Setari Cookie-uri

IONUTZCOIUTZ cer ajutor iar

ba prostilor, baaa ..........va dati seama kt de tampiti sunteti? Te loghezi pe un forum unde de fapt nu ai ce kuta numai k sa te iei de cineva kre nici makr nu va baga in seama
Scrieti aberatii kre doar un copil de clasa primara ar crede si mai pretindeti k sunteti destepti? Dak erati destepti nu va faceati de rahat pe un forum unde nu va cunoaste nici dracu dar cum invidia va roade, asa comportati.

Uitati ce scrie scorpio67 la semnatura.........

.........Numai dupa invidia altora iti dai seama de propria ta valoare. Cu cat cauti sa placi la toata lumea, cu atat esti in primejdie sa nu fii respectat de nimeni. - Delacroix
.......Fereste-te deopotriva de prietenia dusmanului si de dusmania prietenului. - Nicolae Iorga
.........Sunt succese care te injosesc si infrangeri care te inalta. - N. Iorga

pai in mandria voastra de tampiti, permiteti voi sa scrie asa ceva knd voit sau nu, va loveste fix in mecla?
desi n u va intereseaza, scorpio67 nu este barbat asa k injraturile si ironiile nu sunt tocmai potrivite dar cum pe voi nu va duce mintea,nu ma mir sa incepeti sa va bagati ceva in autoarea semnaturii.
Ramaneti ba pe minirahat acolo si nu mai stresati pe altii cu refulariile voastre de 2 lei. Aveti noroc k ink cel sau cea kre se ocupa de forum nu a luat masuri contra voastra si va lasa sa va dati in barci.
Vedeti k a mai venit unu cu makete de autobuuze pe forumul de masinute si imbecili. Ala nu va atak? face ceva ce voi nu puteti asa k rinikii va dor rau de tot.
ionutzcoiutz
Postat pe 12 Februarie 2011 14:09
Oleku esti bine?
kudika364100
Postat pe 12 Februarie 2011 14:20
Oleco ma surprinzi, chiar poti sa scri o fraza fara greseli. Normal ca gorila,...aaaa io olecu puternic!!!! hahahah, nu poate sa se apere vorbind normal sau prin niste replici inteligente. exact ce va spuneam mai devreme, la el este cu violenta, cu bataia, homosexualii, acum trece la familie. Ovidel hai sa iti dau un pont. Stai calm ca nu sunt Ionut.Sau Ionutz ca sa intelegi tu mai bine. Stiu acum o sa scri, cum ca neg de frica, si alte alea. de un ciumpalac nu are cum sa imi fie frica, esti prea ridicol si sa ma gandesc sa iti dau un capac dupa ceafa aia lata. Ok, deci stai linistit, mai cauta in arhiva memoriei tale, nu ai mult de cautat ce-i drept si gaseste pe altcineva. Iti spun asta ca la cat de prost esti, nu ca ai bate pe cineva sau ai rupe sau nu stiu ce ai face tu puternicule, tie iti este frica sa te duci noaptea la baie singur, te duci si ii zgarii masina aluia, ii desenezi pe usa sau alte cretinisme in ton cu mintea ta, de te mai vad si cu dosar penal. nu ca mi-ar parea rau, chiar iti doresc, dar sa nu fie de la mine. Deci Olecu ai inteles? Ionut, nu! Nu, ionut ALTUL ESTE! Mai repeta tu ca sa intelegi, sper. Si nici ala de ii zici tu Cipula, nu e, ok?
kudika364100
Postat pe 12 Februarie 2011 14:24
I-a fi tu viteaz si scrie acolo la profil cine esti, varsta, sexul........... daca ai. Daca ai boase tari propunei o partida k tot te arde-n partea dorsala puternicia. Nu te mai ascunde dupa monitor si arata k esti barbat.
Cine e mai destept? Oleco ca nici nu se sinchisete de ce scrieti voi aici, sau voi? Daca raspunzi corect la intrebare asta poti sa o pupi pe mata in c u r de bucurie.
ionutzcoiutz
Postat pe 12 Februarie 2011 14:33
ce patisi ma ionut coiut
thadoogback
Postat pe 12 Februarie 2011 14:35
Domnule Magureanu, tin sa va avertizez ca in cazul in care dobanditi un dosar penal nu va mai pot elibera retete. Va trebui sa gasiti o alta sursa de Prozac.

Am inteles de pe alt topic ca aveti mari probleme acasa si in a va gasi un loc de munca. Va invit la o intalnire cu psihologul nostru. Avem si un sexolog daca va intereseaza, Dr.Vulvescu.
Dr_Mengele
Postat pe 12 Februarie 2011 14:43
De la: thadoogback, la data 2011-02-12 14:35:14ce patisi ma ionut coiut


Ce sa pateasca, a fost fermecat. S-a trezit saracul om acum cu o groaza de probleme: ratat social, exclus din toate grupurile, fara munca, l-a parasit prietena, a chelit, s-a ingrasat, fac toti misto de el, s-a scumpit komatexul, nu a mai facut sex de 2 ani......Ce crezi ca ii lipseste? Are tot ce i-as putea dori
kudika364100
Postat pe 12 Februarie 2011 14:46
Mergand pe principiul....... nu te pune cu prostu ca are minte odihnita,,, va lasam sa va desfausrati in voie pana se satura cei de aici si va scot in suturi de pe forum La cat mai multe aberatii si dureri de inima si rinichi. Invidia se pare ca va macina rau de tot si asta dauneaza grav sanatatii. Voi ca doctori in prostologie trebuia sa stiti pana acum............
ionutzcoiutz
Postat pe 12 Februarie 2011 14:47
De la: thadoogback, la data 2011-02-12 14:35:14ce patisi ma ionut coiut


ce pati' ce nu pati' ...da, nu stiu de ce se agita atata lumea pe langa el

anastasia_m
Postat pe 12 Februarie 2011 14:48
mamaaaaaaaaa ce se mai "iubesc" baietii pe topicul asta!!
vitamina_c
Postat pe 12 Februarie 2011 14:55
De la: anastasia_m, la data 2011-02-12 14:48:23
De la: thadoogback, la data 2011-02-12 14:35:14ce patisi ma ionut coiut


ce pati' ce nu pati' ...da, nu stiu de ce se agita atata lumea pe langa el



Ca sa raspund in numele meu personal, sunt de la Politia Internetului, sectia de Combatere a prostiei supraomenesti. Sunt de mult pe urmele acestui Oleco, insa niciodata nu m-am gandit ca are asa potential. Acum este la apogeu, este crizat, frustrat, luat de toti la misto. Si de ce toate asstea? Pentru ca Oleco sau Ovidel cum il stiu cei care se feresc de tovarasia lui, dupa ce ca i-am suportat cretinismele atata timp, s-a gandit sa ne rasplateasca cu injuraturi, atacuri cu tenta sexuala, ne-a fortat vreo 2 ani sa ii suportam glumele tampite si porcoase si sa aflam fie ca vrem fie ca nu cine a mai murit...Da, da este adevarat, asta facea celor care l-au adapostit o vreme pe forum. Acum saracul crede ca unii sunt invidiosi pe el....ce om normal ar fi invidios pe cineva care nu are servici, l-a parasit femeia, nu a facut sex de 2 ani, si al 38 de ani decupeaza Komatex? Tu ai putea invidia un asemenea om? Ca sa nu decada in ochii celor obisnuiti cu infinita-i prostie, acum ne ameninta cu bataia, tortura, de parca nu ne-ar fi fost de ajuns sa ii vedem desenele, sa ii citim bancurile sau ortografia.
kudika364100
Postat pe 12 Februarie 2011 15:07
De la: kudika364100, la data 2011-02-12 15:07:34
.......are asa potential. .............unii sunt invidiosi pe el...

ba garcea al prostiei infinite.......... tu nu vezi k de fapt arati la toti k nu mai poti de invidie si crapa osanza in tine de nervi si oftik?
knd aduci injurii cuiva, tre sa si probezi, sa demonstrezi k ceea ce spui este adevarat dar tu si tampitii tai tovarasi de la psihiatrie va faceti de rahat la greu. Astia de aici lesina de ras la ce scrieti pe forum si pe oleco nu il doare nici in spate de voi Exista durere mai mare sa stii k atunci knd vrei sa faci pe unu de rahat, d fapt te faci pe tine? nu va dati seama k ceea c spuneti nu are acoperire in fapte reale? dak cineva e curios sa vada cine e oleco si cu ce s ocupa, isi da seama imediat k spusele voastre sunt doar vanturi date dupa ce mananci fasolik si nu o fierbi kt trebuie. penibililor.........frustratilor........ nebunilor...... plekti dracu aksa k ati depasit granitele forumului minimasinute Va mirati k pe unde postati asemenea baliverne si injurii, imediat sunteti bannati? va mirati k nu vi se permite dekt pe forumul masinutelor si mai nou aici sa va desfasurati? mirati-va pana muriti k invidia si prostia nu are vindekre.
ionutzcoiutz
Postat pe 12 Februarie 2011 15:39
De la: ionutzcoiutz, la data 2011-02-12 15:39:24
De la: kudika364100, la data 2011-02-12 15:07:34
.......are asa potential. .............unii sunt invidiosi pe el...

ba garcea al prostiei infinite.......... tu nu vezi k de fapt arati la toti k nu mai poti de invidie si crapa osanza in tine de nervi si oftik?
knd aduci injurii cuiva, tre sa si probezi, sa demonstrezi k ceea ce spui este adevarat dar tu si tampitii tai tovarasi de la psihiatrie va faceti de rahat la greu. Astia de aici lesina de ras la ce scrieti pe forum si pe oleco nu il doare nici in spate de voi Exista durere mai mare sa stii k atunci knd vrei sa faci pe unu de rahat, d fapt te faci pe tine? nu va dati seama k ceea c spuneti nu are acoperire in fapte reale? dak cineva e curios sa vada cine e oleco si cu ce s ocupa, isi da seama imediat k spusele voastre sunt doar vanturi date dupa ce mananci fasolik si nu o fierbi kt trebuie. penibililor.........frustratilor........ nebunilor...... plekti dracu aksa k ati depasit granitele forumului minimasinute Va mirati k pe unde postati asemenea baliverne si injurii, imediat sunteti bannati? va mirati k nu vi se permite dekt pe forumul masinutelor si mai nou aici sa va desfasurati? mirati-va pana muriti k invidia si prostia nu are vindekre.


Te roade, nu , ca nu mai esti pe minimasinute. Ia zi ai mancat ceva de ieri, ai inchis un ochi toata noaptea?
Ma bucur ca ai renuntat la amenintari, la cat de prost esti te raneai dracu singur, ne bagai si in belele sa depunem marturie sau pica pe noi sa te ducem la spital. Ramai asa calm, ca au oamenii IP-ul tau, au dovezi ca i-ai amenintat pe aici, ce sti ce se poate intampla si pici ca un prost, te mai vad si prin tribunal. Tu oricum asta cu batai si chestii sunt tampenii de ale tale, mai mult decat un bilet de amenintare sau sa te caci in fata usii nu ai ce face mai mult. Pastreaza-ti calmul, ramai la ideea ca noi te invidiem si la stadiul tau de barbat burtos adevarat, viril, care ragaie satisfacut dupa ce a baut apa de la chiuveta in timp ce isi rasfoieste pentru a zecea oara desenele, adresandu-si complimente. De la stadiul de libidinos, care injura fara retineri pe mail si care crede isi descopera virilitatea dupa ce a capacit doi copii in scara blocului, nu te vei ridica niciodata.
kudika364100
Postat pe 12 Februarie 2011 15:57
Saracul Magureanu, cum posteaza el de pe acelasi IP mereu si sustine ca are prieteni.

Sa vedem cum se manifesta schizofrenia in acest caz:

[quote author=OLECO link=topic=635.msg7407#msg7407 date=1226396461]
Sunt cel mai mare colectionar din Bucuresti si asta nu o spun eu ca sa ma laud, ci cei din Clubul Machetistilor. Daca sunt altii peste mine ca numar de machete si stau cu ele la naftalina, nu este vina mea si a nimanui.

Ca sa intrii in vizorul celor care fac erarhii (ma refer la CM), trebuie sa indeplinesti cateva conditii:

- sa ai peste 200 de machete;
- sa ai concepte si realizari proprii (eu am rulote);
- sa faci tuning pe machete (facusem pana atunci);
- sa stii sa reconditionezi machete (reconditionasem Chaicka si cateva Bburago);
- sa ai raritati (aveam atunci Chaicka, Kamaz si Volvo Fl 6);
- sa nu instrainezi machete (sa nu faci schimb);
- sa ai o strategie in colectionatul machetelor (sa strangi ceea ce vrei si-ti place cu adevarat, nu doar sa cumperi in prostie doar ca sa ai un numar cat mai mare);
- sa colectionezi machete de firma, nu numai Bburago, Maisto si alte chinezarii;
- sa ajuti unii colegi in reparatul altor machete stricate, daca este posibil, bineinteles (eu reparasem un MAN TGA, al unui tip de pe forum).

Toate aceste lucruri mi s-au intamplat si a fost un test din partea lor pe care din fericire, l-am trecut cu bine. Habar n-aveam de ei, nu stiam cine sunt si ce vor, dar cand m-au invitat sa fac parte din club, nu mi s-a parut cine stie ce. Abia atunci cand am inceput sa primesc machete gratis, mi-am dat seama ca am facut o "afacere buna".

Multi carora le-am povestit, vroiau machete gratis, dar nu indeplineau nici macar 1% din conditii.
Politca Clubului este sa nu dezvalui date de contact ci pur si simplu, contacteaza ei daca le place ceva la X colectionar (asa cum m-au contactat si pe mine)... :D
[/quote]

[quote author=OLECO link=topic=635.msg7466#msg7466 date=1226404190]
Ai sa razi, am fost la sediul lor, undeva in Primaverii si am ramas socat de ce am vazut.
3 camere pline cu monitoare si o armata de omuleti agitati. Fiecare avea "misiunea" lui de a "bantuii" pe forumuri, site-uri de aici si din afara...
Se ocupa de statistici la greu si se pare ca nu prea le scapa nimic. Sunt la curent cu orice noutate in domeniul machetelor, selecteaza colectiile pana la cele mai mici detalii si nu sunt deloc o organizatie secreta, dar sunt in Romania si romanul cu "obraz finut", vrea si el machete gratis, cat mai multe, ca vorba-ia "daca e o vaca de muls, sa fie mulsa pana moare". ;D :D

Ionut, mai citeste odata... eu nu am "misiunea" sa racolez ci pur si simplu, am fost rugat sa nu dau adresa, nr telefon, persoane de contact (are cine sa se ocupe de "racolat").

Puteti sa faceti caterinca la greu... voi ramaneti cu caterinca iar eu cu colectia. Cine o fi mai in castig??
[/quote]

Ce mai deseneaza pacientul la 30 de ani

[img width=640 height=460]http://i363.photobucket.com/albums/oo74/oleco2007-2008/oleco2/65-OLECOBiblioteque.jpg[/img]
Dr_Mengele
Postat pe 12 Februarie 2011 16:06
Da ... mai bine asa.
kudika365147
Postat pe 12 Februarie 2011 16:52
Aplic extensii unghii cu gel diverse modele, french, strasuri, desene pe unghii, model in relief, culori deosebite, orice model, la domiciliul meu sau al clientei, preferabil zona Militari

Aplicare tips + gel...............................80 ron
Aplicare tips+gel+model permanent ................90 ron
Intretinere unghii gel+inlocuire model perm.......60 ron
Protectie gel pe unghii naturale..................50 ron
Gel pe unghii nat.+french permanent...............60 ron
Aplicare gel cu tipsuri french....................90 ron
Constructie din gel+ french permanent.............90 ron
Constructie unghii din gel model natural..........80 ron
Inlocuire o unghie.................................8 ron
Nail Art (pictura sau model unghie) 1 bUC..........3 ron
Pictura unghii din oja sau culori pe baza de apa..10 ron
Strasuri,flori uscate,paiete 1 buc.................5 ron
Realizare french din glitter,flitter,paiete etc...15 ron

ID mess : moldoveanu.mirella
Programari tel: 0748.029.078
sm1r3
Postat pe 12 Februarie 2011 16:54
De la: sm1r3, la data 2011-02-12 16:54:42Aplic extensii unghii cu gel diverse modele, french, strasuri, desene pe unghii, model in relief, culori deosebite, orice model, la domiciliul meu sau al clientei, preferabil zona Militari

Aplicare tips + gel...............................80 ron
Aplicare tips+gel+model permanent ................90 ron
Intretinere unghii gel+inlocuire model perm.......60 ron
Protectie gel pe unghii naturale..................50 ron
Gel pe unghii nat.+french permanent...............60 ron
Aplicare gel cu tipsuri french....................90 ron
Constructie din gel+ french permanent.............90 ron
Constructie unghii din gel model natural..........80 ron
Inlocuire o unghie.................................8 ron
Nail Art (pictura sau model unghie) 1 bUC..........3 ron
Pictura unghii din oja sau culori pe baza de apa..10 ron
Strasuri,flori uscate,paiete 1 buc.................5 ron
Realizare french din glitter,flitter,paiete etc...15 ron

ID mess : moldoveanu.mirella
Programari tel: 0748.029.078


Ai picat tocmai la tanc! Este aici un barbat, adevarat, tin sa mentionez, nu orice ciumpalac, nu a mai dat niciun semn de viata de 2 ore, chiar daca sta si soarbe cu ochii rosii de nesomn si in lacrimi ce se scrie aici, care ar avea nevoie de asa ceva. Nu, nu pentru el, hai ma ce naiba, el e barbat viril nu homo, pentru machetele sale. A vazut acolo uite, Nail Art, ce dracu o fi asta, da suna fain, de la artist, apropo si el e artist deseneaza niste biblioteci si astea....E interesat daca ii poti aplica niste motive populare pe niste decupaturi de komatex. Ce se intampla el vinde machete din astea in prostie, de aici si invidia unor, nici nu stiu cum sa ii numesc, nu il includ si pe baiatul cu fantezii sexuale aici, e treaba lui, o face pe raspunderea lui. Si ar vrea ca aceste modele sa fie cumva decorate in spirit liner asa....niste motive romanesti, din Basarabia, zona Moldovei, pt ca de curand s-a lansat pe un forum strain si are comenzi de acolo. Inteligent cum este vrea sa ii rupa pe fraierii care rad de el si sa dea la export ceva tipic romanesc. Acum nu stiu cu plata cum va intelegeti, ca el nu mai lucreaza de 2 ani....nu mai e nimic care sa i se potriveasca. Nici macar forumurile nu i se mai potrivesc. Si ar mai fi ceva....daca pentru inceput ai putea sa cumperi tu Komatexul.
kudika364100
Postat pe 12 Februarie 2011 17:15
Puternicule esti bine sau ai cedat psihic? ia zi inca odata cum era aia cu scosul in suturi de pe forum, cu tine care esti apreciat peste tot.....a?
kudika364100
Postat pe 12 Februarie 2011 22:10

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Mai exista barbati de calitate trecuti de 33 ani? 304 De la: Shuyin 14 Decembrie 2010 08:11
Cata influenta au mamele baietilor asupra unei relatii? 357 De la: kudika386372 6 Noiembrie 2011 17:03
Parasit de sotie pentru un alt barbat 71 De la: kudika_973772 21 Octombrie 2016 14:50
Cine mai crede in casnicie sa ridice 2 maini ( sau 3! ) 39 De la: Amariage 28 Iulie 2009 20:29
sot solitar 10 De la: amrita 1 Noiembrie 2012 00:09