Setari Cookie-uri

Cel mai ciudat loc/imprejurari unde ati facut sex/dragoste?!

De la: battleofwits, la data 2011-03-12 11:06:16
De la: dyanys, la data 2011-03-12 11:05:091.La cinema...eu si iubitul meu am facut pozitia 69...a fost super...multa adrenalina..
2.In padure
3.Pe plaja
4.In toaleta din avion..a fost putin cam dificil din cauza spatiului mic,dar ne-am descurcat!


hai ca macane ...

dar imi place ca ai imaginatie, 69 la cinema


Aha...si eu am facut aseara sex pe tavan, ma crezi tu?
_Cryssa_
Postat pe 12 Martie 2011 11:08
De la: _Cryssa_, la data 2011-03-12 11:07:11
De la: dyanys, la data 2011-03-12 11:05:091.La cinema...eu si iubitul meu am facut pozitia 69...a fost super...multa adrenalina..
2.In padure
3.Pe plaja
4.In toaleta din avion..a fost putin cam dificil din cauza spatiului mic,dar ne-am descurcat!


Aia cu avionul chiar n-o cred


cine crezi ca o crede?
battleofwits
Postat pe 12 Martie 2011 11:08
De la: _Cryssa_, la data 2011-03-12 11:08:15

Aha...si eu am facut aseara sex pe tavan, ma crezi tu?

ai candelabru?
miss_darine
Postat pe 12 Martie 2011 11:11
De la: miss_darine, la data 2011-03-12 11:11:33
De la: _Cryssa_, la data 2011-03-12 11:08:15

Aha...si eu am facut aseara sex pe tavan, ma crezi tu?

ai candelabru?


Am unu din ala mare...stii...cum gasesti in bisericile alea mari sau in catedrale. Mi-a dariut prietena-miu unu tocmai ca sa-mi satisfaca fantezia
_Cryssa_
Postat pe 12 Martie 2011 11:13
De la: mimi_ca29, la data 2011-03-12 11:07:42
De la: thadoogback, la data 2011-03-12 10:38:55
De la: roz5blue6lila7, la data 2011-03-12 10:17:16
De la: thadoogback, la data 2011-03-12 09:51:54ba azi mai e nora pentru mama

ok si?
ok si ok si,,ok si branza ca nu stiu de unde sa pun semnul intrebarii,,era o intrebare


Folosesti telefonul mobil?
te batt,,nu ,,dar am un leptop de la norvegieni si are tastatura mai imbarligata ,,am reusit o data sa il pun cu vreo 3 sau 4 taste dar nu mai ma chinuiiii
thadoogback
Postat pe 12 Martie 2011 11:16
cel mai ciudat pt mine a fost intr-o masina si nu e placut deloc...mai ale spt o persoana careia ii place sa se desfasoare
sweetgropytze
Postat pe 12 Martie 2011 11:17
De la: _Cryssa_, la data 2011-03-12 11:13:46
Am unu din ala mare...stii...cum gasesti in bisericile alea mari sau in catedrale. Mi-a dariut prietena-miu unu tocmai ca sa-mi satisfaca fantezia

mai naspa e cand trebe sa-l stergi de praf
miss_darine
Postat pe 12 Martie 2011 11:17
De la: sweetgropytze, la data 2011-03-12 11:17:41cel mai ciudat pt mine a fost intr-o masina si nu e placut deloc...mai ale spt o persoana careia ii place sa se desfasoare


daca esti grasa ...te cred

in masina sunt avantajate fetele mici
battleofwits
Postat pe 12 Martie 2011 11:19
cred ca pe o masa in sufragerie a fost mai sarit din comun pentru mine
MAFTEI_MONICA
Postat pe 12 Martie 2011 11:19
in zapada, a fost super tare
asyroxa
Postat pe 12 Martie 2011 11:21
Cel mai ciudat loc in care am facut eu sex e pe treptele dintre etajul intai si etajul 2 ale caminului de fete in care eram cazata in timpul facultatii era pe la 6 dimineatza si noroc ca nu se inorceau inca gagicile de la petreceri , By the way, a fost super tare
zsurzs_mely
Postat pe 12 Martie 2011 11:21
mm aa ,,in masina in ,,,,, in ,,,,,,,,,,,,,,,,ha haaa baa eu am facut cu o educatoare dp kudika,,asistent maternal,,cu 7 puradei in apartament misunand pe langa noii asta sex in conditii extreme
thadoogback
Postat pe 12 Martie 2011 11:24
De la: MAFTEI_MONICA, la data 2011-03-12 11:19:56 cred ca pe o masa in sufragerie a fost mai sarit din comun pentru mine

si "ai sarit din comun", pe covor
miss_darine
Postat pe 12 Martie 2011 11:24
De la: zsurzs_mely, la data 2011-03-12 11:21:50Cel mai ciudat loc in care am facut eu sex e pe treptele dintre etajul intai si etajul 2 ale caminului de fete in care eram cazata in timpul facultatii era pe la 6 dimineatza si noroc ca nu se inorceau inca gagicile de la petreceri , By the way, a fost super tare
si acum ce nr ai
thadoogback
Postat pe 12 Martie 2011 11:25
De la: thadoogback, la data 2011-03-12 11:24:10mm aa ,,in masina in ,,,,, in ,,,,,,,,,,,,,,,,ha haaa baa eu am facut cu o educatoare dp kudika,,asistent maternal,,cu 7 puradei in apartament misunand pe langa noii asta sex in conditii extreme


Ca la minus zero grade, asa thadoog?
_Cryssa_
Postat pe 12 Martie 2011 11:25
destul de comune...locatiile...ma asteptam...la ceva...cool...cu adevarat!!
si...cand colo...nimic nou...in garla...in paie...in zapada...
mai asteptam...poate...chiar castiga cineva concursu`...
eu_ovidiu
Postat pe 12 Martie 2011 11:32
i nseamna ca nu mai intalnit pe mine ca sigur aveai cel mai frumos orgasm inchipuit
sacalul4ro
Postat pe 12 Martie 2011 11:33
De la: eu_ovidiu, la data 2011-03-12 11:32:54destul de comune...locatiile...ma asteptam...la ceva...cool...cu adevarat!!
si...cand colo...nimic nou...in garla...in paie...in zapada...
mai asteptam...poate...chiar castiga cineva concursu`...

da' tu la ce te astepti ovidiule...sex in aer la 1500 m, pana se deschid parasutele?
neata
miss_darine
Postat pe 12 Martie 2011 11:36
De la: miss_darine, la data 2011-03-12 11:36:04
De la: eu_ovidiu, la data 2011-03-12 11:32:54destul de comune...locatiile...ma asteptam...la ceva...cool...cu adevarat!!
si...cand colo...nimic nou...in garla...in paie...in zapada...
mai asteptam...poate...chiar castiga cineva concursu`...

da' tu la ce te astepti ovidiule...sex in aer la 1500 m, pana se deschid parasutele?
neata


30 de secunde perfecte
battleofwits
Postat pe 12 Martie 2011 11:40
darine...ai ghicit....exact asta e....un loc...extrem de ciudat...in care merita incercat!!! .....cel putin...mie...mi-a priit!!!


neatza buna...si tie...ce faci?....ca...taman...vroiam sa te cat`...
eu_ovidiu
Postat pe 12 Martie 2011 11:43
Sper sa nu omit vreo locatie ;))
...In padure, la strand (in apa si in vestiar), intr-un studio de radio, in scari de bloc, in birou, la baie, sub dush, la geam, in parc, pe langa blocuri... daca imi mai amintesc si altele, va spun :P
Ma tenteaza sa incerc in lift si pe o masa de biliard, intr-un club :))
DarkCora
Postat pe 12 Martie 2011 11:49
Draga Lucy! O sa vina ! Lasa grija locului, in momentul acela si nu gandii nimc. Doar placerea clipei furate conteaza si mangaiere partenerului! SUCCES !
camionero
Postat pe 12 Martie 2011 12:00
si eu am avut si multe. incept cu un loc mai cidatzel: intr-o padure langa un stalp de curent electric a fost ceva planuit de partereul meu si a fost foarte romantic. un alt loc a fost pe capota masinii :-P... la un picnik pe masa, dar dupa ce au plecat prietenii nostri si s-a lasat seara ... iar printre ultimele experiente a fost in scara blocului unde locuiesc si nu a fost doar o singura data ci de mai multe ori, dar cel mai ciudat a fost acasa la prietenul meu cu mama soacra langa noi
kudika312955
Postat pe 12 Martie 2011 12:00
De la: DarkCora, la data 2011-03-12 11:49:19Sper sa nu omit vreo locatie ;))
...In padure, la strand (in apa si in vestiar), intr-un studio de radio, in scari de bloc, in birou, la baie, sub dush, la geam, in parc, pe langa blocuri... daca imi mai amintesc si altele, va spun :P
Ma tenteaza sa incerc in lift si pe o masa de biliard, intr-un club :))




la fel de...anost!!! ...sant locatii...frecvente...unde...toata lumea o face...sau...a facut-o!!
ma asteptam la mai multa intuitie!! ....dar...am rabdare...astept...poate...chiar gasesc...ceva interesant...in experientza unora!!
eu_ovidiu
Postat pe 12 Martie 2011 12:35
Am facut sex in camera bunicii, care in fiecare zi ma f.tea la cap sa ma marit virgina si care avea peretii plini de icoane :) si de tablouri cu stramosii stramosilor :) Si mi se parea ca toti oamenii aia din tablourile alea vechi se uitau dezaprobator la mine si se rasuceau in morminte :) Si in orice moment ma asteptam sa-mi cada icoana aia grea de argint in cap si sa-mi crape teasta :) Asta ca sa vorbim de cel mai ciudat loc. Cat despre imprejurari, bunica-mea si dracoasa de sor'mea, de cate ori mergeam cu iubi in camera ca sa "invatam" pentru bac, gaseau tot felul de "scuze" ca sa vina peste noi. Da' bunica-mea era mortala, de cate ori se apropia de usa, se prefacea ca stranuta sau tuseste ca sa ne dea de inteles ca are de gand sa intre in camera :) Imi amintesc ca in ziua cand am facut prima data sex , bunica era la spital si i-am pangarit sanctuarul exact in noaptea de Craciun :) Si a durat ceva timp pana am terminat partida, am inceput pe la 11 noaptea si am terminat pe la 6 dimineata :) ca deh, eu eram virgina si trebuia mare delicatete. Dupa care, eu si iubi, stateam asa, in pat, goi, cu niste zambete tampite pe fata, acoperiti doar de plapuma. Si pe la 7 dimineata, cine oare intra peste noi in camera? Cretinoida de sor-mea se trezise sa se uite la desene:) A intrat in camera si noi ne prefaceam ca dormim. La care ea, de colo: ahaaaaaa, v-ati f.utut! :) Si a inceput sa traga de plapuma :)) Va spun mamei! :) Am tinut de plapuma aia si cu dintii :) La care ea, de colo: hai ca stiu ca sunteti dezbracati dar nu va spun mamei ca era si normal sa faceti asta la un moment dat :)
Ionyssa
Postat pe 12 Martie 2011 12:49
....iote ca...pana si aia mica...stia...si...cred ca abia asteapta...sa creasca...sa faca si ea...la fel...
ca...doar asa a vazut ea...la "aia mari"...
oricum...am retinut ca...pana la urma...n-o fo` decat o joaca...si...tot virgina...o sa te mariti!!
eu_ovidiu
Postat pe 12 Martie 2011 12:56
de ce s-a deskis subiectul asta? k nmni nu il ia in serios! kiar eram curioasa sa vad care pe unde ati mai facut sex... !apropo de faza cu avionu, dc nu detaliaza dak tot zice a facut-o in avion?unde era la business class !am calatorit destul cu avionul si nici in toaleta nu prea ai cum k nu-ti dau voie sa intrii cate 2 dekt in situatii exceptionale!in fine!nu-i fac eu analiza pe text! eu am avut un iubit pe care l-am iubit enorm si pe kre inca il mai iubesc dar asa a fost sa fie ca noi sa ne despartim si am experimentat ceva cu el!as putea spune: in facultate, in parc, in toaleta la mall, cu colega de apartament in camera, in sala de lectura
ann_me
Postat pe 12 Martie 2011 13:03
De la: eu_ovidiu, la data 2011-03-12 12:56:07 ....iote ca...pana si aia mica...stia...si...cred ca abia asteapta...sa creasca...sa faca si ea...la fel...
ca...doar asa a vazut ea...la "aia mari"...
oricum...am retinut ca...pana la urma...n-o fo` decat o joaca...si...tot virgina...o sa te mariti!!



Trecut-au ani multi de cand mi-am pierdut/daruit/donat aceasta forma fizica de exprimare numita virginitate: :)) O declar nula :)
Ionyssa
Postat pe 12 Martie 2011 13:09
De la: Ionyssa, la data 2011-03-12 13:09:47
De la: eu_ovidiu, la data 2011-03-12 12:56:07 ....iote ca...pana si aia mica...stia...si...cred ca abia asteapta...sa creasca...sa faca si ea...la fel...
ca...doar asa a vazut ea...la "aia mari"...
oricum...am retinut ca...pana la urma...n-o fo` decat o joaca...si...tot virgina...o sa te mariti!!



Trecut-au ani multi de cand mi-am pierdut/daruit/donat aceasta forma fizica de exprimare numita virginitate: :)) O declar nula :)
si vrei sa o cautam aici
gabrielle_new
Postat pe 12 Martie 2011 13:19
De la: ann_me, la data 2011-03-12 13:03:15de ce s-a deskis subiectul asta? k nmni nu il ia in serios! kiar eram curioasa sa vad care pe unde ati mai facut sex... !apropo de faza cu avionu, dc nu detaliaza dak tot zice a facut-o in avion?unde era la business class !am calatorit destul cu avionul si nici in toaleta nu prea ai cum k nu-ti dau voie sa intrii cate 2 dekt in situatii exceptionale!in fine!nu-i fac eu analiza pe text! eu am avut un iubit pe care l-am iubit enorm si pe kre inca il mai iubesc dar asa a fost sa fie ca noi sa ne despartim si am experimentat ceva cu el!as putea spune: in facultate, in parc, in toaleta la mall, cu colega de apartament in camera, in sala de lectura




mda!!!...faza cu avionu`...pica din start...pt ca cine spune...cred ca n-o vazut cum arata un avion...decat din poze...
cu atat mai mult...sa circule cu el..si...culmea...sa faci si...sex...e deja prea mult!!
deja...apeleaza la...jigniri de inteligentza!!
in sala de lectura?...interesant...cat de captivati de lectura...erau...colegii de lecturare!!
eu_ovidiu
Postat pe 12 Martie 2011 13:20

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Sex oral 236 De la: pupaundeajunge 11 Aprilie 2011 08:43
Premii, concursuri, tombole 1 De la: miha_munteanu 7 Mai 2010 11:21
Fara glume, va rog! 5 De la: Linc___Andrei_1 20 Februarie 2016 14:46
Barbat obsedat de munca!hepl! 34 De la: kudika170138 20 Mai 2010 12:40
ce se intampla k mn? 17 De la: luckyyyLuke 10 Martie 2009 04:57