Setari Cookie-uri

amandoi balanta

ce credeti despre compatibilitatea dintre balante???...oare o sa iasa ceva?
kudika324805
Postat pe 23 Noiembrie 2010 11:07
hey...eu sunt o balanta si stau cu una de 2 ani si ceva...si pot spune ca, chiar daca avem multe in comun suntem foooooaaarte diferiti...suntem nascuti in aceasi zi din octombrie dar in ani diferiti....oricum numai e cum era la inceput...e foarte gelos si posesiv,se enerveaza din orice,trebuie sa faci tot timpul cum zice el ca daca nu..apar scantei!!!iar eu..eu sunt exact opusul lui....si nu stiu,la un moment dat ajungi sa te saturi...dar nu stiu ce sa fac...asa cum e el sa stiti ca are un suflet bun....cred ca asta e motivul care ma face inca sa raman langa el....si faptul ca inca il mai iubesc....si cred in schimbare....de iubit stiu ca ma iubeste dar cred ca toata dragostea s-a transformat in obsesie....
dreamygirl
Postat pe 13 Decembrie 2010 19:43
De la: kudika324805, la data 2010-11-23 11:07:30ce credeti despre compatibilitatea dintre balante???...oare o sa iasa ceva?


Pai sa vedem
In primul rand or sa-ti iasa ochii de atata citit despre zodii si compatibilitati
in al doilea rand o sa iasa si iubitul pe usa satul de atata comparatie cu alte balante.
Barbie30_
Postat pe 13 Decembrie 2010 20:01
4 talere?
miss_darine
Postat pe 13 Decembrie 2010 20:06
atarnati unu de altu...ganditi de 4 ori inainte sa faceti ceva!!!
roz5blue6lila7
Postat pe 13 Decembrie 2010 20:08
EU AM TRAIT CU UNUL 4 ANI. PAREREA MEA E CA SUNT NISTE RATATI, ATIRNATORI, SI CURVARI. NU MERITA SA PIERZI NICI MACAR O SECUNDA PENTRU UNU. FEMEILE SUNT IMPECABILE DAR EI LASA DE DORIT. BINENTELES NU TOTI.CUNOSSC SI OAMENI BUNI CARORA NU LE POTI REPROSA NIMIK.PAREREA MEA E SA ITI VEZI DE TREABA. CAUTA- TI UN GEAMAN, VARSATOR....LEU
MONICH_78
Postat pe 23 Decembrie 2010 01:45
am 5 ani si ceva de cand sunt cu o balanta, evident eu fiind tot balanta. Singurul mod in care am reusit sa trecem peste toate, a fost faptul ca ne-am iubit si ne iubim. Fara iubire nu poti face nimic, pt. ca ajunge sa te scoata la pensie, efectul este si viceversa si eu ii distrug nervii, dar per total eu zic ca e bine. Si in momentul in care iti vine sa-i spargi capul in doua, stiu ca sunt cu tona astfel de momente, gandeste-te ca ai si tu partea ta de vina si pune-te in locul lui. Noi ne asemanam destul de mult si pt. ca tin la el, stiu ca micile lui multe chestii rautacioase nu sunt altceva decat un ecou al faptelor mele
Dar dupa atatia ani, inca nu e nimic sigur, concret, nici nu stiu cat mai rezista rel. asta, habar nu am cata rabdare si chef de el o sa mai am, incertitudine si nesiguranta multa. Insa eu cum sunt un pic feminista, nu ma deranjeaza sa-mi fac calea mea, sa ma bazez pe mine, sa ma iubesc pe mine, el e acolo pt. ca e iubirea mea
kudika181837
Postat pe 5 Ianuarie 2011 19:32

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Zodia BERBEC 1 De la: raul27 22 Martie 2010 19:59
BARBATUL BERBEC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 7 De la: OneLastBreath 27 Mai 2009 10:47
eu rac el balanta! 1 De la: meea75_yahoo_com 6 Iunie 2010 14:44
zodie 5 De la: kudika_nikole 29 Decembrie 2011 22:16
mi-a spus ca vrea sa luam pauza 196 De la: bea79 21 Aprilie 2011 22:12