Setari Cookie-uri

catre capricoarne...

Stimate "surori" de zodie, s-ar putea spune ca "Light Blue" D&G pare sa fie numitorul comun; nu am nimic impotriva...si totusi ! Am prefarat, pana la urma, "Dreaming" de la Tommy Hilfiger si mai ales "London"- Burberry, cat despre "batranul" Givenchy, desigur "Hot Couture" merita atentie, amintind usor de cotidianul Impuls rosu, si mai mult de cat pe acesta, am iubit "Organza", mai dulce, greu si "auriu" . In alte vremuri insa, eu v-as fi propus un alt parfum de-al sau, masculin e drept, dar pe care cred ca l-ati fi adoptat, de la prima intalnire, ca reprezentativ noua:" XERIUS" de Givenchy - noir! Mi-a fost bun si devotat prieten ani de-a randul.
Cum insa marea iubire este una singura, a mea se numeste "DIVA", UNGARO. Va doresc zile frumoase si "la cat mai multe parfumuri de calitate!"
kudika141095
Postat pe 12 Februarie 2011 03:13
Eu inca descopar parfumurile, imi place ceea ce tine de crud, verdeata, iar cand parfumul e si usor dulce si discret, ma declar absolut multumita. Momentan m-am oprit la Armani -Diamond, un parfum puternic si oarecum discret in acelasi timp, care persista mai multe ore. Nina Ricci -L'Elixir imi pare prea puternic. Cel putin pentru temperamentul meu, o persoana oarecum restrasa, distanta, dar si puternica, pasionala.
BabeLove4U
Postat pe 4 August 2011 17:37
retrasa**
BabeLove4U
Postat pe 4 August 2011 17:37
am imbatranit...pe vremea meaaaaaaaaaaa...se calcau muierile'n picioare, cand se gasea Impulse maro' ,rosu, negru
miss_darine
Postat pe 4 August 2011 17:45

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
eu sagetator el scorpion 7 De la: miss_darine 15 Decembrie 2010 21:56
scorpioanca cu un taurash 14 De la: kudika_jo 10 August 2009 10:23
Barbatul sagetator 38 De la: anamaria6491 9 Octombrie 2010 18:37
compatibilitate leu -balanta 4 De la: anca0704 14 Mai 2009 21:58
Eu taur el pesti... 9 De la: irina_1 10 Decembrie 2009 13:11