Setari Cookie-uri

as vrea doar niste sfaturi....daca ma puteti ajuta...

buna...as vrea sa stiu daca relatia intre doua persoane de religii diferite este imposiblia...eu sunt ortodoxa iar el este pocait..ne-am despartit din cauza parintiilor pt k nu erau de acord...si el pune foarte mult accent pe religie,ai lui erau de acord doar daca ma treceam eu la religia lor...acum ne-am despartit dar nu pot sa ma obisnuiesc cu ideea...mie foarte greu...ar trebui sa imi vad de viata mea si sa uit tot ce o fost?sa imi incep o alta relatie cu altcineva de aceiasi religie cu mine?astept parerea voastra...multumesc mult...
marry08
Postat pe 23 Octombrie 2010 19:11
De la: marry08, la data 2010-10-23 19:11:59buna...as vrea sa stiu daca relatia intre doua persoane de religii diferite este imposiblia...eu sunt ortodoxa iar el este pocait..ne-am despartit din cauza parintiilor pt k nu erau de acord...si el pune foarte mult accent pe religie,ai lui erau de acord doar daca ma treceam eu la religia lor...acum ne-am despartit dar nu pot sa ma obisnuiesc cu ideea...mie foarte greu...ar trebui sa imi vad de viata mea si sa uit tot ce o fost?sa imi incep o alta relatie cu altcineva de aceiasi religie cu mine?astept parerea voastra...multumesc mult...
Si este si nu esta,acum depinde.Tu vrei sa treci la religia lui,iti doresti asta?mai tarziu sa nu regreti.Mai bine sa lasi totul asa ca baieti mai sunt.Nu e bine sa-ti schimbi religia.Oricum faci ce vrei si ce simti
Valy90
Postat pe 23 Octombrie 2010 19:46
De la: marry08, la data 2010-10-23 19:11:59buna...as vrea sa stiu daca relatia intre doua persoane de religii diferite este imposiblia...eu sunt ortodoxa iar el este pocait..ne-am despartit din cauza parintiilor pt k nu erau de acord...si el pune foarte mult accent pe religie,ai lui erau de acord doar daca ma treceam eu la religia lor...acum ne-am despartit dar nu pot sa ma obisnuiesc cu ideea...mie foarte greu...ar trebui sa imi vad de viata mea si sa uit tot ce o fost?sa imi incep o alta relatie cu altcineva de aceiasi religie cu mine?astept parerea voastra...multumesc mult...


Mda, cam greu... Iar pocaitii din cate stiu, sunt destul de habotnici... Mai bine-l lasi, nu are rost sa te complici in felul asta.
Micael
Postat pe 23 Octombrie 2010 21:42

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Eu 18 El 24 23 De la: bya93 15 Iunie 2011 21:36
A spus ca ma iubeste, dar m-a parasit ! 7 De la: Sarikiz 19 Februarie 2013 19:48
am nevoie de un sfat...... 30 De la: puiut_77 1 Februarie 2011 14:21
EU ,CRISTINA 14 De la: scorpio67 8 Mai 2011 19:33
... 1 De la: tmMedeea 27 August 2009 12:29