Setari Cookie-uri

Devine foarte agresit si incearca sa ma omoare???

Am o relatie de 5 luni cu un tip...de la mine din orash...este un barbat foarte dorit..este frumos,atletic,politist....are 24 de ani eu am 19.Relatia noasta a inceput pe neasteptate adica nici unul nu ne gandeam la o relatie...dar incet incet s-a ajuns la asta...dupa o luna jumatate m-a cerut de sotie...se schimbase enorm nici prietenii nu il mai recunosteau ...sunt prima fata pe care a iubito.Totul a mers bine eram super incantata am spus da,am plecat in roma sa strang bani pentru nunta,dupa o luna jumtatate a venit si el la mine pentru doua saptamani ...intr-o seara am citit ceva pe messul lui(nu era vorba despre o alta fata doar o convorbire intre baieti)m-am suparat si i-am spus unele lucruri iar el atunci mi-a bagat mana in gat si a inceput sa ma stranga ...a durat totul cam 1 min ..mi-au dat lacrimile si mi s-au inmuiat genunchii si am cazut pe pat,abia atunci mi-a dat drumul ...avea o privire fixa si chiar nu realiza ce face,eu am crezut in clupa aia ca era sfarsitul...si era cam urat sa mor de mana celui pe care il iubeam dar l-am iertat am continuat...el a plecat acasa...dupa aceea au intervenit niste minciuni si ne-am despartit...eu eram in roma.Am venit acasa si m-am impacat din nou cu el ...a fost totul bine doar ca este foarte gelos...am fost cu el la niste prieteni de ai lui ...si am glumit cu ei ceva nevinovat dar lui i s-a parut ca era ceva mai mult,am plecat de acolo..si a inceput ne-am urcat in mashina a devenit foarte agresit m-a bruscat si urla la mine tare de tot...a plecat cu mashina cu viteza...si spunea k ii vine sa sara in jiu cu mashina eu eram foarte speriata nu stiam ce sa mai fac....intr-un final s-a calmat ...am mers la un bar am stat si am povestit am ajuns la concluzia ca ne despartim..si am vrut sa plec acasa pe jos .iar m-a tras si ma duc cu forta la masina... m-a dus acasa...l-am iertat iar...a spus ca il enervez in asa fel incat ii vine sa ma omoare si nu se poate stapani,ca ma iubeste prea mult si sunt lucruri pe care nu poate sa le controleze..si ii este frica sa nu imi faca rau ....acuma ne-am certat dintr-o alta prostie...si ne-am despartit...nu stiu ce sa fac il iubesc dar imi este frica....nu stiu ce o sa se intample daca ma vede cu altcineva (am amici) ..imi este greu sa renunt la el dar cred ca ar fi mai bine asa...sincer am nevoie de un sfat si vroiam sa povestesc cuiva :( sunt foarte nedumerita...imi este frica
Nebunatik91
Postat pe 8 Octombrie 2010 01:14
politist sadea, no coment.
kudika195501
Postat pe 8 Octombrie 2010 01:18
cel mai indicat ar fi sa vb deschis cu el...altceva nu stiu ce sa zic
kudika195501
Postat pe 8 Octombrie 2010 01:20
De la: Nebunatik91, la data 2010-10-08 01:14:31Am o relatie de 5 luni cu un tip...de la mine din orash...este un barbat foarte dorit..este frumos,atletic,politist....are 24 de ani eu am 19.Relatia noasta a inceput pe neasteptate adica nici unul nu ne gandeam la o relatie...dar incet incet s-a ajuns la asta...dupa o luna jumatate m-a cerut de sotie...se schimbase enorm nici prietenii nu il mai recunosteau ...sunt prima fata pe care a iubito.Totul a mers bine eram super incantata am spus da,am plecat in roma sa strang bani pentru nunta,dupa o luna jumtatate a venit si el la mine pentru doua saptamani ...intr-o seara am citit ceva pe messul lui(nu era vorba despre o alta fata doar o convorbire intre baieti)m-am suparat si i-am spus unele lucruri iar el atunci mi-a bagat mana in gat si a inceput sa ma stranga ...a durat totul cam 1 min ..mi-au dat lacrimile si mi s-au inmuiat genunchii si am cazut pe pat,abia atunci mi-a dat drumul ...avea o privire fixa si chiar nu realiza ce face,eu am crezut in clupa aia ca era sfarsitul...si era cam urat sa mor de mana celui pe care il iubeam dar l-am iertat am continuat...el a plecat acasa...dupa aceea au intervenit niste minciuni si ne-am despartit...eu eram in roma.Am venit acasa si m-am impacat din nou cu el ...a fost totul bine doar ca este foarte gelos...am fost cu el la niste prieteni de ai lui ...si am glumit cu ei ceva nevinovat dar lui i s-a parut ca era ceva mai mult,am plecat de acolo..si a inceput ne-am urcat in mashina a devenit foarte agresit m-a bruscat si urla la mine tare de tot...a plecat cu mashina cu viteza...si spunea k ii vine sa sara in jiu cu mashina eu eram foarte speriata nu stiam ce sa mai fac....intr-un final s-a calmat ...am mers la un bar am stat si am povestit am ajuns la concluzia ca ne despartim..si am vrut sa plec acasa pe jos .iar m-a tras si ma duc cu forta la masina... m-a dus acasa...l-am iertat iar...a spus ca il enervez in asa fel incat ii vine sa ma omoare si nu se poate stapani,ca ma iubeste prea mult si sunt lucruri pe care nu poate sa le controleze..si ii este frica sa nu imi faca rau ....acuma ne-am certat dintr-o alta prostie...si ne-am despartit...nu stiu ce sa fac il iubesc dar imi este frica....nu stiu ce o sa se intample daca ma vede cu altcineva (am amici) ..imi este greu sa renunt la el dar cred ca ar fi mai bine asa...sincer am nevoie de un sfat si vroiam sa povestesc cuiva :( sunt foarte nedumerita...imi este frica



nu.....doamne feri...doar sa te inghesuie putin....app....esti sado-masochista sau iti mai place sa fi pleznita peste fese'?...zic si eu...
Celia_29
Postat pe 8 Octombrie 2010 01:27
pai nu stiu ce sa-ti zic....dar daca iti place sa iei bataie si sa fi sufocata....atunci ramai cu el...daca tii la fericirea ta mai bine nu...esti tanara si e plina lumea de barbati de toate felurile....tb sa ai doar ambitie si sa stii ce vrei de la viata
anaroxana02
Postat pe 8 Octombrie 2010 01:32
da stiu aveti dreptate ...nu sunt nici masochita nici sado ..si nici nu ma atrage violenta de nici un fel...este ciudat doar in preajma mea este asa...cu nici o fosta de a lui nu a fost niciodata agresiv...ar trebui sa renunt stiu dar momentan in inima mea se da o lupta...pt k il iubesc..nu pt ceea ce a devenit ci pt ceea ce era...si uneori imi este foarte greu sa ma trezesc langa un barbat care pentru mine este un strain....total diferit de cel pe care l-am cunoscut...daca nu il iubeam ar fi fost mai usor...
Nebunatik91
Postat pe 8 Octombrie 2010 03:15
marea mea problema...este ca nu stiu sa aleg baiatul care sa fie pentru mine,mereu iau alegerile gresite...imi este frica sa mai imi fac o relatie...deja este a doua relatie gresita...prima a fost de 2 ani jumate...la fel s-a intamplat iar eu speram sa se schimbe...pana am reusit sa renunt...si nu stiu din ce motiv ..dar ceva ma face sa cred k iar o sa aleg o persoana nepotrivita...nu reusesc sa imi dau seama cum este cu adv persoana de langa mine...mereu ma las pacalita de aparente ...pana cand ajung sa ma trezeasca ei la viata ...intr-un mod urat ..si abia atunci imi dau seama cand este prea tarziu
Nebunatik91
Postat pe 8 Octombrie 2010 03:18
5 luni in care v-ati despartit de nu stiu cate ori si a inceput sa se poarte urat,da` tu spui ca il iubesti....Daca acum te strange de gat,mai tarziu nu vreau sa ma gandesc ce o sa-ti mai faca.Eu zic sa analizezi bine lucrurile,sa lasi putin iubirea deoparte si sa te gandesti daca un astfel de om iti doresti cu adevarat.Ai grija ce-ti doresti ca s-ar putea sa se indeplineasca si sa nu mai vrei.
Barbie30
Postat pe 8 Octombrie 2010 09:52
Eu stiu ca este foarte greu sa fii singura. O spun din experienta si sunt convinsa ca foarte multe femei ma vor aproba. Este foarte important sa ai langa tine un barbat, bun, rau, nu conteaza, sa fie acolo langa tine. Este foarte adevarat ca in viata si intr-o relatie trebuie sa faci compromisuri pentru ca asa e viata. Insa de la a face compromisiuri, de la a-ti dori sa nu fii singura si pana la a-l lasa pe unu sa-si bata joc de tine si de tineretea ta e e diferenta mare. Tu stii cel mai bine ce-ti doresti pentru tine si sper ca vei lua hotararea care ti-e cea mai benefica.
_Cryssa_
Postat pe 8 Octombrie 2010 10:04
Mi-e dor de butonul "Modifica"
_Cryssa_
Postat pe 8 Octombrie 2010 10:04
Tu chiar vrei sa-ti traiesti tot restul vietii langa un om care te bate si urla la tine?! Daca acum e asa, iti dai seama cum va fi mai tarziu?! Eu zic sa fugi cat te tin picioarele, ca nu e de gluma! Asta daca nu doresti sa ajungi vedeta la stirile de la ora cinci...
Micael
Postat pe 8 Octombrie 2010 10:33
De la: Nebunatik91, la data 2010-10-08 01:14:31Am o relatie de 5 luni cu un tip...de la mine din orash...este un barbat foarte dorit..este frumos,atletic,politist....are 24 de ani eu am 19.Relatia noasta a inceput pe neasteptate adica nici unul nu ne gandeam la o relatie...dar incet incet s-a ajuns la asta...dupa o luna jumatate m-a cerut de sotie...se schimbase enorm nici prietenii nu il mai recunosteau ...sunt prima fata pe care a iubito.Totul a mers bine eram super incantata am spus da,am plecat in roma sa strang bani pentru nunta,dupa o luna jumtatate a venit si el la mine pentru doua saptamani ...intr-o seara am citit ceva pe messul lui(nu era vorba despre o alta fata doar o convorbire intre baieti)m-am suparat si i-am spus unele lucruri iar el atunci mi-a bagat mana in gat si a inceput sa ma stranga ...a durat totul cam 1 min ..mi-au dat lacrimile si mi s-au inmuiat genunchii si am cazut pe pat,abia atunci mi-a dat drumul ...avea o privire fixa si chiar nu realiza ce face,eu am crezut in clupa aia ca era sfarsitul...si era cam urat sa mor de mana celui pe care il iubeam dar l-am iertat am continuat...el a plecat acasa...dupa aceea au intervenit niste minciuni si ne-am despartit...eu eram in roma.Am venit acasa si m-am impacat din nou cu el ...a fost totul bine doar ca este foarte gelos...am fost cu el la niste prieteni de ai lui ...si am glumit cu ei ceva nevinovat dar lui i s-a parut ca era ceva mai mult,am plecat de acolo..si a inceput ne-am urcat in mashina a devenit foarte agresit m-a bruscat si urla la mine tare de tot...a plecat cu mashina cu viteza...si spunea k ii vine sa sara in jiu cu mashina eu eram foarte speriata nu stiam ce sa mai fac....intr-un final s-a calmat ...am mers la un bar am stat si am povestit am ajuns la concluzia ca ne despartim..si am vrut sa plec acasa pe jos .iar m-a tras si ma duc cu forta la masina... m-a dus acasa...l-am iertat iar...a spus ca il enervez in asa fel incat ii vine sa ma omoare si nu se poate stapani,ca ma iubeste prea mult si sunt lucruri pe care nu poate sa le controleze..si ii este frica sa nu imi faca rau ....acuma ne-am certat dintr-o alta prostie...si ne-am despartit...nu stiu ce sa fac il iubesc dar imi este frica....nu stiu ce o sa se intample daca ma vede cu altcineva (am amici) ..imi este greu sa renunt la el dar cred ca ar fi mai bine asa...sincer am nevoie de un sfat si vroiam sa povestesc cuiva :( sunt foarte nedumerita...imi este frica
Nu pot sa cred!Draga mea,fugi de el cat poti,nu sta si indura atatea pt ca il iubesti.O sa suferi un timp,din suferinta nu se moare dar din mana lui ........stii tu.Ai grija de tine.
Valy90
Postat pe 8 Octombrie 2010 12:10


dupa ce te-a strins de gat l-ai iertat ??? sper ca nu dai la drept

uite-un sfat bland : iesi afara repede, arde casa
Histria
Postat pe 8 Octombrie 2010 14:38
De la: crysa_tm, la data 2010-10-08 10:04:41Mi-e dor de butonul "Modifica"


si "sterge" :((
Histria
Postat pe 8 Octombrie 2010 14:38
De la: Nebunatik91, la data 2010-10-08 03:15:01da stiu aveti dreptate ...nu sunt nici masochita nici sado ..si nici nu ma atrage violenta de nici un fel...este ciudat doar in preajma mea este asa...cu nici o fosta de a lui nu a fost niciodata agresiv...ar trebui sa renunt stiu dar momentan in inima mea se da o lupta...pt k il iubesc..nu pt ceea ce a devenit ci pt ceea ce era...si uneori imi este foarte greu sa ma trezesc langa un barbat care pentru mine este un strain....total diferit de cel pe care l-am cunoscut...daca nu il iubeam ar fi fost mai usor...



uite o parere.. . cel mai simplu este sa vorbesti de toate problemele astea la un psiholog... este un profesionist care poate da multe raspunsuri si te intelege chiar mai bine decat poti tu singura.. poate fi de un mare folos atunci cand nu vezi lucrurile clar. pe urma nu ramane decat sa-l asculti
Histria
Postat pe 8 Octombrie 2010 14:46
De la: Nebunatik91, la data 2010-10-08 01:14:31Am o relatie de 5 luni cu un tip...de la mine din orash...este un barbat foarte dorit..este frumos,atletic,politist....are 24 de ani eu am 19.Relatia noasta a inceput pe neasteptate adica nici unul nu ne gandeam la o relatie...dar incet incet s-a ajuns la asta...dupa o luna jumatate m-a cerut de sotie...se schimbase enorm nici prietenii nu il mai recunosteau ...sunt prima fata pe care a iubito.Totul a mers bine eram super incantata am spus da,am plecat in roma sa strang bani pentru nunta,dupa o luna jumtatate a venit si el la mine pentru doua saptamani ...intr-o seara am citit ceva pe messul lui(nu era vorba despre o alta fata doar o convorbire intre baieti)m-am suparat si i-am spus unele lucruri iar el atunci mi-a bagat mana in gat si a inceput sa ma stranga ...a durat totul cam 1 min ..mi-au dat lacrimile si mi s-au inmuiat genunchii si am cazut pe pat,abia atunci mi-a dat drumul ...avea o privire fixa si chiar nu realiza ce face,eu am crezut in clupa aia ca era sfarsitul...si era cam urat sa mor de mana celui pe care il iubeam dar l-am iertat am continuat...el a plecat acasa...dupa aceea au intervenit niste minciuni si ne-am despartit...eu eram in roma.Am venit acasa si m-am impacat din nou cu el ...a fost totul bine doar ca este foarte gelos...am fost cu el la niste prieteni de ai lui ...si am glumit cu ei ceva nevinovat dar lui i s-a parut ca era ceva mai mult,am plecat de acolo..si a inceput ne-am urcat in mashina a devenit foarte agresit m-a bruscat si urla la mine tare de tot...a plecat cu mashina cu viteza...si spunea k ii vine sa sara in jiu cu mashina eu eram foarte speriata nu stiam ce sa mai fac....intr-un final s-a calmat ...am mers la un bar am stat si am povestit am ajuns la concluzia ca ne despartim..si am vrut sa plec acasa pe jos .iar m-a tras si ma duc cu forta la masina... m-a dus acasa...l-am iertat iar...a spus ca il enervez in asa fel incat ii vine sa ma omoare si nu se poate stapani,ca ma iubeste prea mult si sunt lucruri pe care nu poate sa le controleze..si ii este frica sa nu imi faca rau ....acuma ne-am certat dintr-o alta prostie...si ne-am despartit...nu stiu ce sa fac il iubesc dar imi este frica....nu stiu ce o sa se intample daca ma vede cu altcineva (am amici) ..imi este greu sa renunt la el dar cred ca ar fi mai bine asa...sincer am nevoie de un sfat si vroiam sa povestesc cuiva :( sunt foarte nedumerita...imi este frica


draga mea pe langa sentimente exista si ratiune si ratiunea trebuie sa ne calauzeasca in ceea ce facem si in deciziile pe care le luam, si decat sa stai cu un asemenea om mai bine singura, gandestete ca te impaci din nou cu el , te mariti cu el si maine poimaine iti trage o mama de bataie asa din iubire, de te baga in spital. Esti tanara ai toata viata inainte, da-l uitarii.
visan_georgiana
Postat pe 8 Octombrie 2010 14:50
De la: Nebunatik91, la data 2010-10-08 01:14:31Am o relatie de 5 luni cu un tip...de la mine din orash...este un barbat foarte dorit..este frumos,atletic,politist....are 24 de ani eu am 19.Relatia noasta a inceput pe neasteptate adica nici unul nu ne gandeam la o relatie...dar incet incet s-a ajuns la asta...dupa o luna jumatate m-a cerut de sotie...se schimbase enorm nici prietenii nu il mai recunosteau ...sunt prima fata pe care a iubito.Totul a mers bine eram super incantata am spus da,am plecat in roma sa strang bani pentru nunta,dupa o luna jumtatate a venit si el la mine pentru doua saptamani ...intr-o seara am citit ceva pe messul lui(nu era vorba despre o alta fata doar o convorbire intre baieti)m-am suparat si i-am spus unele lucruri iar el atunci mi-a bagat mana in gat si a inceput sa ma stranga ...a durat totul cam 1 min ..mi-au dat lacrimile si mi s-au inmuiat genunchii si am cazut pe pat,abia atunci mi-a dat drumul ...avea o privire fixa si chiar nu realiza ce face,eu am crezut in clupa aia ca era sfarsitul...si era cam urat sa mor de mana celui pe care il iubeam dar l-am iertat am continuat...el a plecat acasa...dupa aceea au intervenit niste minciuni si ne-am despartit...eu eram in roma.Am venit acasa si m-am impacat din nou cu el ...a fost totul bine doar ca este foarte gelos...am fost cu el la niste prieteni de ai lui ...si am glumit cu ei ceva nevinovat dar lui i s-a parut ca era ceva mai mult,am plecat de acolo..si a inceput ne-am urcat in mashina a devenit foarte agresit m-a bruscat si urla la mine tare de tot...a plecat cu mashina cu viteza...si spunea k ii vine sa sara in jiu cu mashina eu eram foarte speriata nu stiam ce sa mai fac....intr-un final s-a calmat ...am mers la un bar am stat si am povestit am ajuns la concluzia ca ne despartim..si am vrut sa plec acasa pe jos .iar m-a tras si ma duc cu forta la masina... m-a dus acasa...l-am iertat iar...a spus ca il enervez in asa fel incat ii vine sa ma omoare si nu se poate stapani,ca ma iubeste prea mult si sunt lucruri pe care nu poate sa le controleze..si ii este frica sa nu imi faca rau ....acuma ne-am certat dintr-o alta prostie...si ne-am despartit...nu stiu ce sa fac il iubesc dar imi este frica....nu stiu ce o sa se intample daca ma vede cu altcineva (am amici) ..imi este greu sa renunt la el dar cred ca ar fi mai bine asa...sincer am nevoie de un sfat si vroiam sa povestesc cuiva :( sunt foarte nedumerita...imi este frica


iti spun sincer ca ,eu una ,m-am saturat pana peste cap de "povestioare" ca a ta...
e plina lumea de barbati ... ce-i drept nu toti ..atletici..bla bla bla si politisti pe deasupra, dar, cand o fata de 19 ani sta cu unul care o agreseaza atat fizic cat si psihic , ajung la concluzia ca nu ai idee ce inseamna respectul fata de propria ta persoana.
eu una iti doresc muuuulta intelepciune in alegerea viitorilor tai parteneri, sunt sigura ca vei avea si alte "mari iubiri".....
dandanaua_reloaded
Postat pe 8 Octombrie 2010 15:04
la varianta unui psiholog pentru el te ai gandit??!
iulianadamon
Postat pe 8 Octombrie 2010 15:56
cred ca daca te-ar" omori"...in puwla nu ai mai fi venit sa plingi aici.cred ca amindoi trebuie sa mergeti la pisicolog...
BEL_AMY1
Postat pe 8 Octombrie 2010 16:02
De la: iulianadamon, la data 2010-10-08 15:56:04la varianta unui psiholog pentru el te ai gandit??!



sincer da i-am vorbit sa mearga la un psiholog sa povesteasca ce simte...si sa il faca sa inteleaga de ce se comporta asa dar nu vrea sa auda de psiholog....a zis ca oricum un psiholog este usor de pacalit...a dat teste de psihologie cand a intrat la politie si le-a luat cu brio...nu este el asa de prost inca sa spuna adevarul unui psiholog ...i-am spus ca sunt pastile pentru accesele de furie pe care el le are...va multumesc foarte mult pentru sfaturi ...suntem despartiti acum...dar tot imi este frica sa nu ajunga sa imi faca ceva in caz ca ma vede pe strada...stau intr-un orash mic...si ne-am intalni foarte des pe strada....astept sa termin scoala de soferi si sa plec cat mai departe de aici si sa nu ma mai intorc cativa ani....simteam nevoia sa povestesc cuiva pentru ca cu persoanele apropiate imi este rusine sa vorbesc despre calvarul pe care l-am trait :(
Nebunatik91
Postat pe 8 Octombrie 2010 16:15
De la: Nebunatik91, la data 2010-10-08 16:15:35
De la: iulianadamon, la data 2010-10-08 15:56:04la varianta unui psiholog pentru el te ai gandit??!



sincer da i-am vorbit sa mearga la un psiholog sa povesteasca ce simte...si sa il faca sa inteleaga de ce se comporta asa dar nu vrea sa auda de psiholog....a zis ca oricum un psiholog este usor de pacalit...a dat teste de psihologie cand a intrat la politie si le-a luat cu brio...nu este el asa de prost inca sa spuna adevarul unui psiholog ...i-am spus ca sunt pastile pentru accesele de furie pe care el le are...va multumesc foarte mult pentru sfaturi ...suntem despartiti acum...dar tot imi este frica sa nu ajunga sa imi faca ceva in caz ca ma vede pe strada...stau intr-un orash mic...si ne-am intalni foarte des pe strada....astept sa termin scoala de soferi si sa plec cat mai departe de aici si sa nu ma mai intorc cativa ani....simteam nevoia sa povestesc cuiva pentru ca cu persoanele apropiate imi este rusine sa vorbesc despre calvarul pe care l-am trait :(



gestul tau dovedeste mult curaj. exista si politia care trebuie sa te protejeze. poate chiar i-ar da si lui o lectie fiind in cadrul ei.
Histria
Postat pe 8 Octombrie 2010 16:30
De la: hystria1, la data 2010-10-08 16:30:49[
gestul tau dovedeste mult curaj. exista si politia care trebuie sa te protejeze. poate chiar i-ar da si lui o lectie fiind in cadrul ei.

eu te asteptai la cabinet sa parlim sa zici acolo ce si cum si nu ai mai venit ulat din partea ta
yumy
Postat pe 8 Octombrie 2010 16:33
De la: Nebunatik91, la data 2010-10-08 16:15:35
De la: iulianadamon, la data 2010-10-08 15:56:04la varianta unui psiholog pentru el te ai gandit??!



sincer da i-am vorbit sa mearga la un psiholog sa povesteasca ce simte...si sa il faca sa inteleaga de ce se comporta asa dar nu vrea sa auda de psiholog....a zis ca oricum un psiholog este usor de pacalit...a dat teste de psihologie cand a intrat la politie si le-a luat cu brio...nu este el asa de prost inca sa spuna adevarul unui psiholog ...i-am spus ca sunt pastile pentru accesele de furie pe care el le are...va multumesc foarte mult pentru sfaturi ...suntem despartiti acum...dar tot imi este frica sa nu ajunga sa imi faca ceva in caz ca ma vede pe strada...stau intr-un orash mic...si ne-am intalni foarte des pe strada....astept sa termin scoala de soferi si sa plec cat mai departe de aici si sa nu ma mai intorc cativa ani....simteam nevoia sa povestesc cuiva pentru ca cu persoanele apropiate imi este rusine sa vorbesc despre calvarul pe care l-am trait :(
Sa ai grija.Daca iti fac ceva nu ezita sa te duci la politie
Valy90
Postat pe 8 Octombrie 2010 16:34
:)) sa ma duc la politie???....la cata coruptie exista printre ei ...sigur nu mi-ar da nimeni mie dreptate...ar disparea dosarul ...si eu as pica de proasta ...ar fi totul in zadar..si sincer ma sperie gandul ca asa sunt persoanele care de fapt ar trebui sa ne apere..
Nebunatik91
Postat pe 8 Octombrie 2010 16:52
De la: Nebunatik91, la data 2010-10-08 16:52:00:)) sa ma duc la politie???....la cata coruptie exista printre ei ...sigur nu mi-ar da nimeni mie dreptate...ar disparea dosarul ...si eu as pica de proasta ...ar fi totul in zadar..si sincer ma sperie gandul ca asa sunt persoanele care de fapt ar trebui sa ne apere..


da, nu stiu ce sa zic.. oricum acum treaba s-a terminat.. raman pe spate cand imi dau seama ca in romania femeile lovite nu fac apel la politie.. sintem in urma rau de tot. oricum ,succes
Histria
Postat pe 8 Octombrie 2010 18:43
Buna te cred ca ati e greu dar nici langa asa om nu poti sta . Eu cred ca iubesti omul care era la anceput dar cum acum a devenit o fiara fugi nu are rost daca acum face asa dar mai tarziu ?
ines34
Postat pe 8 Octombrie 2010 19:22
De la: hystria1, la data 2010-10-08 14:38:00

dupa ce te-a strins de gat l-ai iertat ??? sper ca nu dai la drept

uite-un sfat bland : iesi afara repede, arde casa


anastasia_m
Postat pe 8 Octombrie 2010 19:27
De la: hystria1, la data 2010-10-08 14:38:00

dupa ce te-a strins de gat l-ai iertat ??? sper ca nu dai la drept

uite-un sfat bland : iesi afara repede, arde casa

[img]http://dl.glitter-graphics.net/pub/1202/1202591pu55lez1va.gif[/img][/url] [img]http://dl.glitter-graphics.net/pub/1202/1202591pu55lez1va.gif[/img][/url] [img]http://dl.glitter-graphics.net/pub/1202/1202591pu55lez1va.gif[/img][/url]
yumy
Postat pe 8 Octombrie 2010 19:33
va multumesc pentru sfaturi sper sa fie bine de acum inainte si sa fiu mai grijulie la alegerile pe care le fac referitoare la barbati ...
Nebunatik91
Postat pe 9 Octombrie 2010 02:44
De la: Nebunatik91, la data 2010-10-08 16:52:00:)) sa ma duc la politie???....la cata coruptie exista printre ei ...sigur nu mi-ar da nimeni mie dreptate...ar disparea dosarul ...si eu as pica de proasta ...ar fi totul in zadar..si sincer ma sperie gandul ca asa sunt persoanele care de fapt ar trebui sa ne apere..


Sa te duci da nu la politie ci sa fugi tare in directia opusa fata de el
Barbie30
Postat pe 9 Octombrie 2010 09:06

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
de la o iubire inocenta la o relatie care se cheama clandestina... 19 De la: elle26 24 Iulie 2009 18:53
Cum pot sterge o anumita tema postata de mine 11 De la: alegro6543 26 Ianuarie 2011 20:54
el scorpion (26.10.73), eu leoaica (27.07.72) 10 De la: Ameelya 3 Octombrie 2010 23:21
e musulman 61 De la: kukla 28 Septembrie 2011 01:03
voi ce ati face in locul meu? 5 De la: Barbie30 20 Septembrie 2010 09:57