Setari Cookie-uri

are vreun viitor relatia?

am uitat sa precizes pe data de 05.04.2011 ai postat tu ca esti .........bine sanatoasa si voiasa...
di_cristina
Postat pe 4 Mai 2011 01:35
De la: di_cristina, la data 2011-05-04 01:32:10
De la: ally_alessa, la data 2011-05-04 00:53:05Pentru inceput buna dimineata ca deja e tarzior...cu ce sa incep...m-au ajutat pe de-o parte criticile voastre.. in definitiv am divortat de sotul meu...iar de tatal copilului m-a despartit definitiv...am plecat la bucuresti...acolo vreau sa ma dedic in totalitate copilului si sa fac ceva bun pentru el...in momentul de fata numai asta ma mai intereseaza...intradevar mi-a spus in fata ca u ma iubeste in asemenea mod incat sa-si lase sotia...ca nu suntem compatibili si toate cele...cam asta voiam sa va spun..desi am gresit ca am avut aceasta relatie incerc acum sa-mi indrept greseala cumva...va multumesc!!!




adica de pe data de 26 februarie 2011 pana acum tu ai reusit sa iti faci ordine in viazta asta insemnad 2 barbati si un copil ......esti de necrezut ........divort de barbat ,despartire de amant si mutatul cu copilul .........asi comenta mai multe dar nu vreau sa fiu rautacioasa la ora asta.....

Si ce daca a rezolvat atatea intr-un timp scurt?Important e binele copiului si sanatatea ei. Draga mea, parerea mea e ca ai facut bine,ma bucur ca-ti stii prioritatile si ca te ocupi de copil. Incearca sa-i oferi si prezenta tatalui atata cat se poate,fara sa-ti compromiti drumul tau.
sonike
Postat pe 15 Iunie 2011 09:35
ma bucur pt tine, ai luat o decizie foarte buna!.... daca, tatal copilului ar fi vrut sa fie cu tine si cel mic... divortul merge chiar daca ea nu isi da aprobarea, chiar daca nu se prezinta la tribunal, cu atat mai mult, daca ea nu vine!...imi pare rau doar pt faptul ca in tot ce ai facut copilasul va suferi, pt ca nu va avea un tata si pt ca nu va avea acea sustinere, fizica, psihica si bineinteles materiala din partea lui!.... fii tare, bafta in continuare:*
roxi_berzi
Postat pe 17 Iunie 2011 03:27

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
:( 48 De la: scorpio67 29 Ianuarie 2011 09:44
Nedumerire 4 De la: quantex 8 Septembrie 2009 13:19
Ajutati-ma! 51 De la: Lumina_Ta 14 Martie 2012 19:52
despre relatii,barbati,dezamagiri 14 De la: alexia30 27 Septembrie 2009 21:23
ajuta-ti-ma!! 5 De la: Spendsense 18 August 2010 10:04