Setari Cookie-uri

rochia de mireasa

Eu sunt intr-o mare dilema. Ma voi casatori anul viitor si habar nu am ce fel de rochie de mireasa sa imi cumpar. Am o idee foarte vaga despre ceea ce imi doresc. Aveti ceva sfaturi pentru mine? Ce se poarta, ce materiale sunt potrivite pentru sezonul de vara? Inca nu e graba foarte mare, dar vreau sa fiu pregatita din timp.
Geta_Mini
Postat pe 9 Aprilie 2012 15:06
De la: Geta_Mini, la data 2012-04-09 15:06:18Eu sunt intr-o mare dilema. Ma voi casatori anul viitor si habar nu am ce fel de rochie de mireasa sa imi cumpar. Am o idee foarte vaga despre ceea ce imi doresc. Aveti ceva sfaturi pentru mine? Ce se poarta, ce materiale sunt potrivite pentru sezonul de vara? Inca nu e graba foarte mare, dar vreau sa fiu pregatita din timp.


DRAGA MEA,PIATA ABUNDA IN MODELE DE ROCHITE DE MIREASA,CARE MAI DE CARE MAI FRUMOASA,CAUTA SA ITI CUMPERI ROCHIA CARE ITI PLACE,SI CARE TE AVANTAJEAZA DIN TOATE PUNCTELE DE VEDERE!Fiind vorba de vara,trebuie sa te orientezi catre materiale vaporoase,usoare,in functie de modelul dorit!!Ia in calcul si constitutia fizica personala,practic,tie trebuie sa-ti placa,tu esti mireasa ,nu noi!!!Felicitari si casa de piatra!
MissRainbow
Postat pe 9 Aprilie 2012 15:13
De la: Geta_Mini, la data 2012-04-09 15:06:18Eu sunt intr-o mare dilema. Ma voi casatori anul viitor si habar nu am ce fel de rochie de mireasa sa imi cumpar. Am o idee foarte vaga despre ceea ce imi doresc. Aveti ceva sfaturi pentru mine? Ce se poarta, ce materiale sunt potrivite pentru sezonul de vara? Inca nu e graba foarte mare, dar vreau sa fiu pregatita din timp.

se poarta ce-ti place si mai important e cu ce-ti sta bine.degeaba iti place rochita gen printesa daca nu-ti sta bine cu ea ...intelegi?
Cel mai bine e sa mergi in oras si sa probezi mai multe rochite,asa-ti faci o idee .Nimeni nu-ti va putea spune cum sa te imbraci la nunta ta.Gandeste-te ca e o ocazie speciala si doar o data in viata esti mireasa.(bine acum mai nou de cate ori vor sunt mirese )
Piscolinoo
Postat pe 9 Aprilie 2012 15:13
nu te lua dp ele,,la moda sunt itari cu aia tre sa te imbraci la nunta
giordao
Postat pe 9 Aprilie 2012 15:17
Sora mea are nunta in vara si si-a ales o rochie superba pe care nua gasit-o in magazine, dar a combinata 2 modele pe care le vazuse in magazin. Sfatul meu este sa nu te grabesti prea tare si daca nu gasesti un model care sa-ti place in intregime, mai bine iti faci pe comanda un mixaj precum sara mea.
RoxyRoxx
Postat pe 10 Aprilie 2012 18:19

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
propun un joc 7 De la: kudika419488 6 Martie 2016 00:44
CE BLOGURI VINTAGE STITI? 11 De la: kudika415372 28 Iulie 2011 13:31
sot solitar 10 De la: amrita 1 Noiembrie 2012 00:09
Sunt toate soacrele la fel?.. Or fi.. Dar de ce sa le suportam?? 13 De la: LADY_BUGS 18 Iunie 2010 09:43
urmeaza sa ne casatorim 6 De la: kudika412138 12 Iulie 2013 16:21