Setari Cookie-uri

il iubesc....dar trebuie sa renunt la el

suntem impreuna de 10 ani si casatoriti de 6 ani......de o luna am aflat ca are o amanta,se intalnesc d 2 ani....am suferit fff tare cand am aflat,din cauza ca il iubesc ff mult...toate neintelegerile si certurile au inceput acum 3 ani cand am ramas insarcinata si am inceput sa ma ingras...dupa ce am nascut am observat ca isi schimbase atitudinea fata de mine,venea tarziu acasa,miroasea a parfum de femeie,nu avea chef de mine...asa am inceput sa tin regim si am slabit 20 de kg in 2 luni numai ca sa ma placa si sa fie totul ca inainte dar degeaba...el a continuat sa se comporte rece cu mine abia ma baga in seama ne certam mereu ....acum 2 ani a inceput relatia cu aceea fata eu am aflat ca ma insela dar si-a cerut iertare si mi-a zis sa-i mai dau o sansa ca ma iubeste..proasta de mine l-am primit inapoi crezand tot ce mi-a zis,am crezut ca a fost doar o aventura dar ei au continuat aceea relatie...in vara anului trecut am trecut printr-un impas,avem o rata la o masina si nu mai avea cu ce plati ratele,asa ca am decis sa merg in italia sa-mi las copilul sa muncesc ca sa platesc cateva rate..de fapt el a venit cu ideea asta.....eu am plecat si atunci a fost raiul pe pamant pt el avea o proasta care muncea pt a plati ratele si el putea sa fie cu amanta sa se distreze fara sa-i pese de nimic.....au trecut si cele 4 luni de munca in italia si am revenit acasa la familie..s-a comportat destul de bine cu mine parca simteam ca inca ma mai iubeste dar totul era de fatada...in noiembrie s-a hotarat sa plece el in suedia la munca dar avea un plan bine pus la punct...vroia sa o duca acolo pe amanta sa fie impreuna fara ca eu sa stiu nimic,nu mi-a zis in fata de ea si ca o iubeste pt k a stiut ca eu am lasat totul sa muncesc ca sa fie totul bine si sa nu pierdem masina..abia acum de o luna am aflat totul,m-a cautat ea si mi-a zis sa-l las in pace ca ei doi se iubesc si ca el sta cu mine doar pt masina pana termina de platit ratele...va dati seama ca a cazut cerul pe mine nu mai am chef de nimic am impresia ca nu mai pot trai fara el...cu toate astea el imi zice ca pe mine ma vrea si ca ma iubeste dar dem cu totul altceva...nu ma suna ,vb pe mess dar cand intra si ea ma lasa balta si vb doar cu ea,se vede ca inca o mai iubeste si eu sufar in tacere....nu mai stiu ce sa fac ...dati-mi niste sfaturi va rog mult...ms
dana_sweetyr
Postat pe 19 Martie 2011 17:55
Ingrozitor, draga! Nu am cuvinte pt asa ceva! Urasc tradarea si infidelitatea! Pacat de copil!
mimi_ca29
Postat pe 19 Martie 2011 18:20
De la: dana_sweetyr, la data 2011-03-19 17:55:22suntem impreuna de 10 ani si casatoriti de 6 ani......de o luna am aflat ca are o amanta,se intalnesc d 2 ani....am suferit fff tare cand am aflat,din cauza ca il iubesc ff mult...toate neintelegerile si certurile au inceput acum 3 ani cand am ramas insarcinata si am inceput sa ma ingras...dupa ce am nascut am observat ca isi schimbase atitudinea fata de mine,venea tarziu acasa,miroasea a parfum de femeie,nu avea chef de mine...asa am inceput sa tin regim si am slabit 20 de kg in 2 luni numai ca sa ma placa si sa fie totul ca inainte dar degeaba...el a continuat sa se comporte rece cu mine abia ma baga in seama ne certam mereu ....acum 2 ani a inceput relatia cu aceea fata eu am aflat ca ma insela dar si-a cerut iertare si mi-a zis sa-i mai dau o sansa ca ma iubeste..proasta de mine l-am primit inapoi crezand tot ce mi-a zis,am crezut ca a fost doar o aventura dar ei au continuat aceea relatie...in vara anului trecut am trecut printr-un impas,avem o rata la o masina si nu mai avea cu ce plati ratele,asa ca am decis sa merg in italia sa-mi las copilul sa muncesc ca sa platesc cateva rate..de fapt el a venit cu ideea asta.....eu am plecat si atunci a fost raiul pe pamant pt el avea o proasta care muncea pt a plati ratele si el putea sa fie cu amanta sa se distreze fara sa-i pese de nimic.....au trecut si cele 4 luni de munca in italia si am revenit acasa la familie..s-a comportat destul de bine cu mine parca simteam ca inca ma mai iubeste dar totul era de fatada...in noiembrie s-a hotarat sa plece el in suedia la munca dar avea un plan bine pus la punct...vroia sa o duca acolo pe amanta sa fie impreuna fara ca eu sa stiu nimic,nu mi-a zis in fata de ea si ca o iubeste pt k a stiut ca eu am lasat totul sa muncesc ca sa fie totul bine si sa nu pierdem masina..abia acum de o luna am aflat totul,m-a cautat ea si mi-a zis sa-l las in pace ca ei doi se iubesc si ca el sta cu mine doar pt masina pana termina de platit ratele...va dati seama ca a cazut cerul pe mine nu mai am chef de nimic am impresia ca nu mai pot trai fara el...cu toate astea el imi zice ca pe mine ma vrea si ca ma iubeste dar dem cu totul altceva...nu ma suna ,vb pe mess dar cand intra si ea ma lasa balta si vb doar cu ea,se vede ca inca o mai iubeste si eu sufar in tacere....nu mai stiu ce sa fac ...dati-mi niste sfaturi va rog mult...ms


Fa-ti si tu un amant
sa vezi daca lui ii convine
Valy90
Postat pe 19 Martie 2011 18:29
valicule de ce sa isi faca doar un amant sa isi faca 2-3 ca asa se poarta
ipahebirowtnod
Postat pe 19 Martie 2011 19:18
De la: ipahebirowtnod, la data 2011-03-19 19:18:37 valicule de ce sa isi faca doar un amant sa isi faca 2-3 ca asa se poarta


Eh,asta e alegerea ei
din partea ma poate sa stea cu unu' in gura, unu' in mana si cu ochii dupa altii
Valy90
Postat pe 19 Martie 2011 19:26
De la: Valy90, la data 2011-03-19 19:26:34
De la: ipahebirowtnod, la data 2011-03-19 19:18:37 valicule de ce sa isi faca doar un amant sa isi faca 2-3 ca asa se poarta


Eh,asta e alegerea ei
din partea ma poate sa stea cu unu' in gura, unu' in mana si cu ochii dupa altii

exact
ipahebirowtnod
Postat pe 19 Martie 2011 19:32

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
heeeeeelllllp!!!! 302 De la: geo_reincarcat_iara 4 Aprilie 2012 01:45
Am fost inselat de sotie si nu stiu ce sa mai fac 227 De la: kudika_956311 27 Martie 2014 19:36
Ce faci daca te indragostesti de amant? 190 De la: kudika_nikole 17 Noiembrie 2011 17:07
Masturbare vs Sex 120 De la: Calin_ 19 Octombrie 2010 11:02
Nu stiu ce sa fac 7 De la: Barbie30_ 16 Octombrie 2011 08:55