Setari Cookie-uri

Iubitul meu vrea sex in 3.

De la: Narcisa_tesfio, la data 2010-10-05 20:53:03
De la: Noele, la data 2010-10-05 20:32:41
De la: Narcisa_tesfio, la data 2010-10-05 20:29:09
De la: Noele, la data 2010-10-05 20:22:34Si de ce ar fi sexul in trei doar pentru el?? Nu se poate bucura si ea la fel de mult, sau chiar mai mult? De ce nu?? Renuntati la inhibitii, m-am saturat sa vad numai prejudecati peste tot!


pai ea saraca ar vrea (si poate ar trebui sa se bucure), dar nu vezi din ce se scrie mai sus ca pentru barbati sexul in 3 are o singura definitie =sex cu 2 femei? Iar ele sunt prea toante ca sa ceara (sau macar sa isi doreasca cu) inca un barbat, se gandesc saracele ca-si strica relatia, nu-si dau seama ca e deja stricata din momentul cand el s-a gandit ca e momentul sa-si faca publica dorinta de a face sex cu inca o femeie sub ochii ingaduitori ai "iubitei".


Chiar am vrut s-o intreb si eu: dar dece nu cu 2 barbati??? Mi se pare mai putin abordata tema asta, femeile se feresc sa recunoasca ca-si doresc, barbatii se codesc si ei, ma rog...

Du-te de-ti sapa o groapa(adica, impusca-te)

explicatiile sunt simple:
- femeile se feresc sa o faca (sau daca o fac, sa o zica) pentru ca vor fi tratate drept curve
- barbatii se feresc sa o faca pentru ca intotdeauna in astfel de situatii unul va fi mai bun (o are mai mare, mai tare, il tine mai mult etc), comparatia se va face inevitabil, iar celalalt va fi ranit in orgoliu. Cum nu stiu niciodata cum va performa "invitatul" (decat daca au mai "lucrat" o data cu el), barbatii prefera sa se abtina de la astfel de activitati, chiar in conditiile in care sunt foarte deschisi la idee
- de facut se face sex in 3 cu 2 barbati, doar ca e ca la oral - femeile care fac nu zic
kudika195501
Postat pe 5 Octombrie 2010 20:57
pana nu am adus eu vorba de asta nu au existat discutii deastea..cred ca eu i-am bagat in cap mai mult..
florentina_alina
Postat pe 5 Octombrie 2010 20:58
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-10-05 20:51:20
De la: Noele, la data 2010-10-05 20:28:41
se agata bine pe kudika? :)))


da, daca ai arici pe monitor si un pulovaras de lana pe tine!


ce metoda sigura ;) si eco, nu trebui nici macar sa fie on pc-ul/laptopul ;)
DreamHunter
Postat pe 5 Octombrie 2010 21:03
Incercarea moarte nare...si eu vreau in 3...acum caut inca o fata:D:D:D:D pe care sa o impart cu iubitul meu.Daca tot zici ca va iubiti,nu cred ca te-ar lasa pentru una mai buna in pat,sau sa va strice relatia,o intrebare de la femeie la femeie,te-ai despartit de el ca nu ai avut orgasm de fiecare data?nuh...si sunt aproape sigur ca nu ai avut si nah....deci voi stiti
kudika323635
Postat pe 7 Octombrie 2010 16:41
Eu zic ca TU vrei sex in 3 mai mult ca iubitul tau.Asta e clar.
Tie si aleia de mai sus care zice ca nu o sa va destramati dupa va zic atat...incearca si o sa vezi ce urmeaza.
Ce iubire e aia in care iti place sa-ti vezi persoana iubita in bratele altei persoane?
Deci din moment ce nu-l iubesti cu adv. poti sa o faci ca si fantezie sexulala...deh sa-ti zici mai incolo ca ai facut-o si pe asta....

Deci cum vad eu lucrurile ... se pote incerca asa ceva , ca si experiment, atata timp cat nu ai pe cineva drag , ca asta complica lucrurile.

Oricum pana la urma vei face ce vrei tu...nu ce-ti zicem noi pe aci...
The_Exile
Postat pe 15 Octombrie 2010 12:00
voi sigur va iubiti?
oana_gabi
Postat pe 15 Octombrie 2010 15:28

experimentele astea pot fii periculoase ptr o relatie ce se vrea stabila , pana la swinger-ism nu e cale prea lunga , va place sa traiti periculos iar faptul ca va trec astfel de chestii la amandoi prin cap nu e decat un pas pana la punerea in practica.
banalulanonim
Postat pe 15 Octombrie 2010 16:10
De la: DreamHunter, la data 2010-10-05 20:22:34Si de ce ar fi sexul in trei doar pentru el?? Nu se poate bucura si ea la fel de mult, sau chiar mai mult? De ce nu?? Renuntati la inhibitii, m-am saturat sa vad numai prejudecati peste tot!
?
De ce e ok doar varianta 2 baieti si o fata, iar 2 fete si un baiat niciodata?
Si 2 fete se pot simti bine impreuna, nu inteleg de unde atatea prejudecati? Sau inca traim in perioada interbelica si eu nu am aflat?
adyna2905
Postat pe 15 Octombrie 2010 16:17
De la: Tharr, la data 2010-10-15 12:00:30Eu zic ca TU vrei sex in 3 mai mult ca iubitul tau.Asta e clar.
Tie si aleia de mai sus care zice ca nu o sa va destramati dupa va zic atat...incearca si o sa vezi ce urmeaza.
Ce iubire e aia in care iti place sa-ti vezi persoana iubita in bratele altei persoane?
Deci din moment ce nu-l iubesti cu adv. poti sa o faci ca si fantezie sexulala...deh sa-ti zici mai incolo ca ai facut-o si pe asta....

Deci cum vad eu lucrurile ... se pote incerca asa ceva , ca si experiment, atata timp cat nu ai pe cineva drag , ca asta complica lucrurile.

Oricum pana la urma vei face ce vrei tu...nu ce-ti zicem noi pe aci...

Ce legatura exista intre sex si sentimente? Cand iubesti faci dragoste, nu sex. Sexul e ceva fizic, fara implicatii sentimentale
adyna2905
Postat pe 15 Octombrie 2010 16:26
i-auzi ce egoist!!
mai pe scurt vrea sa faca sex si cu alta si nu stie cum sa faca "legal"

fraiera esti daca il crezi..
aristodeea
Postat pe 15 Octombrie 2010 16:28
De la: florentina_alina, la data 2010-10-05 19:13:43Buna..Sunt cu iubitul meu de 3 ani jumatate,ne intelegem perfect si inca ne iubim ca la inceput.Intr-o seara,am adus vorba de sexul in 3 si l-am intrebat daca i-ar place.el a spus ca ar fi o curiozitate,insa nu vrea acest lucru de teama sa nu intervina apoi ceva intre noi si sa ne strice relatia.Eu una,as vrea,si nu as vrea,din acelasi motiv.Acum a readus el vorba si ma intreaba mereu daca nu incercam..nu stiu ce sa fac..mi-e frica sa nu-l pierd,atat,mai ales ca el vrea cu inca o fata,in nici un caz cu un baiat.


draga mea daca pe tine nu te deranjeaza poti face acest lucru, dar daca contravine conceptiilor si principiilor tale , poti sa ii spui clar ca nu faci, ce acum daca el iti cere ceva tu faci doar ca sa nu il superi, si vaaai ca sa nu te paraseasca, revinoti are balta peste
visan_georgiana
Postat pe 15 Octombrie 2010 16:53
De la: florentina_alina, la data 2010-10-05 20:58:17pana nu am adus eu vorba de asta nu au existat discutii deastea..cred ca eu i-am bagat in cap mai mult..


Lui i-ai spus ca iti este frica sa nu se indragosteasca de cealalta?
Barbie30
Postat pe 15 Octombrie 2010 17:09
Parerea mea este ca se ajunge la asa ceva cand dragoste nu mai exista, cand s-a plictisit de tine sau atunci cand tu nu il sadifaci asa cum si-ar dori el. In momentul in care a intervenit o a treia persoana intre voie, voi doi nu mai "functionati" ca un cuplu. In locul tau eu i-as fi zis ca sunt de acord cu propunerea lui de a mai aduce inca o fata dar... el sa se uite si voi sa va jucati. Sa vedem ii convine s-o faca manual? :)) Eu sunt foarte deschisa cu iubitul meu. Suntem de aproape ani impreuna si inca facem dragoste ca in prima seara. Si asta pentru ca mereu am fost deschisi unul fata de celalat dar am invatat sa ne respectam. Cand vine vorba de sex nimic nu trebuie sa faci din obligatie pentru ca nu va avea efectul scontat. Discutati mult impreuna, povestiti-va fanteziile fara jena, incercati sa puneti in practica ce va place amandurora, dar spuneti-va unul altuia care sunt limitele.
justme1985
Postat pe 15 Octombrie 2010 17:38
De la: florentina_alina, la data 2010-10-05 19:13:43Buna..Sunt cu iubitul meu de 3 ani jumatate,ne intelegem perfect si inca ne iubim ca la inceput.Intr-o seara,am adus vorba de sexul in 3 si l-am intrebat daca i-ar place.el a spus ca ar fi o curiozitate,insa nu vrea acest lucru de teama sa nu intervina apoi ceva intre noi si sa ne strice relatia.Eu una,as vrea,si nu as vrea,din acelasi motiv.Acum a readus el vorba si ma intreaba mereu daca nu incercam..nu stiu ce sa fac..mi-e frica sa nu-l pierd,atat,mai ales ca el vrea cu inca o fata,in nici un caz cu un baiat.



Odata ce el se mai culca inca cu cineva,trebuie sa fii convinsa ca o sa incerce mereu asta cu toate fetele sau ma rog femeile , care vor sa faca asta nu conteaza cum o sa arate celelalte fete sau ma rog femei.Si inca ceva intotdeauna exista una mult mai buna decat tine care se potriveste mult mai bine cu el chiar daca este urata
in acel moment se poate indragosti de ea si asta se intampla ,fara ca el sau ea sa isi doreasca acest lucru inainte.Cu siguranta. GANDESTE-TE CE VREI SA AI
healthy017415__oliver
Postat pe 15 Octombrie 2010 20:36
Salut :)
Pentru ca am experienta asta (sexul in 3) iti pot da niste sfaturi

1) Te atrag femeile? daca nu....nu are rost sa incerci. Vei simti probabil doar frustrarea faptului ca iubitul tau atinge si face sex cu o alta femeie in timp ce tu ,dintr-un altruism extrem te uiti :)
2) daca te atrag femeile ,aceasta experienta trebuie sa fie orientata in jurul tau si al invitatei voastre ,iar iubitul tau sa fie "extra" . De ce? simplu. In primul rand acea fata vine acolo pentru tine ,si apoi pentru voi si in niciun caz doar pentru el! Sunt de 10 ori mai multi barbati singuri care isi doresc o aventura decat invers. El nu prezinta interes ,clar.
3) Incearca daca gasesti o persoana disponibila sa iesi mai intai in oras ,sa va cunoasteti ,sa legati o amicitie. Sexul de dragul sexului trebuie facut ori pe bani ,ori pe baza unei chimii foarte puternice initiale. Cum sunteti 3 ,e posibil ca ea sa nu va placa pe voi suficient din prima ,sau doar pe tine ,sau doar pe el ,etc. Cunoasterea si prietenia indulcesc lucrurile si sporesc incet si sigur dorinta (daca ea exista cat de cat)
4) Daca ajungi in cele din urma in acel punct ,incearca sa te eliberezi de orice sentiment de gelozie. Lasa experienta sa decurga cum o decurge. Daca te opresti din cauza unor astfel de sentimente ,e ca si cum nu ai face-o. Discutii ,reprosuri si senzatii neplacute vor exista oricum. Mai bine ignori orice senzatie de gelozie si posesivitate ,te simti bine si judeci dupa.
Cam atat te pot sfatui....
PS: pentru cele/cei care aduc in discutie "egoismul" barbatului care vrea sex cu doua femei...:)
Eu nu as face sex cu doi barbati decat daca si ei ar fi bisexuali. Ar fi un gest MULT PREA EGOIST din partea mea sa ma bucur de 2 ori mai mult ,iar cei doi sa nu se atinga intre ei ci doar sa ma satisfaca pe mine ;)
cute0484
Postat pe 16 Octombrie 2010 00:26
De la: DreamHunter, la data 2010-10-05 21:03:51
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-10-05 20:51:20
De la: Noele, la data 2010-10-05 20:28:41
se agata bine pe kudika? :)))


da, daca ai arici pe monitor si un pulovaras de lana pe tine!


ce metoda sigura ;) si eco, nu trebui nici macar sa fie on pc-ul/laptopul ;)

super tare asta cu purecii si puloverasul
g_mariana83
Postat pe 16 Octombrie 2010 09:03
SINCER,ASTA E CEA MAI MARE PROSTIE CARE AM AUZIT-O,PAI ORI TE IUBESTE SI NU VREA SA TE IMPARTA CU NIMENI ORI S-A PLICTISIT SA FACA SEX DOAR CU TINE( DESI EU STIU CA 2 OAMENI CARE SE IUBESC FAC DRAGOSTE).PLUS CA DECAND E LUMEA SI PAMANTUL SEXUL ESTE O ACTIVITATE CARE SE DESFASOARA INTRE 2 PERSOANE DE SEX OPUS,SI ACUM CE NAIBA A MAI APRUT??????????DACA TU VREI SA TE UITI LA IUBITUL TAU CUM FACE SEX IN FATA TA CU ALTA FATA NU AI DECAT SA ACCEPTI PROPUNEREA LUI DEPLASATA,PAREREA MEA ESTE CA VOI NICI NU TREBUIA SA DISCUTATI VREODATA DESPRE ASA CEVA DIN MOMENT CE VA IUBITI CA LA INCEPUT BAFTA IN RELATIA TA
kudika195488
Postat pe 16 Octombrie 2010 09:14
era tare ca topicul sa se numeasca iubitul meu vrea sa facem dragoste in 3 [img]http://dl.glitter-graphics.net/pub/1202/1202591pu55lez1va.gif[/img][/url] [img]http://dl.glitter-graphics.net/pub/1202/1202591pu55lez1va.gif[/img][/url]
yumy
Postat pe 16 Octombrie 2010 09:17
Mie una mi se pare ca da cu virgula... aveti o relatie de 3 ani si ceva, deci nu e o aventura in care sa vrei sa experimentezi tot ce-ti trece prin cap fara urmari si implicatii.Pe de alta parte nu aveti 13 ani sau mai mult de relatie incat sa intervina rutina, sa vreti picanterii si sa fiti siguri de relatia voastra.Parca va jucati cu focul .. unul pune o intrebare , celalalt sta sa se gandeasca, apoi parca-ar vrea ,parca i-e frica.Faceti-o doar daca sunteti siguri ca nu va afecteaza cu nimic sau daca puteti sa va asumati despartirea.
adeline7612
Postat pe 16 Octombrie 2010 09:36
Buna...spunei lui prietenul tau ca accepti,sex in trei dar vrei sa fie 2 barbati prima data... si da-cai convine e misto...fam. americana...dar ti-ai pus intrebarea cum te descurci tu cu inca o fata si prietenul tau?????''cu doi barbati te descurci usor dar cu....trebuie sa ai linbuta fina
cocoboos_yahoo_es
Postat pe 16 Octombrie 2010 10:00
Iubitul tau e frustrat.
viogen26
Postat pe 16 Octombrie 2010 10:00
Eu sint de parere ca ar trebui sa-i faci tu prima data lui o surpriza,pur si simplu sa se trezeasca, ca atunci cind vreti sa faceti dragoste,cu inca o femeie in peisaj,care din spuma marii (din cealalta camera, ) o EA,cu care tu ai discutat in prealabil problema si care a acceptat inclusiv conditiile tale. Sigur ii va face placere si data viitoare o sa ai tu parte de o asemenea surpriza,trezindu-te cu un barbat care apare din camera alaturata cind nu te astepti. Eu cel putin asa vad lucrurile in mod echitabil,daca binenteles si prietenul tau e un om de cuvint. Bafta! Pantelimon
kudika325766
Postat pe 16 Octombrie 2010 10:13
Salut, sa sti ca daca a-ti ajuns la asemenea discutii atunci iubitul tau si-a cam pierdut din valorile scumpe ale unei iubiri adevarate.....Este plictisit si isi doreste senzatii noi.....Acest gind i l-ai sugerat chiar tu, fara sa iti dai seama de consecinte. Asa cum creierul omului absoarbe totul ce i se vorbeste, dar rumega in timp informatia, dorinta de a incerca ceva diferit i-a venit atunci cind s-a copt el pentru asta.
Insa, NU TE DA LA PROVOCARE, ODATA PASITA IN ACEST INFERN NU TE VEI MAI INTOARCE INNAPOI SI APOI ITI VA FI SILA DE TINE........
Pastreaza-ti demnitatea si frumesetea femenina, fii sigura pe tine si increzuta in ceea ce iti doresti, foarte activa.......astfel ii faci pe barbati sa te doreasca tot timpul si nu numai pe al tau, dar si pe altii, ANUME PRIN FELUL DE A FI, COCHETA, DULCE, DAR DESTEAPTA FOC, OBTININDU-TI MAI INTII DE TOATE CE VREAI TU, DAR CE VREA O FEMEIE??? SA SE SIMTA IUBITA SI IN ATENTIE!!! SA ITI PERMITI MICILE DORINTE SA DEVINA REALE, ADICA O SANATATE, CASA, CALDURA IN CASA, COPII, SOT, SERVICIU,CALATORII, CUNOSTINTE............

Nu te lasa dusa pe acest val ce duce la o nebunie intreaga, vei stringe senzatii tari acum, dar in timp iti vei musca miinile. Dar totul depinde de scopul tau in viata!!!!!!
Un barbat ce propune acest lucru, eu i-as raspunde sigura pe mine. AUZI NU AI DECIT SA INCERCI CU DOUA.....DAR SA STII CA EU VOI INCERCA CU DOI. SI VOM FACE PARTE DREAPTA, ITI PLACE TIE SAU NU-TI PLACE, ESTI LIBER SA FACI CE VREAI. DAR INTRE NOI SE TERMINA TOTUL, MI-AI DAT DE INTELES CA ESTI O FIINTA SLABA, CARE II STRALUCESTE OCHII SI ISI PIERDE SUFLETUL DUPA PLACERI MURITOARE.
O RELATIE DE SUFLET SE BAZEAZA PE ALTE VALORI. FII FERMA SI PRETUIESTI-TE SI TRIMITE-L PE DE-A DREPTUL ACOLO UNDE CREDE EL CA II ESTE MAI BINE. EU AM FACUT ASA, S-A DUS O PERIOADA SI LE-A INCERCAT PE TOATE, DAR CIND I-A VENIT MINTEA LA CAP, SI-A ADUS AMINTE CA ARE COPII SI SOTIE. TRENUL A PLECAT DIN GARA. ODATA CE DAI CU PICIORUL CALE DE INTORS NUMAI ESTE. DAR PRIN ACEST GEST UMAN SI INCREDEREA IN MINE I-AM CISTIGAT RESPECTUL SI GRIJA FATA DE FAMILIE SI SIMT CA II PAR FOARTE RAU PENTRU CEEA CE A PIERDUT SI NU A STIUT SA APRECIEZE CE ARE. AVEM O RELATIE PRIETENOASA ACUM, DEOARCE CIND AI COPII TREBUIE SA AI SCOPURI COMUNE, INSA AU FOSC CALCATE SENTIMENTELE CURATE ALE IUBIRII...........CONTEAZA ENORM DE MULT RELATIE PE CARE O CONSTRUIESTI IN TIMP CU OAMENII DRAGI TIE. DE AIA FII FATA DESTEAPTA SI NU TE DA LA PROVOCARE. CU RABDARE VEI TRECE MUNTI SI MARI....DANA
kudika323919
Postat pe 16 Octombrie 2010 11:07
asta numesti tu dragoste? sa-ti vezi iubitul sarutand (si nu numai) pe alta? in locul tau m-as gandi de 2 ori inainte sa accept asa ceva... alegerea iti apartine
grace004344
Postat pe 16 Octombrie 2010 11:33
daca iti doresti si tu acest lucru din toata inima atunci poti face acest lucru, dar sa faci doar pentru ca vrea iubitul tau si tu sa fii cu inima indoita nu mi se pare coredxct. Asa cum cred ca ar trebui sa fie vorba d eo pereche , pentru ca tu nu poti sta si privi si el sa fie satisfacut de 2 partenere. Dar trebuie sa aveti o relatie bine consolidata sufleteste si trupeste pentru ca nu cumva pe viitor relatia sa se fisureze in urma unei astfel de experiente sexuale !
negrul_de_serviciu
Postat pe 16 Octombrie 2010 11:35
Iubitul tau voia un party cu tarfe...dar cum alea costa, de ce sa nu aleaga solutia cea mai economica?
kudika226898
Postat pe 16 Octombrie 2010 12:38
bravo kudika323919,doamne cate de idiot potzi sa fii sa accepti ca altu sa-tzi f..a femeia,in acelasi timp cu tine:)))))...la fel si o femeie sa-si imparta barbatu cu alta...asta nu mai inseamna iubire intre 2 persoane...asa ca cea care a pus intrebarea asta ar trebui sa se gandeasca daca-l mai iubeste pe iubitu ei,sau el pe ea daca nu a avut de obiectat la intrebarea asta....pai prietena mea sa ma intrebe asa ceva cred ca-i dadeam papucii din prima ,,,fara sa-i mai dau raspuns la intrebarea ei...dar asta e sunt oameni si oameni....uni normali altzii mai putzin....si sfatul meu e ca daca tot ai vrea sa faci cu 2 barbatzi odata,ar fi indicat sa cumperi un vibrator sa-l pui pe prietenul tau sa-l foloseasca....deci o sa fii multzumita asa....ca acuma nu cred ca va mai fi gelos pe vibrator...sau poate da :))))))
jago_1903
Postat pe 16 Octombrie 2010 12:45
incearca cu o pereche ca sa nu fie cu suparare si face-ti schimb,adica in patru
kudika224927
Postat pe 16 Octombrie 2010 15:59
eu zic sa iti vezi de treaba ta ,azi vrea sex in 3 ,maine te da si la prieteni ,poimaine vrea sa te prostituezi putin , un cretin de ce are nevoie de alta in patul vostru sa plictisit de tine sau ce nu inteleg ...ai grija .
kudika320094
Postat pe 16 Octombrie 2010 16:33
voi nu ati inteles ceva, EA a adus vorba de sex in 3 prima data si el de ce nu ar vrea? asa ca nu il mai condamnati pe bietul baiat. pe ea o mananca.
delicacy
Postat pe 16 Octombrie 2010 17:16

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
prietenul meu are idei invechite despre virginitate 42 De la: battleofwits 13 Aprilie 2011 08:51
Videochat. Iar. 3 De la: one_size 22 Aprilie 2010 14:00
sunt virgina...don't worry nu se ia :)) 284 De la: tigruverde 10 Mai 2014 15:07
buna fetelor 33 De la: midi_junkiex 5 Ianuarie 2009 16:53
10 ani si 8 luni 305 De la: Kathara 16 Mai 2012 15:37