Setari Cookie-uri

Ce credeti despre fetele care ajung "prostituate"?nevoie sau placere?

De la: alfredodecurtofreco, la data 2010-10-18 10:41:41 nevoia placerii te poate impinge in bratele prostitutiei...

si tu?
da ce`aveti de sunteti in stare sa mergeti la prostituate?
AdrianaR
Postat pe 18 Octombrie 2010 17:43
De la: AdrianaR, la data 2010-10-18 17:40:44
De la: Mr_6pack, la data 2010-10-18 17:34:485lei? Eu sub 50 de lei nu scap daca ies cu una in oras intr-o seara, daca obtin sex dupa 500RON (deci 10 seri) e bine.Asta cu una mai nashpeta.Cu una klumea iti trebuie vreo 3000RON minim.

inseamna ca nu preziniti interes....si nici macar financiar
la cum te exprimi...nici nu ma surprinde ceea ce spui!


Ba prezint un mare interes dar sunt nevoit sa-mi tin finantele sub control, altfel as gasi femei cata frunza si iarba.Din pacare asta-i adevarul, femeile sunt ca plosnitele.Am iesit cu multe femei insa doar una a contribuit si ea "nemteste", evident pt. ca era cu 10 ani mai in varsta ca mine.
Mr_6pack
Postat pe 18 Octombrie 2010 18:02
De la: leo_, la data 2010-10-17 23:50:17
De la: Melek88_88, la data 2010-10-02 03:34:00Din ce in ce mai multe femei isi vand corpul pentru bani...sunt mai multe explicatii:poate saracia le impinge la asa ceva,poate dorinta de a castiga bani usor...deoarece despre cineva care sa le forteze sa faca asta este din ce in ce mai exclus de gandit...sau schimbat multe in ultimii ani...fetele nu mai sunt asa simplu de prostit...Am o curiozitate...poate afecta psihicul ceea ce fac ele?ce sentimente mai au,daca mai au...sau daca raman marcate pe viata...si inca o intrebare:cum le privesc barbatii?

eu le privesc la fel ca si pe voi celelalte. tot femei sunt. tot valori au si ele. pana la urma si prostitutia este o ocupatie. sau crezi ca in pat as face diferenta intre o prostituata si o femeie care nu practica asta?

ceea ce fac ele poate afecta psihicul. orice lucru facut de multe ori intra in programul de viata. sentimente au la fel ca toti oamenii, poate sunt mai sensibile decat restul femeilor.

uite intr-adevar un gentelman "tot femei sunt si tot valori au"
playboy
Postat pe 18 Octombrie 2010 21:40
De la: Mr_6pack, la data 2010-10-18 17:34:485lei? Eu sub 50 de lei nu scap daca ies cu una in oras intr-o seara, daca obtin sex dupa 500RON (deci 10 seri) e bine.Asta cu una mai nashpeta.Cu una klumea iti trebuie vreo 3000RON minim.


investitie proasta. pe toate femeile in care am bagat bani si cadouri m-au parasit. probabil au intuit ca vreau sa imi platesc defectele in bani. nu mai face asta. nu zic, e o responsabilitate a barbatului si un lucru oarecum firesc sa platesti tu nota, insa nu exagerat de mult si mai si diversifici. au fost cazuri la care si la mine a costat o prima intalnire 200 de lei, dar a fost o chestie pe care tipa a admis-o ca nu s-a asteptat niciodata la asa ceva. venise pregatita sa mearga la un suc, iar eu in ziua respectiva aveam chef sa mananc ceva bun asa ca am luat-o si pe ea la un picnic la padure in prima noastra zi si cu ocazia asta i-am servit si una din retetele mele mai deosebite si mai scumpe. si am mai si legat-o la ochi pana acolo si pana am pus toata masa pe cearceaf :)))

dar asta nu e un obicei si am facut lucrul asta pentru ca simteam nevoia sa il fac, nu pentru ca sa o atrag pe ea.
leo_
Postat pe 19 Octombrie 2010 11:08
De la: AdrianaR, la data 2010-10-18 17:43:20
De la: alfredodecurtofreco, la data 2010-10-18 10:41:41 nevoia placerii te poate impinge in bratele prostitutiei...

si tu?
da ce`aveti de sunteti in stare sa mergeti la prostituate?

nu ai inteles...incearca sa intelegi sensul...eu nu am zis ca merg la prostituate...da nici ca nu.acum depinde cum caracterizati o prostituata...sau care e prostituata.
BEL_AMY1
Postat pe 19 Octombrie 2010 11:15
De la: AdrianaR, la data 2010-10-18 17:43:20
De la: alfredodecurtofreco, la data 2010-10-18 10:41:41 nevoia placerii te poate impinge in bratele prostitutiei...

si tu?
da ce`aveti de sunteti in stare sa mergeti la prostituate?


in stare? e normal sa mergi la prostituate. gandeste-te ca sunt unii barbati care au o sexualitate mai mare decat poate oferi partenera, ca sunt unii care nu arata bine si ii ocolesc femeile, sunt si barbati timizi carora le e greu sa abordeze o femeie, dar sa mai si o aduca in pat, altii care au trecut printr-o despartire dureroasa si trebuie sa se recalibreze (pacat ca nu functioneaza si pt femei asta, la barbati face minuni). oamenii astia au nevoie de asta.
leo_
Postat pe 19 Octombrie 2010 11:44
ma intreb...din moment ce se promoveaza ideea "casatorie cu unul plin de bani"...de ce ne mai intrebam ce simte o prostituata?...din moment ce auzi discutii la colt de strada, prin licee si facultati, prin cluburi etc...."oare x'ulescu care s'o dat la mine are masina mai tare decat y fata?ca daca nu....eu nu vreau sa ies cu el".eu una am auzit discutii de genu' si nu numai o data.
dark_eye
Postat pe 19 Octombrie 2010 15:59
De la: leo_, la data 2010-10-19 11:08:47
De la: Mr_6pack, la data 2010-10-18 17:34:485lei? Eu sub 50 de lei nu scap daca ies cu una in oras intr-o seara, daca obtin sex dupa 500RON (deci 10 seri) e bine.Asta cu una mai nashpeta.Cu una klumea iti trebuie vreo 3000RON minim.


investitie proasta. pe toate femeile in care am bagat bani si cadouri m-au parasit. probabil au intuit ca vreau sa imi platesc defectele in bani. nu mai face asta. nu zic, e o responsabilitate a barbatului si un lucru oarecum firesc sa platesti tu nota, insa nu exagerat de mult si mai si diversifici. au fost cazuri la care si la mine a costat o prima intalnire 200 de lei, dar a fost o chestie pe care tipa a admis-o ca nu s-a asteptat niciodata la asa ceva. venise pregatita sa mearga la un suc, iar eu in ziua respectiva aveam chef sa mananc ceva bun asa ca am luat-o si pe ea la un picnic la padure in prima noastra zi si cu ocazia asta i-am servit si una din retetele mele mai deosebite si mai scumpe. si am mai si legat-o la ochi pana acolo si pana am pus toata masa pe cearceaf :)))

dar asta nu e un obicei si am facut lucrul asta pentru ca simteam nevoia sa il fac, nu pentru ca sa o atrag pe ea.


nu e frumos sa minti Leo, ai vrut sa o dai pe spate, ai vrut sa va simtiti bine, un gest foarte frumos , te felicit , probabil tipa va tine minte acest gest chiar daca nu mai sunteti impreuna
lover_woman
Postat pe 19 Octombrie 2010 19:03
De la: hystria1, la data 2010-10-02 11:51:29
De la: Melek88_88, la data 2010-10-02 08:04:30Cred ca ai perfecta dreptate in tot ceea ce spui...presupun ca e foarte greu pentru aceste femei dupa ce ajung la o anumita varsta si nu mai pot fi in preajma barbatilor cu bani...M-am uitat recent la filmul acela "Human Traffic",pentru a 5 a oara si am ramas profund impresionata,si toate cazurile sunt inspirate din intamplari reale...Este adevarat ca e cea mai veche meserie din lume,dar totusi trebuie sa se gandeasca ca au si alte variante in viata...si mai rau este ca majoritatea prostitoatelor din Europa sunt romance...Nu le judec,nu vreau sa fac afirmatii care sa supere pe cineva,dar sunt foarte sigura ca atunci cand vor termina cu "meseria" asta vor avea de suferit psihic,si nu vorbim de "a innebuni",ci de starea lor interioara dupa,singuratate,tristete,pierderea demnitatii si increderii in sine...Poate parea tentant la inceput,bani facuti usor...dar parerea mea este ca va marca negativ...femeia este o fiinta atat de fragila,delicata...care merita tot ce e mai frumos...nu merita sa isi distruga viata...



cred ca cel mai rau, pe langa sechelele sociale este sa sufere cumplit de nu a fi iubite. nu-i asta esenta femeii ? ele pierd nadejdea sau mai bine zis se agata de ea.

zic asta pentru o femeie tare. acum, o femeie slaba nu imi imaginez cum ar fi... nu vreau sa-mi imaginez
myDoctorul
Postat pe 19 Octombrie 2010 19:03
De la: leo_, la data 2010-10-19 11:08:47
De la: Mr_6pack, la data 2010-10-18 17:34:485lei? Eu sub 50 de lei nu scap daca ies cu una in oras intr-o seara, daca obtin sex dupa 500RON (deci 10 seri) e bine.Asta cu una mai nashpeta.Cu una klumea iti trebuie vreo 3000RON minim.


investitie proasta. pe toate femeile in care am bagat bani si cadouri m-au parasit. probabil au intuit ca vreau sa imi platesc defectele in bani. nu mai face asta. nu zic, e o responsabilitate a barbatului si un lucru oarecum firesc sa platesti tu nota, insa nu exagerat de mult si mai si diversifici. .


Era o vorba din popor, "copiii-bucuria saracului "si inca una asemanatoare "sexul-bucuria saracului"; eu as zice ca in ziua de azi masinile luxoase si femeile luxoase sunt bucuria saracului. Am cateva cunostinte (nu-i pot numi prieteni) care n-au casa dar au o masina luxoasa cu care isi plimba femeile (frumoase) prin oras si pe la toate barurile.Eu investesc maxim 5% din venituri "in femei", cea mai mare parte merge la BVB. De imobiliare se ocupa ai mei.Orice femeie de pe lumea asta ar veni pe capul meu nu as depasi procentul ala de 5%, clar! Stiu foarte bine cat de "saritoare" sunt femeile cand un barbat e la ananghie. . Si, oricum cred ca cele mai multe femei prefera un barbat cu o situatie stabila chiar daca e mai calculat, ca sa nu zicem zgarcit, unui barbat sarac dar care-si cheltuie toti banii in speranta ca o sa o tina pe "mandra" langa el.
Mr_6pack
Postat pe 19 Octombrie 2010 20:12
6 pack,ce inseamna 6 buc. la pachet? mai bine alegeai 7... dintr-o lovitura
de oare mirosi a lauda?
daca iesi cu una de 10 ori la un suc avind ca scop doar sa te culci cu ea,mai bine te duci la prostituate
si mai spui ca femeile sunt materialiste,auzi 5% la suta din venituri ptr nevoi sexuale,adica 5% ptr 5 minute
utad
Postat pe 19 Octombrie 2010 23:31
De la: lover_woman, la data 2010-10-19 19:03:08

nu e frumos sa minti Leo, ai vrut sa o dai pe spate, ai vrut sa va simtiti bine, un gest foarte frumos , te felicit , probabil tipa va tine minte acest gest chiar daca nu mai sunteti impreuna


am facut atat de des lucruri asemanatoare, nu neaparat ca si cost, exista si unele care nu implica bani incat au ajuns parte din mine. le fac pentru ca ma simt bine sa le fac si pt ca pot sa fac fericita alta persoana macar putin timp. asta ma face sa ma simt puternic.
leo_
Postat pe 20 Octombrie 2010 00:54
De la: Mr_6pack, la data 2010-10-19 20:12:25
De la: leo_, la data 2010-10-19 11:08:47
De la: Mr_6pack, la data 2010-10-18 17:34:485lei? Eu sub 50 de lei nu scap daca ies cu una in oras intr-o seara, daca obtin sex dupa 500RON (deci 10 seri) e bine.Asta cu una mai nashpeta.Cu una klumea iti trebuie vreo 3000RON minim.


investitie proasta. pe toate femeile in care am bagat bani si cadouri m-au parasit. probabil au intuit ca vreau sa imi platesc defectele in bani. nu mai face asta. nu zic, e o responsabilitate a barbatului si un lucru oarecum firesc sa platesti tu nota, insa nu exagerat de mult si mai si diversifici. .


Era o vorba din popor, "copiii-bucuria saracului "si inca una asemanatoare "sexul-bucuria saracului"; eu as zice ca in ziua de azi masinile luxoase si femeile luxoase sunt bucuria saracului. Am cateva cunostinte (nu-i pot numi prieteni) care n-au casa dar au o masina luxoasa cu care isi plimba femeile (frumoase) prin oras si pe la toate barurile.Eu investesc maxim 5% din venituri "in femei", cea mai mare parte merge la BVB. De imobiliare se ocupa ai mei.Orice femeie de pe lumea asta ar veni pe capul meu nu as depasi procentul ala de 5%, clar! Stiu foarte bine cat de "saritoare" sunt femeile cand un barbat e la ananghie. . Si, oricum cred ca cele mai multe femei prefera un barbat cu o situatie stabila chiar daca e mai calculat, ca sa nu zicem zgarcit, unui barbat sarac dar care-si cheltuie toti banii in speranta ca o sa o tina pe "mandra" langa el.


asta depinde, uite de exemplu prietenei mele ii facea curte un director foarte bogat de firma de contabilitate. tipul asa cum am spus este foarte bogat si foarte bine pus pe plan politic, cu pile la nivel de ministru. desigur si responsabilitati pe masura, ca daca greseste, hârsti!. chiar ma depasea si la abilitati. de ce crezi ca ea nu l-a vrut pe el daca femeile ar cauta mai intai banii? era simplu de tot sa aleaga. femeile sunt fiinte emotionale, nu au nevoie de bani, nu au nevoie de relatii si de nimic material din lucrurile pentru care ne luptam noi barbatii. lor le trebuie banii pentru ca asigura stabilitate si pot fi folositi si pentru a genera emotii. daca tu asiguri stabilitatea si o faci sa se simta bine, sa fie fericita, nu se va uita la altul cu bani. eu am spus tot timpul ca daca averea ar conta atat de mult pentru femei nu ai auzi de cazuri in care una fuge cu soferul.
bineinteles, acum depinde si de orientarea pe care si-a ales-o ea. sunt femei care cauta dragoste, femei care vor bani, femei care nu vor nimic, femei care nu stiu ce vor, femei care vor sa se distreze, femei care vor sex etc.
mai tine cont si de alta chestie, si tu daca ai fi femeie si ai avea de ales intre un fraier fara bani si un fraier cu bani logic ca l-ai alege pe cel cu bani.
una peste alta insa, daca ai totusi mai multi bani ajungi mai repede la rezultate, nu neaparat trebuie sa ii dai ci sa ii ai.
leo_
Postat pe 20 Octombrie 2010 01:07
De la: utad, la data 2010-10-19 23:31:056 pack,ce inseamna 6 buc. la pachet? mai bine alegeai 7... dintr-o lovitura
de oare mirosi a lauda?
daca iesi cu una de 10 ori la un suc avind ca scop doar sa te culci cu ea,mai bine te duci la prostituate
si mai spui ca femeile sunt materialiste,auzi 5% la suta din venituri ptr nevoi sexuale,adica 5% ptr 5 minute


Mr.6pack se spune la englezi si americani celor cu abdomenul musculos si fibrat in cazul in care nu stiai.

Nu e mai bine sa ma duc la prostituate pentru ca pe alea nu pot sa le sarut, sa le strang in bratze ore intregi(deci sa ma prefac ca le iubesc), si sunt nevoit sa fac sex cronometrat.Nu neg insa ca m-ar interesa sa fac bani de pe urma lor
Mr_6pack
Postat pe 20 Octombrie 2010 01:17
De la: leo_, la data 2010-10-20 01:07:29
De la: Mr_6pack, la data 2010-10-19 20:12:25
De la: leo_, la data 2010-10-19 11:08:47
De la: Mr_6pack, la data 2010-10-18 17:34:485lei? Eu sub 50 de lei nu scap daca ies cu una in oras intr-o seara, daca obtin sex dupa 500RON (deci 10 seri) e bine.Asta cu una mai nashpeta.Cu una klumea iti trebuie vreo 3000RON minim.


investitie proasta. pe toate femeile in care am bagat bani si cadouri m-au parasit. probabil au intuit ca vreau sa imi platesc defectele in bani. nu mai face asta. nu zic, e o responsabilitate a barbatului si un lucru oarecum firesc sa platesti tu nota, insa nu exagerat de mult si mai si diversifici. .


Era o vorba din popor, "copiii-bucuria saracului "si inca una asemanatoare "sexul-bucuria saracului"; eu as zice ca in ziua de azi masinile luxoase si femeile luxoase sunt bucuria saracului. Am cateva cunostinte (nu-i pot numi prieteni) care n-au casa dar au o masina luxoasa cu care isi plimba femeile (frumoase) prin oras si pe la toate barurile.Eu investesc maxim 5% din venituri "in femei", cea mai mare parte merge la BVB. De imobiliare se ocupa ai mei.Orice femeie de pe lumea asta ar veni pe capul meu nu as depasi procentul ala de 5%, clar! Stiu foarte bine cat de "saritoare" sunt femeile cand un barbat e la ananghie. . Si, oricum cred ca cele mai multe femei prefera un barbat cu o situatie stabila chiar daca e mai calculat, ca sa nu zicem zgarcit, unui barbat sarac dar care-si cheltuie toti banii in speranta ca o sa o tina pe "mandra" langa el.


asta depinde, uite de exemplu prietenei mele ii facea curte un director foarte bogat de firma de contabilitate. tipul asa cum am spus este foarte bogat si foarte bine pus pe plan politic, cu pile la nivel de ministru. desigur si responsabilitati pe masura, ca daca greseste, hârsti!. chiar ma depasea si la abilitati. de ce crezi ca ea nu l-a vrut pe el daca femeile ar cauta mai intai banii? era simplu de tot sa aleaga. femeile sunt fiinte emotionale, nu au nevoie de bani, nu au nevoie de relatii si de nimic material din lucrurile pentru care ne luptam noi barbatii. lor le trebuie banii pentru ca asigura stabilitate si pot fi folositi si pentru a genera emotii. daca tu asiguri stabilitatea si o faci sa se simta bine, sa fie fericita, nu se va uita la altul cu bani. eu am spus tot timpul ca daca averea ar conta atat de mult pentru femei nu ai auzi de cazuri in care una fuge cu soferul.
bineinteles, acum depinde si de orientarea pe care si-a ales-o ea. sunt femei care cauta dragoste, femei care vor bani, femei care nu vor nimic, femei care nu stiu ce vor, femei care vor sa se distreze, femei care vor sex etc.
mai tine cont si de alta chestie, si tu daca ai fi femeie si ai avea de ales intre un fraier fara bani si un fraier cu bani logic ca l-ai alege pe cel cu bani.
una peste alta insa, daca ai totusi mai multi bani ajungi mai repede la rezultate, nu neaparat trebuie sa ii dai ci sa ii ai.


Treaba e destul de simpla, TOTI oamenii tind sa comunice cu persoane care ii fac sa se simta bine, in siguranta si care i-ar putea ajuta sa-si imbunatateasca statutul social, deci nu e numai cazul femeilor "materialiste".

Totusi exemplul dat de tine nu e concludent.Nu poti face o regula dintr-o exceptie;in spetza, tabloul poate fi al naibii de multicolor.S-ar parea totusi ca banii au o influenta miraculoasa in cazul tinerelor sub 20 de ani-sa zicem-care arata bine dar tradeaza toate acele trasaturi ale unui copil prost: absenta perseverentei, a consecventei, lipsa unui scop realist in viata (o cariera), labilitate psihica, superficialitate, nivel de empatie f. scazut etc.

Eu sunt oarecum indignat de faptul ca nu prea vezi multe cupluri reusite pe strada, se pare ca barbatii atragatori si femeile atragatoare se resping reciproc pur si smplu ...foarte probabil datorita unei doze mari de narcisism.Altfel spus, fiecare se asteapta la atentie speciala din partea celuilalt.

Mr_6pack
Postat pe 20 Octombrie 2010 01:43
De la: Mr_6pack, la data 2010-10-20 01:43:11

Treaba e destul de simpla, TOTI oamenii tind sa comunice cu persoane care ii fac sa se simta bine, in siguranta si care i-ar putea ajuta sa-si imbunatateasca statutul social, deci nu e numai cazul femeilor "materialiste".

Totusi exemplul dat de tine nu e concludent.Nu poti face o regula dintr-o exceptie;in spetza, tabloul poate fi al naibii de multicolor.S-ar parea totusi ca banii au o influenta miraculoasa in cazul tinerelor sub 20 de ani-sa zicem-care arata bine dar tradeaza toate acele trasaturi ale unui copil prost: absenta perseverentei, a consecventei, lipsa unui scop realist in viata (o cariera), labilitate psihica, superficialitate, nivel de empatie f. scazut etc.

Eu sunt oarecum indignat de faptul ca nu prea vezi multe cupluri reusite pe strada, se pare ca barbatii atragatori si femeile atragatoare se resping reciproc pur si smplu ...foarte probabil datorita unei doze mari de narcisism.Altfel spus, fiecare se asteapta la atentie speciala din partea celuilalt.



da, ai dreptate, oamenii carora le lipseste o cariera si au nemultumiri in plan social cauta sa se realizeze prin altii.
barbatii frumosi in general tind sa aiba o experienta destul de mare cu femeile si probabil au invatat deja ca femeile cele mai interesante nu sunt si cele mai frumoase. si mai e natura care vrea o rasa uniforma, care cauta sa atenueze imperfectiunea la nivel de specie nu sa imparta specia in mai multe subspecii care sa se bata intre ele. pe de alta parte, fiecare om care arata foarte bine e obisnuit el sa fie vedeta cuplului, nu sa fie pe aceeasi lungime de unda cu celalalt.
leo_
Postat pe 20 Octombrie 2010 09:10
De la: leo_, la data 2010-10-20 00:54:42
De la: lover_woman, la data 2010-10-19 19:03:08

nu e frumos sa minti Leo, ai vrut sa o dai pe spate, ai vrut sa va simtiti bine, un gest foarte frumos , te felicit , probabil tipa va tine minte acest gest chiar daca nu mai sunteti impreuna


am facut atat de des lucruri asemanatoare, nu neaparat ca si cost, exista si unele care nu implica bani incat au ajuns parte din mine. le fac pentru ca ma simt bine sa le fac si pt ca pot sa fac fericita alta persoana macar putin timp. asta ma face sa ma simt puternic.



mmm, detectez un barbat adevarat , cine e pentru ? pacat ca e luat deja
lover_woman
Postat pe 20 Octombrie 2010 16:19
hai sa mai radem...O baba intr-un troleibuz.Trece pe langa doua biserici,se inchina,trece pe langa palatul parlamentului,la care soferul"La asta nu te inchini,ca e tot din acelasi material"...Sta baba ce sta si il intreaba pe sofer"auzi ,tu ai sotie?" "da"BABA "Si o pupi pe gura,pe obraji?" "da"...dar baba de colo "dar in c##r nu o pupin ca e din acelasi material?
playboy
Postat pe 20 Octombrie 2010 21:02
stiti care este de fapt realitatea? in orice "domeniu",chiar si cel care face obiectul discutiei noastre, noi oamenii "dam semnificatii si interpretari" cuvintelor, expresiilor si/sau propozitiilor din contex... mirare? la ce? la vorbele mele...
prin urmare, raspunsl la intrebarea-problema de mai sus se va rezuma, in functie de anumite criterii (varsta, sex, educatie, experienta, mediu geografic/social/politic/economic si altele...), la "opiniile" personale d.p.d.v. al fiecarei persoane...
stiti cum se mai spune? daca un lucru sau obiect este vazut de mai multe persoane odata este logic ca fiecare vede acelasi lucru sau obiect dar dintr-un punct sau unghi diferit, ceea ce va determina o vedere "altfel" a acestuia chiar daca acel lucru sau obiect poate fi o sfera...
CINE nu va da semnificatii acestei intrebari nu inseamna ca nu are, poate, o parere despre subiect, ci mai degraba nu vrea sa judece si sa dea semnificatii unui subiect care poate insemna pierdere de timp, energie si de ce nu, pierdere de bani pentru el insusi/ea insasi, CEEA CE pentru tine este cu siguranta "invers", adica tu nu pierzi toate acestea si pe deasupra chiar castigi si bani...
kudika175136
Postat pe 21 Octombrie 2010 00:50
Si totusi...ce femei prefera barbatii zilelor noastre mai mult? Se spune ca fetele bune ajung in rai iar fetele rele ajung unde vor.As adauga eu, daca Au noroc si/sau sunt frumoase.

Ca sa ma fac pe deplin inteles o sa postez un mic articol:

PRETTY WOMAN 2009:

500 000 pounds for divorce – this sum of money director of “Goldman Sachs” is ready to pay for divorce. And, please, pay attention that he is not married yet- just planning. He wants to get married on elite adventurous London escort.



35 years old men from London hired a professional 27 years old call-girl for private meeting. During the evening he was pleasantly surprised by her intelligence, humor, education, very attractive appearance and … decided to get married. But in modern life it’s harder than in well-known film “Pretty Woman”.



London escort was already married! She was working like an escort not for money, but for pleasure, communication and new experiences. Her husband (67 years old businessman) is absolutely against divorce. “Better I will kill her lover, than give to her divorce”, explain he. Banker in his turn wants to pay 500 000 pounds for this divorce and for possibility to get marriage on lovely London escort.
Mr_6pack
Postat pe 21 Octombrie 2010 12:24
Si cateva motive pentru care exista cerere pentru prostituate:

"Relations without obligation are an accessible service of young escort girls allowing spending time with the guaranteed result: without romantic attitudes and superfluous conversations, without expenditure of time and nerves, free-of-charge psychoanalysis of a female brain and hysterics during partings.

Escort models allow doing in what the wife usually refuses and when at work or at home a man is depresses the only way to easy the pain and find consolation, caress or even experiments is to call in at escort manor.

No surprise men are interested in different women: high and low, blondes and red, long-legged and with the big breast. The only way to have such experience is to call out for a hot night companion. As this escort service is the most fair: model ladies do not demand gifts and do not refere on a headache if you have not presented them the next gold ring. They fairly do the work and receive for it the stipulated sum.
Mr_6pack
Postat pe 21 Octombrie 2010 12:36
mi-a placut comentariul tau, cu o singura exceptie, ca nu ne face respectabili o bucata de hartie,nu ne putem pune impotriva firescului,am fost facutzi sa fim monogami,toate celelate,cum ar fii inselatul partenerului,casatorie din interes,prostitutie etc...sunt numai niste neputintze ale noastre.eu consider ca orice facem, orice actiune a noastra,daca ne incalca principiile personale atunci asta inseamna compromis si da nastere la frustrari.acum, prostitutzia, nu are rost sa ne ascundem dupa nimic,este si cea mai veche meserie si printre cele mai damnate de o potriva,desi difera de la o tzara la alta ,in functie de mentalitate,tot neacceptata social ramane...ca subiectiv, exact, cine ramane cu urmari, cine nu, cine ureste astfel de persoane care se prostitueaza,ca o fac de nevoie, ca o fac de placere, nu putem noi stii si nici judeca la o adica...
kudika319675
Postat pe 21 Octombrie 2010 16:41
De la: leo_, la data 2010-10-18 11:28:51
De la: oanabrit, la data 2010-10-17 21:29:41
De la: ynayna22_yahoo_com, la data 2010-10-02 05:11:46
De la: kudika323862, la data 2010-10-02 03:34:00Din ce in ce mai multe femei isi vand corpul pentru bani...sunt mai multe explicatii:poate saracia le impinge la asa ceva,poate dorinta de a castiga bani usor...deoarece despre cineva care sa le forteze sa faca asta este din ce in ce mai exclus de gandit...sau schimbat multe in ultimii ani...fetele nu mai sunt asa simplu de prostit...Am o curiozitate...poate afecta psihicul ceea ce fac ele?ce sentimente mai au,daca mai au...sau daca raman marcate pe viata...si inca o intrebare:cum le privesc barbatii?


nam inteles exakt kuriozitatea ta dar sa stii ka o fata kare se prostitueaza nu ajunge si nebuna,din kontra intro viata de noapte inveti multe,te intaresti psihik.iar sentimente,da au,si ele sunt fiinte ka toti altii,dar ke e important ele khear stiu sa respekte un barbat si sal iubeaska.stiu iubi ba mai mult dekat o fata kuminte iar daka dekid a avea o relatie serioasa fii sigur ka nu va kauta alkeva in afata de partenerul ei,ku ke sa ramana markate pe viata,teai intrebat daka studentele kare o fak saptamanal ku kate 5-6 pt un suk raman markate?iar fiekare barbat are dreptu so priveaska kum vrea doar ka depinde de ke dimensiune are kreierul lui,nai kum sa askulti parerea unui taran sau a unui barbat kare a trait o viata intre 4 pereti sau orizontul lui a kuprins 100 km patrati. e o munka ka orikare alta,faki doar diferenta intre lukru si kasa,dar sa faki diferenta asta,femeia kare no fake ii plake,,,, kumnata mea a lukrat in domeniu,akum e ku fratele meu de 2 ani se inteleg bine si sunt ferikiti,nu e markata ku nimik si nimeni nu o priveste nikikum ba din kontra o aprekiem foarte mult sii multumim ka are grija de fratele meu si il iubeste asa de mult,


Bine ca avem pe cineva care sa'' venereze'' prostitutia ce ati ajuns oamenilorrrrrrr


nu e vorba de venerare. acum sa iti dau un exemplu foarte banal. cine e mai de lauda, o prostituata care iti cere 200 de lei pe o partida de sex din care iesi multumit sau o femeie care iti consuma un suc de 5 lei si nu iti ofera nimic?
eu o aleg pe prima.



Dar ce-ar fi sa nu mai alegi tu nimic si sa mergi la iubita ta......mai bine ti-ai cumpara o camasa noua in loc de boli venerice......nu crezi? eu nu sunt de aceeasi parere cu tine sincer....prefer fata cu care iesi la suc si nu-ti da nimic dekt o panarama obosita....prostituata folosita de toti
oanabrit
Postat pe 21 Octombrie 2010 18:29
De la: kudika319675, la data 2010-10-21 16:41:38mi-a placut comentariul tau, cu o singura exceptie, ca nu ne face respectabili o bucata de hartie,nu ne putem pune impotriva firescului,am fost facutzi sa fim monogami,toate celelate,cum ar fii inselatul partenerului,casatorie din interes,prostitutie etc...sunt numai niste neputintze ale noastre.eu consider ca orice facem, orice actiune a noastra,daca ne incalca principiile personale atunci asta inseamna compromis si da nastere la frustrari.acum, prostitutzia, nu are rost sa ne ascundem dupa nimic,este si cea mai veche meserie si printre cele mai damnate de o potriva,desi difera de la o tzara la alta ,in functie de mentalitate,tot neacceptata social ramane...ca subiectiv, exact, cine ramane cu urmari, cine nu, cine ureste astfel de persoane care se prostitueaza,ca o fac de nevoie, ca o fac de placere, nu putem noi stii si nici judeca la o adica...


gresit. femeile au fost facute sa fie monogame, barbatii exact pe varianta inversa sunt creati. societatea i-a determinat sa fie monogami. daca maine ar disparea legile cu privire la poligamie toti cei care si-ar permite ar lua a doua nevasta.
barbatul este creat la nivel primar (creierul limbic) cu obligatia de a-si raspandi adn-ul. de fapt asta este practic scopul lui pe pamant din punct de vedere al adn-ului propriu. undeva, in creierul primar este incifrat faptul ca iti atingi scopul avand cat mai multi urmasi cu femei diferite, adica, cat mai mult combinatii de adn care au avut succes. barbatul alege femeile cele mai frumoase si sanatoase, pentru ca urmasii sa fie puternici si de ce nu frumosi, pentru a nu avea probleme mai tarziu in gasirea unui partener.
femeia nu are problemele astea. ei ii trebuie un singur barbat pentru ca sa ii asigure resurse si protectie. interesul ei este sa aduca copilul la maturitate si il protejeze. de asta va cauta tot timpul barbati puternici si sanatosi, asta insemnand forta si resurse.
din jocul asta al celor doua sexe, natura considera ca barbatul cel mai abil va avea cele mai multe partenere si va lansa urmasii cei mai valorosi din punct de vedere al adn, deci specia va evolua.
nimic nu e la voia intamplarii, totul este logic si se desfasoara conform unui program bine lucrat.
leo_
Postat pe 22 Octombrie 2010 10:05
De la: leo_, la data 2010-10-22 10:05:14
gresit. femeile au fost facute sa fie monogame, barbatii exact pe varianta inversa sunt creati. societatea i-a determinat sa fie monogami. daca maine ar disparea legile cu privire la poligamie toti cei care si-ar permite ar lua a doua nevasta.
barbatul este creat la nivel primar (creierul limbic) cu obligatia de a-si raspandi adn-ul. de fapt asta este practic scopul lui pe pamant din punct de vedere al adn-ului propriu. undeva, in creierul primar este incifrat faptul ca iti atingi scopul avand cat mai multi urmasi cu femei diferite, adica, cat mai mult combinatii de adn care au avut succes. barbatul alege femeile cele mai frumoase si sanatoase, pentru ca urmasii sa fie puternici si de ce nu frumosi, pentru a nu avea probleme mai tarziu in gasirea unui partener.
femeia nu are problemele astea. ei ii trebuie un singur barbat pentru ca sa ii asigure resurse si protectie. interesul ei este sa aduca copilul la maturitate si il protejeze. de asta va cauta tot timpul barbati puternici si sanatosi, asta insemnand forta si resurse.
din jocul asta al celor doua sexe, natura considera ca barbatul cel mai abil va avea cele mai multe partenere si va lansa urmasii cei mai valorosi din punct de vedere al adn, deci specia va evolua.
nimic nu e la voia intamplarii, totul este logic si se desfasoara conform unui program bine lucrat.


Omule, teoria asta cu, "am fost creati pentru poligamie sau monogamie" (nu o condamn) suna prea strict , eu o consider "limitata".
Se presupune ca avem o constiinta care ne conduce viata, nu mai suntem la stadiul neanderthal in care eram condusi doar de instinctul de supravietuire.
battleofwits
Postat pe 22 Octombrie 2010 10:12
De la: oanabrit, la data 2010-10-21 18:29:10
Dar ce-ar fi sa nu mai alegi tu nimic si sa mergi la iubita ta......mai bine ti-ai cumpara o camasa noua in loc de boli venerice......nu crezi? eu nu sunt de aceeasi parere cu tine sincer....prefer fata cu care iesi la suc si nu-ti da nimic dekt o panarama obosita....prostituata folosita de toti

si daca la momentul respectiv nu as avea o iubita asta inseamna ca nu am dreptul sa fac sex? poate sunt timid sau urat sau mai stiu eu ce si nu se uita nimeni la mine. nu am dreptul sa fiu si eu fericit chiar si cu un pret platit?
barbatii astia nu au voie si ei sa faca sex? eu am zis tot timpul, cand evaluezi o problema pune-te in locul tuturor factorilor din ea. ce pe tine nu te deranjeaza s-ar putea sa fie vital pentru altul. de exemplu cand eram in facultate circula o carte, pacat ca nu am putut pune mana pe ea si am si uitat numele, care demonstra ca fara prostituate si droguri economia pamanteana s-ar prabusi.

acum stii care mai e chestia? daca tu ai plati consumatia fiecarui barbat cu care te-ai intalni si nu ti-ar oferi lucrurile de care ai nevoie chiar crede-ma ca nu ai gandi la fel. incearca asta vreo 2 luni.



leo_
Postat pe 22 Octombrie 2010 10:12
De la: battleofwits, la data 2010-10-22 10:12:24
De la: leo_, la data 2010-10-22 10:05:14
gresit. femeile au fost facute sa fie monogame, barbatii exact pe varianta inversa sunt creati. societatea i-a determinat sa fie monogami. daca maine ar disparea legile cu privire la poligamie toti cei care si-ar permite ar lua a doua nevasta.
barbatul este creat la nivel primar (creierul limbic) cu obligatia de a-si raspandi adn-ul. de fapt asta este practic scopul lui pe pamant din punct de vedere al adn-ului propriu. undeva, in creierul primar este incifrat faptul ca iti atingi scopul avand cat mai multi urmasi cu femei diferite, adica, cat mai mult combinatii de adn care au avut succes. barbatul alege femeile cele mai frumoase si sanatoase, pentru ca urmasii sa fie puternici si de ce nu frumosi, pentru a nu avea probleme mai tarziu in gasirea unui partener.
femeia nu are problemele astea. ei ii trebuie un singur barbat pentru ca sa ii asigure resurse si protectie. interesul ei este sa aduca copilul la maturitate si il protejeze. de asta va cauta tot timpul barbati puternici si sanatosi, asta insemnand forta si resurse.
din jocul asta al celor doua sexe, natura considera ca barbatul cel mai abil va avea cele mai multe partenere si va lansa urmasii cei mai valorosi din punct de vedere al adn, deci specia va evolua.
nimic nu e la voia intamplarii, totul este logic si se desfasoara conform unui program bine lucrat.


Omule, teoria asta cu, "am fost creati pentru poligamie sau monogamie" (nu o condamn) suna prea strict , eu o consider "limitata".
Se presupune ca avem o constiinta care ne conduce viata, nu mai suntem la stadiul neanderthal in care eram condusi doar de instinctul de supravietuire.


surpriza: creierul tau are 250.000 de ani. de atunci nu s-a modificat decat extraordinar de putin. deci suntem practic la acelasi nivel. cauta si piramida lui maslow, ai sa vezi cum functioneaza totul. a fost foarte inspirat tipul, a gandit-o perfect. omul a evoluat doar tehnologic, nu si psihologic. faptul ca nu constientizezi lucrurile astea nu inseamna ca in creierul tau nu se petrec. studiaza body language si analizeaza oamenii din jurul tau. ai sa vezi ca se comporta in felul descris de mine mai sus.
exemplu de curand cand am fost la o masa oferita de cineva la restaurant. cu noi mai era un tip caruia ii placea de chelnerita. dat fiind cadrul si persoanele nu putea sa vorbeasca direct cu ea, insa creierul limbic functiona trimitand impulsuri. creierul superior il oprea practic sa o abordeze direct. in felul asta devenea automat mai sensibil cand tipa se apropia si servea. miscarile mai moi, pupilele dilatate la maxim, zambet sincer, privirea indreptata din cand in cand pe formele ei etc. la fel si tipa, a simtit oarecum (cred ca adn-ul comunica cumva si telepatic dar e doar parerea mea) si la servire el beneficia de o mai mare apropiere si atunci cand ea se inclina lasa mai mult din decolteu sa se vada, il servea in general pe el primul etc.
eu studiez activ lucrurile astea de mult timp pt ca imi plac.
leo_
Postat pe 22 Octombrie 2010 10:20
De la: lover_woman, la data 2010-10-20 16:19:31
De la: leo_, la data 2010-10-20 00:54:42
De la: lover_woman, la data 2010-10-19 19:03:08

nu e frumos sa minti Leo, ai vrut sa o dai pe spate, ai vrut sa va simtiti bine, un gest foarte frumos , te felicit , probabil tipa va tine minte acest gest chiar daca nu mai sunteti impreuna


am facut atat de des lucruri asemanatoare, nu neaparat ca si cost, exista si unele care nu implica bani incat au ajuns parte din mine. le fac pentru ca ma simt bine sa le fac si pt ca pot sa fac fericita alta persoana macar putin timp. asta ma face sa ma simt puternic.



mmm, detectez un barbat adevarat , cine e pentru ? pacat ca e luat deja


mai e muuult pana acolo. poate o data o sa ajung la nivelul ala dar cu multa munca.
leo_
Postat pe 22 Octombrie 2010 10:21
Eu nu gasesc ca in natura totul se desfasoara logic, mai ales daca ne gandim ca natura asta nu a facut mai nimic pentru orgasmul femeii.E poate explicabil de ce barbatul (ca mai toti masculii celorlalte specii) au nevoie de foarte putin timp ca sa se imperecheze, probabil ca acum 250 000 de ani erau multi pradatori, un act sexual prelungit inseamnand un risc crescut de "neperpetuare".

Ar mai fi si cazul acelei insecte ciudate numita "calugarita", care incepe sa devoreze capul masculul chiar din timpul imperecherii acesta neputandu-se impotrivi deoarece nervul din organul copulativ este mai "puternic" decat cel din creier.Explicatia ar fi ca proteinele vor fi folositoare pentru dezvoltarea progeniturilor.In cazul asta nu mai poate fi vorba de poligamie masculina .Ma gandesc eu, acum, chiar nu putea femela asta sa-si ia proteinele de la alte insecte?Cam la fel se intampla si la "vaduva-neagra".Ma gandesc deseori la aceste vietati comparandu-le cu omul si imi vine sa rad, parca ceva comun exista;doar ca femeia nu te omoara pe loc ci incetul cu incetul, astfel ca speranta de viata la barbat e mai mica decat la femei.Personal ma impotrivesc acestor legi ale naturii, nu vreau sa fac ce au facut multi dintre prietenii mei care s-au casatorit devreme, au facut copii, iar acum au probleme financiare, neintelegeri in familie, altii s-au despartit deja.Asa cum spuneam mai devreme, nu aloc sexului opus decat 5% din venituri.Asta nu-mi va pune nicicum in pericol autoconservarea.

Printre ciudateniile naturii ar mai fi de amintit si cazul calutilor de mare unde masculul e cel care da nastere puilor.
Mr_6pack
Postat pe 22 Octombrie 2010 14:33
de proaste.......n-au suficienta mandrie de sine poti iesi invingatoare in orice situatie
kudika183384
Postat pe 22 Octombrie 2010 16:52

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Pozitii ;) 27 De la: fergieum 18 Iulie 2011 00:09
Nu stiu... 15 De la: panduru88 1 Martie 2010 21:03
Fetis 13 De la: Eva32 26 Septembrie 2011 00:43
Cum îþi dai seama dacã eºti lesbianã sau bisexualã? 26 De la: kudika_8212 27 Iulie 2012 00:47
knd e bn ptr a incepe vitza sexuala 22 De la: ralukutzza 13 Noiembrie 2009 12:45