Setari Cookie-uri

il vreau inapoi

buna....am avut si io o relatie de 4 ani jumate cu un baiat pe nume alex dar neam despartit acum 4 saptamani acum io sunt cu un alt baiat ionut iar el cu o fata deea...neam despartit din vina lui incepese sa se drogheze si a cunoscut o alta fata si neam despartit..io il iubeam sil iubesc din tot sufletu meu regret kam plecat de langa el dar nu mai puteam nu mai rezistam am facut tot ce puteam mam chinuit mult pt el faceam tot ce vroia iel si.....il vreau inapoi,lui nui mai pasa de mn nu ma mai iubeste nu mai simte nik pt mn dar io...desi sunt cu ionut il vreau pe el inapoi...nu simt nik pt ionut credeam k daka voi fi cu el il voi putea uita pe alex dar na fost asa tot la el ma gandesc iel acum e in club cu deea si ma doare sufletu imi vine sa urlu cu sora lu alex lavinia eram buna prietena a tinut cumn mereu stia k am dreptate dar acum lucrurile sau schimbat decand a cunoscuto pe deea nici macar un telefon numi mai da ma simt data la oparte ma simt singura neajutorata imi vreau prieteni inapoi si cel mai important il vreau pe alex al meu ....nu mai pot trai asa nu pot trece peste asta...iel e viata mea simt k ma prabusesc fara iel io ma gandesc la iel plang il vreau inapoi dar el....o iubeste pe deea si io nu mai contez pt iel....desi am facut tot ce puteam pt el......cum sa fac ce sa fac sami fie mai usor???cum sa trec peste asta???oare mai am vro sansa sal am inapoi???il iubesc si nu mai rezist vreau sa fiu din nou fetita lui sa ne iubim .....ajutatima va implor....
kudika366398
Postat pe 11 Februarie 2011 23:31
alta vrajeala
Valy90
Postat pe 11 Februarie 2011 23:37
..si eu o vreau inapoi
kudika195501
Postat pe 11 Februarie 2011 23:39
De la: kudika195501, la data 2011-02-11 23:39:26..si eu o vreau inapoi
pe cine??
Valy90
Postat pe 11 Februarie 2011 23:42
Mda, la cum s-a straduit sa scrie, e clar ca e un topic creat doar sa faca userii sa-si piarda mintile (si timpul) pe aici. N-aveti de cat sa va pierdeti timpul cu asa ceva.

Slabut, foarte slabut. Si din ce in ce mai jenant.
rashela
Postat pe 12 Februarie 2011 00:10
Barbie30_
Postat pe 12 Februarie 2011 09:41
De la: Barbie30_, la data 2011-02-12 09:41:34





pup fata scumpa

anastasia_m
Postat pe 12 Februarie 2011 09:58
De la: kudika366398, la data 2011-02-11 23:31:02buna....am avut si io o relatie de 4 ani jumate cu un baiat pe nume alex dar neam despartit acum 4 saptamani acum io sunt cu un alt baiat ionut iar el cu o fata deea...neam despartit din vina lui incepese sa se drogheze si a cunoscut o alta fata si neam despartit..io il iubeam sil iubesc din tot sufletu meu regret kam plecat de langa el dar nu mai puteam nu mai rezistam am facut tot ce puteam mam chinuit mult pt el faceam tot ce vroia iel si.....il vreau inapoi,lui nui mai pasa de mn nu ma mai iubeste nu mai simte nik pt mn dar io...desi sunt cu ionut il vreau pe el inapoi...nu simt nik pt ionut credeam k daka voi fi cu el il voi putea uita pe alex dar na fost asa tot la el ma gandesc iel acum e in club cu deea si ma doare sufletu imi vine sa urlu cu sora lu alex lavinia eram buna prietena a tinut cumn mereu stia k am dreptate dar acum lucrurile sau schimbat decand a cunoscuto pe deea nici macar un telefon numi mai da ma simt data la oparte ma simt singura neajutorata imi vreau prieteni inapoi si cel mai important il vreau pe alex al meu ....nu mai pot trai asa nu pot trece peste asta...iel e viata mea simt k ma prabusesc fara iel io ma gandesc la iel plang il vreau inapoi dar el....o iubeste pe deea si io nu mai contez pt iel....desi am facut tot ce puteam pt el......cum sa fac ce sa fac sami fie mai usor???cum sa trec peste asta???oare mai am vro sansa sal am inapoi???il iubesc si nu mai rezist vreau sa fiu din nou fetita lui sa ne iubim .....ajutatima va implor....



E trist. Dar think about this : de ce dracului sa te consumi daca lui nu ii pasa ? Nu are rost :| crede-ma . Dupa o relatie de patru ani sa te uite asa usor? Dupa cat timp a inceput sa iasa cu Deea ? Defapt nici macar nu conteazaaa ! Altii plang si dupa 4 luni , nu patru ani ; am eu un prieten care a avut o relatie de 4 luni , a pus mult suflet ..si cand a ajuns la final,a inceput cu drogurile.. sufera si acum dupa fata aia chiar daca au trecut 3 luni de la despartire! Ala baiat dupa care sa plangi. Asta? E un idiot. Ok depinde, daca tu esti aia care l-a parasit , poate ca si el gandeste ca tine , si umbla cu Deea ca sa te uite. Deci sunt doua variante..discuta cu el,explica-i ce simti,vezi daca el mai simte acelasi lucru si.. totul vine de la sine ! Daca nu se poate nu se poate.. si va trebui sa treci peste. Totusi gandeste-te...nu e corect fata de Ionut ! Ce ar fi daca ai ramane singura o perioada ? Sunt multe lucruri care trebuiesc bine gandite.. Ce pot sa zic,succes..vei avea nevoie !
addicted_95
Postat pe 12 Februarie 2011 21:41
alergi dupa un drogat?nice...
si bv ca stai cu baiatu ala in timp ce tu esti cu gandul la fostul....frumos.
cam superficiala...te incadrezi in marea masa a fetelor din ziua de azi.
razz
Postat pe 12 Martie 2011 09:29
De la: kudika366398, la data 2011-02-11 23:31:02buna....am avut si io o relatie de 4 ani jumate cu un baiat pe nume alex dar neam despartit acum 4 saptamani acum io sunt cu un alt baiat ionut iar el cu o fata deea...neam despartit din vina lui incepese sa se drogheze si a cunoscut o alta fata si neam despartit..io il iubeam sil iubesc din tot sufletu meu regret kam plecat de langa el dar nu mai puteam nu mai rezistam am facut tot ce puteam mam chinuit mult pt el faceam tot ce vroia iel si.....il vreau inapoi,lui nui mai pasa de mn nu ma mai iubeste nu mai simte nik pt mn dar io...desi sunt cu ionut il vreau pe el inapoi...nu simt nik pt ionut credeam k daka voi fi cu el il voi putea uita pe alex dar na fost asa tot la el ma gandesc iel acum e in club cu deea si ma doare sufletu imi vine sa urlu cu sora lu alex lavinia eram buna prietena a tinut cumn mereu stia k am dreptate dar acum lucrurile sau schimbat decand a cunoscuto pe deea nici macar un telefon numi mai da ma simt data la oparte ma simt singura neajutorata imi vreau prieteni inapoi si cel mai important il vreau pe alex al meu ....nu mai pot trai asa nu pot trece peste asta...iel e viata mea simt k ma prabusesc fara iel io ma gandesc la iel plang il vreau inapoi dar el....o iubeste pe deea si io nu mai contez pt iel....desi am facut tot ce puteam pt el......cum sa fac ce sa fac sami fie mai usor???cum sa trec peste asta???oare mai am vro sansa sal am inapoi???il iubesc si nu mai rezist vreau sa fiu din nou fetita lui sa ne iubim .....ajutatima va implor....


se drogheaza pt ca te iubeste
rockk
Postat pe 12 Martie 2011 09:50
ba da voi chiar aveti atata minte sa cititi tot ce scriu astea pe aici
thadoogback
Postat pe 12 Martie 2011 09:54
De la: kudika366398, la data 2011-02-11 23:31:02buna....am avut si io o relatie de 4 ani jumate cu un baiat pe nume alex dar neam despartit acum 4 saptamani acum io sunt cu un alt baiat ionut iar el cu o fata deea...neam despartit din vina lui incepese sa se drogheze si a cunoscut o alta fata si neam despartit..io il iubeam sil iubesc din tot sufletu meu regret kam plecat de langa el dar nu mai puteam nu mai rezistam am facut tot ce puteam mam chinuit mult pt el faceam tot ce vroia iel si.....il vreau inapoi,lui nui mai pasa de mn nu ma mai iubeste nu mai simte nik pt mn dar io...desi sunt cu ionut il vreau pe el inapoi...nu simt nik pt ionut credeam k daka voi fi cu el il voi putea uita pe alex dar na fost asa tot la el ma gandesc iel acum e in club cu deea si ma doare sufletu imi vine sa urlu cu sora lu alex lavinia eram buna prietena a tinut cumn mereu stia k am dreptate dar acum lucrurile sau schimbat decand a cunoscuto pe deea nici macar un telefon numi mai da ma simt data la oparte ma simt singura neajutorata imi vreau prieteni inapoi si cel mai important il vreau pe alex al meu ....nu mai pot trai asa nu pot trece peste asta...iel e viata mea simt k ma prabusesc fara iel io ma gandesc la iel plang il vreau inapoi dar el....o iubeste pe deea si io nu mai contez pt iel....desi am facut tot ce puteam pt el......cum sa fac ce sa fac sami fie mai usor???cum sa trec peste asta???oare mai am vro sansa sal am inapoi???il iubesc si nu mai rezist vreau sa fiu din nou fetita lui sa ne iubim .....ajutatima va implor....



mi s-a facut scarba citind ce ai scris. recomand tuturor care vor sa slabeasca sa inrameze ce a scris miss teracota asta o data pe zi, efect garantat.

sper sa fii fetita lui, si sa produceti pe banda rulanda cocliti cu curele albe si tenisi rozi si camasi violeti cu mobilu n mana scuipand gutza in timp ce va plimbati prin parcuri.
rockk
Postat pe 12 Martie 2011 10:03
De la: kudika366398, la data 2011-02-11 23:31:02buna....am avut si io o relatie de 4 ani jumate cu un baiat pe nume alex dar neam despartit acum 4 saptamani acum io sunt cu un alt baiat ionut iar el cu o fata deea...neam despartit din vina lui incepese sa se drogheze si a cunoscut o alta fata si neam despartit..io il iubeam sil iubesc din tot sufletu meu regret kam plecat de langa el dar nu mai puteam nu mai rezistam am facut tot ce puteam mam chinuit mult pt el faceam tot ce vroia iel si.....il vreau inapoi,lui nui mai pasa de mn nu ma mai iubeste nu mai simte nik pt mn dar io...desi sunt cu ionut il vreau pe el inapoi...nu simt nik pt ionut credeam k daka voi fi cu el il voi putea uita pe alex dar na fost asa tot la el ma gandesc iel acum e in club cu deea si ma doare sufletu imi vine sa urlu cu sora lu alex lavinia eram buna prietena a tinut cumn mereu stia k am dreptate dar acum lucrurile sau schimbat decand a cunoscuto pe deea nici macar un telefon numi mai da ma simt data la oparte ma simt singura neajutorata imi vreau prieteni inapoi si cel mai important il vreau pe alex al meu ....nu mai pot trai asa nu pot trece peste asta...iel e viata mea simt k ma prabusesc fara iel io ma gandesc la iel plang il vreau inapoi dar el....o iubeste pe deea si io nu mai contez pt iel....desi am facut tot ce puteam pt el......cum sa fac ce sa fac sami fie mai usor???cum sa trec peste asta???oare mai am vro sansa sal am inapoi???il iubesc si nu mai rezist vreau sa fiu din nou fetita lui sa ne iubim .....ajutatima va implor....

Din doua, una:

Ori esti analfabeta ori e vrajeala de 2 lei tot ce ai scris tu aici.
_Cryssa_
Postat pe 12 Martie 2011 10:41

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Am nevoie de un sfat!!! 9 De la: cristiana_cris 10 Noiembrie 2009 12:37
despartiti de 10 ani sa mai incerc sa ma intorc la el??? 9 De la: verraa 17 Aprilie 2011 19:51
mam despartit de prietenu meu dupa 2 ani 20 De la: kudika154638 24 Mai 2010 22:10
nustiu ce anume sa fac? 38 De la: kudika_14431 12 Septembrie 2012 17:46
De ce l-a durut atat de mult si il doare o simpla intalnire? 3 De la: nor_cenusiu 27 Iunie 2011 17:05