Setari Cookie-uri

O fata cu sange rece

e buna ciorba reincalzita?
tavi85
Postat pe 11 Ianuarie 2011 17:48
eu zic sa incerci sa o uiti,chiar daca zici ca o iubesti tot o sa ii reprosezi mai tarziu ca te a inselat.firul rupt...nu se mai lipeste.get over si scuze daca am fost prea franca!stiu ca ti e greu acum dar incearca sa gandesti la 'rece'daca poti.succes!
kudika327214
Postat pe 11 Ianuarie 2011 18:39
De la: tavi85, la data 2011-01-11 17:48:54e buna ciorba reincalzita?

..mai buna decat resturile altuia ( ...cum se numesc resturile acestea?)
kudika195501
Postat pe 11 Ianuarie 2011 18:43
De la: kudika327214, la data 2011-01-11 18:39:51eu zic sa incerci sa o uiti,chiar daca zici ca o iubesti tot o sa ii reprosezi mai tarziu ca te a inselat.firul rupt...nu se mai lipeste.get over si scuze daca am fost prea franca!stiu ca ti e greu acum dar incearca sa gandesti la 'rece'daca poti.succes!
cata duritate[img]http://dl.glitter-graphics.net/pub/1202/1202591pu55lez1va.gif[/img]
Valy90
Postat pe 11 Ianuarie 2011 18:47
De la: kudika327214, la data 2011-01-11 18:39:51eu zic sa incerci sa o uiti,chiar daca zici ca o iubesti tot o sa ii reprosezi mai tarziu ca te a inselat.firul rupt...nu se mai lipeste.get over si scuze daca am fost prea franca!stiu ca ti e greu acum dar incearca sa gandesti la 'rece'daca poti.succes!

...in general gestionarea unor evenimente negative in scopurile enuntate de tine, sunt mai mult o latura care tin de femei, aici e vorba de un barbat(daca o accepta asa cum e , asta e treaba lui, daca poate sa treaca peste, bravo lui, adevarat, niciodata nu va mai fi la fel ca inainte de eveniment, in primul rand din prisma femeii si nu invers, dar desigur vor fi afectate multe aspecte)
kudika195501
Postat pe 11 Ianuarie 2011 18:52
eu zic sa asculti melodia lu ombladon cheia sub pres si sa ti dai 2 pumni in cap ca mare ti e gradina doamne,,,pai asta e iubire? chiar te rog asculta melodia invat o pe de rost si ia baga i niste rime ca inseamna ca de la tine din capsor nu ti iese mare lucru. imi pare rau de barbatii de genul acesta.
elizasidavid
Postat pe 11 Ianuarie 2011 18:53
De la: kudika195501, la data 2011-01-11 18:43:46 ( ...cum se numesc resturile acestea?)

reziduuri
miss_darine
Postat pe 11 Ianuarie 2011 18:58
De la: elizasidavid, la data 2011-01-11 18:53:40eu zic sa asculti melodia lu ombladon cheia sub pres si sa ti dai 2 pumni in cap ca mare ti e gradina doamne,,,pai asta e iubire? chiar te rog asculta melodia invat o pe de rost si ia baga i niste rime ca inseamna ca de la tine din capsor nu ti iese mare lucru. imi pare rau de barbatii de genul acesta.

... ...(cu genul acesta de masculi sa fi blagoslovita )
kudika195501
Postat pe 11 Ianuarie 2011 19:06
De la: elizasidavid, la data 2011-01-11 18:53:40eu zic sa asculti melodia lu ombladon cheia sub pres si sa ti dai 2 pumni in cap ca mare ti e gradina doamne,,,pai asta e iubire? chiar te rog asculta melodia invat o pe de rost si ia baga i niste rime ca inseamna ca de la tine din capsor nu ti iese mare lucru. imi pare rau de barbatii de genul acesta.

daca iti place exprimarea prin muzica eu zic ca ar fi mai indicat sa asculti Smiley si Uzzy..."In lipsa mea"...cred ca s-ar potrivi putin mai bine topicului.
kudika195501
Postat pe 11 Ianuarie 2011 19:13
...hmmm...tocmai ascult Guns N' Roses -" November Rain" ...ptr ca e putin mai aproape de sufletul meu ...
kudika195501
Postat pe 11 Ianuarie 2011 19:19
da si asta merge cu in lipsa mea dar eu ziceam de replici ca acolo sunt replicile la fix care ar trebuii sa i le dea iubitei lui,, ca bag seama ca baiatu e prostit la maxim si treaba s ar rezolva cu un pistol
elizasidavid
Postat pe 11 Ianuarie 2011 19:23
De la: elizasidavid, la data 2011-01-11 19:23:37da si asta merge cu in lipsa mea dar eu ziceam de replici ca acolo sunt replicile la fix care ar trebuii sa i le dea iubitei lui,, ca bag seama ca baiatu e prostit la maxim si treaba s ar rezolva cu un pistol


Serios? Hai, nu zau! Asa cum spuneam: "nu ma iubesti, te omor!"
Vai de viata voastra!
rashela
Postat pe 12 Ianuarie 2011 01:07
PICKARD....ESTE POSIBIL..CA TU SA NU STII SA SCRII SI ATUNCI TI SE PARE ANALFABET CEL CARE SCRIE CORECT...A GRESIT O SINGURA DATA SI IMEDIAT L-AI APOSTROFAT....ESTE JENANT...IN ALTA ORDINE DE IDEI...DACA ESTI COMPETENT SA DAI UN RASPUNS SAU UN SFAT INTELIGENT FA-O ..DACA NU ABTINE-TE...ESTE UN SFAT INTELIGENT
kokomic
Postat pe 12 Ianuarie 2011 14:52
OARE VOI NU ATI CONSUMAT SAU NU ATI FOST ..RESTURI...NICIODATA?WAAAAW CE PERSOANE AM GASIT PE ACEST FORUM....
kokomic
Postat pe 12 Ianuarie 2011 14:55
De la: kudika193617, la data 2011-01-02 16:18:37Salut tuturor membrilor kudik...am o mare dilema si o problema la care simnt k nu mai gasesc nici o rezolvare,si as avea nevoie de cateva sfaturi..daca se poate!Povestea mea,incepe asa:sunt cu iubita mea de 5ani,timp in care am trecut si prin bune dar si prin rele{mai mult rele}.In ultima perioada am fost plecat la munca in strainatate[doua luni],moment in care ea si-a gasit pe altcineva,si de atunci relatia dintre noi s-a racit,spunandu-mi la tel k avem multe lucruri de vb...cand am ajuns acasa mi-a spus k iubeste pe altcineva.Eu i-am spus ca sunt dispus sa o iert si sa trec cu vederea,doar ca sa ramanem impreuna.La un moment dat am vb chiar si cu "amantul' la tel si el mi-a zis k o iubeste,am intrebat-o cu cine vrea sa ramana si mi-a spus:cu el.Acum sunt tot cu ea,dar cred ca nu l-a uitat,intrebarea mea este:il va uita?mai are rost sa raman cu ea si sa o ajut sa-l uite?Credeti ca e bine ce a facut?Va multumesc anticipat!

daca fata ti-a spus clar ca nu te mai vrea...ce ai vrea sa facem noi ?acum probabil sta cu tine fie din mila fie ca celalalt si-a indeplinit telul...e greu de spus ce este in mintea ei si cum este relatia voastra.oricum acum sau cu prima ocazie tot vei ramine de caruta...ceva a determinato sa faca pasul...deci ti-a aratat ca nu este trup si suflet pentru tine...cel putin a avut bunul simt sa iti spuna.deci nu ea agresit ci tu ca insisti sa mergi in continuare alaturi de ea...tu ai impresia ca se uita chiar totul pe lumea asta ? gresit....unele lucruri nu se uita in veci ,pururi ,amin.
BEL_AMY1
Postat pe 12 Ianuarie 2011 15:12
De la: pickard, la data 2011-01-02 17:12:36
De la: geo_resuscitat, la data 2011-01-02 17:09:40
De la: kudika193617, la data 2011-01-02 16:18:37.La un moment dat am vb chiar si cu "amantul' la tel ....


de unde aveai numaru' amantului?


era in agenda la litera A



daniella_s
Postat pe 12 Ianuarie 2011 16:09
De la: kudika193617, la data 2011-01-02 16:18:37Salut tuturor membrilor kudik...am o mare dilema si o problema la care simnt k nu mai gasesc nici o rezolvare,si as avea nevoie de cateva sfaturi..daca se poate!Povestea mea,incepe asa:sunt cu iubita mea de 5ani,timp in care am trecut si prin bune dar si prin rele{mai mult rele}.In ultima perioada am fost plecat la munca in strainatate[doua luni],moment in care ea si-a gasit pe altcineva,si de atunci relatia dintre noi s-a racit,spunandu-mi la tel k avem multe lucruri de vb...cand am ajuns acasa mi-a spus k iubeste pe altcineva.Eu i-am spus ca sunt dispus sa o iert si sa trec cu vederea,doar ca sa ramanem impreuna.La un moment dat am vb chiar si cu "amantul' la tel si el mi-a zis k o iubeste,am intrebat-o cu cine vrea sa ramana si mi-a spus:cu el.Acum sunt tot cu ea,dar cred ca nu l-a uitat,intrebarea mea este:il va uita?mai are rost sa raman cu ea si sa o ajut sa-l uite?Credeti ca e bine ce a facut?Va multumesc anticipat!


Salut la toata lumea,
O iubesti si nu poti trai fara ea................
Cred ca ai putea sa-ti curmi suferintele,poate gasesti tu o solutie,mai vezi pe cite unul la televizor care-si pune un fular de git dar i-si face un nod marinaresc special si testeaza rezistenta nodului, mai vezi pe cite unul care practica zborul cu parapanta fara parapanta,sau pe altul care face baie la copca,altul care face pe toreadorul cu Rapidul 22,si exemplele pot continua.Totusi cred ca si tipa te iubeste mult pentru ca nu s-a mutat de la tine ,asteapta ocazia sa-ti demonstreze dragostea ducandu-ti flori sa i le mirosi de sub radacina,apropo cit timp ai fost pe dincolo ea nu a facut altceva decit sa-si urmeze instinctul de femeie.Totusi sint curios daca nu ti-a zis cumva ca ar fi bine sa mergi si tu pe dincolo sa stringeti niste bani cum fac altii,sa va cumparati un cuibusor al vostru,sa aveti copii impreuna(cu iubitul ei sau ma rog cu altul,dar tu sa-i cresti).Poate ar trebui sa-i platesti taxele la facultate ca oricum dupa ce va termina facultatea o sa-ti faca vint pentru ca tu nu vei fi de nasul ei.Ar fi bine sa-ti urmezi si tu instinctul de BARBAT si sa-i dai a treia cizma.........................No coment..
ROSSDA
Postat pe 13 Ianuarie 2011 11:09
De la: kokomic, la data 2011-01-12 14:52:48PICKARD....ESTE POSIBIL..CA TU SA NU STII SA SCRII SI ATUNCI TI SE PARE ANALFABET CEL CARE SCRIE CORECT...A GRESIT O SINGURA DATA SI IMEDIAT L-AI APOSTROFAT....ESTE JENANT...IN ALTA ORDINE DE IDEI...DACA ESTI COMPETENT SA DAI UN RASPUNS SAU UN SFAT INTELIGENT FA-O ..DACA NU ABTINE-TE...ESTE UN SFAT INTELIGENT



de ce urlii???
nu sti ca a scrie cu "caps lock" activat inseamna a urla????
vezi tu, inainte sa apostrofezi pe cineva ar trebui sa-ti urmezi propriul sfat..... vezit-ti barna din ochiul tau.

on topic,
baiete, ai trecut prin viata ca Voda prin loboda
dandanaua_reloaded
Postat pe 13 Ianuarie 2011 12:46
Zau ca esti indragostit....
Daca acum e cu tine si nu e cu "amantul" inseamna ca poate tine la tine...
Cine stie ce si-a imaginat ea ca faci tu in strainatate....si poate de asta te-a inselat
joy_18
Postat pe 13 Ianuarie 2011 17:52
D a chiar alte femei nu mai sunt in afara de ea? Pai nu te gandesti ca ti-a facut-o o data si ti-o face si a 2-a oara ? Crezi ca daca o ierti acum vei uita vreodata?
kudika103803
Postat pe 13 Ianuarie 2011 23:04
Nu stiu daca l-a uitat, dar chiar si daca l-ar fi uitat, crezi ca mai are rost sa stai cu ea, dat fiind ce s-a intamplat? Adica daca te-a inselat odata, nu ar putea-o face iar?
Fa-ti o lista cu avantajele si dezavantajele de a fi cu ea si o lista cu avantajele si dezavantajele de a nu fi cu ea si atunci poate iti vei da singur seama ce ar trebui sa faci.
kudika317082
Postat pe 14 Ianuarie 2011 21:48
Sincer mi-e greu sa cred ca mai exista in zilele noastre acest gen de barbati :sml-happ y0144: ...desigur nu o spun in sensul rau, e de apreciat. Spun asta pentru ca eu totusi cred ca barbatii sunt "inzestrati" cu ceva mai mult orgoliu decat femeile. Cu siguranta ca o iubesti enorm daca esti dispus sa o ierti. Nu stiu sa-ti spun daca e un lucru bun sa o ierti sau nu dar cert e ca nu e destul sa ierti...daca vrei sa o iei de la inceput cu ea va trebui sa si uiti pentru a preveni eventualele conflicte care ar putea interveni pe parcursul relatiei. Cred ca majoritatea persoanelor te-ar sfatui clar sa nu o ierti dar daca o iubesti si vei putea trece peste acceasta durere o vei iarta. Daca iubirea ta e atat de mare incat sa uiti si nu doar sa ierti atunci...iart-o. Caci asta e adevarata iubire...Iubirea rabda tot, iubirea iarta tot. Un lucru esential intr-o relatie este si comunicarea...comunicarea este succsesul unei bune functionari a unei relatii. Te-ai intrebat totusi dc s-a indragostit de altcineva? Te mai iubeste? Caci pana la urma dragoste cu sila nu se poate. Daca si ea te iubeste si regreta ca te-a facut sa suferi atnci iart-o , dar daca nu regreta si inca se gandeste la celalalt , degeaba o ierti pt ca istoria se va repeta. Nu inteleg dc e greu sa comunicati?! Vorbeste cu ea si vezi ce simte, daca e greu sa-ti dai seama prin alte modalitati. Sper ca vei clarifica intr-un fel sau aceasta situatie.
Andra__C
Postat pe 15 Ianuarie 2011 01:11
De la: Andra__C, la data 2011-01-15 01:11:12Sincer mi-e greu sa cred ca mai exista in zilele noastre acest gen de barbati :sml-happ y0144: ...desigur nu o spun in sensul rau, e de apreciat. Spun asta pentru ca eu totusi cred ca barbatii sunt "inzestrati" cu ceva mai mult orgoliu decat femeile. Cu siguranta ca o iubesti enorm daca esti dispus sa o ierti. Nu stiu sa-ti spun daca e un lucru bun sa o ierti sau nu dar cert e ca nu e destul sa ierti...daca vrei sa o iei de la inceput cu ea va trebui sa si uiti pentru a preveni eventualele conflicte care ar putea interveni pe parcursul relatiei. Cred ca majoritatea persoanelor te-ar sfatui clar sa nu o ierti dar daca o iubesti si vei putea trece peste acceasta durere o vei iarta. Daca iubirea ta e atat de mare incat sa uiti si nu doar sa ierti atunci...iart-o. Caci asta e adevarata iubire...Iubirea rabda tot, iubirea iarta tot. Un lucru esential intr-o relatie este si comunicarea...comunicarea este succsesul unei bune functionari a unei relatii. Te-ai intrebat totusi dc s-a indragostit de altcineva? Te mai iubeste? Caci pana la urma dragoste cu sila nu se poate. Daca si ea te iubeste si regreta ca te-a facut sa suferi atnci iart-o , dar daca nu regreta si inca se gandeste la celalalt , degeaba o ierti pt ca istoria se va repeta. Nu inteleg dc e greu sa comunicati?! Vorbeste cu ea si vezi ce simte, daca e greu sa-ti dai seama prin alte modalitati. Sper ca vei clarifica intr-un fel sau aceasta situatie.


pe degeaba ii dai sfaturi de astea..baiatul e obsedat de ea de acum si ii va ierta orice.mandria si orgoliu lui de barbat e la pamant.iar aia care il minte si sta cu ea cred ca ii trebuie o lectie mare de viata poate se invata minte:D
extravagant
Postat pe 15 Ianuarie 2011 01:17
De la: ROSSDA, la data 2011-01-13 11:09:35
De la: kudika193617, la data 2011-01-02 16:18:37Salut tuturor membrilor kudik...am o mare dilema si o problema la care simnt k nu mai gasesc nici o rezolvare,si as avea nevoie de cateva sfaturi..daca se poate!Povestea mea,incepe asa:sunt cu iubita mea de 5ani,timp in care am trecut si prin bune dar si prin rele{mai mult rele}.In ultima perioada am fost plecat la munca in strainatate[doua luni],moment in care ea si-a gasit pe altcineva,si de atunci relatia dintre noi s-a racit,spunandu-mi la tel k avem multe lucruri de vb...cand am ajuns acasa mi-a spus k iubeste pe altcineva.Eu i-am spus ca sunt dispus sa o iert si sa trec cu vederea,doar ca sa ramanem impreuna.La un moment dat am vb chiar si cu "amantul' la tel si el mi-a zis k o iubeste,am intrebat-o cu cine vrea sa ramana si mi-a spus:cu el.Acum sunt tot cu ea,dar cred ca nu l-a uitat,intrebarea mea este:il va uita?mai are rost sa raman cu ea si sa o ajut sa-l uite?Credeti ca e bine ce a facut?Va multumesc anticipat!


Salut la toata lumea,
O iubesti si nu poti trai fara ea................
Cred ca ai putea sa-ti curmi suferintele,poate gasesti tu o solutie,mai vezi pe cite unul la televizor care-si pune un fular de git dar i-si face un nod marinaresc special si testeaza rezistenta nodului, mai vezi pe cite unul care practica zborul cu parapanta fara parapanta,sau pe altul care face baie la copca,altul care face pe toreadorul cu Rapidul 22,si exemplele pot continua.Totusi cred ca si tipa te iubeste mult pentru ca nu s-a mutat de la tine ,asteapta ocazia sa-ti demonstreze dragostea ducandu-ti flori sa i le mirosi de sub radacina,apropo cit timp ai fost pe dincolo ea nu a facut altceva decit sa-si urmeze instinctul de femeie.Totusi sint curios daca nu ti-a zis cumva ca ar fi bine sa mergi si tu pe dincolo sa stringeti niste bani cum fac altii,sa va cumparati un cuibusor al vostru,sa aveti copii impreuna(cu iubitul ei sau ma rog cu altul,dar tu sa-i cresti).Poate ar trebui sa-i platesti taxele la facultate ca oricum dupa ce va termina facultatea o sa-ti faca vint pentru ca tu nu vei fi de nasul ei.Ar fi bine sa-ti urmezi si tu instinctul de BARBAT si sa-i dai a treia cizma.........................No coment..
...asteptam faza cu 7 sfinti (numa sa nu scoti kocoru'
kudika195501
Postat pe 15 Ianuarie 2011 01:39
De la: Andra__C, la data 2011-01-15 01:11:12Sincer mi-e greu sa cred ca mai exista in zilele noastre acest gen de barbati :sml-happ y0144: ...desigur nu o spun in sensul rau, e de apreciat. Spun asta pentru ca eu totusi cred ca barbatii sunt "inzestrati" cu ceva mai mult orgoliu decat femeile. Cu siguranta ca o iubesti enorm daca esti dispus sa o ierti. Nu stiu sa-ti spun daca e un lucru bun sa o ierti sau nu dar cert e ca nu e destul sa ierti...daca vrei sa o iei de la inceput cu ea va trebui sa si uiti pentru a preveni eventualele conflicte care ar putea interveni pe parcursul relatiei. Cred ca majoritatea persoanelor te-ar sfatui clar sa nu o ierti dar daca o iubesti si vei putea trece peste acceasta durere o vei iarta. Daca iubirea ta e atat de mare incat sa uiti si nu doar sa ierti atunci...iart-o. Caci asta e adevarata iubire...Iubirea rabda tot, iubirea iarta tot. Un lucru esential intr-o relatie este si comunicarea...comunicarea este succsesul unei bune functionari a unei relatii. Te-ai intrebat totusi dc s-a indragostit de altcineva? Te mai iubeste? Caci pana la urma dragoste cu sila nu se poate. Daca si ea te iubeste si regreta ca te-a facut sa suferi atnci iart-o , dar daca nu regreta si inca se gandeste la celalalt , degeaba o ierti pt ca istoria se va repeta. Nu inteleg dc e greu sa comunicati?! Vorbeste cu ea si vezi ce simte, daca e greu sa-ti dai seama prin alte modalitati. Sper ca vei clarifica intr-un fel sau aceasta situatie.

in zilele noastre?....vedeati voi in alte "zile"...de nu va vedeati
kudika195501
Postat pe 15 Ianuarie 2011 01:51
salut,de ce ai ramas cu ea daca nu te iubeste?doar ca ati stat 5 ani impreuna?frate cand zice ca nu te mai vrea poti face ce vrei ca nu va mai fi ce a fost.daca nu e fericita langa tine las-o frate sa isi gaseasca fericirea.vei avea de castigat

stefano
Postat pe 15 Ianuarie 2011 12:08
Ceea ce incerci sa faci este doar de a-ti hrani o geana de speranta in iubirea ta. Dar nu este decat o agonie careia refuzi sa ii pui capat. Iti inteleg suferinta, daca afectiunea ta pentru ea este sincera. Imi pare rau pentru tine, pentru ca suferi, dar eu asa consider, ca trebuie privit adevarul in fata, oricat de crud ar fi. Atata timp cat vei incerca sa te minti ca intre voi doi mai poate fi ceva frumos, iti refuzi sansa de a te vindeca de aceasta suferinta.
DarkCora
Postat pe 15 Ianuarie 2011 12:46
De la: kudika195501, la data 2011-01-15 01:39:49
De la: ROSSDA, la data 2011-01-13 11:09:35
De la: kudika193617, la data 2011-01-02 16:18:37Salut tuturor membrilor kudik...am o mare dilema si o problema la care simnt k nu mai gasesc nici o rezolvare,si as avea nevoie de cateva sfaturi..daca se poate!Povestea mea,incepe asa:sunt cu iubita mea de 5ani,timp in care am trecut si prin bune dar si prin rele{mai mult rele}.In ultima perioada am fost plecat la munca in strainatate[doua luni],moment in care ea si-a gasit pe altcineva,si de atunci relatia dintre noi s-a racit,spunandu-mi la tel k avem multe lucruri de vb...cand am ajuns acasa mi-a spus k iubeste pe altcineva.Eu i-am spus ca sunt dispus sa o iert si sa trec cu vederea,doar ca sa ramanem impreuna.La un moment dat am vb chiar si cu "amantul' la tel si el mi-a zis k o iubeste,am intrebat-o cu cine vrea sa ramana si mi-a spus:cu el.Acum sunt tot cu ea,dar cred ca nu l-a uitat,intrebarea mea este:il va uita?mai are rost sa raman cu ea si sa o ajut sa-l uite?Credeti ca e bine ce a facut?Va multumesc anticipat!


Salut la toata lumea,
O iubesti si nu poti trai fara ea................
Cred ca ai putea sa-ti curmi suferintele,poate gasesti tu o solutie,mai vezi pe cite unul la televizor care-si pune un fular de git dar i-si face un nod marinaresc special si testeaza rezistenta nodului, mai vezi pe cite unul care practica zborul cu parapanta fara parapanta,sau pe altul care face baie la copca,altul care face pe toreadorul cu Rapidul 22,si exemplele pot continua.Totusi cred ca si tipa te iubeste mult pentru ca nu s-a mutat de la tine ,asteapta ocazia sa-ti demonstreze dragostea ducandu-ti flori sa i le mirosi de sub radacina,apropo cit timp ai fost pe dincolo ea nu a facut altceva decit sa-si urmeze instinctul de femeie.Totusi sint curios daca nu ti-a zis cumva ca ar fi bine sa mergi si tu pe dincolo sa stringeti niste bani cum fac altii,sa va cumparati un cuibusor al vostru,sa aveti copii impreuna(cu iubitul ei sau ma rog cu altul,dar tu sa-i cresti).Poate ar trebui sa-i platesti taxele la facultate ca oricum dupa ce va termina facultatea o sa-ti faca vint pentru ca tu nu vei fi de nasul ei.Ar fi bine sa-ti urmezi si tu instinctul de BARBAT si sa-i dai a treia cizma.........................No coment..
...asteptam faza cu 7 sfinti (numa sa nu scoti kocoru'


atitudine tipic romaneasca
DarkCora
Postat pe 15 Ianuarie 2011 12:50
Un sfat prietenesc: nu-ti mai manca tineretea cu ea!Sunt destule!!Eu merg pe ideea ca toti ne gasim perechea mai devreme sau mai tarziu!Nu te mai milogi!Nu ai deloc orgoliu?
mony90
Postat pe 15 Ianuarie 2011 12:54
De la: kudika193617, la data 2011-01-02 16:18:37Salut tuturor membrilor kudik...am o mare dilema si o problema la care simnt k nu mai gasesc nici o rezolvare,si as avea nevoie de cateva sfaturi..daca se poate!Povestea mea,incepe asa:sunt cu iubita mea de 5ani,timp in care am trecut si prin bune dar si prin rele{mai mult rele}.In ultima perioada am fost plecat la munca in strainatate[doua luni],moment in care ea si-a gasit pe altcineva,si de atunci relatia dintre noi s-a racit,spunandu-mi la tel k avem multe lucruri de vb...cand am ajuns acasa mi-a spus k iubeste pe altcineva.Eu i-am spus ca sunt dispus sa o iert si sa trec cu vederea,doar ca sa ramanem impreuna.La un moment dat am vb chiar si cu "amantul' la tel si el mi-a zis k o iubeste,am intrebat-o cu cine vrea sa ramana si mi-a spus:cu el.Acum sunt tot cu ea,dar cred ca nu l-a uitat,intrebarea mea este:il va uita?mai are rost sa raman cu ea si sa o ajut sa-l uite?Credeti ca e bine ce a facut?Va multumesc anticipat!



Esti sigur ca nu e si cu el in acelasi timp?
BluOndA
Postat pe 15 Ianuarie 2011 15:21

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
exista compatibilitate intre o balanta (el) si un taur (eu)? 48 De la: Cassey 19 Mai 2009 10:59
eu balanta el scorpion 2 De la: Anelisze 27 Decembrie 2009 20:36
.. 1 De la: ZuZa_LaRy 15 August 2010 19:55
cum pot fi 2 barbati gemeni atat de diferiti..... 4 De la: motzko 23 Aprilie 2010 21:44
Femeia pesti - Barbatul rac 14 De la: julyane19 12 Septembrie 2012 12:47