Setari Cookie-uri

vreau un sfat va rog:((

va rog ajutati-ma sh pe mine sunt amanta:((il iubesc mult dar stiu ca nu fac bine ceea ce fac:((vreau sa renunt la el dar ceva nu ma lasa..nu il kut eu el ma kuta mereu..este prima data cand pot spune ca iubesc cu adevarat..dar mi am dat seama ca aceasta iubire mai mult imi face rau..la 22 de ani ai mei sincera sa fiu nu am cunoscut iubirea si fericirea adevarata dar cunascandu-l pe el am invatat sa iubesc cu adevarat..am invatat sa fiu fericita..am invatat sa plang sh sa rad..dar nu este bine sunt costienta de familia lui de fetita lui sh nu este bine ce le fac lor ca sincer ma pun in locul sarmanei neveste sh nu as vrea sa mi se intample mine una ca asta dar nu stiu cum sa renunt la el nu stiu cum sa il uit pentru ca de csnd sunt cu el am invatat multe am trecut prin multe alaturi de el si imi este greu sa dau la o parte si sa uit toate cele petrecute cu el si ce as putea face incontinuare cu el..suntem fericiti impreuna si abia asteptam sa ne vedem sa fim din nou unul in bratele celuilalt:X
ACUM VREAU SA CITEZ CEVA CARE DE FIECARE DATA CAND CINTESC INCEP SA PLANG DAR TOT NU MA FACE SA RENUNT LA IUBIREA MEA PT EL
odata in viata mi-sa intamplat sa iubesc si eu cu adevarat..la inima mea el ma secat ca este insurat..eu nu vreau sa iti lasi nevasta pentru ochii mei nici copii tai viata merge inainte orice s-ar intampla as vrea sa imi vad de viata mea..cate chinuri grele eu am tras numai ca sa nu te las eu m-am certat cu toata lumea din cauza ta...
vreau sa ma ajutati sa ma sfatuiti ce sa fac vreau sa renunt dar nu stiu cum..nu stiu ce sa fac mentionez inca odata ca eu pe el nu l-am cautat niciodata si nici nu o sa il caut numai el ma cautat si ma cauta incontinuare...sfatuiti-ma va rog frumos
flory_blonda
Postat pe 6 Noiembrie 2010 00:01
roaga-l sa nu te mai caute si sa-si vada de sotie si copil..dak tu nu vrei sa mai continui..ar fi bine sa renunti..
Anhya
Postat pe 6 Noiembrie 2010 00:05
De la: flory_blonda, la data 2010-11-06 00:01:03v..nu il kut eu el ma kuta mereu.


stii ce citisem prima oara?
...nu il f.ut eu el ma f.ute mereu..."
geo_resuscitat
Postat pe 6 Noiembrie 2010 00:05
De la: cel_cu_barba_sura, la data 2010-11-06 00:05:50
De la: flory_blonda, la data 2010-11-06 00:01:03v..nu il kut eu el ma kuta mereu.


stii ce citisem prima oara?
...nu il f.ut eu el ma f.ute mereu..."

Anhya
Postat pe 6 Noiembrie 2010 00:08
v..nu il kut eu el ma kuta mereu.


stii ce citisem prima oara?
...nu il f.ut eu el ma f.ute mereu..."

hmm da stiu ce vrei sa spui prin asta...dar nu e cum spui tu el nu ma suna doar sa ma...el ma suna k vrea sa ma auda ca vrea sa ma vada sh fara sa ma...ca el vrea sa fie cu mine sh ca ii face placere sa ma asculte sa imi dea sfaturi si sa ma incurajeze in ceea ce vreau sa fac sa imi spuna ce vrea sa faca sa ma intrebe dak face bine ceea ce vrea sa faca si multe altele..vb si kte 4 ore cand pleaca in curse..si nu cred ca este cea ai spus tu..ceva de gen'm knd vrea el..dar nuuu nu este asa mai intai de toate intre noi 2 este si o prietenie el ma ajuta si imi da sfaturi in tot ce fac
flory_blonda
Postat pe 6 Noiembrie 2010 00:22
De la: flory_blonda, la data 2010-11-06 00:22:20v..nu il kut eu el ma kuta mereu.


stii ce citisem prima oara?
...nu il f.ut eu el ma f.ute mereu..."

hmm da stiu ce vrei sa spui prin asta...dar nu e cum spui tu el nu ma suna doar sa ma...el ma suna k vrea sa ma auda ca vrea sa ma vada sh fara sa ma...ca el vrea sa fie cu mine sh ca ii face placere sa ma asculte sa imi dea sfaturi si sa ma incurajeze in ceea ce vreau sa fac sa imi spuna ce vrea sa faca sa ma intrebe dak face bine ceea ce vrea sa faca si multe altele..vb si kte 4 ore cand pleaca in curse..si nu cred ca este cea ai spus tu..ceva de gen'm knd vrea el..dar nuuu nu este asa mai intai de toate intre noi 2 este si o prietenie el ma ajuta si imi da sfaturi in tot ce fac

...se vede ca esti blonda!
kudika195501
Postat pe 6 Noiembrie 2010 00:24
dc draga nu ai vrea sa te pui in locul nevestei ? e cam aceeasi chestie ca te insala si pe tn practic ,cu nevasta ...voi chiar credeti ca un barbat si ar lasa nevasta pt amanta? indiferent cat de frumoasa ar fi ea...o data ce tu ai fost de acord sa i fi amanta nu si ar face casa cu tn ,probabil ai accepta sa fii la un momentdat amanta altuia si tot asa ...renunta o sa ai de suferit si mai mlt mai trz...e in joc si o fetita ..oare ce ai in cap tu fato??...gasesteti un barbat doar al tau ..chiar iti place sa papi resturile altora ? oare ai si tu orgoliu?oare cum poti sta cu el stiind ca se duce apoi acasa la o alata femeie .imparte acelasi pat aceeasi masa aceeasi viata?oare tu nu vezi k esti pe locul doi? te minte grav barbatul asta este?iti promite mlte ca te duce ca te face ca divorteaza ca te iubeste bla bla bla concluzia : OARBA ESTI !!
Al3xutzaa
Postat pe 6 Noiembrie 2010 00:37
De la: Al3xutzaa, la data 2010-11-06 00:37:55dc draga nu ai vrea sa te pui in locul nevestei ? e cam aceeasi chestie ca te insala si pe tn practic ,cu nevasta ...voi chiar credeti ca un barbat si ar lasa nevasta pt amanta? indiferent cat de frumoasa ar fi ea...o data ce tu ai fost de acord sa i fi amanta nu si ar face casa cu tn ,probabil ai accepta sa fii la un momentdat amanta altuia si tot asa ...renunta o sa ai de suferit si mai mlt mai trz...e in joc si o fetita ..oare ce ai in cap tu fato??...gasesteti un barbat doar al tau ..chiar iti place sa papi resturile altora ? oare ai si tu orgoliu?oare cum poti sta cu el stiind ca se duce apoi acasa la o alata femeie .imparte acelasi pat aceeasi masa aceeasi viata?oare tu nu vezi k esti pe locul doi? te minte grav barbatul asta este?iti promite mlte ca te duce ca te face ca divorteaza ca te iubeste bla bla bla concluzia : OARBA ESTI !!


nu, e doar blonda.
da' pe tine cine te-a suparat in halu' asta?
geo_resuscitat
Postat pe 6 Noiembrie 2010 00:39
habar nu am...dar am asa o stare...nu stiu ....
kudika195501
Postat pe 6 Noiembrie 2010 00:41
dc zci asta?

Al3xutzaa
Postat pe 6 Noiembrie 2010 00:42
De la: Al3xutzaa, la data 2010-11-06 00:42:11 dc zci asta?



vehementa mesajului.
mai aveai putin si ii spargeai monitoru-n cap!
sau ai avut ocazia sa traiesti starea de nevasta inselata!?
geo_resuscitat
Postat pe 6 Noiembrie 2010 00:43
mi se facu sila de toata lumea acesta fara nici un principiu moral...mi-e sila...intelegi?
kudika195501
Postat pe 6 Noiembrie 2010 00:44
hmm da..nu am spus k el va renunta la nevasta lui pt mine si nici nu vreau sa o lase pe ea pt mine..poate multi dintre voi ma crede incostienta k nu stiu ce fac dar sunt foarte costiienta de asta crezi k pe mine chiar nu ma doare ca fac asta???crezi k eu nu sufar???ba da sufar foarte mult si tocamai asta v-am rugat cum sa il fac sa nu mai ma kute???am incercat sa imi schimb nr de tlf sa nu mai ma sune dar noi lucram amandoi in aceasi firma si este inevitabil sa ma feresc de el..chiar daca imi schimb si 50 d nr de telefon chiar daca nu vreau sa il vad tot nu pot impiedica asta si asta v-am cerut sfaturi de a il face sa nu mai ma caute si de a nu mai ii accepta eu intalnirile pentru ca sincer chiar nu mai stiu ce sa fac..
flory_blonda
Postat pe 6 Noiembrie 2010 00:45
De la: flory_blonda, la data 2010-11-06 00:45:22hmm da..nu am spus k el va renunta la nevasta lui pt mine si nici nu vreau sa o lase pe ea pt mine..poate multi dintre voi ma crede incostienta k nu stiu ce fac dar sunt foarte costiienta de asta crezi k pe mine chiar nu ma doare ca fac asta???crezi k eu nu sufar???ba da sufar foarte mult si tocamai asta v-am rugat cum sa il fac sa nu mai ma kute???am incercat sa imi schimb nr de tlf sa nu mai ma sune dar noi lucram amandoi in aceasi firma si este inevitabil sa ma feresc de el..chiar daca imi schimb si 50 d nr de telefon chiar daca nu vreau sa il vad tot nu pot impiedica asta si asta v-am cerut sfaturi de a il face sa nu mai ma caute si de a nu mai ii accepta eu intalnirile pentru ca sincer chiar nu mai stiu ce sa fac..


da' de ce nu scrii tu mai rar! asaaa, sa se inteleaga. nu mai bate tastatura aia cu asa rapiditate, ca nu esti taxata la timp.
geo_resuscitat
Postat pe 6 Noiembrie 2010 00:46
nu sper sa nu trec prin asta ...desii stiu si sunt constienta ca un barbat isi insala nevasta cel putin o data in viata dar mai sunt si exceptii sper sa ma incadrez acolo si mi-e scarba de persoane fara principii morale vb lui 501
Al3xutzaa
Postat pe 6 Noiembrie 2010 00:47
De la: flory_blonda, la data 2010-11-06 00:45:22hmm da..nu am spus k el va renunta la nevasta lui pt mine si nici nu vreau sa o lase pe ea pt mine..poate multi dintre voi ma crede incostienta k nu stiu ce fac dar sunt foarte costiienta de asta crezi k pe mine chiar nu ma doare ca fac asta???crezi k eu nu sufar???ba da sufar foarte mult si tocamai asta v-am rugat cum sa il fac sa nu mai ma kute???am incercat sa imi schimb nr de tlf sa nu mai ma sune dar noi lucram amandoi in aceasi firma si este inevitabil sa ma feresc de el..chiar daca imi schimb si 50 d nr de telefon chiar daca nu vreau sa il vad tot nu pot impiedica asta si asta v-am cerut sfaturi de a il face sa nu mai ma caute si de a nu mai ii accepta eu intalnirile pentru ca sincer chiar nu mai stiu ce sa fac..

ti-am zis ca esti blonda(...si nenea ala zice ca nu esti)
kudika195501
Postat pe 6 Noiembrie 2010 00:48
De la: Al3xutzaa, la data 2010-11-06 00:47:16nu sper sa nu trec prin asta ...desii stiu si sunt constienta ca un barbat isi insala nevasta cel putin o data in viata dar mai sunt si exceptii sper sa ma incadrez acolo si mi-e scarba de persoane fara principii morale vb lui 501


esti optimista!! o data-n viata!???
cica la poarta raiului, pacatele celor care au inselat, se iarta. prostia celor care n-au inselat, nu!
geo_resuscitat
Postat pe 6 Noiembrie 2010 00:49
De la: Al3xutzaa, la data 2010-11-06 00:47:16nu sper sa nu trec prin asta ...desii stiu si sunt constienta ca un barbat isi insala nevasta cel putin o data in viata dar mai sunt si exceptii sper sa ma incadrez acolo si mi-e scarba de persoane fara principii morale vb lui 501
de ce iti este frica nu ai sa scapi !!! orice barbat isi inseala nevasta, asa este in firea noastra, asa suntem programati de lla natura sa ne manifestam dealungul vietii !!!
4Life
Postat pe 6 Noiembrie 2010 00:49
De la: 4Life, la data 2010-11-06 00:49:29
De la: Al3xutzaa, la data 2010-11-06 00:47:16nu sper sa nu trec prin asta ...desii stiu si sunt constienta ca un barbat isi insala nevasta cel putin o data in viata dar mai sunt si exceptii sper sa ma incadrez acolo si mi-e scarba de persoane fara principii morale vb lui 501
de ce iti este frica nu ai sa scapi !!! orice barbat isi inseala nevasta, asa este in firea noastra, asa suntem programati de lla natura sa ne manifestam dealungul vietii !!!

...nu vb in numele altora...ok?
kudika195501
Postat pe 6 Noiembrie 2010 00:51
daca ai ambitie pui punct !ai inteles?..daca nu vrei sa mai faci asta sa faci atata rau pune punct..nu te increde in vorbele lui ...asa sunt toti...fi fata desteapta si nu mai face de ras femeile,avem orgoliu ..nu-i mai raspunde la telfoane ..spune i s anu te mai caute..ia sa i vorbesti un pic dur sa vedem ti ar accepta? nu mare mi ar fii mirarea sa te ia la 13 14 si atunci ai sa realizezi ce fraiera(scuza-ma) ai fost
Al3xutzaa
Postat pe 6 Noiembrie 2010 00:51
niciodata sa nu spui niciodata sincer asa am spus si eu candva cand imi auzeam prietena ca isi inseala sotul cu altcineva..si eu tot asa spuneam imi este "sila" dar acum trecand si eu prin asta nu mai pot folosi cuvantul "sila" pt k niciodata nu sti ce iti rezerva viitorul
flory_blonda
Postat pe 6 Noiembrie 2010 00:52
De la: cel_cu_barba_sura, la data 2010-11-06 00:49:01
De la: Al3xutzaa, la data 2010-11-06 00:47:16nu sper sa nu trec prin asta ...desii stiu si sunt constienta ca un barbat isi insala nevasta cel putin o data in viata dar mai sunt si exceptii sper sa ma incadrez acolo si mi-e scarba de persoane fara principii morale vb lui 501


esti optimista!! o data-n viata!???
cica la poarta raiului, pacatele celor care au inselat, se iarta. prostia celor care n-au inselat, nu!

...cica(vb prostii)
kudika195501
Postat pe 6 Noiembrie 2010 00:53
nu mai baga si tu venin plssss.....eu sper ca nu se v-a intampla ,,atata timp cat o sotie este un exemplu si face totul cum trebuie si stie cum sa fie si sa nu i lipseasca nik sotului nu cred ca v-a cauta cva in alta parte ok??????? punct !
Al3xutzaa
Postat pe 6 Noiembrie 2010 00:54
De la: Al3xutzaa, la data 2010-11-06 00:54:53nu mai baga si tu venin plssss.....eu sper ca nu se v-a intampla ,,atata timp cat o sotie este un exemplu si face totul cum trebuie si stie cum sa fie si sa nu i lipseasca nik sotului nu cred ca v-a cauta cva in alta parte ok??????? punct !
daca tu ai manca cateva zeci de ani aceeasi ciorba, nu te-ai satura ? mai tanjesti si dupa cate o fripturica cateodata !!! si oricum, ceea ce nu stii, nu-ti face rau....si inca un sfat: CREDE SI NU CERCETA !!!!
4Life
Postat pe 6 Noiembrie 2010 00:59
De la: Al3xutzaa, la data 2010-11-06 00:54:53nu mai baga si tu venin plssss.....eu sper ca nu se v-a intampla ,,atata timp cat o sotie este un exemplu si face totul cum trebuie si stie cum sa fie si sa nu i lipseasca nik sotului nu cred ca v-a cauta cva in alta parte ok??????? punct !

hai sa te dezamagesc...niciodata nu vei fi o fiinta perfecta...si nici perechea ta...asta nu inseamna ca trebuie sa caute altceva...poate sunt eu ...dus...nu stiu
kudika195501
Postat pe 6 Noiembrie 2010 01:00
De la: 4Life, la data 2010-11-06 00:59:22
De la: Al3xutzaa, la data 2010-11-06 00:54:53nu mai baga si tu venin plssss.....eu sper ca nu se v-a intampla ,,atata timp cat o sotie este un exemplu si face totul cum trebuie si stie cum sa fie si sa nu i lipseasca nik sotului nu cred ca v-a cauta cva in alta parte ok??????? punct !
daca tu ai manca cateva zeci de ani aceeasi ciorba, nu te-ai satura ? mai tanjesti si dupa cate o fripturica cateodata !!! si oricum, ceea ce nu stii, nu-ti face rau....si inca un sfat: CREDE SI NU CERCETA !!!!

una e sa tanjesti...si alta sa gusti...poate te arzi cu fripturica si nu vei pofti nici iaurtul(iar filozofia aceea se refera la altceva)
kudika195501
Postat pe 6 Noiembrie 2010 01:02
sa stii ca asta am sa fac ...mai bn sa nu stiu si gata ar fii bn...cea mai buna vb ai zso crede si nu cerceta asta am sa fac....dar eu tot sper sa nu se intample acum cum mi-o fi norocul :d
Al3xutzaa
Postat pe 6 Noiembrie 2010 01:02
De la: kudika195501, la data 2010-11-06 01:02:46
De la: 4Life, la data 2010-11-06 00:59:22
De la: Al3xutzaa, la data 2010-11-06 00:54:53nu mai baga si tu venin plssss.....eu sper ca nu se v-a intampla ,,atata timp cat o sotie este un exemplu si face totul cum trebuie si stie cum sa fie si sa nu i lipseasca nik sotului nu cred ca v-a cauta cva in alta parte ok??????? punct !
daca tu ai manca cateva zeci de ani aceeasi ciorba, nu te-ai satura ? mai tanjesti si dupa cate o fripturica cateodata !!! si oricum, ceea ce nu stii, nu-ti face rau....si inca un sfat: CREDE SI NU CERCETA !!!!

una e sa tanjesti...si alta sa gusti...poate te arzi cu fripturica si nu vei pofti nici iaurtul(iar filozofia aceea se refera la altceva)

scuze era ptr 4life
kudika195501
Postat pe 6 Noiembrie 2010 01:03
pfff am luat-o razna....noapte buna!
kudika195501
Postat pe 6 Noiembrie 2010 01:05
...sa ma scuzati pentru erori(asta e, se mai intampla)
kudika195501
Postat pe 6 Noiembrie 2010 01:06

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
teama de a te casatori 1 De la: 6 Mai 2011 23:59
Calvitia hipotiroidiana! 1 De la: kudika_943956 16 Februarie 2016 09:48
Fetelor, dar cu soacrele cum va intelegeti? 7 De la: kudika_pudika 3 Aprilie 2011 22:03
BUNA! 3 De la: thadoogback 8 Decembrie 2011 14:20
pastila impotriva fibromului uterin 6 De la: kudika403137 26 Iunie 2013 09:00