Setari Cookie-uri

Eu 19 ani ..ea 42 ..

Salut,eu sunt Iannis Isai,prietenii imi zic Iann..
As vrea sa va spun povestea vietii mele : Acum 2 ani de zile,cand eu avea 18 ani mama impreuna cu fratele meu geaman au murit intr-un accident de masina ..am ramas doar eu cu tatal meu insa nu dupa mult timp tatal meu s-a recasatorit si s-a stabilit in New York unde e si avocat..Dupa aceasa trauma si suferinta am inceput sa merg la un psiholog..Acolo era ea,o femeie frumoasa,inalta,slabuta..aranjata..m-a invitat sa stau jos,pe canapeaua ei si am inceput sa vorbim despre mine si problemele mele..Am continuat sa merg pana m-am atasat de ea..Stiam ca e casatorita ,ca are 42 de ani si ca are o fata de 21 ani..
Timpul a trecut si am inceput sa fiu tot mai atent cu ea,sa o ajut si am inceput sa ne apropiem..acum veneam in fiecare zi la ea la cabinet pentru a o vedea ..Lucrurile au avansat intre noi ( Nu va ganditi la sex ..eram virgin la 19 ani :D ) si am inceput sa ne demonstram ca ne iubim..Tatal meu,cum spuneam ca e avocat,a ajutat-o sa divorteze de sotul ei si am inceput sa ne intalnim :) In luna iulie (dupa aproximativ 4 luni de cand ne-am cunoscut ) ne-am casatorit..Ne-am mutat la mine acasa ,in Berlin unde ne-am continuat viata de familie ..Doar ca fiica ei nu e de acord cu noi si s-a mutat pt o perioada la noi..
ACUM au si aparut problemele deoarece Adriana (sotia mea ) crede ca eu ma uit dupa fiica ei desi eu nu am nici o treaba cu fiica ei..Eu o iubesc pe Adriana insa nu stiu ce sa mai fac si ce sa mai zic ca sa o conving..As vrea sa plece fiica ei de aici insa nu stiu cum sa ii zic ei pt ca atunci sunt sigur ca ne-am certa doar..
As vrea cateva sfaturi daca se poate...
Apropo,in 5 august am facut 20 ..nu mai am 19 :D
Iannis
Postat pe 26 Octombrie 2010 04:19
Acum e vorba de fiica ei,data viitoare o sa fie o colega de scoala(ca inca mai esti la scoala) sau mai tarziu o colega de munca.Sper ca ai inteles ce am vrut sa spun
Barbie30
Postat pe 26 Octombrie 2010 09:10
...........Sincer iti spun Iannis ca acea femeie avea nevoie mai mult decit tine de ajutor deoarece un psiholog niciodata nu amesteca munca cu sentimentele! Fa^ptul ca si-a lasat sotul pentru tine(un copil mai mic decit propriul ei copil) denota imaturitate si lipsa de responsabilitate dindu-i fiicei ei un exemplu super negativ!Ea suferea de lipsa de recunoastere si afectiune atunci cind te-a cunoscut ceea ce este uneori specific femeilor in pragul virstei de 40 de ani.Motivele geloziei ei neintemeiate sint doar la inceput deoarece neavind incredere in ea (din cauza diferentei de virsta dintre voi)va continua facindu-ti viata un iad. Din pacate sint multe riscuri pe care ti le asumi in cadrul unei relatii de acest gen.Vei vedea ca peste ani nici tu nu vei mai simti la fel si iti vei pune milioane de intrebari.............Traieste -ti experienta de viata atit cit este posibil dar nu iti distruge viitorul......
kudika1993
Postat pe 26 Octombrie 2010 11:35
Ori 42...ori 37?...la un topic te laudai cu pr ta in varsta de 37...acum o facusi de 42...make up ur mind !
La un alt topic vorbeai despre tatal tau(37 ani) care s-a casatorit cu o tanara de 20 ani.
Eu cred ca inventezi !
JolieJulie
Postat pe 26 Octombrie 2010 11:54
Ce Doamne iarta-ma poate vedea o femeie matura (din toate punctele de vedere) la un copil ? Totusi e ciudat ca un psiholog sa faca asa ceva..... un tata care-si ajuta copilul pentru a face un asemenea pas... Mda, e posibil sa fie inventie.
luchianramona
Postat pe 26 Octombrie 2010 12:10
De la: luchianramona, la data 2010-10-26 12:10:44Ce Doamne iarta-ma poate vedea o femeie matura (din toate punctele de vedere) la un copil ? Totusi e ciudat ca un psiholog sa faca asa ceva..... un tata care-si ajuta copilul pentru a face un asemenea pas... Mda, e posibil sa fie inventie.

Si ce repede s-au miscat in4 luni a si divortat si s-au si casatorit. Noroc cu tatal, avocat de succes la New York, ca i-a ajutat si incurajat !
Filmele astea v-au intoxicate creierele , mai copii !
JolieJulie
Postat pe 26 Octombrie 2010 12:15
Voi credeti ce vreti ,eu am zis situatia mea.. Totusi va multumesc tuturor care mi-au raspuns..
tot nu stiu ce sa fac mai departe :(
Iannis
Postat pe 26 Octombrie 2010 13:53
De la: Iannis, la data 2010-10-26 13:53:56Voi credeti ce vreti ,eu am zis situatia mea.. Totusi va multumesc tuturor care mi-au raspuns..
tot nu stiu ce sa fac mai departe :(

sa`ti vezi de adolescenta ta...nu mai bate campii
AdrianaR
Postat pe 26 Octombrie 2010 13:56
De la: Iannis, la data 2010-10-26 13:53:56Voi credeti ce vreti ,eu am zis situatia mea.. Totusi va multumesc tuturor care mi-au raspuns..
tot nu stiu ce sa fac mai departe :(

Propune-i ca fata sa se mute intr-o locuinta proprie ca sa nu mai existe suspiciuni.
luchianramona
Postat pe 26 Octombrie 2010 13:56
Oricum eu am vrut doar niste sfaturi pe care nimeni vad ca nu mi le da..ce as putea sa fac.. cum as putea :( cand as putea
femeile astea :) Sunteti rele sa stiti !
Iannis
Postat pe 26 Octombrie 2010 13:57
De la: luchianramona, la data 2010-10-26 13:56:29
De la: Iannis, la data 2010-10-26 13:53:56Voi credeti ce vreti ,eu am zis situatia mea.. Totusi va multumesc tuturor care mi-au raspuns..
tot nu stiu ce sa fac mai departe :(

Propune-i ca fata sa se mute intr-o locuinta proprie ca sa nu mai existe suspiciuni.



I-am spus insa ea cand a divortat de sotul ei ,respectiv tatal ficei ei fata nu a mai prea vorbit cu ea iar ea nu vrea sa o indeparteze acum de ea..
Ce sa fac?sa ma mut eu din propria casa? sau ce?
Iannis
Postat pe 26 Octombrie 2010 13:58
De la: JulieJolie, la data 2010-10-26 11:54:19Ori 42...ori 37?...la un topic te laudai cu pr ta in varsta de 37...acum o facusi de 42...make up ur mind !
La un alt topic vorbeai despre tatal tau(37 ani) care s-a casatorit cu o tanara de 20 ani.
Eu cred ca inventezi !


Da,spuneam ca tatal meu avea atunci 37 ani.. si acum am specificat ca el s-a recasatorit ...


"..am ramas doar eu cu tatal meu insa nu dupa mult timp tatal meu s-a recasatorit si s-a stabilit in New York unde e si avocat.."
Iannis
Postat pe 26 Octombrie 2010 14:00
Probabil (mai mult ca sigur) ca si "a' mica" pune gaz pe foc. E psiholog, ce naiba! Vorbiti ca 2 oameni maturi ce sunteti si stabiliti niste reguli, in asa fel incat sa dispara suspiciunile. Altfel, asa cum a mai spus cineva mai devreme, mereu va aparea ba o colega, ba o vecina....
luchianramona
Postat pe 26 Octombrie 2010 14:09
De la: Iannis, la data 2010-10-26 13:53:56Voi credeti ce vreti ,eu am zis situatia mea.. Totusi va multumesc tuturor care mi-au raspuns..
tot nu stiu ce sa fac mai departe :(

ce sa faci?....nu prea ai ce decat sa astepti sa se consume pseudo casnicia ta, care din start n-a avut nicio sansa...si nu sunt rea ci realista...fiica ei este la fel de cruda ca si tine ...si este firesc sa intervina gelozia
miss_darine
Postat pe 26 Octombrie 2010 14:11
De la: luchianramona, la data 2010-10-26 14:09:53Probabil (mai mult ca sigur) ca si "a' mica" pune gaz pe foc. E psiholog, ce naiba! Vorbiti ca 2 oameni maturi ce sunteti si stabiliti niste reguli, in asa fel incat sa dispara suspiciunile. Altfel, asa cum a mai spus cineva mai devreme, mereu va aparea ba o colega, ba o vecina....


A fost psiholog,nu mai profeseaza de cand ne-am casatorit :)
"A" mica are prieten doar ca urmareste ea ceva..si macar de ma uitam dupa ea nu imi era ciuda..dar..chiar sa fie adevarat ca mereu va fi geloasa pe oricine?
Iannis
Postat pe 26 Octombrie 2010 14:12
De la: luchianramona, la data 2010-10-26 14:09:53Probabil (mai mult ca sigur) ca si "a' mica" pune gaz pe foc. E psiholog, ce naiba! Vorbiti ca 2 oameni maturi ce sunteti si stabiliti niste reguli, in asa fel incat sa dispara suspiciunile. Altfel, asa cum a mai spus cineva mai devreme, mereu va aparea ba o colega, ba o vecina....

ramo...el are 20...de unde vrei maturitate?...iar ea la 42 de ani e la fel de imatura ca si fii-sa...e un trio imatur de fapt rasu' plansu'....e ca si cum m-as marita cu fi-miu
miss_darine
Postat pe 26 Octombrie 2010 14:14
De la: miss_darine, la data 2010-10-26 14:11:13
De la: Iannis, la data 2010-10-26 13:53:56Voi credeti ce vreti ,eu am zis situatia mea.. Totusi va multumesc tuturor care mi-au raspuns..
tot nu stiu ce sa fac mai departe :(

ce sa faci?....nu prea ai ce decat sa astepti sa se consume pseudo casnicia ta, care din start n-a avut nicio sansa...si nu sunt rea ci realista...fiica ei este la fel de cruda ca si tine ...si este firesc sa intervina gelozia


De ce zici ca nu a avut nici o sansa?
Iannis
Postat pe 26 Octombrie 2010 14:15
De la: miss_darine, la data 2010-10-26 14:14:37
De la: luchianramona, la data 2010-10-26 14:09:53Probabil (mai mult ca sigur) ca si "a' mica" pune gaz pe foc. E psiholog, ce naiba! Vorbiti ca 2 oameni maturi ce sunteti si stabiliti niste reguli, in asa fel incat sa dispara suspiciunile. Altfel, asa cum a mai spus cineva mai devreme, mereu va aparea ba o colega, ba o vecina....

ramo...el are 20...de unde vrei maturitate?...iar ea la 42 de ani e la fel de imatura ca si fii-sa...e un trio imatur de fapt rasu' plansu'....e ca si cum m-as marita cu fi-miu


Tu spui ca nu sunt matur deoarece m-am casatorit cu o femeie inca o data varsta mea nu ? Ce se alege cu "dragostea n-are varsta " ?
Si ca sa stiti,chiar o iubesc eu ..
De unde maturitate? Nici nu ma cunoasteti sa spuneti ca sunt sau nu matur
Iannis
Postat pe 26 Octombrie 2010 14:16
De la: Iannis, la data 2010-10-26 14:16:33
Tu spui ca nu sunt matur deoarece m-am casatorit cu o femeie inca o data varsta mea nu ? Ce se alege cu "dragostea n-are varsta " ?
Si ca sa stiti,chiar o iubesc eu ..
De unde maturitate? Nici nu ma cunoasteti sa spuneti ca sunt sau nu matur

la 20 de ani esti inca crud...o casnicie si o dragoste nu-ti confera maturitate...iar sotia ta care are dublul varstei tale ar trebui sa stie cel mai bine...iar eu stiu cum esti pt ca am un baiat de varsta ta...la fel ca si tine vrea sa para ceea ce nu este, deocamdata iar maturitatea vine odata cu varsta si experienta
miss_darine
Postat pe 26 Octombrie 2010 14:20
De la: miss_darine, la data 2010-10-26 14:20:19
De la: Iannis, la data 2010-10-26 14:16:33
Tu spui ca nu sunt matur deoarece m-am casatorit cu o femeie inca o data varsta mea nu ? Ce se alege cu "dragostea n-are varsta " ?
Si ca sa stiti,chiar o iubesc eu ..
De unde maturitate? Nici nu ma cunoasteti sa spuneti ca sunt sau nu matur

la 20 de ani esti inca crud...o casnicie si o dragoste nu-ti confera maturitate...iar sotia ta care are dublul varstei tale ar trebui sa stie cel mai bine...iar eu stiu cum esti pt ca am un baiat de varsta ta...la fel ca si tine vrea sa para ceea ce nu este, deocamdata iar maturitatea vine odata cu varsta si experienta


Sa iti traiasca baiatul :)

Lamureste-ma in ceva ..Daca vrei si ai timp..
Ce intelegi tu prin Maturitate?
Iannis
Postat pe 26 Octombrie 2010 14:22
De la: Iannis, la data 2010-10-26 14:22:25

Sa iti traiasca baiatul :)

Lamureste-ma in ceva ..Daca vrei si ai timp..
Ce intelegi tu prin Maturitate?

mersi frumos...uite acum nu am timp, pt ca sunt la serv, dar o sa intru mai pe seara si atunci o sa detaliez!
miss_darine
Postat pe 26 Octombrie 2010 14:25
mama ei de marmota iar inveleste la "ciocolata"!
fante_de_dorobanti
Postat pe 26 Octombrie 2010 14:27
De la: miss_darine, la data 2010-10-26 14:25:10
De la: Iannis, la data 2010-10-26 14:22:25

Sa iti traiasca baiatul :)

Lamureste-ma in ceva ..Daca vrei si ai timp..
Ce intelegi tu prin Maturitate?

mersi frumos...uite acum nu am timp, pt ca sunt la serv, dar o sa intru mai pe seara si atunci o sa detaliez!


Bine ,pana atunci merg sa fac supa :) Si ma pun sa invat..
Atunci astept in detaliu diseara ..mersi si un serviciu usor sa ai
Iannis
Postat pe 26 Octombrie 2010 14:28
O iubesti... acum. Dar ce va fi peste 10 ani cand tu ca barbat vei fi in floarea varstei, iar ea.... Va putea sa tina pasul cu tine ? Odata cu varsta intervin multe..... diferente (ca sa spun asa) in comportamentul unei persoane, la care pana la vreo 40 de ani nici nu te gandesti ca ar putea exista. Sunt momente cand nici tu ca persoana nu te mai recunosti.... un job stresant, obligatii de familie.....
luchianramona
Postat pe 26 Octombrie 2010 14:35
De la: luchianramona, la data 2010-10-26 14:35:24O iubesti... acum. Dar ce va fi peste 10 ani cand tu ca barbat vei fi in floarea varstei, iar ea.... Va putea sa tina pasul cu tine ? Odata cu varsta intervin multe..... diferente (ca sa spun asa) in comportamentul unei persoane, la care pana la vreo 40 de ani nici nu te gandesti ca ar putea exista. Sunt momente cand nici tu ca persoana nu te mai recunosti.... un job stresant, obligatii de familie.....


Daca nu va putea tine pasul cu mine o voi ajuta..
Stiu,credeti ca sunt vise cu printi si printese insa daca o iubesc nu ma pot despartii de ea
Iannis
Postat pe 26 Octombrie 2010 14:39
De la: Iannis, la data 2010-10-26 04:19:22Salut,eu sunt Iannis Isai,prietenii imi zic Iann..
As vrea sa va spun povestea vietii mele : Acum 2 ani de zile,cand eu avea 18 ani mama impreuna cu fratele meu geaman au murit intr-un accident de masina ..am ramas doar eu cu tatal meu insa nu dupa mult timp tatal meu s-a recasatorit si s-a stabilit in New York unde e si avocat..Dupa aceasa trauma si suferinta am inceput sa merg la un psiholog..Acolo era ea,o femeie frumoasa,inalta,slabuta..aranjata..m-a invitat sa stau jos,pe canapeaua ei si am inceput sa vorbim despre mine si problemele mele..Am continuat sa merg pana m-am atasat de ea..Stiam ca e casatorita ,ca are 42 de ani si ca are o fata de 21 ani..
Timpul a trecut si am inceput sa fiu tot mai atent cu ea,sa o ajut si am inceput sa ne apropiem..acum veneam in fiecare zi la ea la cabinet pentru a o vedea ..Lucrurile au avansat intre noi ( Nu va ganditi la sex ..eram virgin la 19 ani :D ) si am inceput sa ne demonstram ca ne iubim..Tatal meu,cum spuneam ca e avocat,a ajutat-o sa divorteze de sotul ei si am inceput sa ne intalnim :) In luna iulie (dupa aproximativ 4 luni de cand ne-am cunoscut ) ne-am casatorit..Ne-am mutat la mine acasa ,in Berlin unde ne-am continuat viata de familie ..Doar ca fiica ei nu e de acord cu noi si s-a mutat pt o perioada la noi..
ACUM au si aparut problemele deoarece Adriana (sotia mea ) crede ca eu ma uit dupa fiica ei desi eu nu am nici o treaba cu fiica ei..Eu o iubesc pe Adriana insa nu stiu ce sa mai fac si ce sa mai zic ca sa o conving..As vrea sa plece fiica ei de aici insa nu stiu cum sa ii zic ei pt ca atunci sunt sigur ca ne-am certa doar..
As vrea cateva sfaturi daca se poate...
Apropo,in 5 august am facut 20 ..nu mai am 19 :D

Tinere , mai usor cu fanteziile astea ca-ti creste par in palma.
The_Exile
Postat pe 26 Octombrie 2010 14:59
De la: Iannis, la data 2010-10-26 04:19:22Salut,eu sunt Iannis Isai,prietenii imi zic Iann..
As vrea sa va spun povestea vietii mele : Acum 2 ani de zile,cand eu avea 18 ani mama impreuna cu fratele meu geaman au murit intr-un accident de masina ..am ramas doar eu cu tatal meu insa nu dupa mult timp tatal meu s-a recasatorit si s-a stabilit in New York unde e si avocat..Dupa aceasa trauma si suferinta am inceput sa merg la un psiholog..Acolo era ea,o femeie frumoasa,inalta,slabuta..aranjata..m-a invitat sa stau jos,pe canapeaua ei si am inceput sa vorbim despre mine si problemele mele..Am continuat sa merg pana m-am atasat de ea..Stiam ca e casatorita ,ca are 42 de ani si ca are o fata de 21 ani..
Timpul a trecut si am inceput sa fiu tot mai atent cu ea,sa o ajut si am inceput sa ne apropiem..acum veneam in fiecare zi la ea la cabinet pentru a o vedea ..Lucrurile au avansat intre noi ( Nu va ganditi la sex ..eram virgin la 19 ani :D ) si am inceput sa ne demonstram ca ne iubim..Tatal meu,cum spuneam ca e avocat,a ajutat-o sa divorteze de sotul ei si am inceput sa ne intalnim :) In luna iulie (dupa aproximativ 4 luni de cand ne-am cunoscut ) ne-am casatorit..Ne-am mutat la mine acasa ,in Berlin unde ne-am continuat viata de familie ..Doar ca fiica ei nu e de acord cu noi si s-a mutat pt o perioada la noi..
ACUM au si aparut problemele deoarece Adriana (sotia mea ) crede ca eu ma uit dupa fiica ei desi eu nu am nici o treaba cu fiica ei..Eu o iubesc pe Adriana insa nu stiu ce sa mai fac si ce sa mai zic ca sa o conving..As vrea sa plece fiica ei de aici insa nu stiu cum sa ii zic ei pt ca atunci sunt sigur ca ne-am certa doar..
As vrea cateva sfaturi daca se poate...
Apropo,in 5 august am facut 20 ..nu mai am 19 :D
Ce ti-a trebuit mama sa te insori cu bunicata? Nu te-ai gandit ce fel va arata pe la 60-70ani?Zici ca fata ei e problema? Vorbeste cu ea pur si simplu,spunei ca vrei ca fata ei sa plece ca te-ai saturat de gelozia ei(adica sotia ta). sau fa ceva rau,inventeaza ceva si da vina pe ficasa,poate asa o zboara de acolo.Hai ca poti,daca ai reusit sa te insori cu bunica nu vad de ce nu vei reusi sa zbori si fata de acolo.
Valy90
Postat pe 26 Octombrie 2010 15:11
De la: Iannis, la data 2010-10-26 14:39:43
De la: luchianramona, la data 2010-10-26 14:35:24O iubesti... acum. Dar ce va fi peste 10 ani cand tu ca barbat vei fi in floarea varstei, iar ea.... Va putea sa tina pasul cu tine ? Odata cu varsta intervin multe..... diferente (ca sa spun asa) in comportamentul unei persoane, la care pana la vreo 40 de ani nici nu te gandesti ca ar putea exista. Sunt momente cand nici tu ca persoana nu te mai recunosti.... un job stresant, obligatii de familie.....


Daca nu va putea tine pasul cu mine o voi ajuta..
Stiu,credeti ca sunt vise cu printi si printese insa daca o iubesc nu ma pot despartii de ea


eu as pune un pariu cu tine! dar asta presupune sa ne intalnim aici peste 10 ani ca-s tare curios daca vei mai gandi asa!
fante_de_dorobanti
Postat pe 26 Octombrie 2010 15:14
De la: Iannis, la data 2010-10-26 04:19:22Salut,eu sunt Iannis Isai,prietenii imi zic Iann..
As vrea sa va spun povestea vietii mele : Acum 2 ani de zile,cand eu avea 18 ani mama impreuna cu fratele meu geaman au murit intr-un accident de masina ..am ramas doar eu cu tatal meu insa nu dupa mult timp tatal meu s-a recasatorit si s-a stabilit in New York unde e si avocat..Dupa aceasa trauma si suferinta am inceput sa merg la un psiholog..Acolo era ea,o femeie frumoasa,inalta,slabuta..aranjata..m-a invitat sa stau jos,pe canapeaua ei si am inceput sa vorbim despre mine si problemele mele..Am continuat sa merg pana m-am atasat de ea..Stiam ca e casatorita ,ca are 42 de ani si ca are o fata de 21 ani..
Timpul a trecut si am inceput sa fiu tot mai atent cu ea,sa o ajut si am inceput sa ne apropiem..acum veneam in fiecare zi la ea la cabinet pentru a o vedea ..Lucrurile au avansat intre noi ( Nu va ganditi la sex ..eram virgin la 19 ani :D ) si am inceput sa ne demonstram ca ne iubim..Tatal meu,cum spuneam ca e avocat,a ajutat-o sa divorteze de sotul ei si am inceput sa ne intalnim :) In luna iulie (dupa aproximativ 4 luni de cand ne-am cunoscut ) ne-am casatorit..Ne-am mutat la mine acasa ,in Berlin unde ne-am continuat viata de familie ..Doar ca fiica ei nu e de acord cu noi si s-a mutat pt o perioada la noi..
ACUM au si aparut problemele deoarece Adriana (sotia mea ) crede ca eu ma uit dupa fiica ei desi eu nu am nici o treaba cu fiica ei..Eu o iubesc pe Adriana insa nu stiu ce sa mai fac si ce sa mai zic ca sa o conving..As vrea sa plece fiica ei de aici insa nu stiu cum sa ii zic ei pt ca atunci sunt sigur ca ne-am certa doar..
As vrea cateva sfaturi daca se poate...
Apropo,in 5 august am facut 20 ..nu mai am 19 :D

bravooooo te-ai realizat...casa masina...fata mare(adica inalta)asa cum iti plac tie...ce mai ?cine mai e ca tine...?doar cu libertatea nu prea ...caaa mammare stie cit sa dea drumul la lesa...
BEL_AMY1
Postat pe 26 Octombrie 2010 15:24
Fa-ma sa inteleg, ca m-ai ametit de tot! Tatal tau locuieste la New York, iar tu, la numai 19 ani, ai casa in Berlin. Dna psiholog, devenita ulterior sotia ta, unde profesa? In New York? Si a renuntat la tot ca sa te urmeze? Daca e asa, atunci ea ar fi avut nevoie mai mult decat tine de un consult, pentru ca o femeie la varsta asta alearga dupa stabilitate ori, scuza-ma, un copil de 19 ani nu prea are cum sa i-o ofere. Stiu asta pentru ca am un an peste varsta doamnei in cauza si un baiat mai mic decat tine cu un an si imi cam dau seama cum gandesc "partile". In plus, tatal tau o ajuta sa divorteze, ca sa se poata casatori cu tine. Mi se pare oarecum ilogic, dar sa presupunem ca sunt eu prea "limitata". Punand toate astea cap la cap, am ajuns la concluzia ca imaginatia ta e foarte bogata! Nu e un lucru rau, apuca-te de scris, cine stie?...
kitty_na
Postat pe 26 Octombrie 2010 18:21

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
exista gelozie intr-o relatzie care sa terminat? 20 De la: gheorghita_liudmila 20 Octombrie 2013 11:53
Buna seara tuturor si multumesc celor care vor citi aceste randuri 1 De la: kudika_1039520 29 Decembrie 2019 19:22
extraterestrii 36 De la: thadoogback 7 Martie 2012 05:01
ce te faci cand nu stii ce decizie sa iei? 4 De la: scorpyoW 22 Iunie 2009 12:05
CREDETI IN PUTEREA GANDULUI ? 40 De la: catalina69 3 Decembrie 2009 11:54