mea si m am neglijat.poate e o scuza poate nu dar intrasem intr un tunel si nu gaseam iesirea.
poate un caracter mai puternic ar fi avut o alta atitudine poate.


vreau sa te intreb si eu ceva... pentru ce muncesti atat? respect oamenii care se zbat pentru situatia lor financiara, insa nu cred ca e cea mai buna alegere sa castigi ca sa platesti doctorul.



Chiar asa, muncesti foarte mult, cauza crizelor epileptice ai identificat o chiar tu in ce ai spus(oboseala si stresul). Daca se poate in timp sa ti schimbi acest loc de munca care te distruge, eventual sa pleci din Roma, asa ai evita sa ti mai faci sange rau si din cauza fostului(care se pare ca e indragostit lulea de cealalta). Imi pare sincer rau ca treci prin aceste momente de durere mai ales ca esti si departe de casa insa bine ca nu ai copii cu el, vei gasi pe altcineva si sper ca vei fi fericita asa cum meriti, am observat ca ai un suflet bun si esti foarte iertatoare, probabil fostul tau iubit te va aprecia atunci cand deja este prea tarziu de vreo impacare.
Ai grija de tine si incearca sa nu pui asa mult la suflet tot ce ti se intampla, intodeauna dupa furtuna rasare soarele, viata iti rezerva ce e pentru tine, iti da sansa sa schimbi ceva, oricum erai nemultumita de viata pe care o duceai de locul de munca. Multa sanatate sa ai si pretuieste o.
lover_woman
Postat pe 4 Octombrie 2010 11:59
e un barbat lipsit de eleganta si maniere. Nu te merita, lasa-l caci cu siguranta vei gasi pe un altul care sa fie topit d eiubire dupa tine!
negrul_de_serviciu
Postat pe 4 Octombrie 2010 12:09
De la: kudika322423, la data 2010-09-26 11:42:00Dureros de sincer e adevarat.Desi intre noi au fost f multe probleme in ultimile luni(probleme mele medicale la care se adaugau anticonceptionale neadecvate,probleme financiare si stres) si eu am gresit mult in unele privinte cand am descoperit ca avea pe alta(3 saptamani l am intrebat si a negat si venea si dormea langa mine in pat si eu ii calcam si ii spalam)nu i am tras nici o palma si nu am facut nici crize.Nici cand am aflat ca abia iesit pe usa a reusit sa faca un copil si sa o ceara de nevasta caci in 45 de zile de frecventare a ramas traznit de ea nu l am jignit in fel si chip el de ce a facut o?
daca situatia era invers si eu as fi spus toate aceste lucruri m ar fi urat cu siguranta?ce zici?



Cum ai putut sa mai dormi langa el din moment ce stiai k te inseala???
S_K_
Postat pe 4 Octombrie 2010 12:18
De la: lover_woman, la data 2010-10-04 11:59:14
De la: leo_, la data 2010-09-29 23:24:13
De la: kudika322423, la data 2010-09-28 18:39:57
De la: crysa_tm, la data 2010-09-28 12:33:15Eu nu ma pricep sa dau sfaturi pentru situatiile de genu asta. La mine cand barbatul a calcat stramb sau a comis o greseala grava i-am dat papucii fara sa ma gandesc sau sa ma uit in urma.
Insa..poate nu am facut alegerea potivrita intotdeauna. E greu sa te pui in locul altora. Fiecare suntem construiti diferit si cred cu tarie ca omul trebuie sa faca ceaa ce simte si ceea ce crede ca este cel mai bine pentru el.
Omul a comis-o in cazul tau, si-a comis-o rau de tot. Insa tu trebuie sa inveti din experienta asta. Ti-a spus-o in fata ca nu mai ai grija de tine si ca nu il mai atragi. Sa stii ca indiferent de cati ani de relatie ai, oricare ti-ar fi job-ul si oricate probleme ai niciodata nu trebuie sa uiti sa ai grija de tine.


Poate ai dreptate tu si poate nu am scuze dar sa stii ca nu e usor sa lucrezi de la 7 la 21.30 chiar 22.00 seara (inchisa intr o casa,in pauza de pranz ce dura o ora cand aveam noroc reuseam sa mi fac un dus sa ma depliez chestii de genul asta)si a doua zi sa o iei de la capat(de luni pana sambata tot asa 4 ani) pe langa oboseala si stres au inceput si crizele epileptice de 1 an de zile la care deocamdata dupa 10 de investigatii nimeni nu le a gasit cauza. maine am un alt test de facut poate am noroc si macar stiu cauza ac boli.sau un tratament macar .ultimile 2 mi au venit noaptea in somn am facut convulsii am lesinat .el a chemat ambulanta caci s a speriat serios mai ales ca era a 3 pe care o vedea.
nu doresc nimanui sa simta neputinta pe care o simteam eu la fiecare criza ai impresia ca o sa mori devii rigida ti se stramba gura iti musti limba ai convulsii si nu poti face nimic .odata cu ac crize a inceput si depresia mea si m am neglijat.poate e o scuza poate nu dar intrasem intr un tunel si nu gaseam iesirea.
poate un caracter mai puternic ar fi avut o alta atitudine poate.


vreau sa te intreb si eu ceva... pentru ce muncesti atat? respect oamenii care se zbat pentru situatia lor financiara, insa nu cred ca e cea mai buna alegere sa castigi ca sa platesti doctorul.



Chiar asa, muncesti foarte mult, cauza crizelor epileptice ai identificat o chiar tu in ce ai spus(oboseala si stresul). Daca se poate in timp sa ti schimbi acest loc de munca care te distruge, eventual sa pleci din Roma, asa ai evita sa ti mai faci sange rau si din cauza fostului(care se pare ca e indragostit lulea de cealalta). Imi pare sincer rau ca treci prin aceste momente de durere mai ales ca esti si departe de casa insa bine ca nu ai copii cu el, vei gasi pe altcineva si sper ca vei fi fericita asa cum meriti, am observat ca ai un suflet bun si esti foarte iertatoare, probabil fostul tau iubit te va aprecia atunci cand deja este prea tarziu de vreo impacare.
Ai grija de tine si incearca sa nu pui asa mult la suflet tot ce ti se intampla, intodeauna dupa furtuna rasare soarele, viata iti rezerva ce e pentru tine, iti da sansa sa schimbi ceva, oricum erai nemultumita de viata pe care o duceai de locul de munca. Multa sanatate sa ai si pretuieste o.


si toate astea datorita unor conducatori idioti la fel ca si natiunea lor care vrea doar "sa isi traiasca viata" cu riscul ca urmasiilor sa fie sclavii altora. din cauza astora trebuie sa ne umilim in fata strainilor.
leo_
Postat pe 5 Octombrie 2010 10:49
Foarte tare !!!!!!!!
lou_lou
Postat pe 5 Octombrie 2010 16:18
De la: kudika322423, la data 2010-09-26 10:21:42 Daca m ai saruta poate te as respinge
ea(cealalta)imi place si as fi vrut sa o sarut
Daca facem sex as putea sa vad fata ei in loc de a ta si nu vreau sa trec prin asta.
Ea ma satisface mai mult ca tine


Daca e un barbat cu care am fost i-as spune ca are curaj nu gluma si ca nu ma va mai atinge cat el va trai. Mi-ar fi atat de scarba sa ma mai atinga de nu-ti poti imagina si mi-e greu sa cred ca tie nu-ti este..
Dar daca e un barbat cu care as vrea sa fiu dar el vrea sa fie cu altcineva..l-as lasa in pace pentru ca daca e sa fie vine el singur inapoi la tine.
liliana2005
Postat pe 5 Octombrie 2010 16:19
sunt curioasa daca si el muncea la fel de mult ca tine.....

oricum, important pentru tine acum e sa ai grija de tine si sa te pui pe picioare din punct de vedere al sanatatii....sanatatea e cel mai important lucru.
si inca ceva urat pe care nu pot sa ma abtin sa nu il mentionez: am citit ca barbatii statistic vorbind divorteaza de sotiile bolnave in proportie de 6 ori mai mare decat divorteaza femeile de sotii bolnavi
DayC
Postat pe 5 Octombrie 2010 17:15
Kudika322423,iti doresc din suflet multa sanatate ,sa fii tare.....despre el.....cred ca este un mare bou.Poate ca problema ta de sanatate l-a facut sa fuga....si , daca e asa,sa fie pacatul lui. :
creata82
Postat pe 9 Octombrie 2010 00:20
Probabil ca si baiatul si fata au sub 20 ani.Va recomand o carte ''10 motive stupide care distrug un cuplu'' de laura Schlessinger.
kudika312300
Postat pe 9 Octombrie 2010 10:00
asta nu-i nimic fatuca, mi ex aplecat la nunta fratelui sau,la care eu nu am putut merge(nu mi-au dat liber de la munca) ,si nu a mai venit.mai mult mi-a cerut sa fiu atat de buna sa-i trimit actele si tot ce-i ramasese la mine.ce zici de asta?
santiagoculebras
Postat pe 9 Octombrie 2010 10:36
De la: kudika322423, la data 2010-09-28 18:39:57
De la: crysa_tm, la data 2010-09-28 12:33:15
Poate ai dreptate tu si poate nu am scuze dar sa stii ca nu e usor sa lucrezi de la 7 la 21.30 chiar 22.00 seara (inchisa intr o casa,in pauza de pranz ce dura o ora cand aveam noroc reuseam sa mi fac un dus sa ma depliez chestii de genul asta)si a doua zi sa o iei de la capat(de luni pana sambata tot asa 4 ani) pe langa oboseala si stres au inceput si crizele epileptice de 1 an de zile la care deocamdata dupa 10 de investigatii nimeni nu le a gasit cauza. maine am un alt test de facut poate am noroc si macar stiu cauza ac boli.sau un tratament macar .ultimile 2 mi au venit noaptea in somn am facut convulsii am lesinat .el a chemat ambulanta caci s a speriat serios mai ales ca era a 3 pe care o vedea.
nu doresc nimanui sa simta neputinta pe care o simteam eu la fiecare criza ai impresia ca o sa mori devii rigida ti se stramba gura iti musti limba ai convulsii si nu poti face nimic .odata cu ac crize a inceput si depresia mea si m am neglijat.poate e o scuza poate nu dar intrasem intr un tunel si nu gaseam iesirea.
poate un caracter mai puternic ar fi avut o alta atitudine poate.

============================================================================================
Problema ta e simpla, dar simpla de tot ! La varsta alegerii partenerului sau partenerei, oamenii fac incercari. Ca atunci cand scrii o poezie. Intai scrii prima strofa, te chinuiesti sa iasa cat mai bine ! Dar dupa aceea te opresti din scris si o recitesti. Daca iti place mergi mai departe, daca nu incerci sa faci alta strofa, si tot asa pana cand termini poezia. Procesul este perfect valabil pentru ambele sexe.In acest proces pot interveni si sfaturile celorlalti sau pur si simplu spiritul tau critic care-ti da voie ca ceea ce ti-a placut azi sa nu-ti mai placa maine si atunci mototolesti hartia si o arunci la cosul de gunoi al......timpului. In acest caz poezia ta nu a fost decat o incercare, o ciorna pe care ai voie sa faci oricate modificari, ai voie chiar sa o arunci. Asa se fac poeziile si tot asa se consolideaza relatiile de dragoste.Daca relatiile de dragoste, de intemeierea unei familiii s-ar realiza din prima incercare, ar exista totusi o nesiguranta pentru viitor. De aceea ".......dragostea trebuie aparata si de ea si de el, cu sabii de-otel ! "Poporul spune mult mai simplu si mai direct despre o despartire : " N-a fost sa fie !" Asta e, n-a fost sa fie ca tu sa fii cu el pana cand moartea va va desparti ! Da, va trebui sa-l uiti ca pe o experienta, o incercare nereusita in viata ta. V-a trebui data viitoare cand te vei mai indragosti de altcineva sa fii mai precauta, sa-l studiezi mult mai bine pe individ inainta de a-ti face planuri de viitor impreuna cu el. Bine ca nu ai copil cu el !
Andrei_Popescu10
Postat pe 9 Octombrie 2010 11:00
De la: kudika322423, la data 2010-09-26 12:08:57Sunt in roma tot la fix dar plec in decembrie de la ac loc de munca.6 ani de fix m au distrus.am nevoie de ceva nou.nu stiu ce mi rezerva viitorul dar ac sacrificiu a fost prea mare. am economisit bani dar am pierdut restul.lucrul pt care faceam sacrificiul o familie cu omul pe care il iubeam(2 straini fara o ruda aici ,un ajutor e greu sa intemeieze o familie, de aceea am stat atat la fix si am renutat la o viata proprie).daca ma intrebi care a fost viata mea aici iti spun munca,munca si iar munca.nu am vazut o discoteca nu am fost la un concert,caci ba lipsea timpul ba cadeam de oboseala si o data cu boala a venit si declinul total.
...park mai citit pe mine,si eu sunt la fix de 5 ani si mam cam saturat...nu tu disko nu tu distractie,nimic...exact ceea ce ai spus tu....doar sacrificii,si...cam atat...tot in roma sunt si eu...
lory_love
Postat pe 9 Octombrie 2010 11:35
Daca iti spune asta,vrea sa te raneasca foarte tare.In plus,dar daca are un asemenea caracter incat la despartire sa ti spuna asa ceva,e un om de nimic.
marinescu_myrella
Postat pe 9 Octombrie 2010 11:40
o PARERE SINCERA DESPRE SUBIECTUL TAU ACEL BARBAT ARE CEVA PROBLEME DE ADAPTARE SI O PARERE FOARTE BUNA DESPRE EL CA PSIHOLOG CRED CA SE ASCUNDE IN SPATELE VORBELOR SI ZICE UN LUCRU RAUTACIOS SPRE A SE RAZBUNA TREBUIE SA TRECI CU DEMNITATE SUNT SIGURA CA DETI RESURSE DE CONTROL ASUPRA SITUATIEI CHIAR DACA IN ADINCUL INIMI AI FOST DEZAMAGITA MERGIMAI DEPARTE CA POTI TREBUIE SA VREI SA TI DORESTI CEVA MAI BUN PENTRU TINE.
kudika320406
Postat pe 9 Octombrie 2010 12:11
De la: kudika322423, la data 2010-09-26 10:21:42 Daca m ai saruta poate te as respinge
ea(cealalta)imi place si as fi vrut sa o sarut
Daca facem sex as putea sa vad fata ei in loc de a ta si nu vreau sa trec prin asta.
Ea ma satisface mai mult ca tine[/quote

sincer... frumos din partea lui..cam dur ,dar e mai bine asa pentru tine.. sunt altii mai buni decat el.
Creata24
Postat pe 9 Octombrie 2010 21:38
De la: marinescu_myrella, la data 2010-10-09 11:40:30Daca iti spune asta,vrea sa te raneasca foarte tare.In plus,dar daca are un asemenea caracter incat la despartire sa ti spuna asa ceva,e un om de nimic.



ai dreptate chiar e un gunoi de om putea spune asta mult mai frumos nu asa dar bine ca ia spus adevarul decat sa o fi mintit,asa gandesc eu
Creata24
Postat pe 9 Octombrie 2010 21:41
De la: lory_love, la data 2010-10-09 11:35:46
De la: kudika322423, la data 2010-09-26 12:08:57Sunt in roma tot la fix dar plec in decembrie de la ac loc de munca.6 ani de fix m au distrus.am nevoie de ceva nou.nu stiu ce mi rezerva viitorul dar ac sacrificiu a fost prea mare. am economisit bani dar am pierdut restul.lucrul pt care faceam sacrificiul o familie cu omul pe care il iubeam(2 straini fara o ruda aici ,un ajutor e greu sa intemeieze o familie, de aceea am stat atat la fix si am renutat la o viata proprie).daca ma intrebi care a fost viata mea aici iti spun munca,munca si iar munca.nu am vazut o discoteca nu am fost la un concert,caci ba lipsea timpul ba cadeam de oboseala si o data cu boala a venit si declinul total.
...park mai citit pe mine,si eu sunt la fix de 5 ani si mam cam saturat...nu tu disko nu tu distractie,nimic...exact ceea ce ai spus tu....doar sacrificii,si...cam atat...tot in roma sunt si eu...


Atunci cred ca intelegi mai bine ca oricine ce inseamna aceasta muna si ce sacrificii cere d t p dv.un fel de coliviea aurita.Eu plec in dec de aici nu stiu ce ma asteapta dar stiu ca voi castiga un lucru care poate nu ti da de mancare dar te face fericit Libertate si cu Dumnezeu inainte.
multa bafta . ceau
kudika322423
Postat pe 9 Octombrie 2010 22:55
invata sa faci sex total
kudika224927
Postat pe 10 Octombrie 2010 07:52
PACAT.VIATA NU INSEAMNA DOAR " ECONOMII"
deea_geo72
Postat pe 10 Octombrie 2010 10:52
De la: kudika224927, la data 2010-10-10 07:52:21invata sa faci sex total


Femeia povesteste un fapt de viata si tu-i o tampenie de sfat care nu ar rezolva nimic.
Ai impresia ca asa tii un barbat langa tine? Ca numai cu atat se duce viata in doi? Daca nu stii mai nimic lasa-te de sfaturi !

Postat pe 10 Octombrie 2010 11:03
De la: scorpio67, la data 2010-10-10 11:03:02
De la: kudika224927, la data 2010-10-10 07:52:21invata sa faci sex total


Femeia povesteste un fapt de viata si tu-i dai o tampenie de sfat care nu ar rezolva nimic.
Ai impresia ca asa tii un barbat langa tine? Ca numai cu atat se duce viata in doi? Daca nu stii mai nimic lasa-te de sfaturi !

Postat pe 10 Octombrie 2010 11:03

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
PLICTISEALA 9 De la: iacinta 28 Ianuarie 2010 17:41
ciudat? 31 De la: steffy91 28 Noiembrie 2011 13:49
Pur si simplu...s-a intamplat 62 De la: utad 9 Noiembrie 2010 16:47
Vreau parerea voastra... 1 De la: melania_klara 10 Iulie 2012 10:57
Gradinita particulara ideala!! 4 De la: mohaela2003 18 Aprilie 2010 00:04