Setari Cookie-uri

e musulman

sunt impreuna cu un baiat de aproximativ 7 luni(este venit din turcia pentru un program european, nu are rost sa intru in detalii) ...iar relatia merge cand ft bine cand rau . Asta probabil din cauza ca ne iubim...sau poate din cauza religiei lui (musulman) .problema este ca el mai sta in Romania decat o luna de zile, apoi se va muta in Franta cu anumite afaceri. Parintii mei nu il plac, dar il accepta in preajma mea numai de dragul meu. A fost infidel de cateva ori , doar din razbunare ca eu ieseam din cuvantul lui. Am reusit sa-l modelez cat de cat dupa placul meu. E exact genul meu in momentul de fata. :) dar problema mare este ca nu stiu ce o sa fac atunci cand o sa plece. el spune ca o sa faca tot posibilul ca sa ne mutam amandoi acolo, dar...Ochii care nu se vad...se cam uita !:(
Denisa_L
Postat pe 10 Martie 2011 14:06
offffffff, viata mea!
ti-a fost el infidel aici d-apai acolo!
vitamina_c
Postat pe 10 Martie 2011 14:08
eu cred ca te iubeste si iubirea trece peste orice obstacole.












am mintit.
rockk
Postat pe 10 Martie 2011 14:08
modelino...asa il alinti?!
roz5blue6lila7
Postat pe 10 Martie 2011 14:10
da-l dreacu...mai sta o luna...si apoi canti...strigi...dansezi...libera la mare....de turcalet in c..r ma doare...si nu mai continui!
ironia
Postat pe 10 Martie 2011 14:11
De la: rockk, la data 2011-03-10 14:08:38eu cred ca te iubeste si iubirea trece peste orice obstacole.












am mintit.


vitamina_c
Postat pe 10 Martie 2011 14:13
nici nu ma asteptam la altceva ..:)decat la niste raspunsuri pline de "fun"!:) Apreciez seriozitatea site-ului
Denisa_L
Postat pe 10 Martie 2011 14:26
hai gata gata, stii doar ca toti te iubim,

cat despre raspuns, daca te a inselat o data, sigur te va nsela de doua ori. is barbat stiu. am fost intr o relatie de 4 ani jumate, n am inselat o nici cu gandu si nici ea pe mine, deci ghinion.

2. e musulman. sa fim seriosi.

3. te minte, si tu tie sau iti place sau te complaci, de parca n ar fi destui barbati.

4. nu l iubesti , nu te iubeste. habar n ai ce inseamna iubirea.

sper ca acum apreciezi seriozitatea site ului. o seara placuta
rockk
Postat pe 10 Martie 2011 19:25
De la: rockk, la data 2011-03-10 19:25:47...am fost intr o relatie de 4 ani jumate, n am inselat o nici cu gandu ...


battleofwits
Postat pe 10 Martie 2011 19:30
De la: Denisa_L, la data 2011-03-10 14:06:28 A fost infidel de cateva ori , doar din razbunare ca eu ieseam din cuvantul lui.(


Ce gandire de kk. Va potriviti, felicitari!
Spanish_Dancer
Postat pe 10 Martie 2011 20:18
De la: Denisa_L, la data 2011-03-10 14:06:28sunt impreuna cu un baiat de aproximativ 7 luni(este venit din turcia pentru un program european, nu are rost sa intru in detalii) ...iar relatia merge cand ft bine cand rau . Asta probabil din cauza ca ne iubim...sau poate din cauza religiei lui (musulman) .problema este ca el mai sta in Romania decat o luna de zile, apoi se va muta in Franta cu anumite afaceri. Parintii mei nu il plac, dar il accepta in preajma mea numai de dragul meu. A fost infidel de cateva ori , doar din razbunare ca eu ieseam din cuvantul lui. Am reusit sa-l modelez cat de cat dupa placul meu. E exact genul meu in momentul de fata. :) dar problema mare este ca nu stiu ce o sa fac atunci cand o sa plece. el spune ca o sa faca tot posibilul ca sa ne mutam amandoi acolo, dar...Ochii care nu se vad...se cam uita !:(


Pregateste-te sa te imbrobodesti Maritzo
E negru taciune??
Valy90
Postat pe 10 Martie 2011 22:57
kudika226898
Postat pe 11 Martie 2011 15:51
:)))))))))))))))seriozitatea site-ului e maxima!!!de aia am si inventat o astfel de poveste, sa vad raspunsurile!:D THANK YOU ls.:D
Denisa_L
Postat pe 11 Martie 2011 22:18
De la: Denisa_L, la data 2011-03-11 22:18:09:)))))))))))))))seriozitatea site-ului e maxima!!!de aia am si inventat o astfel de poveste, sa vad raspunsurile!:D THANK YOU ls.:D


da da sigur, hop si tu, de fapt ai inventat povestea sa vezi cum reactioneaza oamenii, nu esti fraiera degeaba.


vreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee-jala!
rockk
Postat pe 11 Martie 2011 22:20
De la: Denisa_L, la data 2011-03-11 22:18:09:)))))))))))))))seriozitatea site-ului e maxima!!!de aia am si inventat o astfel de poveste, sa vad raspunsurile!:D THANK YOU ls.:D


unii se lupta cu tzunamiul si cu dezastrele
iar altii scriu posturi fanteziste ca se plictisesc ...zau daca nu e nedreapta lumea asta

daca esti din echipa kudica, te inteleg, altfel
battleofwits
Postat pe 11 Martie 2011 22:32
De la: Denisa_L, la data 2011-03-11 22:18:09:)))))))))))))))seriozitatea site-ului e maxima!!!de aia am si inventat o astfel de poveste, sa vad raspunsurile!:D THANK YOU ls.:D


kudika226898
Postat pe 12 Martie 2011 07:44
De la: rockk, la data 2011-03-11 22:20:39
De la: Denisa_L, la data 2011-03-11 22:18:09:)))))))))))))))seriozitatea site-ului e maxima!!!de aia am si inventat o astfel de poveste, sa vad raspunsurile!:D THANK YOU ls.:D


da da sigur, hop si tu, de fapt ai inventat povestea sa vezi cum reactioneaza oamenii, nu esti fraiera degeaba.


vreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee-jala!


kudika226898
Postat pe 12 Martie 2011 07:44
De la: battleofwits, la data 2011-03-11 22:32:10
De la: Denisa_L, la data 2011-03-11 22:18:09:)))))))))))))))seriozitatea site-ului e maxima!!!de aia am si inventat o astfel de poveste, sa vad raspunsurile!:D THANK YOU ls.:D


unii se lupta cu tzunamiul si cu dezastrele
iar altii scriu posturi fanteziste ca se plictisesc ...zau daca nu e nedreapta lumea asta

daca esti din echipa kudica, te inteleg, altfel


kudika226898
Postat pe 12 Martie 2011 07:45
Nu are nimic de a face cu religia lui ,ca e musulman. Depinde cat e de musulman ,ca turcii nu o prea respecta ,din cauza ca traiesc printre europeni . Ei nu-si obliga femeile sa poarte valul ,au de multe ori copii crestinati ,mananca porc si beau alcool ,desi Coranul interzice. Nu religia are ceva cu tine. Conteaza el ca om ,cum se comporta in relatie ,cum comunica cu ceilalti, cum iti simte nevoia de afi iubita ,dorita ,"atinsa" . IN iubire ,nu trebuie sa va pese de ce spun parintii vostrii ,ca voi traiti unul cu celalalt. Important e ca el sa fie sincer fata de tine. Atentie! ca multi dintre ei sunt casatoriti in tara de origine de la cea mai frageda varsta. Poate ca ei nu traiesc cu cea care le-a fost hotarata de sotie ,dar te poti trezi ca esti a doua pe lista .Ei au alta mentalitate fata de europeni. Poate acest lucru te-a atras! Mare atentie cum te comporti cu el ,cat de sincera esti inrelatie .Musulmanii cer ca iubitele sa fie sincere,curate ,sa nu iubeasca prea mult in viata lor. Poate ei nu sunt cuprinsi in aceleasi reguli (mint foarte mult). Exista exceptii ,dar nu semnificative.
Sexy_blues_eyes
Postat pe 12 Martie 2011 08:23
De la: rockk, la data 2011-03-10 14:08:38eu cred ca te iubeste si iubirea trece peste orice obstacole.












am mintit.



deana222
Postat pe 12 Martie 2011 19:23
De la: Denisa_L, la data 2011-03-10 14:26:23nici nu ma asteptam la altceva ..:)decat la niste raspunsuri pline de "fun"!:) Apreciez seriozitatea site-ului


pai la ce te asteptai, fata? la flori, felicitari si "casa de piatra"?
offffffff....s-au terminat romanii, frate! nu ne mai plac....baladele spun ca jumatatea ta e la fel ca tine.....
si pana la urma , daca te-a inselat, si nu o data!, o va mai face, si numai o data....parerea mea?
deana222
Postat pe 12 Martie 2011 19:27
De la: deana222, la data 2011-03-12 19:27:34
De la: Denisa_L, la data 2011-03-10 14:26:23nici nu ma asteptam la altceva ..:)decat la niste raspunsuri pline de "fun"!:) Apreciez seriozitatea site-ului


pai la ce te asteptai, fata? la flori, felicitari si "casa de piatra"?
offffffff....s-au terminat romanii, frate! nu ne mai plac....baladele spun ca jumatatea ta e la fel ca tine.....
si pana la urma , daca te-a inselat, si nu o data!, o va mai face, si numai o data....parerea mea?


scuze...am vrut sa scriu ...si nu numai o data...
deana222
Postat pe 12 Martie 2011 19:28
De la: deana222, la data 2011-03-12 19:27:34
De la: Denisa_L, la data 2011-03-10 14:26:23nici nu ma asteptam la altceva ..:)decat la niste raspunsuri pline de "fun"!:) Apreciez seriozitatea site-ului


pai la ce te asteptai, fata? la flori, felicitari si "casa de piatra"?
offffffff....s-au terminat romanii, frate! nu ne mai plac....baladele spun ca jumatatea ta e la fel ca tine.....
si pana la urma , daca te-a inselat, si nu o data!, o va mai face, si numai o data....parerea mea?


scuze...am vrut sa scriu ...si nu numai o data...
deana222
Postat pe 12 Martie 2011 19:28
De la: rockk, la data 2011-03-10 19:25:47hai gata gata, stii doar ca toti te iubim,

cat despre raspuns, daca te a inselat o data, sigur te va nsela de doua ori. is barbat stiu. am fost intr o relatie de 4 ani jumate, n am inselat o nici cu gandu si nici ea pe mine, deci ghinion.

2. e musulman. sa fim seriosi.

3. te minte, si tu tie sau iti place sau te complaci, de parca n ar fi destui barbati.

4. nu l iubesti , nu te iubeste. habar n ai ce inseamna iubirea.

sper ca acum apreciezi seriozitatea site ului. o seara placuta


deana222
Postat pe 12 Martie 2011 19:29
De la: rockk, la data 2011-03-11 22:20:39
De la: Denisa_L, la data 2011-03-11 22:18:09:)))))))))))))))seriozitatea site-ului e maxima!!!de aia am si inventat o astfel de poveste, sa vad raspunsurile!:D THANK YOU ls.:D


da da sigur, hop si tu, de fapt ai inventat povestea sa vezi cum reactioneaza oamenii, nu esti fraiera degeaba.


vreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee-jala!
deana222
Postat pe 12 Martie 2011 19:31
De la: Sexy_blues_eyes, la data 2011-03-12 08:23:07Nu are nimic de a face cu religia lui ,ca e musulman. Depinde cat e de musulman ,ca turcii nu o prea respecta ,din cauza ca traiesc printre europeni . Ei nu-si obliga femeile sa poarte valul ,au de multe ori copii crestinati ,mananca porc si beau alcool ,desi Coranul interzice. Nu religia are ceva cu tine. Conteaza el ca om ,cum se comporta in relatie ,cum comunica cu ceilalti, cum iti simte nevoia de afi iubita ,dorita ,"atinsa" . IN iubire ,nu trebuie sa va pese de ce spun parintii vostrii ,ca voi traiti unul cu celalalt. Important e ca el sa fie sincer fata de tine. Atentie! ca multi dintre ei sunt casatoriti in tara de origine de la cea mai frageda varsta. Poate ca ei nu traiesc cu cea care le-a fost hotarata de sotie ,dar te poti trezi ca esti a doua pe lista .Ei au alta mentalitate fata de europeni. Poate acest lucru te-a atras! Mare atentie cum te comporti cu el ,cat de sincera esti inrelatie .Musulmanii cer ca iubitele sa fie sincere,curate ,sa nu iubeasca prea mult in viata lor. Poate ei nu sunt cuprinsi in aceleasi reguli (mint foarte mult). Exista exceptii ,dar nu semnificative.



si ai uitat sa spui ca musulmanii daca te prind doar ca te uiti mai nu stiu cum la alt barbat, te calca in picioare....si ca te fac sluga lor ...si sunt multe de spus...dar mai spun doar ca la musulmani NU EXISTA EXCEPTII!!! toti sunt la fel...
deana222
Postat pe 12 Martie 2011 19:38
Mda...din pacate multe dintre aspectele comentate aici sunt adevarate ....ca musulmanii mint groaznic pana intri in plasa si dupa ... femeie la cratita...Doamne fereste sa te uiti la altu, cand vine vorba de sentimente ..uiti de tot..pt domnisoara care a deschis topicul in caz ca e adevarat sau nu...incearca sa scapi cat mai poti...iar daca nu asuma-ti viata pe care ti-ai ales-o alaturi de el..sunt intr-o situatie asemanatoare tin f mult la cineva...e musulman dar prefer sa pastrez pt mine ceea ce simt pt el ,sa nu-i dau sanse ...pt ca nu stiu incotro va duce o asemenea relatie
Lady_Gaga9
Postat pe 13 Martie 2011 02:07
Mda...din pacate multe dintre aspectele comentate aici sunt adevarate ....ca musulmanii mint groaznic pana intri in plasa si dupa ... femeie la cratita...Doamne fereste sa te uiti la altu, cand vine vorba de sentimente ..uiti de tot..pt domnisoara care a deschis topicul in caz ca e adevarat sau nu...incearca sa scapi cat mai poti...iar daca nu asuma-ti viata pe care ti-ai ales-o alaturi de el..sunt intr-o situatie asemanatoare tin f mult la cineva...e musulman dar prefer sa pastrez pt mine ceea ce simt pt el ,sa nu-i dau sanse ...pt ca nu stiu incotro va duce o asemenea relatie
Lady_Gaga9
Postat pe 13 Martie 2011 02:07
frumoasa mea (se stie ca romancele sunt frumoase), lasa-l si UITA-L!
am foarte multe cunostinte maritate(cu acte sau fara) cu musulmani si nu am auzit NICIODATA (macar de la una singura) sa ii fie bine cu un musulman. TOATE au fost brutalizate, batute si umilite .
Stiu, vei spune ca sunt si ortodocsi si catolici care fac asta si ..n barbati de n religii care tot asa procedeaza, dar, EXISTA MARI DIFERENTE IN MODUL IN CARE UN MUSULMAN PERCEPE FEMEIA FATA DE BARBATII DIN ALTE RELIGII.
intra pe un forum cu foste sotii sau amante de musulmani TE VEI INGROZI DE CE POVESTESC FEMEILE ALEA< SI TE VEI REGASI IN MULTE DINTRE POVESTILE LOR
imi cer scuze ca te dezamagesc, dar nu uita:ESTI TANARA FRUMOASA SI AI O SINGURA VIATA!!! VEI INTALNI SI ALTI BARBATI SI CU SIGURANTA UNUL ESTE PENTRU TINE
(din ce ai scris se vede ca nu esti genul umila si supusa ca ai personalitate_ceea ce in societatea noastra este foarte foarte bine, dar nu si in societatea lor), in plus EL este posibil sa aiba o sotie sau o logodnica acolo iar tu esti doar o distractie.
iti doresc numai bine si sa iti gasesti linistea sufleteasca si puterea sa il uiti!!!
kty_inge
Postat pe 13 Martie 2011 08:53
Draga mea ,musulmanii insala si mint foarte tare....eu am fost cu unul 2 ani pana mi-a ajuns.....Parerea mea e sa-l uiti ,nu ne merita pe noi .....sa stea cu proastelel lor .....slugile lor.....
kudika170123
Postat pe 13 Martie 2011 09:16

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Te poti casatori cu profesorul tau? 16 De la: slickgirl 11 Mai 2010 23:48
ce sa fac?:((:((:(( 6 De la: angelo_micnegrusiurat 18 Decembrie 2009 22:32
o singura singura gresala a fost fatala dar nu pate fi numita gresala 15 De la: cami_goanga10 8 Aprilie 2010 00:50
NU MA JUDECATI 22 De la: pisicuta_razboinica 5 Noiembrie 2009 14:03
Iubiri imposibile 70 De la: cotyca 14 Ianuarie 2011 09:28