Setari Cookie-uri

Doar pentru barbati...

da ,dar sint barbati care se imbraca cu ciorapi subtiri de dama( pina la briu) si apoi isi freaca penisul,de astia ce parere aveti
kudika224927
Postat pe 31 Octombrie 2010 07:56
Ar trebui sa ne intrebam daca respectivii sunt sau au fost vreodata barbati ori niste accidente genetice, cu exceptia scotienilor. Oricum, intrebarea e feminista. Sunt adeptul feminitatii, dar feminismul e de neacceptat, deoarece e o degradare a feminitatii prin raportare la masculin. Eu am pledat totdeauna pt. umanism, care nu face deosebire brutala intre sexe. Apropo, scotienii, daca au fusta si mai plang si ei au fost intarcati. Hai...
FlorentinPavel
Postat pe 31 Octombrie 2010 08:15
De la: kudika224927, la data 2010-10-31 07:56:37da ,dar sint barbati care se imbraca cu ciorapi subtiri de dama( pina la briu) si apoi isi freaca penisul,de astia ce parere aveti

The_Exile
Postat pe 31 Octombrie 2010 08:23
De la: Barbie30, la data 2010-10-15 10:57:52Ce ii determina pe unii barbati sa-si puna "fusta" si sa-si planga de mila intr-un colt al camerei si nu numai?Care sa fie cauza?Au fost intarcati mai tarziu?
Astept parerile barbatilor!


Buna dimmineta fetelor...
Mai intii si de toate,vad ca aici isi spun parerile doar femeile,si va place sa cam generalizati.De ce aveti tendinta sa credeti ca toti barbatii sunt badarani si prost crescuti?Credeti ca noi va bagam pe toate in aceeasi oala?
Daca ma gindesc bine,voi ati inceput cu ''porcarelele''ca sa spun asa.Inca de la Adam si Eva,nu?Ia mai Adam un mar,nu fi fraier,ce se poate intimpla?Ati fost o ispita tot timpul pentru barbati.Profitati ca noi am muscat primii din fructul oprit,si va place sa profitati in continuare de noi.
Eu zic sa lasam viata sa-si urmeze cursul si sa nu ne mai luam unii de altii,doar asa ca sa ne aflam in treaba,NU?
Cu respect,
un barbat''fara fusta''
tommydee
Postat pe 31 Octombrie 2010 08:32
Intrebarea initiala e feminista. Feminismul e o degradare a feminitatii prin raportare la masculin si nu stiu daca e vreo diferenta intre feministe si misogini, decat ca unii sunt reflexia celorlalte si viceversa. Scuze daca v-am suparat.
FlorentinPavel
Postat pe 31 Octombrie 2010 08:48
Aici e cenzura ? Am postat si eu un raspuns pe masura intrebarii si a fost sters . Nu am postat raspuns jignitor, ci corect.
FlorentinPavel
Postat pe 31 Octombrie 2010 08:55
si tie nu ti-a placut de loc
kudika319982
Postat pe 31 Octombrie 2010 09:09
De la: Barbie30, la data 2010-10-20 21:14:01
De la: sexosu, la data 2010-10-20 20:50:50
De la: Barbie30, la data 2010-10-20 20:47:31
De la: Tharr, la data 2010-10-20 20:37:00
De la: Barbie30, la data 2010-10-15 10:57:52Ce ii determina pe unii barbati sa-si puna "fusta" si sa-si planga de mila intr-un colt al camerei si nu numai?Care sa fie cauza?Au fost intarcati mai tarziu?
Astept parerile barbatilor!

Da-ne exemple


1.barbatii care nu sunt in stare sa ia o decizie singuri
2.barbatii care se plang mai rau ca femeile daca iubita ii jigneste sau ridica tonul
3.barbatii pe care trebuie sa-i iei de manuta si sa le arati drumul
4.barbatii care spun tot timpul "facem ca tine iubi" "asa e cum spui tu" fara sa vina cu o idee macar.
etc

am fost si eu un asfel de exemplar pana pe la 40 de ani cand am zis ca e timpul sa mai fac si ce-mi place mie dar in continuare acsa sunt un mielusel aparent idiot care nu stie nici sa bea apa


deci sa inteleg ca isi revin dupa 40 de ani?
yvonne_yvonne
Postat pe 31 Octombrie 2010 09:12
De la: FlorentinPavel, la data 2010-10-31 08:48:24Intrebarea initiala e feminista. Feminismul e o degradare a feminitatii prin raportare la masculin si nu stiu daca e vreo diferenta intre feministe si misogini, decat ca unii sunt reflexia celorlalte si viceversa. Scuze daca v-am suparat.

BRAVA BARBATE
kudika319982
Postat pe 31 Octombrie 2010 09:12
Dar daca atunci cand isi...revin.. incep sa improaste cu noroi si sa spuna tot ce i-a nemultumit de fapt pana la 40 de ani?
yvonne_yvonne
Postat pe 31 Octombrie 2010 09:13
De la: hystria1, la data 2010-10-15 18:24:54
De la: battleofwits, la data 2010-10-15 13:03:37
De la: Barbie30, la data 2010-10-15 10:57:52Ce ii determina pe unii barbati sa-si puna "fusta" si sa-si planga de mila intr-un colt al camerei si nu numai?Care sa fie cauza?Au fost intarcati mai tarziu?
Astept parerile barbatilor!


pentru ca au fost crescuti de femei, daca erau crescuti de barbati, se comportau ca niste barbati


completeaza cu femei cu probleme afective care cred ca copilul e jucaria lor


PENTRU CA AU ALTA ORIENTARE SEXSUALA .......SI ASA SAU NASCUT.....SI AR MAI FI UNA...OMUL ESTE CA ANIMALUL AJUNGE SA INCERCE SI POATE II PLACE SI CONTINUA ......SI PENTRU CA S-A PRACTICAT SI IN ANTICHITATE DAR NU AU FACUT RECLAMA CU ASTA ......IAR EU NU AM NIMIC CU ACESTIA PANA NU MA AFECTEAZA PE MINE......SCUZE CA M-AM BAGAT AICI EU NU IS BARBAT ....
healthy016516
Postat pe 31 Octombrie 2010 09:18
De la: tommydee, la data 2010-10-31 08:32:11
De la: Barbie30, la data 2010-10-15 10:57:52Ce ii determina pe unii barbati sa-si puna "fusta" si sa-si planga de mila intr-un colt al camerei si nu numai?Care sa fie cauza?Au fost intarcati mai tarziu?
Astept parerile barbatilor!


Buna dimmineta fetelor...
Mai intii si de toate,vad ca aici isi spun parerile doar femeile,si va place sa cam generalizati.De ce aveti tendinta sa credeti ca toti barbatii sunt badarani si prost crescuti?Credeti ca noi va bagam pe toate in aceeasi oala?
Daca ma gindesc bine,voi ati inceput cu ''porcarelele''ca sa spun asa.Inca de la Adam si Eva,nu?Ia mai Adam un mar,nu fi fraier,ce se poate intimpla?Ati fost o ispita tot timpul pentru barbati.Profitati ca noi am muscat primii din fructul oprit,si va place sa profitati in continuare de noi.
Eu zic sa lasam viata sa-si urmeze cursul si sa nu ne mai luam unii de altii,doar asa ca sa ne aflam in treaba,NU?
Cu respect,
un barbat''fara fusta''


Daca citesti cu atentie o sa vezi ca am spun "unii" iar asta nu inseamna ca am generalizat.Nu am nimic cu barbatii si nu sunt genul care se bate cu pumnul in piept spunand ca "barbatii sunt porci".Nu ma cataloga misandra ca nu sunt ,ba dimpotriva
Barbie30
Postat pe 31 Octombrie 2010 09:49
De la: Barbie30, la data 2010-10-31 09:49:23
De la: tommydee, la data 2010-10-31 08:32:11
De la: Barbie30, la data 2010-10-15 10:57:52Ce ii determina pe unii barbati sa-si puna "fusta" si sa-si planga de mila intr-un colt al camerei si nu numai?Care sa fie cauza?Au fost intarcati mai tarziu?
Astept parerile barbatilor!


Buna dimmineta fetelor...
Mai intii si de toate,vad ca aici isi spun parerile doar femeile,si va place sa cam generalizati.De ce aveti tendinta sa credeti ca toti barbatii sunt badarani si prost crescuti?Credeti ca noi va bagam pe toate in aceeasi oala?
Daca ma gindesc bine,voi ati inceput cu ''porcarelele''ca sa spun asa.Inca de la Adam si Eva,nu?Ia mai Adam un mar,nu fi fraier,ce se poate intimpla?Ati fost o ispita tot timpul pentru barbati.Profitati ca noi am muscat primii din fructul oprit,si va place sa profitati in continuare de noi.
Eu zic sa lasam viata sa-si urmeze cursul si sa nu ne mai luam unii de altii,doar asa ca sa ne aflam in treaba,NU?
Cu respect,
un barbat''fara fusta''


Daca citesti cu atentie o sa vezi ca am spun "unii" iar asta nu inseamna ca am generalizat.Nu am nimic cu barbatii si nu sunt genul care se bate cu pumnul in piept spunand ca "barbatii sunt porci".Nu ma cataloga misandra ca nu sunt ,ba dimpotriva

ai facut ochisori...
BEL_AMY1
Postat pe 31 Octombrie 2010 09:53
Toate femeile isi doresc barbati puternici langa ele, tandri in aceeasi masura si bineanteles sa fie pe placul nostru fizic si intelectual, asa cum barbatilor nu le plac pe termen lung femeile plangacioase sau lipitori, pisicoase ,cele care nu au niciun fel de personalitatea . Barbatii fara coloana vertebrala, care trebuiesc impinsi de la spate, care nu fac nicio miscare de teama sa nu fie aruncati de femeia petru care fac o pasiune bolanva , dar sunt si cei carora mamica le-a purtat excesiv de grija, care nu i-a lasat sa se dezvolte. Am avut de-aface cu un astfel de barbat, poate daca-mi placea de el l-as fi suportat dar asa.........imi facea sila totul inclusiv nesiguranta si lipsa de barbatie, uneori esti agresata de astfel de barbati, sa nu uitam ca si ei au parte de femei cu-n astfel de caracter si de cele mai multe ori sunt baieti de treaba, dar, multi considera ca a fi barbat este deajuns ca au atasta un penis si atat. Dar.....un barbat care are un moment de slabiciune nu este considerat slab daca-l iubim si-l adoram, nu este pampalau daca incearca sa ne faca placere, dar pentru noi el este intreg universul, trebuie sa intelegem ca trebuie sa ne alegem barbatul in functie de temperamentul nostru si de sentimentele pe care ni le provoaca.
Ceilalti........trebuiesc doar intelesi nu suntem obligati sa traim cu ei. Sa fiti iubiti si alegeti doar pe cei care va fac sa visati in culori.
crisstiana
Postat pe 31 Octombrie 2010 09:56
De la: alfredodecurtofreco, la data 2010-10-31 09:53:20
De la: Barbie30, la data 2010-10-31 09:49:23
De la: tommydee, la data 2010-10-31 08:32:11
De la: Barbie30, la data 2010-10-15 10:57:52Ce ii determina pe unii barbati sa-si puna "fusta" si sa-si planga de mila intr-un colt al camerei si nu numai?Care sa fie cauza?Au fost intarcati mai tarziu?
Astept parerile barbatilor!


Buna dimmineta fetelor...
Mai intii si de toate,vad ca aici isi spun parerile doar femeile,si va place sa cam generalizati.De ce aveti tendinta sa credeti ca toti barbatii sunt badarani si prost crescuti?Credeti ca noi va bagam pe toate in aceeasi oala?
Daca ma gindesc bine,voi ati inceput cu ''porcarelele''ca sa spun asa.Inca de la Adam si Eva,nu?Ia mai Adam un mar,nu fi fraier,ce se poate intimpla?Ati fost o ispita tot timpul pentru barbati.Profitati ca noi am muscat primii din fructul oprit,si va place sa profitati in continuare de noi.
Eu zic sa lasam viata sa-si urmeze cursul si sa nu ne mai luam unii de altii,doar asa ca sa ne aflam in treaba,NU?
Cu respect,
un barbat''fara fusta''


Daca citesti cu atentie o sa vezi ca am spun "unii" iar asta nu inseamna ca am generalizat.Nu am nimic cu barbatii si nu sunt genul care se bate cu pumnul in piept spunand ca "barbatii sunt porci".Nu ma cataloga misandra ca nu sunt ,ba dimpotriva

ai facut ochisori...


Neata! Si mare imi fu uimirea cand am vazut acilea ca ma face lumea misandra Culmea...eu le iau mereu apararea barbatilor(atunci cand e cazul)
Barbie30
Postat pe 31 Octombrie 2010 09:56
De la: Barbie30, la data 2010-10-31 09:56:13
De la: alfredodecurtofreco, la data 2010-10-31 09:53:20
De la: Barbie30, la data 2010-10-31 09:49:23
De la: tommydee, la data 2010-10-31 08:32:11
De la: Barbie30, la data 2010-10-15 10:57:52Ce ii determina pe unii barbati sa-si puna "fusta" si sa-si planga de mila intr-un colt al camerei si nu numai?Care sa fie cauza?Au fost intarcati mai tarziu?
Astept parerile barbatilor!


Buna dimmineta fetelor...
Mai intii si de toate,vad ca aici isi spun parerile doar femeile,si va place sa cam generalizati.De ce aveti tendinta sa credeti ca toti barbatii sunt badarani si prost crescuti?Credeti ca noi va bagam pe toate in aceeasi oala?
Daca ma gindesc bine,voi ati inceput cu ''porcarelele''ca sa spun asa.Inca de la Adam si Eva,nu?Ia mai Adam un mar,nu fi fraier,ce se poate intimpla?Ati fost o ispita tot timpul pentru barbati.Profitati ca noi am muscat primii din fructul oprit,si va place sa profitati in continuare de noi.
Eu zic sa lasam viata sa-si urmeze cursul si sa nu ne mai luam unii de altii,doar asa ca sa ne aflam in treaba,NU?
Cu respect,
un barbat''fara fusta''


Daca citesti cu atentie o sa vezi ca am spun "unii" iar asta nu inseamna ca am generalizat.Nu am nimic cu barbatii si nu sunt genul care se bate cu pumnul in piept spunand ca "barbatii sunt porci".Nu ma cataloga misandra ca nu sunt ,ba dimpotriva

ai facut ochisori...


Neata! Si mare imi fu uimirea cand am vazut acilea ca ma face lumea misandra Culmea...eu le iau mereu apararea barbatilor(atunci cand e cazul)

ce vrei mai sunt si din cei care nu citesc tot sau chiar iau de buna cite o postare mai "deocheta"...si cred ...las ca o sa le treaca .se vor convinge...ia zii ai speriat pe cineva sau nu?
BEL_AMY1
Postat pe 31 Octombrie 2010 09:59
Adica?
Barbie30
Postat pe 31 Octombrie 2010 10:07
De la: Barbie30, la data 2010-10-31 10:07:10Adica?

pai nu ai fost vampirita ....sau in ce ai fost echpata in noaptea asta...?asteptam sa ma bintui si pe mine...
BEL_AMY1
Postat pe 31 Octombrie 2010 10:14
De la: alfredodecurtofreco, la data 2010-10-31 10:14:33
De la: Barbie30, la data 2010-10-31 10:07:10Adica?

pai nu ai fost vampirita ....sau in ce ai fost echpata in noaptea asta...?asteptam sa ma bintui si pe mine...


aaaaa Anul asta nu am mai fost nimic.
Barbie30
Postat pe 31 Octombrie 2010 10:17
De la: Barbie30, la data 2010-10-31 10:17:56
De la: alfredodecurtofreco, la data 2010-10-31 10:14:33
De la: Barbie30, la data 2010-10-31 10:07:10Adica?

pai nu ai fost vampirita ....sau in ce ai fost echpata in noaptea asta...?asteptam sa ma bintui si pe mine...


aaaaa Anul asta nu am mai fost nimic.

deci degeaba am vegheat eu toata noaptea ... am bintuit peste tot doar doar sperii si io pe cineva ...da m-am steriat singur de umbra mea...
BEL_AMY1
Postat pe 31 Octombrie 2010 10:20
Exista mai multe feluri de barbati, dar in ceea ce priveste subiectul de fata, ei se pot clasifica in 2 categorii:
1. Barbatul care intr-adevar e prost si este mai rau deat o femeie. Nu te poti astepta la multe din partea lui ca el nu are niciodata idei, face intotdeauna de zice partenera sau mama si cand e vb sa fie barbat si sa ia decizii fuge sau se ascunde dupa deget
2. Barbatul care se preface. Acesta e periculos pentru ca se acsunde dupa o masca. Aparent e prost si nu se implica in nimic, dar in realitate e mult mai barbat decat pare. De multe ori posteaza in rolul de "victima" de lene sa fie cu adevarat barbat (cunosc un exemplar).
Cat despre femei...o doamne!!!!! sunt mii de categorii, fiecare femeie in parte se poate spune ca este o clasificare. Vai de pielea barbatilor ca nu stiu cu cine se pun
monik_nik22
Postat pe 31 Octombrie 2010 10:22
De la: alfredodecurtofreco, la data 2010-10-31 10:20:20
De la: Barbie30, la data 2010-10-31 10:17:56
De la: alfredodecurtofreco, la data 2010-10-31 10:14:33
De la: Barbie30, la data 2010-10-31 10:07:10Adica?

pai nu ai fost vampirita ....sau in ce ai fost echpata in noaptea asta...?asteptam sa ma bintui si pe mine...


aaaaa Anul asta nu am mai fost nimic.

deci degeaba am vegheat eu toata noaptea ... am bintuit peste tot doar doar sperii si io pe cineva ...da m-am steriat singur de umbra mea...


Hai sa-ti spun ceva Pe mine nu ma atrag deghizarile in draci,vampiri etc ci am facut asta pentru ca am fost nevoita dat fiind faptul ca la mine la munca se petrecea halloween-ul
Barbie30
Postat pe 31 Octombrie 2010 10:24
De la: monik_nik22, la data 2010-10-31 10:22:12Exista mai multe feluri de barbati, dar in ceea ce priveste subiectul de fata, ei se pot clasifica in 2 categorii:
1. Barbatul care intr-adevar e prost si este mai rau deat o femeie. Nu te poti astepta la multe din partea lui ca el nu are niciodata idei, face intotdeauna de zice partenera sau mama si cand e vb sa fie barbat si sa ia decizii fuge sau se ascunde dupa deget
2. Barbatul care se preface. Acesta e periculos pentru ca se acsunde dupa o masca. Aparent e prost si nu se implica in nimic, dar in realitate e mult mai barbat decat pare. De multe ori posteaza in rolul de "victima" de lene sa fie cu adevarat barbat (cunosc un exemplar).
Cat despre femei...o doamne!!!!! sunt mii de categorii, fiecare femeie in parte se poate spune ca este o clasificare. Vai de pielea barbatilor ca nu stiu cu cine se pun


Multumesc pentru raspuns!
Barbie30
Postat pe 31 Octombrie 2010 10:25
De la: Barbie30, la data 2010-10-31 10:24:01
De la: alfredodecurtofreco, la data 2010-10-31 10:20:20
De la: Barbie30, la data 2010-10-31 10:17:56
De la: alfredodecurtofreco, la data 2010-10-31 10:14:33
De la: Barbie30, la data 2010-10-31 10:07:10Adica?

pai nu ai fost vampirita ....sau in ce ai fost echpata in noaptea asta...?asteptam sa ma bintui si pe mine...


aaaaa Anul asta nu am mai fost nimic.

deci degeaba am vegheat eu toata noaptea ... am bintuit peste tot doar doar sperii si io pe cineva ...da m-am steriat singur de umbra mea...


Hai sa-ti spun ceva Pe mine nu ma atrag deghizarile in draci,vampiri etc ci am facut asta pentru ca am fost nevoita dat fiind faptul ca la mine la munca se petrecea halloween-ul

glumeam...nu-mi plac sarbatorile de imprumut...indiferent de unde vin...
da ce suparat e fata asta..."nicole..."
BEL_AMY1
Postat pe 31 Octombrie 2010 10:27
Nu stiu despre cine vorbesti
Barbie30
Postat pe 31 Octombrie 2010 10:29
De la: Barbie30, la data 2010-10-31 10:29:31Nu stiu despre cine vorbesti

da scuze...de monic...e putin mai in urma...
BEL_AMY1
Postat pe 31 Octombrie 2010 10:31
De la: Barbie30, la data 2010-10-15 10:57:52Ce ii determina pe unii barbati sa-si puna "fusta" si sa-si planga de mila intr-un colt al camerei si nu numai?Care sa fie cauza?Au fost intarcati mai tarziu?
Astept parerile barbatilor!
kudika029282
Postat pe 31 Octombrie 2010 10:32
De la: Barbie30, la data 2010-10-31 09:49:23
De la: tommydee, la data 2010-10-31 08:32:11
De la: Barbie30, la data 2010-10-15 10:57:52Ce ii determina pe unii barbati sa-si puna "fusta" si sa-si planga de mila intr-un colt al camerei si nu numai?Care sa fie cauza?Au fost intarcati mai tarziu?
Astept parerile barbatilor!


Buna dimmineta fetelor...
Mai intii si de toate,vad ca aici isi spun parerile doar femeile,si va place sa cam generalizati.De ce aveti tendinta sa credeti ca toti barbatii sunt badarani si prost crescuti?Credeti ca noi va bagam pe toate in aceeasi oala?
Daca ma gindesc bine,voi ati inceput cu ''porcarelele''ca sa spun asa.Inca de la Adam si Eva,nu?Ia mai Adam un mar,nu fi fraier,ce se poate intimpla?Ati fost o ispita tot timpul pentru barbati.Profitati ca noi am muscat primii din fructul oprit,si va place sa profitati in continuare de noi.
Eu zic sa lasam viata sa-si urmeze cursul si sa nu ne mai luam unii de altii,doar asa ca sa ne aflam in treaba,NU?
Cu respect,
un barbat''fara fusta''


Daca citesti cu atentie o sa vezi ca am spun "unii" iar asta nu inseamna ca am generalizat.Nu am nimic cu barbatii si nu sunt genul care se bate cu pumnul in piept spunand ca "barbatii sunt porci".Nu ma cataloga misandra ca nu sunt ,ba dimpotriva
tommydee
Postat pe 31 Octombrie 2010 10:32
De la: alfredodecurtofreco, la data 2010-10-31 10:31:13
De la: Barbie30, la data 2010-10-31 10:29:31Nu stiu despre cine vorbesti

da scuze...de monic...e putin mai in urma...


Am vazut
Barbie30
Postat pe 31 Octombrie 2010 10:33
Daca te-am ofensat cumva,te rog sa ma scuzi.Si...ai dreptate,nu prea iau parte la discutiile de pe site,dar m-i sa parut ca se pune in balanta barbatul in general,de aceea am intervenit.
Si ce inseamna misandra,daca nu te superi?
acelasi barbat''fara fusta''
tommydee
Postat pe 31 Octombrie 2010 10:35

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
descalciti-ma si pe mine va rog 36 De la: adinuttzza 6 Noiembrie 2010 22:51
buna dimineata 84 De la: Cristina___ 21 Iulie 2009 07:37
relatia mea 68 De la: Micaell 11 Ianuarie 2012 14:05
Nu vrea sa ne mutam impreuna 7 De la: alexandra-floriintimisoara-eu 26 Ianuarie 2016 15:53
Love 18 De la: rox_rbz 7 Iulie 2009 20:11