Setari Cookie-uri

ce parere aveti despre un barbat care la despartire iti spune....

scuze, iar m-am balbait! S-a blocat pc-ul.

Postat pe 10 Octombrie 2010 11:04
hei hei hehehei,
v-a cerut parerea....
nu faceti misto ca asta e boala care se ia
cind ve-ti iubii cu adevarat si relatia ajunge intr-un impas mare si simti tu ca celalalt te i-a peste picior
te ignora s-au cine stie ce-i mai trece prin cap , atunci sa va vad cit de tari sunteti
si viteji s-au vitezoaice ,v-a apuca asa un dram de jicniri injuraturi ,ura cit cuprinde asociat cu
spalari de rufe in public. asta pt ce-i care simt si iubesc cu adevarat ,pt ceilalti s-au celelalte
incercati la ZOO la animale poate lor le impartasiti sentimentele pe care le aveti.

iar tu femeie ,daca omul ala te-a iubit cu adevarat sunt sigur ca i-ai copt tu ceva de l-ai adus in stare sa-ti spuna asemenea cuvinte daca nu inseamna ca el este un fel de sezonier asa tip james bond
LOPY_71
Postat pe 11 Octombrie 2010 00:33
Ii place cealalta fata mai mult, ce e asa de greu de inteles?

Tu nu te-ai despartit niciodata de alti baieti? Nu iti placeau altii mai mult in momentul respectiv? Poate nu le-ai zis-o in fata, da' e cam la fel la toata lumea cu despartirile.

E gata, move on.
calin_cel_groaznic
Postat pe 11 Octombrie 2010 15:20
De la: kudika322423, la data 2010-09-26 11:42:00Dureros de sincer e adevarat.Desi intre noi au fost f multe probleme in ultimile luni(probleme mele medicale la care se adaugau anticonceptionale neadecvate,probleme financiare si stres) si eu am gresit mult in unele privinte cand am descoperit ca avea pe alta(3 saptamani l am intrebat si a negat si venea si dormea langa mine in pat si eu ii calcam si ii spalam)nu i am tras nici o palma si nu am facut nici crize.Nici cand am aflat ca abia iesit pe usa a reusit sa faca un copil si sa o ceara de nevasta caci in 45 de zile de frecventare a ramas traznit de ea nu l am jignit in fel si chip el de ce a facut o?
daca situatia era invers si eu as fi spus toate aceste lucruri m ar fi urat cu siguranta?ce zici?
.....vai ce trist .....
playboy
Postat pe 12 Octombrie 2010 00:13
e tare greu sa muncesti la fix!!am doi ani si simt ca cedez psihic !nu va doersc asa ceva!
driver
Postat pe 12 Octombrie 2010 00:59
De la: negrul_de_serviciu, la data 2010-10-04 12:09:32e un barbat lipsit de eleganta si maniere. Nu te merita, lasa-l caci cu siguranta vei gasi pe un altul care sa fie topit d eiubire dupa tine!


Voi ati vazut vreodata un om in criza epileptica?, mai ales ca dra. a spus; *uneori am facut criza de epilepsie si noaptea in somn*.
Epilepticul nu stie si nusi aduce aminte de nimic, insa crizele sunt urate, iar persoana de langa tine nu stie ce trebuie sa faca. In fata crizei esti neputincios. persoana se poate lovi(uneori fatal),isi musca limba sau si mai grav poate sa si inghita limba si sa se asfixieze.
Ori imaginativa....., poate omul a dat bir cu fugitii de frica, nu a putut sa si asume raspunderea fata de boala ei. Cu atat mai mult ca, el*, s-a inprietenit cu ; *o psiholoaga*. Asta insemneaza ca a avut cine sai spuna de consecintele si pericolul acestor crize spontane.
1). se poate intampla in timp ce faci sex.
2). in caz de se loveste si rezulta deces, cine il crede ca nu el a fost faptasul??. mai ales intr-o tara straina si fara un statut legal. In cuplu in astfel de cazuri,psihiatrul, trateaza pacientul si consiliaza membrii familiei, ii invata ce tr. facut in caz de criza si mai ales,indiferent de locatie,pacientului trebuie sai oferi imposibilitatea de a avea obiecte contodente de care sa se loveasca.
Pentru asta , in romania,pacientul este inregistrat cu stfel de problema, consiliata familia, iar in caz de accident in timpul crizei, familia nu raspunde in fata legii, chiar daca se face ancheta,procurorul trebuie sa dovedeasca ca decedatul a fost lovit de un membru din familie care si-a luat raspunderea ca il va ingriji.
Fiind inregistrata cu aceasta boala, familia iese din culpa.Toate aceste lucruri si riscul la care este supus, la avertizat d-ra.*psiholog*. Inainte de al condamna pe EL*. Ganditiva ca el a parasit-o de frica raspunderii, dar si din cauza ca nu o mai putea accepta ca pe o iubita. Imagineazati o criza de epilepsie in timp ce faci sex. Ramai blocat(in popor se spune inciotat), trebuie interventie medicala prin injectarea simturilor(deblocarea musculara), pentru desprindere. Eu sunt femeie, dar ganditiva din perspectiva lui.
Ori o ingrijesti, dar nu faci sex(nici nu mai ai erectie). Ori fugi de raspundere.
D-ra. normal ca sufera, dar nu trebuie sa il condanne pe el, pentru ca nu a mai putut sa impartaseasca suferinta si mai ales groaza de crize repetate. Trebuie sa se trateze cat mai repede cu putinta, la un psihiatru bun, daca boala devine cronica, tratamentele doar o sustin dar nu o va vindeca. O criza de epilepsie , are ca, consecinta oprirea oxigenarii creerului, (care pe parcus deregleaza mintal) sau a inimii,prin deblocare de compusi sau cheaguri de sange din artere. Ea, este in pericol, pentru viata ei. De aceia faptul ca a fost parasita de iubit, trebuie sa fie ultumul lucru la care sa se gandeasca. Cat mai urgent tratament, de obicei astfel de tratamente se fac sub sup raveghere medicala, in spital. Nu este suficient ca ea , diazepam sau pastile anti epileptice. Trebuie de vazut cauza ce a generat asta, tratata si urmat tratamentul / toata viata. Este dureros, dar asta este viata. Este o boala foarte urata si nu trebuie cautati vinovati din anturaj. Vinovata este boala
dorina27
Postat pe 12 Octombrie 2010 09:39
De la: kudika322423, la data 2010-09-26 10:21:42 Daca m ai saruta poate te as respinge
ea(cealalta)imi place si as fi vrut sa o sarut
Daca facem sex as putea sa vad fata ei in loc de a ta si nu vreau sa trec prin asta.
Ea ma satisface mai mult ca tine
nu merita sa-ti pierzi vremea cu un asememenea curvar inrait...pacat de timpul pierdut cu el...
kudika029282
Postat pe 12 Octombrie 2010 10:09
De la: kudika029282, la data 2010-10-12 10:09:36
De la: kudika322423, la data 2010-09-26 10:21:42 Daca m ai saruta poate te as respinge
ea(cealalta)imi place si as fi vrut sa o sarut
Daca facem sex as putea sa vad fata ei in loc de a ta si nu vreau sa trec prin asta.
Ea ma satisface mai mult ca tine
nu merita sa-ti pierzi vremea cu un asememenea curvar inrait...pacat de timpul pierdut cu el...


Exact - nu stiu de ce-ti mai bati capul. Si nu pentru ca e un curvar - cat pentru ca e un mare nesimtit - nici daca ar veni tarandu-se inapoi n-ar trebui sa te mai uiti la el. Sunt si barbati buni pe lumea asta.
I_m_nuts2011
Postat pe 12 Octombrie 2010 10:13
buna....sincera sa fiu e mai bine ca s-a intamplat asa..stiu ca doare dar trebuie sa fii optimista si sa te gandesti ca undeva e ceva mult mai bun pus deoparte doar pentru tine...sper sa iti revii in curand...o zi buna in continuare
kudika189130
Postat pe 12 Octombrie 2010 12:33
De la: lucian_tristan, la data 2010-09-30 22:50:40
De la: kudika322423, la data 2010-09-26 10:21:42 Daca m ai saruta poate te as respinge
ea(cealalta)imi place si as fi vrut sa o sarut
Daca facem sex as putea sa vad fata ei in loc de a ta si nu vreau sa trec prin asta.
Ea ma satisface mai mult ca tine


L-as aprecia pentru sinceritate, nicidecum nu l-as insulta.



Rad isteric. Foarte curioasa sunt daca ai aprecia-o pe iubita ta care dupa o relatie de 5 ani iti spune asta. Si sunt convinsa ca nu ai insulta-o. Nu nu... ai spune, draga mea...de azi te pretuiesc si mai mult pentru sinceritatea ta.
AnotherWay
Postat pe 12 Octombrie 2010 15:25
Offf.doamne ce morali suntem noi,iar ala un curvar nesimtit,cum si-a permis sa se indragosteasca de alta femeie?CUM SI-A PERMIS,sa-mi raspunda cineva,plsss!!!! Vaicareala nu relateaza intodeuna adevarul.Stim noi ce l-a impins pe baiat in bratele altei femei?Cati barbati(valabil si invers)nu stau langa o femeie fara s-o iubeasca,doar din obisnuinta,ca asa''trebuie'',ca avem nunta pusa,ca ne stie lumea si vai ce-o sa mai vorbeasca,lasitate,iar cand intalnesc pa altcineva prind curaj sa rupa relatia pt.a-si vedea frumos de viatza lor langa cine-i multumeste.I-a zis Mama Omida ca vor fi impreuna toata viatza,scria in stele in zodiac,unde?Atunci cand intervine si al treile fi convins ca relatia aia nu mai era de mult un paradis!Si chiar refuz sa cred ca tipul s-a trezit asa intr-o zi innorata si i-a zis ''sti.....iubesc pe alta,bla bla bla.......''Nici un barbat nu se rupe dintr-o relatie de 5ani,pt o straina asa dintr-o data,sta gandeste pune in balanta ce e bine si ce nu,dupa i-a hotararea definitiva.Probabil i-a zis cu frumosu` si n-a inteles,iar la un moment dat a rabufnit si el''mai femeia lu` D-zeu,tu nu intelegi(......?!?........)''sau ce i-a zis el ei acolo,doar e om si el.Mai cunosc eu femei care manipuleaza barbatii sa se insoare cu ele cu lacrimi si amenintari de sinucidere,le mai toarna si cate un copil,si na`ca si-au facut viatza.......Chiar credeti ca nu sunt femei demne sa fie parasite?!?De astea nu vorbeste nimeni nicodata!!!


kudika324144
Postat pe 12 Octombrie 2010 16:37
De la: kudika322423, la data 2010-09-26 10:21:42 Daca m ai saruta poate te as respinge
ea(cealalta)imi place si as fi vrut sa o sarut
Daca facem sex as putea sa vad fata ei in loc de a ta si nu vreau sa trec prin asta.
Ea ma satisface mai mult ca tine

Ori e cu capu'....ori e cu capu'....una din doua....
Caliope
Postat pe 12 Octombrie 2010 17:33
De la: Caliope, la data 2010-10-12 17:33:19
De la: kudika322423, la data 2010-09-26 10:21:42 Daca m ai saruta poate te as respinge
ea(cealalta)imi place si as fi vrut sa o sarut
Daca facem sex as putea sa vad fata ei in loc de a ta si nu vreau sa trec prin asta.
Ea ma satisface mai mult ca tine

Ori e cu capu'....ori e cu capu'....una din doua....
eu cred ca ti-ai pierdut timpul cu un badaran nesimtit care nu dadea nimic pe tine..pacat ca l-ai iubit degeaba.....
kudika029282
Postat pe 12 Octombrie 2010 21:15
De la: kudika029282, la data 2010-10-12 21:15:31
De la: Caliope, la data 2010-10-12 17:33:19
De la: kudika322423, la data 2010-09-26 10:21:42 Daca m ai saruta poate te as respinge
ea(cealalta)imi place si as fi vrut sa o sarut
Daca facem sex as putea sa vad fata ei in loc de a ta si nu vreau sa trec prin asta.
Ea ma satisface mai mult ca tine

Ori e cu capu'....ori e cu capu'....una din doua....
eu cred ca ti-ai pierdut timpul cu un badaran nesimtit care nu dadea nimic pe tine..pacat ca l-ai iubit degeaba.....



FUGITI!!!!
anastasia_m
Postat pe 16 Octombrie 2010 13:31
De la: anastasia_m, la data 2010-10-16 13:31:26
De la: kudika029282, la data 2010-10-12 21:15:31
De la: Caliope, la data 2010-10-12 17:33:19
De la: kudika322423, la data 2010-09-26 10:21:42 Daca m ai saruta poate te as respinge
ea(cealalta)imi place si as fi vrut sa o sarut
Daca facem sex as putea sa vad fata ei in loc de a ta si nu vreau sa trec prin asta.
Ea ma satisface mai mult ca tine

Ori e cu capu'....ori e cu capu'....una din doua....
eu cred ca ti-ai pierdut timpul cu un badaran nesimtit care nu dadea nimic pe tine..pacat ca l-ai iubit degeaba.....



FUGITI!!!!



ce ai fata? te fugareste dascalul sau rusii ?????
lover_woman
Postat pe 16 Octombrie 2010 16:10
De la: lover_woman, la data 2010-10-16 16:10:37
De la: anastasia_m, la data 2010-10-16 13:31:26
De la: kudika029282, la data 2010-10-12 21:15:31
De la: Caliope, la data 2010-10-12 17:33:19
De la: kudika322423, la data 2010-09-26 10:21:42 Daca m ai saruta poate te as respinge
ea(cealalta)imi place si as fi vrut sa o sarut
Daca facem sex as putea sa vad fata ei in loc de a ta si nu vreau sa trec prin asta.
Ea ma satisface mai mult ca tine

Ori e cu capu'....ori e cu capu'....una din doua....
eu cred ca ti-ai pierdut timpul cu un badaran nesimtit care nu dadea nimic pe tine..pacat ca l-ai iubit degeaba.....



FUGITI!!!!



ce ai fata? te fugareste dascalul sau rusii ?????
e nebuna de legat.....nu vedeti ca-i dusa cu capu....
kudika029282
Postat pe 16 Octombrie 2010 17:54
halal sinceritate... imi pare rau pentru tine si sper sa fii bine :*:*:*..daca te consoleaza mie fostul meu prieten mi-a zis ca nu putea sa ma iubeasca pentru ca sunt prea grasa...mentionez ca am 51 de kg si 1.64 m..deci sunt un om normal...asa ca...gaesti sigur ceva mai bun...ca si in cazul meu
melania1988
Postat pe 17 Octombrie 2010 21:33
halal sinceritate... imi pare rau pentru tine si sper sa fii bine :*:*:*..daca te consoleaza mie fostul meu prieten mi-a zis ca nu putea sa ma iubeasca pentru ca sunt prea grasa...mentionez ca am 51 de kg si 1.64 m..deci sunt un om normal...asa ca...gaesti sigur ceva mai bun...ca si in cazul meu
melania1988
Postat pe 17 Octombrie 2010 21:33
enervant de direct
giulianna
Postat pe 18 Octombrie 2010 19:46
De la: kudika195767, la data 2010-10-18 19:46:32 enervant de direct

Meltean pe bune ..
Caliope
Postat pe 19 Octombrie 2010 09:57
De la: kudika324144, la data 2010-10-12 16:37:48Offf.doamne ce morali suntem noi,iar ala un curvar nesimtit,cum si-a permis sa se indragosteasca de alta femeie?CUM SI-A PERMIS,sa-mi raspunda cineva,plsss!!!! Vaicareala nu relateaza intodeuna adevarul.Stim noi ce l-a impins pe baiat in bratele altei femei?Cati barbati(valabil si invers)nu stau langa o femeie fara s-o iubeasca,doar din obisnuinta,ca asa''trebuie'',ca avem nunta pusa,ca ne stie lumea si vai ce-o sa mai vorbeasca,lasitate,iar cand intalnesc pa altcineva prind curaj sa rupa relatia pt.a-si vedea frumos de viatza lor langa cine-i multumeste.I-a zis Mama Omida ca vor fi impreuna toata viatza,scria in stele in zodiac,unde?Atunci cand intervine si al treile fi convins ca relatia aia nu mai era de mult un paradis!Si chiar refuz sa cred ca tipul s-a trezit asa intr-o zi innorata si i-a zis ''sti.....iubesc pe alta,bla bla bla.......''Nici un barbat nu se rupe dintr-o relatie de 5ani,pt o straina asa dintr-o data,sta gandeste pune in balanta ce e bine si ce nu,dupa i-a hotararea definitiva.Probabil i-a zis cu frumosu` si n-a inteles,iar la un moment dat a rabufnit si el''mai femeia lu` D-zeu,tu nu intelegi(......?!?........)''sau ce i-a zis el ei acolo,doar e om si el.Mai cunosc eu femei care manipuleaza barbatii sa se insoare cu ele cu lacrimi si amenintari de sinucidere,le mai toarna si cate un copil,si na`ca si-au facut viatza.......Chiar credeti ca nu sunt femei demne sa fie parasite?!?De astea nu vorbeste nimeni nicodata!!!


vai draga mea...nu mai plange,refa-ti viata....acum e greu ca suferi dar gandeste-te ca nu te merita...nesimtitul! ce trista e povestea ta...
playboy
Postat pe 20 Octombrie 2010 10:19
un idiot
jeny_girl89
Postat pe 20 Octombrie 2010 17:04
In conditiile date , eu consider ca nu ai pierdut decat timp pretios stand langa acest individ ... Nu merita atentia ta , viata merge inainte !!!
ICEGIRL
Postat pe 20 Octombrie 2010 18:14
Na`sincer baiatu:))))
Probabil ti-a zis cu frumosu si dk n-ai inteles s-a enervat omu deh:)))))
Era mai bn daca te insela toata viata???
Las`mai bine asa....vezi-ti tu de viatza ta,ca se intampla,ca n-a prezis nimeni ca o sa fie al tau toata viatza!!!
kudika322371
Postat pe 20 Octombrie 2010 22:08
a spus-o elegant. iar faptul ca a fost sincer e de apreciat!
dragdana
Postat pe 21 Octombrie 2010 07:46
De la: kudika322423, la data 2010-09-26 10:21:42 Daca m ai saruta poate te as respinge
ea(cealalta)imi place si as fi vrut sa o sarut
Daca facem sex as putea sa vad fata ei in loc de a ta si nu vreau sa trec prin asta.
Ea ma satisface mai mult ca tine


eu cred ca poti sa te desparti de un om si fara sa ii faci prea mult rau.nu era nevoie sa spuna toate astea.era de ajuns sa-ti spuna ca ii pare rau,dar ca acum are pe altcineva.de ce sa lovesti in sufletul unui om cu asa cuvinte?
praf_de_stele
Postat pe 21 Octombrie 2010 10:19
De la: praf_de_stele, la data 2010-10-21 10:19:49
De la: kudika322423, la data 2010-09-26 10:21:42 Daca m ai saruta poate te as respinge
ea(cealalta)imi place si as fi vrut sa o sarut
Daca facem sex as putea sa vad fata ei in loc de a ta si nu vreau sa trec prin asta.
Ea ma satisface mai mult ca tine


eu cred ca poti sa te desparti de un om si fara sa ii faci prea mult rau.nu era nevoie sa spuna toate astea.era de ajuns sa-ti spuna ca ii pare rau,dar ca acum are pe altcineva.de ce sa lovesti in sufletul unui om cu asa cuvinte?
trebuia sa-l scuipi cand te-a umilit in halul asta...
kudika029282
Postat pe 21 Octombrie 2010 17:42
De la: kudika029282, la data 2010-10-21 17:42:56
De la: praf_de_stele, la data 2010-10-21 10:19:49
De la: kudika322423, la data 2010-09-26 10:21:42 Daca m ai saruta poate te as respinge
ea(cealalta)imi place si as fi vrut sa o sarut
Daca facem sex as putea sa vad fata ei in loc de a ta si nu vreau sa trec prin asta.
Ea ma satisface mai mult ca tine


eu cred ca poti sa te desparti de un om si fara sa ii faci prea mult rau.nu era nevoie sa spuna toate astea.era de ajuns sa-ti spuna ca ii pare rau,dar ca acum are pe altcineva.de ce sa lovesti in sufletul unui om cu asa cuvinte?
trebuia sa-l scuipi cand te-a umilit in halul asta...

Nici macar scuipatu' nu merita rahatu' ala ...pai sa-mi fi spus,mie ,poezia,, respectiva,in urmatoarea secunda mirosea podul palmei mele,cu branci ...posibil draguta noastra e mai moale,si nu e de ras,ptr ca multe fete sunt mai ,,firave,, emotional
Caliope
Postat pe 21 Octombrie 2010 19:07
si cum?!! sa faci dragoste cu un bou?!! ihhh!
dragdana
Postat pe 22 Octombrie 2010 07:35
De la: dragdana, la data 2010-10-22 07:35:02si cum?!! sa faci dragoste cu un bou?!! ihhh!

da cu un ...magar nu merge...ca are stiloul mai calibrat?
BEL_AMY1
Postat pe 22 Octombrie 2010 08:05

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
relatia mea 68 De la: Micaell 11 Ianuarie 2012 14:05
Cine e Gheorghe? 9 De la: jenesaispas 2 Mai 2009 17:34
Prietena tradatoare...big,big,big,bitch,bitch,bitch... 12 De la: mandy_jakob 25 Iulie 2009 17:25
Intalnirea mea cu un Iranian 51 De la: kudika_981982 25 Aprilie 2015 20:00
sa il astept... 32 De la: nuante_de_gri 1 Mai 2011 11:56