Setari Cookie-uri

Iubitul meu vrea sex in 3.

De la: mitza81, la data 2010-10-17 14:58:43
De la: florentina_alina, la data 2010-10-05 19:13:43Buna..Sunt cu iubitul meu de 3 ani jumatate,ne intelegem perfect si inca ne iubim ca la inceput.Intr-o seara,am adus vorba de sexul in 3 si l-am intrebat daca i-ar place.el a spus ca ar fi o curiozitate,insa nu vrea acest lucru de teama sa nu intervina apoi ceva intre noi si sa ne strice relatia.Eu una,as vrea,si nu as vrea,din acelasi motiv.Acum a readus el vorba si ma intreaba mereu daca nu incercam..nu stiu ce sa fac..mi-e frica sa nu-l pierd,atat,mai ales ca el vrea cu inca o fata,in nici un caz cu un baiat.
uffffffffffffaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.barbatii astia,nu le mai ajunge.daca al meu mi-ar cere asta i-as aduce vreo 3-4 o data sa il tina in priza toata noaptea,sa se sature.si apoi i-as da papucii.
si eu la fel.
INNA_88
Postat pe 17 Octombrie 2010 16:37
De la: AdrianaR, la data 2010-10-05 19:43:34
De la: stem_29, la data 2010-10-05 19:41:47
De la: florentina_alina, la data 2010-10-05 19:13:43Buna..Sunt cu iubitul meu de 3 ani jumatate,ne intelegem perfect si inca ne iubim ca la inceput.Intr-o seara,am adus vorba de sexul in 3 si l-am intrebat daca i-ar place.el a spus ca ar fi o curiozitate,insa nu vrea acest lucru de teama sa nu intervina apoi ceva intre noi si sa ne strice relatia.Eu una,as vrea,si nu as vrea,din acelasi motiv.Acum a readus el vorba si ma intreaba mereu daca nu incercam..nu stiu ce sa fac..mi-e frica sa nu-l pierd,atat,mai ales ca el vrea cu inca o fata,in nici un caz cu un baiat.


Sfatul meu e unul la modul general.........
Fa doar ceea ce TU-ti doresti, nu lamurita si convinsa de el.
Si acum ca sa fiu un pic egoista....daca tu nu-ti doresti, si el insista...spune-i ca da, vrei, insa intai TU cu el si inca un baiat...dupa care si cum vrea el. ......asa o sa poti sa-i vezi reactia.

hahahaha asa facusem cu my ex in secunda 2 a si uitat de "fetisurile" lui


norocul tau ca fostul nu am fost eu :)) atunci sa fi vazut pe unde iti scoteai camasa
leo_
Postat pe 18 Octombrie 2010 12:04
daca nu ai fost sigura de ceea ce iti doresti de ce ai pus o astfel de intrebare?
kudika323334
Postat pe 18 Octombrie 2010 12:48
De la: florentina_alina, la data 2010-10-05 19:13:43Buna..Sunt cu iubitul meu de 3 ani jumatate,ne intelegem perfect si inca ne iubim ca la inceput.Intr-o seara,am adus vorba de sexul in 3 si l-am intrebat daca i-ar place.el a spus ca ar fi o curiozitate,insa nu vrea acest lucru de teama sa nu intervina apoi ceva intre noi si sa ne strice relatia.Eu una,as vrea,si nu as vrea,din acelasi motiv.Acum a readus el vorba si ma intreaba mereu daca nu incercam..nu stiu ce sa fac..mi-e frica sa nu-l pierd,atat,mai ales ca el vrea cu inca o fata,in nici un caz cu un baiat.


Un cutit cu doua taisuri, ori te va iubi si aprecia mai mult, ori ii va place mai mult cealalta, Gandeste-te bine daca merita sa risti pt un moft
aurina71
Postat pe 18 Octombrie 2010 14:41
unele fantezii e mai bine sa ramana la stadiul de imaginatie...mai ales cand e vorba de o relatie serioasa unde sunt implicate si sentimente.daca vrei doar sa piperezi un pic relatia poti sa te opresti la mai putin...incearca sa te saruti cu o alta femeie in fata prietenului tau...apoi ramaneti singurei si stii sigur ca o sa-si indrepte "atentia" asupra ta:))) daca vrea mai mult de atat,inseamna ca e intr-adevar egoist si de fapt isi doreste doar sa mai schimbe meniul:D
myaunik
Postat pe 18 Octombrie 2010 15:20
Parul lung si minte scurta
healthy012115
Postat pe 18 Octombrie 2010 18:01
De la: florentina_alina, la data 2010-10-05 19:13:43Buna..Sunt cu iubitul meu de 3 ani jumatate,ne intelegem perfect si inca ne iubim ca la inceput.Intr-o seara,am adus vorba de sexul in 3 si l-am intrebat daca i-ar place.el a spus ca ar fi o curiozitate,insa nu vrea acest lucru de teama sa nu intervina apoi ceva intre noi si sa ne strice relatia.Eu una,as vrea,si nu as vrea,din acelasi motiv.Acum a readus el vorba si ma intreaba mereu daca nu incercam..nu stiu ce sa fac..mi-e frica sa nu-l pierd,atat,mai ales ca el vrea cu inca o fata,in nici un caz cu un baiat.


L-ai cam pierdut deja !

Postat pe 18 Octombrie 2010 21:53
De la: Vickyutza, la data 2010-10-16 17:22:18buna!
din cate am vazut eu,majoritatea barbatilor vor sa faca macar o data in viata sex in 3...acum depinde si de fetele care le fac pe plac
eu consider ca atata timp cat aveti o relatie serioasa nu ar avea de ce sa se supere daca nu i-ai face pe plac...stai asa,e vorba in primul rand de tine,apoi de el,gandeste-te bine,pt ca totul depine de tine,sa nu regreti daca o vei face,pt ca exista dezavantajul ca iubitul tau sa-si doreasca sa mai repetati acele clipe.;sau mai rau,te va lasa pt acea tipa
eu una nu sunt de acord cu asta,cel putin nu atunci cand ai o relatie serioasa...cate dintre femeile care au facut sex in 3 au avut norocul sa li se imbunatateasca relatia? hais a fim realiste,sunt putine acelea care nu s-au despartit apoi de partener,in schimb sunt multe cele care au fost alsate pt cealalta fata care a participat la partida in 3

nu majoritatea...ce'i care nu iubesc cu adevarat.sunt barbati care nu ar accepta asa ceva.eu una nu concep nici sa impart nici sa fiu impartita, cu atat mai putin atunci cand iubesc.si am intalnit si barbati cu aceasta mentalitate.nu condamn pe nimeni, fiecare traieste dupa bunul plac, si e perfect daca o face fara regrete.poate sunt eu mai de moda veche
dark_eye
Postat pe 19 Octombrie 2010 15:10
De la: oana_gabi, la data 2010-10-15 15:28:59voi sigur va iubiti?
intrebarea corecta e "sunteti normali?". Raspunsul este: da doar ca suntem deasupra normalitatii.
sabi_36
Postat pe 19 Octombrie 2010 17:04
De la: aurina71, la data 2010-10-18 14:41:11
De la: florentina_alina, la data 2010-10-05 19:13:43Buna..Sunt cu iubitul meu de 3 ani jumatate,ne intelegem perfect si inca ne iubim ca la inceput.Intr-o seara,am adus vorba de sexul in 3 si l-am intrebat daca i-ar place.el a spus ca ar fi o curiozitate,insa nu vrea acest lucru de teama sa nu intervina apoi ceva intre noi si sa ne strice relatia.Eu una,as vrea,si nu as vrea,din acelasi motiv.Acum a readus el vorba si ma intreaba mereu daca nu incercam..nu stiu ce sa fac..mi-e frica sa nu-l pierd,atat,mai ales ca el vrea cu inca o fata,in nici un caz cu un baiat.


Un cutit cu doua taisuri, ori te va iubi si aprecia mai mult, ori ii va place mai mult cealalta, Gandeste-te bine daca merita sa risti pt un moft

opinia mea e ca merita sa riste El se va deslantui in adevarata lui personalitate si nu va fi un frutat care dupa ani si ani o va lasa cu 2-3 copii pt o alta care sa ii ofere tot ce el isi doreste
sabi_36
Postat pe 19 Octombrie 2010 17:18
Mai, ce griji acuma pe unii...... sex in 3..... S-au terminat toate problemele zilnice, toate grijile existentiale......
ciocotoff
Postat pe 19 Octombrie 2010 17:27
De la: ciocotoff, la data 2010-10-19 17:27:17Mai, ce griji acuma pe unii...... sex in 3..... S-au terminat toate problemele zilnice, toate grijile existentiale......


deci cand iesim din criza financiara toata natia o sa vrea sex in 3?
adeline7612
Postat pe 19 Octombrie 2010 21:25
pai de ce trebuie sa asteptam sa se termine criza? ce nu se poate face cu plata in natura?
BEL_AMY1
Postat pe 19 Octombrie 2010 21:29
De la: florentina_alina, la data 2010-10-05 19:13:43Buna..Sunt cu iubitul meu de 3 ani jumatate,ne intelegem perfect si inca ne iubim ca la inceput.Intr-o seara,am adus vorba de sexul in 3 si l-am intrebat daca i-ar place.el a spus ca ar fi o curiozitate,insa nu vrea acest lucru de teama sa nu intervina apoi ceva intre noi si sa ne strice relatia.Eu una,as vrea,si nu as vrea,din acelasi motiv.Acum a readus el vorba si ma intreaba mereu daca nu incercam..nu stiu ce sa fac..mi-e frica sa nu-l pierd,atat,mai ales ca el vrea cu inca o fata,in nici un caz cu un baiat.



hmmmmmmm

Relatzia voastra, din cate vad eu in descriera ta, nu este cladita pe o baza morala puternica. Deci, se va surpa cu sigurantza la un sex in 3 sau 4.

Relatziile care rezista chiar si dupa experientzele de acest gen, sint relatziile cladite pe o moralitate profunda de iubire, in care, iubirea, nu este confundata cu gelozia sau atractzia sexuala. La voi, iubirea inca nici nu si-a facut aparitzia. Relatzia voastra, este bazata momentan, doar pe atractzie sexuala sau alt motiv. Nicidecum pe iubire. In iubire, te bucuri sa-ti vezi partenerul/ partenera fericit/a. Gelozia insa , este opozitzia iubirii... si este foarte greu , pt foarte multzi , sa iese din starea de gelozie si egoism... De aceea, majoritatea populatziei globale, condamna ideea de sex liber... caci ei , de fapt, condamna in mod inconstient libertatea. Chiar Actul de Casatorie, este un Contract de Posesivitate , un act de condamnare la adresa libertatzii. Casatoria, sustzine exclusiv posesivitatea si egoismul.

Inainte sa facetzi pasul intr-un sex in 3--5, ganditziva de ce vretzi sa-l facetzi ? din egoism? sau din dorintza de a-l vedea fericit/a pe cel/cea pe care-l/o iubesti ?

"Cand iubesti pe cineva cu adevarat, ofera-i toata Llibertatea.... si daca se va intoarce inapoi la tine, inseamna ca-ti va apartzine pt. totdeauna, ... iar daca nu se va mai intoarce... inseamna ca nici nu ti-a apartzinut vreodata..."




denis_3d25
Postat pe 20 Octombrie 2010 04:11
De la: adeline7612, la data 2010-10-19 21:25:48
De la: ciocotoff, la data 2010-10-19 17:27:17Mai, ce griji acuma pe unii...... sex in 3..... S-au terminat toate problemele zilnice, toate grijile existentiale......


deci cand iesim din criza financiara toata natia o sa vrea sex in 3?
asa e...subscriu la ideea ta....
playboy
Postat pe 20 Octombrie 2010 09:20
adeline7612
Postat pe 20 Octombrie 2010 18:18
Eu zic sa accepti, tu, el si inca un baietel. Si daca ar vrea de la tine dovezi bi, n-ar fi rau daca i-ar suge-o si el putin partenerului de trio.
Spanish_Dancer
Postat pe 20 Octombrie 2010 18:22
Tu ai mai saruta un barbat care i-a supt-o altui barbat?!
justme1985
Postat pe 21 Octombrie 2010 16:35
De la: Spanish_Dancer, la data 2010-10-21 16:42:24Parca tu nu saruti o gramada de savarine cand iti pupi iubitu!
subscriu
AdrianaR
Postat pe 21 Octombrie 2010 16:45
scz-ma da iubitul taau te inseala sigur si apoi doar sa-ti lipseasca creerul sa-i faci pe plac(asta in caz ca-l iubesti)...dar am asa o presimtire ca si tie iti surade ideea la fel de mult cum i surade lui...DEPINDE CE-TI DORESTI DE LA RELATIA TA dragoste si poate o familie sau doar "sex in 3" si alte lucruri asemanotoare unde desigur la il pierzi repet oricum te inseala.
Aaaaa si inca ceva vezi sa nu-ti propuna o persoana pe care o cunosti deja nu ca ar fi cu ea pentu prima data..pfff esti cam naiva si vei avea mult de suferit daca nu te schimbi, oricum mai trebuie sa planga si pe aici pe sait cineva peste 1 an poate 2 jignind barbati ca-s porci si "curvari" ca sa citez anumite persoane asa ca "ce semeni aia culegi" iti alegi singura drumul....alege cu cap!
kudika081665
Postat pe 21 Octombrie 2010 20:07
spune-i si tu k vrei in patru... dak el vea cu inca o fata, de ce sa nu aduca si inca un baiat? macar sa fie treaba, treaba... acum serios, dupa parerea mea, n-ar trebui sa accepti!
yryna87
Postat pe 21 Octombrie 2010 20:44
Din cate am observat in cele 4 pagini alocate acestui subiect, au fost postate pareri si sfaturi de la persoane mai mult sau mai putin avizate. Intradevar este un subiect incitant si trezeste imaginatia - - - insa avem o simpla problema de rezolvat: Este sau nu bine sa faci sex in 3. Vorbind din experienta pot sa va spun ca este o idee buna insa doar in situatia in care totul este bine analizat. Eu, in calitate de "mascul" pot sa va spun ca am experimantat si varianta cu doua fete si cu iubita+ un tip.
In prima situatie 2F+M - - - iti fierbe sangele in cap, abia astepti sa fii tu REGELE peste cele doua feline dornice de inclestare si lupta pana la limita puterilor. Vrei sa mergi pe drumul presarat cu orgasme, cu senzualitate, visezi frumos. In realitate: Te vezi in fata celor doua fete lipsite de curaj si initiativa, nu prea stii de ce sa te apuci prima data si cum sa le impaci pe amandoua. Te apuci de iubita ta si o dezbraci cat poti de incet (insa cu viteza maxima din dorinta de a descoperi noutatea). Dupa cateva ezitari si noduri in gat, reusesti, te saruti cu una dintre ele iar pe cealalta o atingi cat de senzual poti. Dorinta de a merge mai departe si de a penetra cealalta "participanta" este uriasa, insa atentie ea reprezinta bonusul. Ideea este una simpla: in situatia in care nu exista interes intre ele, povestea se termina fulgerator de repede. Rezultatul in astfel de situatii, nu satisface prea tare pe nimeni ... dar daca stii cum si ce sa faci lucrurile ies frumos(Ex. Masaj uneia dintre ele, etc)

In cea de-a doua situatie 2M+F - - - trebuie doar sa vrei sa incerci asta si celalalt sa inteleaga faptul ca tu ii oferi sansa de a se bucura pentru o scurta perioada de timp de voi. Aici lucrurile sunt mai simple... important este doar sa fii pregatit fizic si sa nu intri intr-o competitie absurda. Tu esti seful, tu dictezi, tu stii ce permiti sa se intample si ce nu.

Cat despre urmarile unor astfel de experiente? Tine de fiecare in parte: cat a fost de matur si de calculat cand a luat decizia, cum si-a imaginat ca va fi si cum a fost in realitate, care este comportamentul de dupa, cum isi stapaneste gelozia, cum priveste in urma la tot ce a fost. Indiferent de situatiile ulterioare: tensiuni, certuri, reprosuri - - -nu aduceti in discutie escapada pentru ca riscati sa fie ultima si sa traiti toata viata cu frustrarea si dorinta neindeplinita.

Va raspund la intrebari, cu conditia sa fie adresate de oameni maturi si sa fie pertinente
nairdaback
Postat pe 11 Noiembrie 2010 14:39
De la: nairdaback, la data 2010-11-11 14:39:59Din cate am observat in cele 4 pagini alocate acestui subiect, au fost postate pareri si sfaturi de la persoane mai mult sau mai putin avizate. Intradevar este un subiect incitant si trezeste imaginatia - - - insa avem o simpla problema de rezolvat: Este sau nu bine sa faci sex in 3. Vorbind din experienta pot sa va spun ca este o idee buna insa doar in situatia in care totul este bine analizat. Eu, in calitate de "mascul" pot sa va spun ca am experimantat si varianta cu doua fete si cu iubita+ un tip.
In prima situatie 2F+M - - - iti fierbe sangele in cap, abia astepti sa fii tu REGELE peste cele doua feline dornice de inclestare si lupta pana la limita puterilor. Vrei sa mergi pe drumul presarat cu orgasme, cu senzualitate, visezi frumos. In realitate: Te vezi in fata celor doua fete lipsite de curaj si initiativa, nu prea stii de ce sa te apuci prima data si cum sa le impaci pe amandoua. Te apuci de iubita ta si o dezbraci cat poti de incet (insa cu viteza maxima din dorinta de a descoperi noutatea). Dupa cateva ezitari si noduri in gat, reusesti, te saruti cu una dintre ele iar pe cealalta o atingi cat de senzual poti. Dorinta de a merge mai departe si de a penetra cealalta "participanta" este uriasa, insa atentie ea reprezinta bonusul. Ideea este una simpla: in situatia in care nu exista interes intre ele, povestea se termina fulgerator de repede. Rezultatul in astfel de situatii, nu satisface prea tare pe nimeni ... dar daca stii cum si ce sa faci lucrurile ies frumos(Ex. Masaj uneia dintre ele, etc)

In cea de-a doua situatie 2M+F - - - trebuie doar sa vrei sa incerci asta si celalalt sa inteleaga faptul ca tu ii oferi sansa de a se bucura pentru o scurta perioada de timp de voi. Aici lucrurile sunt mai simple... important este doar sa fii pregatit fizic si sa nu intri intr-o competitie absurda. Tu esti seful, tu dictezi, tu stii ce permiti sa se intample si ce nu.

Cat despre urmarile unor astfel de experiente? Tine de fiecare in parte: cat a fost de matur si de calculat cand a luat decizia, cum si-a imaginat ca va fi si cum a fost in realitate, care este comportamentul de dupa, cum isi stapaneste gelozia, cum priveste in urma la tot ce a fost. Indiferent de situatiile ulterioare: tensiuni, certuri, reprosuri - - -nu aduceti in discutie escapada pentru ca riscati sa fie ultima si sa traiti toata viata cu frustrarea si dorinta neindeplinita.

Va raspund la intrebari, cu conditia sa fie adresate de oameni maturi si sa fie pertinente


vezi tu ...e grele

eu partea a doua nici nu o iau in seama 2baieti si o fata ..WTF ..nuuuu
insa daca vorbim de prima parte 2 fete si un baiat, altfel sta treaba. in primul rand chestia asta daca o faci din pozitia de cuplu plus o fata iese ceva interesant insa daca ajungi sa o aduci in stadiul de cuplu in 3 ... . insa daca ne referim la strict la partea emotionala, vechea fata va fi geloasa pe noua fata (intotdeauna o pasarica noua e mai buna decat aia veche )... eu am mai spus-o , ca si experiment de viata e bine s-o faci, insa ca si cuplu eu nu as putea s-o mai fac. stiu cat poate sa sufere o femeie cand te vede cu alta.
battleofwits
Postat pe 11 Noiembrie 2010 14:48
ai dreptate "battleof...." insa asa cum suntem noi (buni negociatori) la masa negocierilor facem o oferta generoasa si nu cerem nimic in schimb, totul depinde de cealalta persoana. Sunt cazuri in care gelozia (bat-o vina) se aseaza in calea fericirii. In cazuri d-astea este ff greu sa treci peste. Interesant este sa vada si ea cat de placut este sa fii atinsa mai senzual, sa simta placerea mangaierilor unei alte femei. Nici grecii nu au cucerit troia din prima, insa succesul a avut gust mult mai dulce.

Totul tine de cum percepi viata, de cum gandesti ca este bine. Daca ai o idee preconceputa.... nu vei reusi niciodata sa treci peste gandurile negre - - - astfel rezultat= 0
nairdaback
Postat pe 11 Noiembrie 2010 18:06
Asta inseamna inselat pe fata OMG sper ca glumeste totusi si vrea sa vada ce ai zice...dar daca chiar vrea inseamna ca e sucit rau baiatul..si dupa 3 ani si ceva de relatie mai ales....mie deja imi da cu virgula trebuie sa recunosc...scuze draga in locul tau daca ar mai insista pe tema asta dar la modul serios i-as face rost de bonus si la momentul actiunii as pleca de acolo si l-as lasa cu prada....sa vezi si tu pana unde poate merge macar...Nici nu vreau sa ma gandesc la scenarii de genul,niciodata sa nu spui niciodata dar dupa o ,,gluma'' de asta sigur as ramane single
Lady_Gaga9
Postat pe 11 Noiembrie 2010 19:38
Saracu,ce viseaza noapte-ti spune...
Si proasta vrea sa-i satisfaca orice fantezie:)):)))
Editzu
Postat pe 11 Noiembrie 2010 20:23
Daca ai adus tu vorba suporta consecintele ....se vede ca tu erai interesata de asta daca tu ai adus in discutie ...asta ...ce pot sa -ti spun fata draga ....in cazul tau nu pot sa iti dau nici un sfat ...o persoana normala nu ar fi asus in discutie asemenea discutii ....tu ai trezit doar animalul din prietenul tau ...normal sa fie curios ...ma depasesc asemenea situatii ..oricum nu mi se pare normal ...atata timp cat tu sustii ca va iubiti ...lucru indoielnic ...atat in ce te priveste pe tine cat si in ceea ce/l priveste pe el ..
kudika017877
Postat pe 12 Noiembrie 2010 16:25
in veci nu as baga o a 3-a persoana in patul meu.daca iubesti MAXIM nu ai mai avea nici timp , nici pofta, nici loc, in patul sau in viata ta, pentru altcineva
maria-ioana
Postat pe 12 Noiembrie 2010 22:14
Am stst mult si m-am gandit...eu una chiar ca nu-i inteleg pe baietii astia...deci vrea sex in trei si vrea sa participe iubita lui de ani de zile!Ce iubire mai e si asta?De exemplu s-ar simti el bine cand ar vedea fata lui ca face ceva cu alt barbat?Inseamna ca o iubeste?Nu stiu...nu sunt eu asa legista dar asta mi se pare o chestie depasita!Deci altceva e cand faci cu iubitul tau tot ce vrei si altceva e cand faci cu el si cu inca unul care e in plus!Oare te iubeste?
playboy
Postat pe 13 Noiembrie 2010 09:06
si tu cim te-ai simti de exemplu sa vezi ca face toate alea cu o alta fata?deci?va iubiti?
playboy
Postat pe 13 Noiembrie 2010 09:12

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
buna 3 De la: cristina1221 17 Ianuarie 2013 18:19
Lipsa pofta de sex 1 De la: kudika_1040123 4 Martie 2020 11:27
am nevoie de un sfat urgent 8 De la: chryss_tyna 11 Februarie 2009 21:11
Help pls! 40 De la: kudika029282 17 Octombrie 2010 18:18
Bisexual 56 De la: kudika405244 28 Mai 2011 18:25