Setari Cookie-uri

IONUTZCOIUTZ cer ajutor iar

Buna baieti si fete, numele meu este IONUT dar baietii imi spun KOIUTZA si nu inteleg de ce. Este adevarat ca sunt putin homo da’ imi place mai mult baietii decat fetele. Sunt moderatoare (scuze……….. moderator) pe un forum de masinute si acolo imi place la nebunie, ma simt in lumea mea. Acolo sunt 2 baieti care imi place de ei……. desi Unu are barba, e gars si e si jegos pedeasupra si pute ca dracu si altu e roker, are coada si e cam prostalau asa…. intelegeti voi.
Nu stiu ce sa fac, cum sa le spun ca imi place de ei sa nu ii jignesc. Voi ce ziceti. Mai bines a nu le spun ca imi place de ei sau sa le spu?
ionutzcoiutz
Postat pe 9 Februarie 2011 21:54
De la: ionutzcoiutz, la data 2011-02-09 21:54:48Buna baieti si fete, numele meu este IONUT dar baietii imi spun KOIUTZA si nu inteleg de ce. Este adevarat ca sunt putin homo da’ imi place mai mult baietii decat fetele. Sunt moderatoare (scuze……….. moderator) pe un forum de masinute si acolo imi place la nebunie, ma simt in lumea mea. Acolo sunt 2 baieti care imi place de ei……. desi Unu are barba, e gars si e si jegos pedeasupra si pute ca dracu si altu e roker, are coada si e cam prostalau asa…. intelegeti voi.
Nu stiu ce sa fac, cum sa le spun ca imi place de ei sa nu ii jignesc. Voi ce ziceti. Mai bines a nu le spun ca imi place de ei sau sa le spu?


Vai, ce am mai ras...lasa vrajeala!
mimi_ca29
Postat pe 9 Februarie 2011 22:01
Dar de ce razi de mine ca sunt putin mai homo? Stiu ca sunt mai altfel decat altii dar asta sant. In afara sa strang masinute nu stiu sa fac si altceva. imi place sa ma joc cu ele pe covor si mai ales in cada plina cu apa, ca sa faca bulbuci (vai ce urat suna .......... bul...... buci). Fac ce fac si tot revin la stadiul meu.
Eu vorbeam serios. ce sa fac, sa le spun sau nu si celor 2 baieti de pe forumul cu masinute?
ionutzcoiutz
Postat pe 9 Februarie 2011 22:11
Tu cine esti ca nu te cunosc? pune o poza sa te vad ca poate imi place de tine.
Vad ca ai mesaje numai la baiatu ala. iti place de el ca numai la el scrii. Eu sunt homo putin dar tu ce cauti pe forum pentru femei? Esti si tu tot.....homo.....? Hai nu-ti fie jena si recunoaste. Ca ai scris ca /// cel care ne cerea sfaturi /// deci si tu ai ceva din femeie.... asa putin... nu? Hai pune o poza sa te vad.
ionutzcoiutz
Postat pe 9 Februarie 2011 23:37
kudika195501
Postat pe 9 Februarie 2011 23:42
Si eu desenez si sunt cel mai talentat din cati ati cunoscut. http://miniauto.ro/forum/index.php?topic=426.0 Am expus desenele si in galerii, la metrou dar nu le vedea nimeni decat aia care conduc metrourile prin tunel. stiu ca lumea ma invidiaza dar sunt mandru ca nu toata lumea e ca mine......... si eu recunosc ca-mi plac si fetitele. Uite, baiatul care a scris cu numele kudika364100 nu recunoste ca si el e ca mine. De ce te semnezi si cu numar de ordine 364100. Atatia vizitatori ai avut, sau atatia speri sa ai la fund pana mori? Succes atunci dar nu te invidiez.
ionutzcoiutz
Postat pe 9 Februarie 2011 23:54
Mie imi place sa fac multe poze si merg si la intalniri incercand sa maschez ca sunt........ mai altfel. cand facem intalniri in grup cu masinute, fiecare o arata in public dar mie imi e putin jena si ......... o scot mai ferit asa.... nu ca ceilalti...... Sunt apreciat pe forumul cu masinute dara daca ar stii si ceilati cum sunt......... m-ar lua la misto. Asa ca mai bine fac eu misto de altii ca sa ma arat barbat.
Io mai am si un alt hobby... imi place sa fac castele din......... treaba mare si uneori mai si mananc ce ramane in plus. E rusinos dar recunosc ca nu este usor sa traiesc printre adevarati barbati, mai ales ca am si o functie importanta....... adica............. moderator. Nu stiu ce presupune functia asta dar imi place ca macar din varful functiei SUNT BARBAT ADEVARAT si domin pe toti.
ionutzcoiutz
Postat pe 10 Februarie 2011 00:12
Pai fac misto ca asa sunt eu IONUTZCOIUTZ(A). Daca nu fac misto, nu ma simt bine.
Este adevarat ca in prostia mea de "baietel" mai spre fetita........ (de aici am dedus eu ca mi se spune COIUTZA), am prostul obicei sa ma bag in vietile altora. De exemplu sa ma bag in seama asa....... aiurea in viata lui Oleco, pe care il invidiez ca deseneaza mai bine ca mine, e bine vazut pe toate forumurile unde este prezent si e mai barbat decat mine. Recunosc ca nu ma priveste problema lui personala dar daca nu fac misto de el, parca nu mai sunt eu. Imi place sa fac misto de el, sa il irit si mai ales sa pun stiri despre el pe forumul cu masinute......... ca daca masinute nu se prezinta, macar sa prezint eu can-can-uri despre altii ca sa se stranga lumea ca la balci si sa fie trafic pe forum. Fac asta pt ca mi-e mila de baiatu cu barba, alias Fane Babanu, ca daca nu e trafic pe forumu cu masinute, se duce dracu sandramaua. Daca forumu cu masinute n-are trafic, eu ma simt aiurea pt ca masinute prezint rar, Oleco nu mai este pe forum ca sa prezinte masinute si lumea nu prea mai are ce sa vada. Asa ca inventez povesti despre Oleco in speranta ca atrag lume pe forum desi este forum pt masinute, nu pentru can-can-uri. Este exact la fel cum aici in loc sa scriu despre problemele mele de fetita, m-as apuca sa scriu despre revoltele din Egipt.
Aici pe forumul Kudika, nu am intalnit si altii cu probleme asemanatoare, adica baietei-fetite care sa recunoasca ca sunt mai altfel, adica si baieti dar si......... fetite. Cred ca Kudika364100 este exact ca mine, adica fetita dar nu recunoaste de jena. Ce zici kudika364100, pui o poza reala cu tine? asta ca sa demonstrezi ca nu esti fetita ci esti baiat, desi ma indoiesc...
ionutzcoiutz
Postat pe 10 Februarie 2011 09:03
Am ras aici cat pentru o zi intreaga,si inca rad auzi .... bul ...buci

alexo88
Postat pe 10 Februarie 2011 11:09
Ce arfe ai in creieri Incerci sa pari inteligent dar iti da cu virgula Stiu ca vrei sa ma cuceresti dar nu reusesti.... sau nu din prima....
Demonstreaza ca nu esti fetita ca vad ca scrii pe forum dedicat femeilor.
ionutzcoiutz
Postat pe 10 Februarie 2011 15:21
Rectific nu nevasta, prietena, ca pana la 38 de ani nu ai avut de gand. Gluma gluma, dar poate chiar esti fetita Oleco si dupa ce o faci de bani o mai folosesti si ca paravan pentru actiunile tale. Ca na la femei esti fermecat si nu te duci. Ori o mana ferma si puternica ori fetite cu putulica. Ca doar tu esti viril, nu? Un mascul in toata puterea cuvantului. Trebuia sa mentionezi ca dupa plecarea ta de acolo de pe forum au ramas vitregite si alte rubrici, rod al imaginatiei tale infantile: Cine a murit azi? si Casuta cu bancuri, in care mai puneai tu 15 bancuri pe zi ,unele obscene si care depaseau orice bun simt. Normal daca tu ca sa faci sex iti folosesti imaginatia si mana, ramaneau atatea idei nepuse in practica, noroc cu casuta cu bancuri ca te mai racoreai. Eu cred ca nu de servici ar trebui sa te interesezi, ci e pensie de ajutor ca esti debil mintal. La 38 de ani sa faci ceea ce faci!
kudika364100
Postat pe 10 Februarie 2011 15:22
De la: ionutzcoiutz, la data 2011-02-10 15:21:20Ce arfe ai in creieri

arfe de la artefacte?
miss_darine
Postat pe 10 Februarie 2011 15:24
De la: kudika364100, la data 2011-02-10 15:22:19Rectific nu nevasta, prietena, ca pana la 38 de ani nu ai avut de gand. Gluma gluma, dar poate chiar esti fetita Oleco si dupa ce o faci de bani o mai folosesti si ca paravan pentru actiunile tale. Ca na la femei esti fermecat si nu te duci. Ori o mana ferma si puternica ori fetite cu putulica. Ca doar tu esti viril, nu? Un mascul in toata puterea cuvantului. Trebuia sa mentionezi ca dupa plecarea ta de acolo de pe forum au ramas vitregite si alte rubrici, rod al imaginatiei tale infantile: Cine a murit azi? si Casuta cu bancuri, in care mai puneai tu 15 bancuri pe zi ,unele obscene si care depaseau orice bun simt. Normal daca tu ca sa faci sex iti folosesti imaginatia si mana, ramaneau atatea idei nepuse in practica, noroc cu casuta cu bancuri ca te mai racoreai. Eu cred ca nu de servici ar trebui sa te interesezi, ci e pensie de ajutor ca esti debil mintal. La 38 de ani sa faci ceea ce faci!


tu de nu il lasi in pace.....iti place sa te contrazici...cu un dezaxat?? lasa l in problemele lui ca are destuleeee se pare
ad__83
Postat pe 10 Februarie 2011 15:36
De la: ionutzcoiutz, la data 2011-02-10 15:21:20Ce arfe ai in creieri Incerci sa pari inteligent dar iti da cu virgula Stiu ca vrei sa ma cuceresti dar nu reusesti.... sau nu din prima....
Demonstreaza ca nu esti fetita ca vad ca scrii pe forum dedicat femeilor.


Fugi tare bai baiatule ups scuza ma fetito............te ai facut destul de ras gata ...ne ai distrat destul ...ne am si plictist de lichele ca tine
ad__83
Postat pe 10 Februarie 2011 15:37
Nu m-am putut abtine si iar am scris de Oleco pe forumu de masinute. Am scris doar ce imi convine ca vreau sa castig auditoriu. Din pacate eu desenez doar DIN PIX dar din cate stiu, kudika 364100 are PIX in pantaloni dar nu stie la ce foloseste
Kudika364100, iti place sa vorbesti singur(a)? Va ca nu te baga nimeni in seama si asta te cam doare.
Vad ca stii chestii d-astea cu fetite. Nu ne spui si noua? Aaa, ti-e rusine sa zici ca iti place si tie o atingere patimasa la ochiul maro, asa-i? Da chiar, tu ce ai cu Oleco? Vad ca te doare in fund de el
Eu il invidiez ca asa sunt eu IONUT cu un coiutz dar tu ce ai cu el? Aaa, te pomenesti ca si tu ai vrea ceva de la el, nu? Ok, ma sacrific si de data asta. Vad ca iti ascunzi numele. Ti-e teama ca daca te prinde Oleco iti rupe fundul? Adevarul e ca meriti... hai kudica364100 da din tine.......... ca poti mai mult. Simta-te bine aici desi nu-i forum pentru masinute........... dar nu conteaza pentru tine.................
Daca erai baiat de baiat iti puneai un nume mai de "speriat" dar cum nu esti, ai lasat scris kudika364100.Te inteleg fata, te inteleg......
ionutzcoiutz
Postat pe 10 Februarie 2011 15:41
Doamne , alt pesonaj nebun si contrafacut, care abereaza pe Kudika
Asemenea gogosi n-am mai citit de mult.

Postat pe 10 Februarie 2011 21:27
Prostia in general pe mine ma amuza, nu ma enerveaza. Acum ca am descoperit exemplarul perfect, am cea mai mare satisfactie. Nu il cunoasteti Pe Ovidel, asta toata noaptea nu a dormit ca sa vada daca a mai postat cineva ceva aici. Cand era el pe forumul de masinute posta ca prostu asa aiurea, numai ca sa, tineti-va bine, sa aiba cele mai multe postari, numarul cel mai mare. Se scula sa puna comentarii la 3 dimineata. Ne vorbeai Ovidel ca esti binevazut pe forumuri....care bai tata? Ai fost dat afara de pa 4t,miniauto, cartula, pe topgear tu pui intrebari, tu raspunzi nu e nici dracu acolo, in afara unui pusti oropsit saracu care se mai trezeste odata pe luna sa iti dea un bravo. Ovidel este genul acela cu comportament libidinos, pe care il accepti in grupul tau doar de rusinea rusinii lui, la cat insista. Nu ca ai avea ceva de discutat, de vazut sau invatat de la el. Problema este ca nu mai scapi de prost, se ataseaza fratilor! Incepe sa se creada important prin ineptiile pe care le spune, nu accepta sfaturi ,critici, se crede cel mai tare indiferent ce lucru cat de prost si oribil ar face. Apoi ce intelege el din toata afacerea asta este ca lumea incearca sa il inlature datorita calitatilor sale extraordinare si a talentului sau. Dementul asta care nici sa isi satisfaca prietena nu poate crede ca este invidiat! Acum ca s-a descoperit postarea sa initiala, i-au fost reprosate lucruri adevarate, pe care tampitul credea ca numai creierul sau le poate descoperi, dupa ce s-a facut bascalie la maxim de el pe alte forumuri, este frustrat si nervos la maxim. Fierbe! Nici curat si nici mancare nu mai face va spun eu, sta in fata calculatorului sa vada cine, ce mai scrie de el. Infantil si impotent mental nu se poate apara sau replica inteligent ci se leaga de replici de bodega, taraba gen replici cu tenta rasista, sexuala. Altceva nu mai poate, a ajuns la maximul nervilor. Mai Ovidel degeaba iti pun poza ca nu ma cunosti, sunt unul din aia pe care ii injurai tu pe mail si daca era sa ne aplici tu o corectie sanatoasa, de barbat adevarat cu mana sa puternica, nu asteptai sa il intalnesti pe x,y pe strada sa ii bati, puternicule. Veneai frumos la intalnirea lunara si lamureai problemele cu cine te supara si te raneste in orgoliul tau viril inca si rezistent la farmece. Dar cum sa vi, iti dai seama ce ar iesi sa se afle ca mai pleci si capacit de acolo? Sa nu uit, Ovidel declarat mare giudokan, are pe la 130 de kg, l-a tinut bine prietena 2 ani va dati seama, o burta cat forumul asta, inceput de chelie si o gura pe care o hranea inca de mic cu lopata, este genul acela de obsedat si frustrat sexual, lenevos, plin de el, atotstiutor, la care si parul de pe piept este drept, lins ca sa ma intelegeti mai bine. Intr-un sfert de ora putoarea ordinara se va autosesiza si ne va incanta cu un nou measaj cretin de natura sexuala sau homofoba. Sa il ascultam ce are de spus.
kudika364100
Postat pe 11 Februarie 2011 13:14
De la: kudika364100, la data 2011-02-11 13:14:29Prostia in general pe mine ma amuza, nu ma enerveaza. Acum ca am descoperit exemplarul perfect, am cea mai mare satisfactie. Nu il cunoasteti Pe Ovidel, asta toata noaptea nu a dormit ca sa vada daca a mai postat cineva ceva aici. Cand era el pe forumul de masinute posta ca prostu asa aiurea, numai ca sa, tineti-va bine, sa aiba cele mai multe postari, numarul cel mai mare. Se scula sa puna comentarii la 3 dimineata. Ne vorbeai Ovidel ca esti binevazut pe forumuri....care bai tata? Ai fost dat afara de pa 4t,miniauto, cartula, pe topgear tu pui intrebari, tu raspunzi nu e nici dracu acolo, in afara unui pusti oropsit saracu care se mai trezeste odata pe luna sa iti dea un bravo. Ovidel este genul acela cu comportament libidinos, pe care il accepti in grupul tau doar de rusinea rusinii lui, la cat insista. Nu ca ai avea ceva de discutat, de vazut sau invatat de la el. Problema este ca nu mai scapi de prost, se ataseaza fratilor! Incepe sa se creada important prin ineptiile pe care le spune, nu accepta sfaturi ,critici, se crede cel mai tare indiferent ce lucru cat de prost si oribil ar face. Apoi ce intelege el din toata afacerea asta este ca lumea incearca sa il inlature datorita calitatilor sale extraordinare si a talentului sau. Dementul asta care nici sa isi satisfaca prietena nu poate crede ca este invidiat! Acum ca s-a descoperit postarea sa initiala, i-au fost reprosate lucruri adevarate, pe care tampitul credea ca numai creierul sau le poate descoperi, dupa ce s-a facut bascalie la maxim de el pe alte forumuri, este frustrat si nervos la maxim. Fierbe! Nici curat si nici mancare nu mai face va spun eu, sta in fata calculatorului sa vada cine, ce mai scrie de el. Infantil si impotent mental nu se poate apara sau replica inteligent ci se leaga de replici de bodega, taraba gen replici cu tenta rasista, sexuala. Altceva nu mai poate, a ajuns la maximul nervilor. Mai Ovidel degeaba iti pun poza ca nu ma cunosti, sunt unul din aia pe care ii injurai tu pe mail si daca era sa ne aplici tu o corectie sanatoasa, de barbat adevarat cu mana sa puternica, nu asteptai sa il intalnesti pe x,y pe strada sa ii bati, puternicule. Veneai frumos la intalnirea lunara si lamureai problemele cu cine te supara si te raneste in orgoliul tau viril inca si rezistent la farmece. Dar cum sa vi, iti dai seama ce ar iesi sa se afle ca mai pleci si capacit de acolo? Sa nu uit, Ovidel declarat mare giudokan, are pe la 130 de kg, l-a tinut bine prietena 2 ani va dati seama, o burta cat forumul asta, inceput de chelie si o gura pe care o hranea inca de mic cu lopata, este genul acela de obsedat si frustrat sexual, lenevos, plin de el, atotstiutor, la care si parul de pe piept este drept, lins ca sa ma intelegeti mai bine. Intr-un sfert de ora putoarea ordinara se va autosesiza si ne va incanta cu un nou measaj cretin de natura sexuala sau homofoba. Sa il ascultam ce are de spus.


Nu vrei sa il lasi nici tu in pace...
ad__83
Postat pe 11 Februarie 2011 15:24
De la: scorpio67, la data 2011-02-10 21:27:34Doamne , alt pesonaj nebun si contrafacut, care abereaza pe Kudika
Asemenea gogosi n-am mai citit de mult.

normal sa nu fi citit...daca tu citesti doar carti de specialitate...
BEL_AMY1
Postat pe 11 Februarie 2011 15:27
kudika364100 vezi ca TE-AI DESCRIS EXACT PE TINE Cei de aici nu te cunosteau dar uite ca acum esti "in top" Felicitari koiutz bleg.
Cand il ataci pe Oleco pe forumuri doar de dragul de a face caterinca, normal ca nu esti bine venit si ti-o iei peste bot fraiere Pun pariu ca tu acum crezi ca cel care facea misto de tine si s-a inscris cu numele de ionutzcoiutz este Oleco, nu-i asa? E afla ca nu era Oleco si habar n-ai cine facea misto de tine Este drept ca si el poate folosi parola si poate sa scrie oricand aici, numai ca nu se coboara la nivelul tau de prost. Cred ca daca parintii tai stiau ce prost o sa iasa pe ulita, te calcau demult pe coite. Oleco radea de il dureau falcile de prostiile pe care le aberezi, tampitule ce esti. Nu mai face pe desteptul, ca esti prost de puti mai rau ca stefan. Crezi ca daca scrii de rau de Oleco, faci misto de el esti destept? Crezi ca te apreciaza cineva? Nu "stimabile".
Sa recapitulam: de pe miniauto, A PLECAT SINGUR ca s-a scarbit de inteligenta voastra, de pe Cartula, la fel pentru ca si acolo sunt moderatori la fel ca pe miniauto, adica de tot rahatul. Pe 4tuning a fost banat ca va tinea voua parte (mare greseala), iar pe Top Gear, v-a dat sut in spate cand ati inceput cu mistouri ieftine ca si aici. Deci, cine este vinovat? VOI!
De acum inainte, in loc sa faci misto de Oleco si sa incerci sa-l denigrezi, mai bine stai cuminte in feminitatea ta si nu te mai lansa in afirmatii idioate. Stai in banca ta acolo pe miniauto, simta-te fericit ca esti mare colectionar si cam atat. Nu vezi ca de fiecare data cand intri pe alte forumuri cu intentia de a provoca scandal, Oleco te scuipa afara? Crezi ca daca ai intra pasnic, el ar avea ceva cu tine? Chiar daca nu te haleste, pun pariu ca nu s-ar lua de tine.
Stiu ca il invidiezi, cum la fel ma invidiezi si pe mine (ah ah ahh ce mori de oftica ca nu stii cine sunt) dar de la invidie si pana la prostie, e distanta lunga, distanta pe care tu o parcurgi destul de repede. Feminitatea ta ascunsa o fi devina? Inca nu te-ai invatat minte, nu? Iti place sa te faci de rahat tot timpul, nu? Foarte bine, continua in penibilitatea ta in loc sa prezinti masinute la scara 1/18 pe forumul dedicat acestora.

Ne cerem scuze colegilor de aici care se uita ca la urs si nu inteleg ce se intampla. Nu va bagati in discutii pentru ca este un meci intre Oleco si fraierii care nu il lasa in pace. Si pe alte forumuri au fost meciuri d-astea numai ca nu stiu cum dracu se intampla ca de fiecare data Oleco i-a dovedit.

Daca continui sa mai scrii aici, o faci pe raspunderea ta. Mistourile gen fetita/baiat, ionutzcoiutz, au fost asa.......... mistouri de incalzire. Stai sa vezi ce urmeaza de acum incolo. Potoleste-te, intoarce-te pe forumul cu masinute si lasa-l in pace pe Oleco. In loc sa faci misto de el, incearca sa ajungi la nivelul lui chiar daca e greu. Gandeste-te bine inainte sa mai dai cu botu pe aici. Fraiere.
ionutzcoiutz
Postat pe 11 Februarie 2011 16:52
El fierbe sau tu? La cate intalniri a fost el?
De ce ti se sterg mesajele? pentru injurii aduse unui user, indiferent cine e. Crezi ca pe toate forumurile e ca pe miniauto?
Ai morcovul intrat cu tot cu frunze. Nu stii daca scrie Oleco sau altcineva si asta iti da o stare de neliniste, te irita. Stai linistit acolo pe forum la masinute, discuta despre telefoane, despre ce animalute aveti acasa si mai putin despre jucarioare.
Ca sa stai si mai linistit, afla ca Oleco inca nu a vorbit cu tine aici pe forum, dar cand o sa vada ca te-ai luat de viitoarea sotie, ca faci misto de ea si alte chestii, pai sa vezi ce omor iti da cand te prinde. Vezi ca pe adresa asta scriu trei insi si Oleco ar fi al patrulea. Fereste-ti poponetul ca ce omor o sa-ti iei, n-as vrea sa fiu in locul tau. stai cuminte, cere-ti scuze ca ai vorbit urat despre jumatatea lui si poate scapi mai usor. Nu stiu cum de ai curaj sa te iei de gagica altuia fara sa o cunosti, dar ma rog.. tu stii. Asa ca ionut, coiutz sau cum dracu iti zic baietii.. atentie mare la fundulet si la fatza. Vezi ca Oleco nu face judo ci cu totul altceva si n-are 130 kg.
Vezi ca n-are 34 de ani ci doar tu ca un incult persisti in prostia asta. Dupa cum se vede, eu nu te injur si nu se sterg mesajele. Daca continui sa te mai iei aiurea de el.. spaga ta.
ionutzcoiutz
Postat pe 11 Februarie 2011 20:51
Doamneeee!!!!ce-i aici mai fratilor??!!??
Mai baieti,potoliti-va ce aveti?
Valy90
Postat pe 12 Februarie 2011 00:29
Cred ca s-au convins si cei de aici care e treaba cu tine dar numai tu nu iti dai seama. Vad ca singurul care se agita esti tu si nu stiu daca ai observat dar nu te provoaca nimeni. Raspunsuri vin dupa ce debitezi tampenii p aici. Si pe miniauto te agiti sa atragi sustinatori si spre marea ta dezamagire, iti tin tira aceiasi vesnici pupincuristi. Aici faci la fel sau de fapt vorbesti singur pentru ca cei de aici habar n-au despre ce e vorba si raman socati de ce citesc. Daca ar stii ei ce fel de poama esti si daca ar intra din curiozitate pe miniauto sa vada cum te zbati ca fecioara inainte de viol, ar fi si mai socati. Fi baiat inteligent dupa cum vrei sa arati dar nu reusesti sa convingi pe nimeni si ramai acolo la masinute, la loc caldut intre adulatorii tai. Nu mai poza in atotstiutor, nu mai ponegri pe altul ca de fapt te faci de ras si iti strici imaginea de colectionar. Te vaiti ca o fetita de parca s-a rupt cerul in doua.
Problema ta cea mare este ca nu stii cu cine vorbesti spre deosebire de noi care stim cine este kudika 364100. Crezi in continuare ca oleco e nebun si ramai la ideea asta si vedem peste un timp daca ai dreptate sau nu. Cred ca te oftici atat de tare ca el nu mai este pe forum ca sa stergi mesaje si sa faci caterinca, incat esti capabil sa scrii toate tampeniile din lume, crezand ca il faci de ras. Nu ai cum sa il faci pe el de ras ci te faci pe tine. Daca erai inteligent, terminai cu bascalia rasuflata si iti vedeai de viata ta. Cum nu faci acest lucru, singura concluzie este ca ai avut o copilarie tare zbuciumata care te-a marcat si incepe sa-si spuna cuvantul acum cand te-ai marit. Vai de tine prostule ca cine te vede in carne si oase, crede ca esti perfect normal dar ascuns dupa monitor, dai dovada cat de ingust esti in gandire. Tu scrie in continuare pt ca nu stii cand sa te opresti. Sa nu te miri cand o sa ai ochii umflati pentru ca aceste moment se apropie si asta datorita prostiei tale. Altceva in afara de gisulapu, cretinozom si alte medicamente pe care le folsesti, mai stii? Vad ca nu isi fac efectul si pacat de tine ca esti tanar.
Du-te si ascunde-te pe miniauto ca acolo mai ai ceva fani. Aici nu faci decat sa dovedesti cat de dement esti.
ionutzcoiutz
Postat pe 12 Februarie 2011 00:41
Valy90
Postat pe 12 Februarie 2011 00:46
Scuzele mele desi nu am zis ceva urat
Incerkm sa-i explic kre e treaba cu kudika 364100 k am vazut k e putin sokta. Scuze ink o data.
ionutzcoiutz
Postat pe 12 Februarie 2011 01:20
De la: ionutzcoiutz, la data 2011-02-12 01:20:29Scuzele mele desi nu am zis ceva urat
Incerkm sa-i explic kre e treaba cu kudika 364100 k am vazut k e putin sokta. Scuze ink o data.
Adica, incercai sa-mi explici
socata e putin spus
Valy90
Postat pe 12 Februarie 2011 01:26
Vai de capu meu cum migreaza prostia, pana la urma o sa ajunga tampitu asta de oleco sa inghita internetul cu exprimarile lui de retard cu maini si picioare. Fratioru meu iti dau eu bani sa te duci intr o tara unde injectia letala e valabila sa ne scapi de tine, un papagal dospit, care face umbra pamantului degeaba.
kudika365147
Postat pe 12 Februarie 2011 11:48
Oooo, domnule Ovidiu, dar nici nu ma mir ca va gasesc aici. Ce mai face vecinutul dumneavoastra cu ginecologia? Tre sa-l tineti minte, ala cu masina facuta praf de muncitori, acolo pe strada Imbecilitatii nr.42.

Salutari sotiei si va astept pe la Institut dupa reteta. Ar fi bine sa continuati tratamentele, n-as vrea sa-i trimit din nou la domiciliul dumneavoastra pe baietii in halat alb.

Dr_Mengele
Postat pe 12 Februarie 2011 13:17
Nu va speriati dragi colegi de pe forum. Si acest nou user a skpat tot de pe forumul miniauto. Observati limbajul si faptul ca primul mesaj este dedikt tot lui oleco
Mare ti-e gradina Doamne si culmea ca s-au strans toti tampitii si imbecilii in ea.
ionutzcoiutz
Postat pe 12 Februarie 2011 13:48
Domnule oleco daca nu sunteti dumneavoastra in stare sa o ardeti pe nevasta ne puteti spune noua si ii dam noi pana nu mai stie de ea ... gang bang iti spune ceva ?
kudika365147
Postat pe 12 Februarie 2011 14:03

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
tibi 0766637091 107 De la: kudika_28929 7 Noiembrie 2013 10:50
Banii de nunta in cont gresit 49 De la: kudika_944494 28 Mai 2014 23:29
el pesti eu sagetator 3 De la: dflori80 23 Mai 2009 10:22
A divortat pentru mine dar oare e al meu? 43 De la: kudika_958855 2 Septembrie 2014 18:26
mai exista romantism? 34 De la: geo_xx 9 Ianuarie 2010 22:00