Setari Cookie-uri

depilare sau tuns in zona intima ???? :D

Si toate le incheie cu "asa-i"....
kudika226898
Postat pe 6 Ianuarie 2011 01:28
:))
valentinawtc
Postat pe 6 Ianuarie 2011 01:34
babaciune imputita esti muiere TIGRA dumneata esti o baba nebuna si ne f u t u t a de vreo 10 ani..de aia ai turbat asa-i... [/quote]

viata mea sexuala nu te priveste, dar apropos este minunata pt ca sexul este o arta, si nu toate gloabele ca tine stiu ce inseamna asta, tu continua sa ti-o tragi 3 minute pe luna , pe intuneric si obligatoriu misionar , esti patetica, pana si cainele meu este mai inteligent decat tine, dute in padure ca acolo iti este locul grobiano (grobian inseamna prost crescut, mitocan etc pt ca sigur habar nu ai ce inseamna)
LA REVEDERE ITI SPUN LA REVEDERE
visan_georgiana
Postat pe 6 Ianuarie 2011 09:04
De la: TIGRA, la data 2011-01-06 09:04:05babaciune imputita esti muiere TIGRA dumneata esti o baba nebuna si ne f u t u t a de vreo 10 ani..de aia ai turbat asa-i...


viata mea sexuala nu te priveste, dar apropos este minunata pt ca sexul este o arta, si nu toate gloabele ca tine stiu ce inseamna asta, tu continua sa ti-o tragi 3 minute pe luna , pe intuneric si obligatoriu misionar , esti patetica, pana si cainele meu este mai inteligent decat tine, dute in padure ca acolo iti este locul grobiano (grobian inseamna prost crescut, mitocan etc pt ca sigur habar nu ai ce inseamna)
LA REVEDERE ITI SPUN LA REVEDERE [/quote]nu ma cobor la nivelul unei muieri de joasa categorie..nici pe dumneata nu te priveste viata mea intima nemernica dracului..ma doar in cot cine ti-o trage sa tio traga prin toate gaurile si in toate pozitiile babaciune redusa mintal prost crescuta si mitocana..asta este profilul dumitale...
kudika029282
Postat pe 6 Ianuarie 2011 10:47
De la: kudika029282, la data 2011-01-06 10:47:18
De la: TIGRA, la data 2011-01-06 09:04:05babaciune imputita esti muiere TIGRA dumneata esti o baba nebuna si ne f u t u t a de vreo 10 ani..de aia ai turbat asa-i...


viata mea sexuala nu te priveste, dar apropos este minunata pt ca sexul este o arta, si nu toate gloabele ca tine stiu ce inseamna asta, tu continua sa ti-o tragi 3 minute pe luna , pe intuneric si obligatoriu misionar , esti patetica, pana si cainele meu este mai inteligent decat tine, dute in padure ca acolo iti este locul grobiano (grobian inseamna prost crescut, mitocan etc pt ca sigur habar nu ai ce inseamna)
LA REVEDERE ITI SPUN LA REVEDERE
nu ma cobor la nivelul unei muieri de joasa categorie..nici pe dumneata nu te priveste viata mea intima nemernica dracului..ma doar in cot cine ti-o trage sa tio traga prin toate gaurile si in toate pozitiile babaciune redusa mintal prost crescuta si mitocana..asta este profilul dumitale... [/quote]

ce imi place disputa asta, ma face sa rad, dar tu 282 care esti o "sfanta" discuti numai pe topic-uri legate de sex (sex oral, masturbare etc) asta ne face sa ne dam seama de unde vine frustrarea ta, bad sex, or no sex at all :)))))))))))))))))))))))))))
visan_georgiana
Postat pe 6 Ianuarie 2011 11:18
De la: TIGRA, la data 2011-01-06 11:18:43
De la: kudika029282, la data 2011-01-06 10:47:18
De la: TIGRA, la data 2011-01-06 09:04:05babaciune imputita esti muiere TIGRA dumneata esti o baba nebuna si ne f u t u t a de vreo 10 ani..de aia ai turbat asa-i...


viata mea sexuala nu te priveste, dar apropos este minunata pt ca sexul este o arta, si nu toate gloabele ca tine stiu ce inseamna asta, tu continua sa ti-o tragi 3 minute pe luna , pe intuneric si obligatoriu misionar , esti patetica, pana si cainele meu este mai inteligent decat tine, dute in padure ca acolo iti este locul grobiano (grobian inseamna prost crescut, mitocan etc pt ca sigur habar nu ai ce inseamna)
LA REVEDERE ITI SPUN LA REVEDERE
nu ma cobor la nivelul unei muieri de joasa categorie..nici pe dumneata nu te priveste viata mea intima nemernica dracului..ma doar in cot cine ti-o trage sa tio traga prin toate gaurile si in toate pozitiile babaciune redusa mintal prost crescuta si mitocana..asta este profilul dumitale...


ce imi place disputa asta, ma face sa rad, dar tu 282 care esti o "sfanta" discuti numai pe topic-uri legate de sex (sex oral, masturbare etc) asta ne face sa ne dam seama de unde vine frustrarea ta, bad sex, or no sex at all :)))))))))))))))))))))))))))[/quote]si mie imi place sa te enervez muiere nesimtita esti mai spurcata ca o tigoaica....dumneata te tii "sfnta"ca doar traiesti la manastire si de aia esti frustrata ca doar nu vrea nimeni sa tio traga de rea ce esti...
kudika029282
Postat pe 6 Ianuarie 2011 17:18
tigoaica....dumneata te tii "sfnta"ca doar traiesti la manastire si de aia esti frustrata ca doar nu vrea nimeni sa tio traga de rea ce esti... [/quote]

stai tu linistita, 282, ca eu am cu cine, si voi avea mereu, la tine e mai nasol, eu zic sa iti iei un vibrator sa iti rezolvi problema, poate nu o sa mai fi asa acritura, si isterica
visan_georgiana
Postat pe 6 Ianuarie 2011 17:21
De la: TIGRA, la data 2011-01-06 17:21:20tigoaica....dumneata te tii "sfnta"ca doar traiesti la manastire si de aia esti frustrata ca doar nu vrea nimeni sa tio traga de rea ce esti...


stai tu linistita, 282, ca eu am cu cine, si voi avea mereu, la tine e mai nasol, eu zic sa iti iei un vibrator sa iti rezolvi problema, poate nu o sa mai fi asa acritura, si isterica[/quote]mai fomeie Tigra dupa tot ce vorbesti se vede ca dumneata esti o acritura de muiere istrica care trebe sa-si ia un vibrator ca sa-si rezolve problema sexului..si nu te doara capul de mine ca euam si voi avea mereu to ce vreau...
kudika029282
Postat pe 6 Ianuarie 2011 21:22

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Baie in doi:d 143 De la: gugulina74 9 August 2009 19:11
e nevoie de postinor ? 31 De la: Calyope 17 Aprilie 2010 12:44
problema mea 51 De la: kudika510399 26 Februarie 2012 11:16
Nu stiu ce sa ma fac 18 De la: felixcat 24 Septembrie 2009 09:24
waiting for orgasm 17 De la: kudika046295 4 Februarie 2010 11:34