Setari Cookie-uri

buna...

am avut o relatie,s-a sfarsit,ca orice poveste de iubire,dar la mine a fost mai diferita am avut parte de,multa mincinuna,lasitate si perversitate...au trecut 5 luni,primele 3 luni au fost foarte grele ptr mine am suferit,dar am avut puterea sa trec peste,doar o viata avem.ptr mine el nu mai reprezinta nimic,doar o amintire ...a ramas cu femeia pe care si-a ales-o,mai nou am auzit ca va face si nunta cu ea,in iunie anul asta...o prietena comuna mi-a spus...nu mi-a venit sa cred...eu am stat anii de zile cu el,el mereu avea conceptia ca se va insura la 30 de ani,pe mine niciodata nu m-a cerut de nevasta,sa ne logodim...pur si simplu nu inteleg...ma gandesc ca poate chiar se iubesc,o iubeste de face pasul asta..de cand am auzit parca m-a durut,ptr ca stiu cate am facut ptr el,i-am fost alaturi la bine la rau.....si totul s-a uitat,a ales-o pe ea..o pustoaica de 18 ani.acum o luna ,a venit m-a cautat,sa imi spuna ca ii e dor de mine...ca e constient cat a gresit...ptr ce?credeti ca e posibil sa o faca din ambitie?mai ales ca el mereu ma suna,eu il evit mereu nu mai am ce discuta cu el,in plus ca e si un om foarte orgolios,razbunator..ma jigneste,ma vorbeste de rau.si acum sa aud ca se insoara cu actuala.e posibil sa o faca din ambitie?va intreb asa.oare ce o fii in mintea lui?chiar dk se insoara,recunosc ma doare,dk asta a vrut..pan la urma cu ce se alege?cu ambitia?nu stiu ce sa mai cred...sa dati o parere dk vreti.va pup.
kudika294758
Postat pe 14 Aprilie 2011 12:19
ete fleosc!
deschizi acelasi subiect de 4 ori si-l lasi balta!
geo_refinantat
Postat pe 14 Aprilie 2011 12:27
Nu cred ca o face din ambitie. Acea fata il face sa simta lucruri ce nu le-a simtit cu tine. Ea are alt mod de abordare, alt caracter. E mai compatibila cu el. TU....doar i-ai permis prea multe si a facut ce a vrut din tine.
mimi_ca29
Postat pe 14 Aprilie 2011 12:29

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
am nevoie de pareri in cazuldespartirii mele 48 De la: 27 Noiembrie 2014 16:36
SUNT DISPERATA!NU POT SA MERG MAI DEPARTE FARA EL! AJUTATI-MA VA ROG! 32 De la: battleofwits 3 Noiembrie 2010 21:07
despartire 44 De la: kudika_21543 7 Februarie 2013 22:03
Mai e ceva de facut? 11 De la: kudika017520 23 Octombrie 2009 16:09
o parere din afara 52 De la: claudya_elena21 25 Ianuarie 2012 17:38