Setari Cookie-uri

de ce bat campii?

De la: dziulyk, la data 2011-01-29 16:44:12
De la: prety2005, la data 2011-01-28 23:25:10Expresia mea preferata " a bate campii " sau " ceata totala". Ma caracterizeaza in totalitate...
Ma intreb..De ce scriu?Pt ca simt nevoia ca cineva sa stie...Dar nu cei care ma cunosc...
Oare cum am ajuns aici? In aceasta situatie?
Am viata mea , care o credeam aproape perfecta, sot , copil, casa, cariera...Era Ok.
Pana cand universul meu "perfect" a fost sfarmat...
A inceput ca si o joaca...In stilul caracteristic de a bate campii, nu mi-am dat seama cand a fost trecuta granita dintre joaca zilnica si ....Habar nu am cum sa caracterizez relatia de acum...
Exista oare o criza a varstei de 30 ani? Atatia am???????? Cand au trecut? Eu inca ma mai simt copilul care are lumea la picioare si tot timpul din lume inainte...
Problema mea e ca nu vreau sa insel....nu mi-a trecut niciodata prin cap asta....Dar acum simt nevoia acuta sa il simt langa mine....Sa ii simt mainile pe corpul meu, sa ii simt buzele...
Cateodata am impresia ca totul e un vis...Eu nu as face niciodata asta , dar totusi o fac...Ma simt vinovata dar totusi astept fiecare noua zi ,cu inflacarare...
Imi e teama de cum v-a fi sfarsitul....voi suferi....dar poate merita....
Cateodata imi dau seama ca viata nu e totusi doar un JOC, ca timpul nu le rezolva pe toate,ca
Nu v-a intelege nimeni nimic, din ce am vrut sa scriu ....
Poate voi fi doar judecata pentru faptul ca am batut campii, intr-o ceata totala

nu stiu cine esti... dar te-am (")citit(") si am ajuns la concluzia ca.... te 'joci" de-a mine... esti mai mult decat reflexia mea intr-o oglinda iar acele cuvinte pe care le-ai folosit, scrise cu majuscula, ma indreptatesc sa afirm asta! oricum, succes in contiuare!
e totusi foarte interesant ceea ce ai facut si iti apreciez ideea. dar it spun FOARTE CLAR ca la mine este o ceata... cat se poate de reala si, ma repet, nu am postat doar de dragul de-a posta ori de a "bate campii" cum probabil incerci sa faci aluzie... sunt curios oare ce ar spune kudika_pudika...
prety2005
Postat pe 30 Ianuarie 2011 09:40
Eu nu ma JOC de nimeni...Poate suntem asemanatori..Dar eu spre deosebire de alti , am spus ce e in sufletul meu...
Au fost mesaje in care am fost jignita fara rost...Stiu asta e stilul caracteristic unora..
In schimb , au fost mesaje care m-au pus pe ganduri...
E asa usor sa dai un sfat altora...Dar daca am fi in aceasi situatie...Nu stiu cate l-ati pune si in practica...
Nu va inchipuiti ca m-am aruncat cu capul inainte...Si eu am intors povestea asta pe toate partile..
De aceea afirmam , la un moment dat , ca mi se pare un vis...Imi este imposibil si acum , sa ma gandesc, ca acest lucru mi se intampla mie...Nu am avut niciodata nimic cu cele care stiam ca inseala...Era problema lor...
Dar nu am crezut ca voi ajunge eu in situatia asta....Nu am facut inca sex....Nu am trecut mai departe de mangaieri si saruturi...Dar ...In sufletul meu stiu deja ca insel...
Sa imi iau jucariile si sa plec nu pot...Pt ca suntem nevoiti sa ne vedem zilnic...
Nu vreau aprobari...nu vreau sa fiu judecata...
prety2005
Postat pe 30 Ianuarie 2011 10:09
De la: prety2005, la data 2011-01-30 10:09:44Eu nu ma JOC de nimeni...Poate suntem asemanatori..Dar eu spre deosebire de alti , am spus ce e in sufletul meu...
Au fost mesaje in care am fost jignita fara rost...Stiu asta e stilul caracteristic unora..
In schimb , au fost mesaje care m-au pus pe ganduri...
E asa usor sa dai un sfat altora...Dar daca am fi in aceasi situatie...Nu stiu cate l-ati pune si in practica...
Nu va inchipuiti ca m-am aruncat cu capul inainte...Si eu am intors povestea asta pe toate partile..
De aceea afirmam , la un moment dat , ca mi se pare un vis...Imi este imposibil si acum , sa ma gandesc, ca acest lucru mi se intampla mie...Nu am avut niciodata nimic cu cele care stiam ca inseala...Era problema lor...
Dar nu am crezut ca voi ajunge eu in situatia asta....Nu am facut inca sex....Nu am trecut mai departe de mangaieri si saruturi...Dar ...In sufletul meu stiu deja ca insel...
Sa imi iau jucariile si sa plec nu pot...Pt ca suntem nevoiti sa ne vedem zilnic...
Nu vreau aprobari...nu vreau sa fiu judecata...

draga mea, eu nu te-am aprobat dar nici nu te-am judecat...concluzia mi-o pastrez in continuare...tu ai o latura a ta si numai a ta, pe care n-o arati nimanui...nici familiei si nici colegilor, nici tu n-aveai habar ca exista acolo undeva in stare latenta...aceasta latura a ta sufera acum si isi doreste sa iasa in lume cu toate consecintele...deci inca odata iti spun...intai incearca s-o arati alor tai...nimeni fata draga nu are doar laturi pozitive, taram dupa noi gramezi de tare, cunoscute in schimb de cei apropiati
miss_darine
Postat pe 30 Ianuarie 2011 12:34
De la: prety2005, la data 2011-01-30 10:09:44Eu nu ma JOC de nimeni...Poate suntem asemanatori..Dar eu spre deosebire de alti , am spus ce e in sufletul meu...
Au fost mesaje in care am fost jignita fara rost...Stiu asta e stilul caracteristic unora..
In schimb , au fost mesaje care m-au pus pe ganduri...
E asa usor sa dai un sfat altora...Dar daca am fi in aceasi situatie...Nu stiu cate l-ati pune si in practica...
Nu va inchipuiti ca m-am aruncat cu capul inainte...Si eu am intors povestea asta pe toate partile..
De aceea afirmam , la un moment dat , ca mi se pare un vis...Imi este imposibil si acum , sa ma gandesc, ca acest lucru mi se intampla mie...Nu am avut niciodata nimic cu cele care stiam ca inseala...Era problema lor...
Dar nu am crezut ca voi ajunge eu in situatia asta....Nu am facut inca sex....Nu am trecut mai departe de mangaieri si saruturi...Dar ...In sufletul meu stiu deja ca insel...
Sa imi iau jucariile si sa plec nu pot...Pt ca suntem nevoiti sa ne vedem zilnic...
Nu vreau aprobari...nu vreau sa fiu judecata...

habar u ai cat suntem de asemanatori citeste aici:
cezar_blue_eyes
Postat pe 30 Ianuarie 2011 18:59
Poate faptul ca suntem amoandoi ardeleni ne face asa asemanatori...Destul de apropiati ca si locatie...
Ti-am citi povestea...Atat...Nu iti dau sfaturi...nu iti pun intrebari...
Stiu ca pana la urma timpulle v-a hotara pe toate...
Oricum un sfat dat acum ,nu rezolva cu nimic...nici situatia ta, nici a mea...
Sa fie clar un lucru....Nu am cerut niciun sfat nimanui...in seara acea cand am scris...pt prima data gandurile mele erau pentru neant...nicidecum pentru oameni...
Nu stiu nici eu ce voi face in continuare...E viata mea , e stilul meu...
Poate sunt EGOISTA...dar daca vreau sa gresesc lasati-ma sa gresesc in stilul meu...
Din nastere, am fost un rebel fara cauza...(Fain film)
Nu imi spuneti ce sa fac pt ca voi face contrarul.....
Daca vreau sa zbor, zbor....dar nu imi frangeti voi aripile...
prety2005
Postat pe 30 Ianuarie 2011 19:27
De la: dziulyk, la data 2011-01-29 16:44:12sunt curios oare ce ar spune kudika_pudika...

Ptiu ce vedeta am ajuns
Na, ca m-ai facut sa comentez pe acest topic, ma tot feream.
Dar sa stii ca nu lucrez la kudika, daca la asta te gandeai. Daca nu la asta te gandeai, de ceeee ....? (....esti curios ce as spune eu?)
kudika_pudika
Postat pe 30 Ianuarie 2011 19:59
De la: prety2005, la data 2011-01-30 10:09:44
Sa imi iau jucariile si sa plec nu pot...Pt ca suntem nevoiti sa ne vedem zilnic...

Ba poti, trebuie doar sa vrei
De la: prety2005, la data 2011-01-30 10:09:44Nu vreau aprobari...nu vreau sa fiu judecata...

Si atunci de ce ai deschis topicul?
kudika_pudika
Postat pe 30 Ianuarie 2011 20:06
De la: kudika_pudika, la data 2011-01-30 19:59:22
De la: dziulyk, la data 2011-01-29 16:44:12sunt curios oare ce ar spune kudika_pudika...

Ptiu ce vedeta am ajuns
Na, ca m-ai facut sa comentez pe acest topic, ma tot feream.
Dar sa stii ca nu lucrez la kudika, daca la asta te gandeai. Daca nu la asta te gandeai, de ceeee ....? (....esti curios ce as spune eu?)

ideea era urmatoare: cineva, nu stiu exact cine, mi-a restalmacit - si o face si in continuare - subiectul deschis de mine; la un moment dat am crezut ca esti tu... daca vei citi cu atentie, pana si cuvintele scrise cu majuscule sunt cele pe care le vei regasi "printre randuri" in subiectul deschis de mine... am incercat, la deruta, sa intru cu un alt id(in speranta ca voi afla ceva) fiindca mi se pare interesant si totusi bizar ca s-a ajuns aici... asadar, de asta ai ajuns "vedeta" si nicidecum nu te-am "acuzat" ca esti salariata... kudika.
cezar_blue_eyes
Postat pe 30 Ianuarie 2011 20:50
un singur lucru pot spune.Traiasca butonul Dezabonare !
nicossia
Postat pe 31 Ianuarie 2011 09:39
De la: prety2005, la data 2011-01-29 11:45:22...nimeni in afara de voi care ati inceput sa aruncati cu BOLOVANI...nu v-a stii de povestea mea...Lumea reala in care traiesc ma vad la fel.Si asa voi ramane.
...Dar nu imi permit sa imi arat sufletul...


keep the god work

mai ai putin pana la sfarstitul vietii, dupa care scapi
battleofwits
Postat pe 31 Ianuarie 2011 09:43
De la: _oktober_, la data 2011-01-29 20:23:50ok...dar trebuie sa te gandesti ca poti rani ft mult oameni nevinovati care te iubesc...doar pt o placere de a ta...nu te judec,nu sari ...dar eu asa as gandi in locul tau....faci parte dintr-o familie iar ei nu merita sa le faci asta


si as mai adauga : de ce nu incerci sa faci ceva nou cu sotul tau??? de ce nu aduci noul in casnicia voastra?? reimprospateaz-o...fa ceva atat pentru tine , cat si pentru sotul tau. parerea mea.
este foarte simplu sa destrami ceva, dar foarte greu sa faci bucatile inapoi. nu se merita.
cristi_nne
Postat pe 31 Ianuarie 2011 10:51
si eu nu am citit pana la capat urmatoarea pagina,adik asta ....
cristi_nne
Postat pe 31 Ianuarie 2011 10:54
De la: cezar_blue_eyes, la data 2011-01-30 20:50:53
De la: kudika_pudika, la data 2011-01-30 19:59:22
De la: dziulyk, la data 2011-01-29 16:44:12sunt curios oare ce ar spune kudika_pudika...

Ptiu ce vedeta am ajuns
Na, ca m-ai facut sa comentez pe acest topic, ma tot feream.
Dar sa stii ca nu lucrez la kudika, daca la asta te gandeai. Daca nu la asta te gandeai, de ceeee ....? (....esti curios ce as spune eu?)

ideea era urmatoare: cineva, nu stiu exact cine, mi-a restalmacit - si o face si in continuare - subiectul deschis de mine; la un moment dat am crezut ca esti tu... daca vei citi cu atentie, pana si cuvintele scrise cu majuscule sunt cele pe care le vei regasi "printre randuri" in subiectul deschis de mine... am incercat, la deruta, sa intru cu un alt id(in speranta ca voi afla ceva) fiindca mi se pare interesant si totusi bizar ca s-a ajuns aici... asadar, de asta ai ajuns "vedeta" si nicidecum nu te-am "acuzat" ca esti salariata... kudika.

Te-am bagat rau in ceata pe topicul tau?
Mai Cezar, daca ma jucam cu tine, nu stateam sa-ti raspund la modul cel mai serios pe topic si sa-l urmaresc tot cu seriozitate.
Chiar ma simt jignita....
kudika_pudika
Postat pe 31 Ianuarie 2011 12:56
De la: kudika_pudika, la data 2011-01-31 12:56:26
Te-am bagat rau in ceata pe topicul tau?
Mai Cezar, daca ma jucam cu tine, nu stateam sa-ti raspund la modul cel mai serios pe topic si sa-l urmaresc tot cu seriozitate.
Chiar ma simt jignita....

imi cer scuze si sper sa mi le accepti! nu am vrut sa te simti jignita, departe de mine acest lucru; apoi vreau sa-ti multumesc ca ai urmarit topicul meu si ca te-ai implicat pentru ca mie sa-mi fie bine...
cezar_blue_eyes
Postat pe 31 Ianuarie 2011 17:34
De la: prety2005, la data 2011-01-29 11:45:22Asta nu conteaza...Pt ca daca eu am luat-o pe langa, daca am inceput sa bat campii, te asigur ca nici el, nici sotul meu nu vor avea de suferit absolut deloc...
Si imi pare rau...
Nu vreau sa par o neinteleasa...
Nu imi voi lasa familia...Nu voi fugi in lume....nu voi face crize de personalitate....
Sunt in ceata totala...dar ceata aceasta e in sufletul meu...nimeni in afara de voi care ati inceput sa aruncati cu BOLOVANI...nu v-a stii de povestea mea...Lumea reala in care traiesc ma vad la fel.Si asa voi ramane.
Nu zic ca joc teatru...Dar nu imi permit sa imi arat sufletul...Sau defapt aceasta parte a sufletului...


Stimata doamna, aici nu e vorba de a lasa dumneata......ci de ce suferinta si sufletele ranite, ai putea sa ai in jurul tau:)
E vorba ca-l poti dezamagi pe sotul tau si facand dintr-o familie OK, " o" tensiune ....si implicit acest lucru sa-l simta acel copil de langa voi.
Atat tot, nici poveste ca TU ai fii cea care ai pleca ( din cauza asa zisei crize)
Iar daca ai ales sa " bati campii" aici e datorita faptului ca in " veselia" sau " naivitatea" ta, iti dai seama ca ceva nu e OK...ai vrut sa povestesti cuiva.....
stem_29
Postat pe 31 Ianuarie 2011 18:17
De la: scorpio67, la data 2011-01-29 13:59:23
De la: prety2005, la data 2011-01-29 11:40:12Si daca NU vreau sa imi i-au jucariile si sa plec?
Daca vreau sa simt ca traiesc....Intradevar nu am ce sa ii reprosez sotului meu...Si daca voi suferi, desi nu v-a fi cazul , dupa ce se va sfarsi totul, cu acest barbat care nu e catusi de putin VIRUAL, v-a fi problema mea...
Nu am cerut sa fiu judecata...Si sincera sa fiu nici macar nu imi pasa de cele care ma judeca...
Am ajuns unde sunt astazi prin fortele propri...Si te asigura ca nu am inselat, nu am mintit ...
Si nu imi pasa catusi de putin daca ma crezi sau nu...
Nu iti inteleg invidia...
Prefer stilul meu decat acela acru...al tau
Fara suparare...


Egoista, imatura, creier de gaina, hormoni incinsi, satula de prea mult bine.Plictisitor prea mult bine.


Si evident ca un secret e secret cand il stii doar tu.....aici nu-l stie doar ea....si cu siguranta o sa faca " POC"..
exista si o zicala, in popor:" nu-i facuta nestiuta":))
Doamne, sa ajungi sa joci teatru cu propria ta familie.
E sfarsitul!
stem_29
Postat pe 31 Ianuarie 2011 18:33
Bai fratilor sau de fapt surorilor,mi se pare ca am inceput de la un loc si am ajuns, sau defapt ati ajuns pe aratura...
Nu vreau sa jignesc pe nimeni dar asta e adevarul...
Am fost intrebata de ce am scris...in prima seara?
Tot asa va intreb si eu pe voi de ce scrieti in fiecare zi?
E dreptul meu sa imi exprim libera opinie tot asa cum aveti si voi dreptul...
Eu zic sa o lasam balta cu familia care v-a suferi...La pariu ca acest lucru nu se v-a intampla, nu joc teatru, nu creez tensiune inutil...
Nu am suferit o depresie...cum zice cineva....
Poate exista doar o viata paralela...
Stiu ce greu de crezut...
Nici nu imi e frica sa ies in lume din balonul meu imaginar...
Nici nu joc rolul nimanui...Sunt doar EU...De ce e asa de greu de crezut?
Nu imi spuneti ca voi nu aveti un secret in inima voastra...Sau ca voi sunteti asa de reali....ca imina voastra e ca si o carte deschisa...
E asa usor sa acuzi...
Azi la birou , ma uitam la el...si ma gandeam daca ar stii ce tamtam s-a creat...Cred ca s-ar fi prapadit de ras...asa cum am bufnit si eu in ras ...spre nelamurirea celor din jur...
Sunt deschisa la discutii , dar nu mai incercati sa maanalizati ,pt ca nu sunt un caz atipic...
OK un pic iesita din comun , traznita, in ceata ...dar nu sunt o naiva...
Daca vreti punem cartiile pe fata...dar refuz sa fiu acuzata pe nedrept....
prety2005
Postat pe 31 Ianuarie 2011 20:24

Expresia mea preferata " a bate campii " sau " ceata totala". Ma caracterizeaza in totalitate...
Ma intreb..De ce scriu?Pt ca simt nevoia ca cineva sa stie...Dar nu cei care ma cunosc...
Oare cum am ajuns aici? In aceasta situatie?
Am viata mea , care o credeam aproape perfecta, sot , copil, casa, cariera...Era Ok.
Pana cand universul meu "perfect" a fost sfarmat...
A inceput ca si o joaca...In stilul caracteristic de a bate campii, nu mi-am dat seama cand a fost trecuta granita dintre joaca zilnica si ....Habar nu am cum sa caracterizez relatia de acum.


deci?
_oktober_
Postat pe 31 Ianuarie 2011 21:09
De la: prety2005, la data 2011-01-31 20:24:48Bai fratilor sau de fapt surorilor,mi se pare ca am inceput de la un loc si am ajuns, sau defapt ati ajuns pe aratura...
Nu vreau sa jignesc pe nimeni dar asta e adevarul...
Am fost intrebata de ce am scris...in prima seara?
Tot asa va intreb si eu pe voi de ce scrieti in fiecare zi?
E dreptul meu sa imi exprim libera opinie tot asa cum aveti si voi dreptul...
Eu zic sa o lasam balta cu familia care v-a suferi...La pariu ca acest lucru nu se v-a intampla, nu joc teatru, nu creez tensiune inutil...
Nu am suferit o depresie...cum zice cineva....
Poate exista doar o viata paralela...
Stiu ce greu de crezut...
Nici nu imi e frica sa ies in lume din balonul meu imaginar...
Nici nu joc rolul nimanui...Sunt doar EU...De ce e asa de greu de crezut?
Nu imi spuneti ca voi nu aveti un secret in inima voastra...Sau ca voi sunteti asa de reali....ca imina voastra e ca si o carte deschisa...
E asa usor sa acuzi...
Azi la birou , ma uitam la el...si ma gandeam daca ar stii ce tamtam s-a creat...Cred ca s-ar fi prapadit de ras...asa cum am bufnit si eu in ras ...spre nelamurirea celor din jur...
Sunt deschisa la discutii , dar nu mai incercati sa maanalizati ,pt ca nu sunt un caz atipic...
OK un pic iesita din comun , traznita, in ceata ...dar nu sunt o naiva...
Daca vreti punem cartiile pe fata...dar refuz sa fiu acuzata pe nedrept....

ok... eu, am terminat... daca asta ai dorit... nu stiu ce te-a determinat sa te "joci" de-a mine... incerc acum doar sa gasesc o legatura intre 195501 si 2005... poate ma "ajuta" cineva! la fel cum si tu ai gasit intre topic-ul meu si... tine!
cezar_blue_eyes
Postat pe 31 Ianuarie 2011 21:27
De la: _oktober_, la data 2011-01-31 21:09:33
Expresia mea preferata " a bate campii " sau " ceata totala". Ma caracterizeaza in totalitate...
Ma intreb..De ce scriu?Pt ca simt nevoia ca cineva sa stie...Dar nu cei care ma cunosc...
Oare cum am ajuns aici? In aceasta situatie?
Am viata mea , care o credeam aproape perfecta, sot , copil, casa, cariera...Era Ok.
Pana cand universul meu "perfect" a fost sfarmat...
A inceput ca si o joaca...In stilul caracteristic de a bate campii, nu mi-am dat seama cand a fost trecuta granita dintre joaca zilnica si ....Habar nu am cum sa caracterizez relatia de acum.


deci?

tu ce vrei sa zici okto?
nici nu-mi dau seama daca citezi pe cineva sau sunt cuvintele tale!
pickard
Postat pe 31 Ianuarie 2011 21:33
De la: cezar_blue_eyes, la data 2011-01-31 21:27:44
De la: prety2005, la data 2011-01-31 20:24:48Bai fratilor sau de fapt surorilor,mi se pare ca am inceput de la un loc si am ajuns, sau defapt ati ajuns pe aratura...
Nu vreau sa jignesc pe nimeni dar asta e adevarul...
Am fost intrebata de ce am scris...in prima seara?
Tot asa va intreb si eu pe voi de ce scrieti in fiecare zi?
E dreptul meu sa imi exprim libera opinie tot asa cum aveti si voi dreptul...
Eu zic sa o lasam balta cu familia care v-a suferi...La pariu ca acest lucru nu se v-a intampla, nu joc teatru, nu creez tensiune inutil...
Nu am suferit o depresie...cum zice cineva....
Poate exista doar o viata paralela...
Stiu ce greu de crezut...
Nici nu imi e frica sa ies in lume din balonul meu imaginar...
Nici nu joc rolul nimanui...Sunt doar EU...De ce e asa de greu de crezut?
Nu imi spuneti ca voi nu aveti un secret in inima voastra...Sau ca voi sunteti asa de reali....ca imina voastra e ca si o carte deschisa...
E asa usor sa acuzi...
Azi la birou , ma uitam la el...si ma gandeam daca ar stii ce tamtam s-a creat...Cred ca s-ar fi prapadit de ras...asa cum am bufnit si eu in ras ...spre nelamurirea celor din jur...
Sunt deschisa la discutii , dar nu mai incercati sa maanalizati ,pt ca nu sunt un caz atipic...
OK un pic iesita din comun , traznita, in ceata ...dar nu sunt o naiva...
Daca vreti punem cartiile pe fata...dar refuz sa fiu acuzata pe nedrept....

ok... eu, am terminat... daca asta ai dorit... nu stiu ce te-a determinat sa te "joci" de-a mine... incerc acum doar sa gasesc o legatura intre 195501 si 2005... poate ma "ajuta" cineva! la fel cum si tu ai gasit intre topic-ul meu si... tine!

... ...v-am pus doar sa va uitati unul in oglinda celuilalt
kudika195501
Postat pe 31 Ianuarie 2011 21:36
e chiar prima ei postare
tocmai...deci?
sa i se dea sfaturi....nu....sa o ignori...nuuuu....bate campii si gata...sa o lasam in durerea ei sa le bata....e ft sigura pe ea cand face asta
_oktober_
Postat pe 31 Ianuarie 2011 21:38
De la: kudika195501, la data 2011-01-31 21:36:33
ok... eu, am terminat... daca asta ai dorit... nu stiu ce te-a determinat sa te "joci" de-a mine... incerc acum doar sa gasesc o legatura intre 195501 si 2005... poate ma "ajuta" cineva! la fel cum si tu ai gasit intre topic-ul meu si... tine!

... ...v-am pus doar sa va uitati unul in oglinda celuilalt [/quote]
ma rog... tu stii cel mai bine dar si eu stiu ca nu este numai atat... ai dat copypaste si la citatul din Erike Maria Remaque care stii foarte bine de ce a "aparut" acolo unde a aparut! ce ai vrut sa dovedesti, de fapt, cu topic-ul asta? dar SINCER! sa traiesti bine!
cezar_blue_eyes
Postat pe 31 Ianuarie 2011 21:53
De la: cezar_blue_eyes, la data 2011-01-31 21:53:32
De la: kudika195501, la data 2011-01-31 21:36:33
ok... eu, am terminat... daca asta ai dorit... nu stiu ce te-a determinat sa te "joci" de-a mine... incerc acum doar sa gasesc o legatura intre 195501 si 2005... poate ma "ajuta" cineva! la fel cum si tu ai gasit intre topic-ul meu si... tine!

... ...v-am pus doar sa va uitati unul in oglinda celuilalt

ma rog... tu stii cel mai bine dar si eu stiu ca nu este numai atat... ai dat copypaste si la citatul din Erike Maria Remaque care stii foarte bine de ce a "aparut" acolo unde a aparut! ce ai vrut sa dovedesti, de fapt, cu topic-ul asta? dar SINCER! sa traiesti bine! [/quote]
...da pentru ca mi-a placut ...daca te deranjeaza il sterg
kudika195501
Postat pe 31 Ianuarie 2011 21:55
...nu te supara Cezare, dar ai un comportament cam "paranoid"...nici nu-mi sta in fire, nici nu am nici un interes sa fac ce banuiesti tu
kudika195501
Postat pe 31 Ianuarie 2011 21:57
Imi dau seama ca la un moment dat am pierdut sirul...
Nu am nici timpul necesar si nici dorinta de a afla care pe care copiaza...sau care ce rol JOACA...
Va spun clar, nu exista nici o legatura intre "incerc acum doar sa gasesc o legatura intre 195501 si 2005".
Acest an 2005 a fost un an important pentru mine...Si ca o neconformista ce sunt am refuzat ID care mi-a fost propus la logare si l-am ales pe acesta....Deci?
Uite in seara asta am chef sa dau niste raspunsuri....
Nu vreau sa mai fiu comparata cu Cezar_blue_eyers...Fara suparare, dar chiar nu avem nimic in comun..
Cine zicea ca in prima postare am cerut sa mi se dea sfaturi,ar trebui sa reciteasca tot ce am scris...
Haideti , arati-mi un singur rand in care am spus sa imi dati un sfat...
Ma enerveaza la culmea aerul de superioritate pe care si-l dau uni....
Majoritatea am impresia ca nu au citit nimic... uni scriu doar de dragul de a scrie...
prety2005
Postat pe 31 Ianuarie 2011 23:02
De la: kudika195501, la data 2011-01-31 21:57:48...nu te supara Cezare, dar ai un comportament cam "paranoid"...nici nu-mi sta in fire, nici nu am nici un interes sa fac ce banuiesti tu

nu, nu ma dreajeaza; il poti pastra... la citat ma refer; cat despre interes... poate m-am inselat dar nu sari sa acuzi cu... comportamentul... nu ma cunosti, doar iti dai cu presupusul...
pentru mine, treaba este destul de clara... si chiar cu riscul de-a te enerva, pot sa afirm cu certitudine ca si pentru tine la fel... sa fii iubit(a)!
oricum, pentru comment-urile de pe post-area deschisa de mine, jos palaria... si iti multumesc, sincer!
cezar_blue_eyes
Postat pe 31 Ianuarie 2011 23:18
De la: prety2005, la data 2011-01-31 23:02:18Imi dau seama ca la un moment dat am pierdut sirul...
Nu am nici timpul necesar si nici dorinta de a afla care pe care copiaza...sau care ce rol JOACA...
Va spun clar, nu exista nici o legatura intre "incerc acum doar sa gasesc o legatura intre 195501 si 2005".
Acest an 2005 a fost un an important pentru mine...Si ca o neconformista ce sunt am refuzat ID care mi-a fost propus la logare si l-am ales pe acesta....Deci?
Uite in seara asta am chef sa dau niste raspunsuri....
Nu vreau sa mai fiu comparata cu Cezar_blue_eyers...Fara suparare, dar chiar nu avem nimic in comun..
Cine zicea ca in prima postare am cerut sa mi se dea sfaturi,ar trebui sa reciteasca tot ce am scris...
Haideti , arati-mi un singur rand in care am spus sa imi dati un sfat...
Ma enerveaza la culmea aerul de superioritate pe care si-l dau uni....
Majoritatea am impresia ca nu au citit nimic... uni scriu doar de dragul de a scrie...

ok, daca nu-ti este cu suparere, eu imi iau jucariile si plec... oricum ai vrut sa scrii pentru... nimeni; si da, ai perfecta dreptate, nu avem nimic in comun si totusi... atat de multe! sa fii iubita e tot ce-mi doresc!
cezar_blue_eyes
Postat pe 31 Ianuarie 2011 23:21
De la: cezar_blue_eyes, la data 2011-01-31 23:18:04
De la: kudika195501, la data 2011-01-31 21:57:48...nu te supara Cezare, dar ai un comportament cam "paranoid"...nici nu-mi sta in fire, nici nu am nici un interes sa fac ce banuiesti tu

nu, nu ma dreajeaza; il poti pastra... la citat ma refer; cat despre interes... poate m-am inselat dar nu sari sa acuzi cu... comportamentul... nu ma cunosti, doar iti dai cu presupusul...
pentru mine, treaba este destul de clara... si chiar cu riscul de-a te enerva, pot sa afirm cu certitudine ca si pentru tine la fel... sa fii iubit(a)!
oricum, pentru comment-urile de pe post-area deschisa de mine, jos palaria... si iti multumesc, sincer!

...nu te-am acuzat, doar am zis ca te cam aghati de faptul ca am facut o comparatie intre cele doua postari...ei bine am vazut o oarecare asemanare prin faptul ca erati "in ceata" amandoi...in fine...asta e...iar eu nu ma supar chiar asa usor din orice...bafta
kudika195501
Postat pe 31 Ianuarie 2011 23:25
De la: kudika_pudika, la data 2011-01-31 12:56:26
De la: cezar_blue_eyes, la data 2011-01-30 20:50:53
De la: kudika_pudika, la data 2011-01-30 19:59:22
De la: dziulyk, la data 2011-01-29 16:44:12sunt curios oare ce ar spune kudika_pudika...

Ptiu ce vedeta am ajuns
Na, ca m-ai facut sa comentez pe acest topic, ma tot feream.
Dar sa stii ca nu lucrez la kudika, daca la asta te gandeai. Daca nu la asta te gandeai, de ceeee ....? (....esti curios ce as spune eu?)

ideea era urmatoare: cineva, nu stiu exact cine, mi-a restalmacit - si o face si in continuare - subiectul deschis de mine; la un moment dat am crezut ca esti tu... daca vei citi cu atentie, pana si cuvintele scrise cu majuscule sunt cele pe care le vei regasi "printre randuri" in subiectul deschis de mine... am incercat, la deruta, sa intru cu un alt id(in speranta ca voi afla ceva) fiindca mi se pare interesant si totusi bizar ca s-a ajuns aici... asadar, de asta ai ajuns "vedeta" si nicidecum nu te-am "acuzat" ca esti salariata... kudika.

Te-am bagat rau in ceata pe topicul tau?
Mai Cezar, daca ma jucam cu tine, nu stateam sa-ti raspund la modul cel mai serios pe topic si sa-l urmaresc tot cu seriozitate.
Chiar ma simt jignita....

...asa e...nu stii de ce e in stare pudy
kudika195501
Postat pe 31 Ianuarie 2011 23:26

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Pictura ecologica pe mobila si lemn, Pictura murala (pe perete) 1 De la: maziart 19 Iunie 2009 14:40
Comercializam seifuri (antifoc, antiefractie), cutii postale (individuale, ptr asociatii), sisteme inchidere, clasificatoare pentru dosare 1 De la: metallotechnica 24 Noiembrie 2011 13:35
ANTREPRENOR CONSTRUCTII CIVILE SI INDUSTRIALE BLOCURI HALE VILE 1 De la: TANASE_CONSTRUCT 7 Februarie 2012 19:00
Donez ficat/riniki grupa A2 pozitiv... 0758957277 3 De la: Armain 26 Ianuarie 2012 19:11
Seful porno care o cauta cu lumanarea 13 De la: Achillesluv 17 Iunie 2012 12:43