Setari Cookie-uri

M-a inselat cu fosta!

Buna dragele mele, am Si eu o problema destul de delicata! Numele meu este ayishah sunt rasa mixa de românca cu marocan, trãiesc in Londra de 3 ani de zile. In orice caz, am cunoscut aici un bãiat de origine pakistanez( precizez un bãiat cu 10 ani mai in vârsta ca mine, urat, fost puscarias si la momentul de fata traficant de droguri) iar dintr-o greșealã m-am cuplat cu el. Chestia este ca eu sunt o fata de 21 de ani, studenta, frumoasa si foarte atragatoate. Nu sunt perfecta dar in ciuda defectelor mele am foarte multe calitati, iar ceea ce vreau sa spun este ca bãiatul acesta a fost foarte norocos sa mã aibã! Faptul ca am fost cu el este ca mã fãcea sa mã simt foarte bine, era foarte comic si foarte atent cu mine. Din câte mi-a arãtat el, a ținut la mine f mult. Amândoi suntem de religia islamica, ceea ce este foarte important pt el! In orice caz relația pe care am avuto a fost foarte frumoasa si deschisã urmând ca într-un an sa ne casatorim. El este genul foarte libertin si iubitor de distracție iar eu sunt opusul. Înainte sa fie cu mine el a avut o relație cu o englezoiaca( o fata foarte urata si grasa) iar din câte spunea el foarte usuratica! El obisnuia sa meargã la club in fiecare weekend in timp ce eu stateam acasã ( precizeze ca nu locuiam împreuna, el fiind dintr-un oraș din afara Londrei) iar intro duminica dimineața primesc un apel de la fosta lui de pe numãrul lui, intrebandu-mã cine sunt si de ce apar la el in telefon! Ce sa întâmplat a fost ca in timp ce era la club beat si drogat sa întâlnit cu fosta lui si ar fi mers la ea acasã si au avut sex!
In momentul de fata el încã mã cautã si încearcã sa mã recucereasca, plus ca s-a schimbat foarte tare! Nu mai iese cu bãieții, nu mai are legãtura cu drogurile si nu mai bea! Nu știu ce sa fac sa-l iert sau sa sa-l uit!!! Țin foarte mult la el! Este prima persoane la care țin ASA de mult! Va rog ajutati-mã si scuzati-mi scrierea!!! Multumesc Ayishah x
Ayishah23
Postat pe 7 Mai 2011 16:28
De ce ai deschis alt "toping", draga?
mimi_ca29
Postat pe 7 Mai 2011 16:30
In speranța ca cineva mã poate sfatui si pe mine! X
Ayishah23
Postat pe 7 Mai 2011 16:34
De la: Ayishah23, la data 2011-05-07 16:34:43In speranța ca cineva mã poate sfatui si pe mine! X


Ok, Xuleasco....si ce sa-ti spuna? Nu-i normal sa-ti doresti in viata ta un asemenea specimen. Are toate defectele posibile si tu tot il vrei??? Raspunsul e simplu: UITA_L!
mimi_ca29
Postat pe 7 Mai 2011 16:49
De la: Ayishah23, la data 2011-05-07 16:34:43In speranța ca cineva mã poate sfatui si pe mine! X


Nu trebuie sa te sfatuiasca nimeni,draga mea.Tu singura trebuie sa te sfatuiesti.
Valy90
Postat pe 7 Mai 2011 16:52
De la: Ayishah23, la data 2011-05-07 16:28:31Buna dragele mele, am Si eu o problema destul de delicata! Numele meu este ayishah sunt rasa mixa de românca cu marocan, trãiesc in Londra de 3 ani de zile. In orice caz, am cunoscut aici un bãiat de origine pakistanez( precizez un bãiat cu 10 ani mai in vârsta ca mine, urat, fost puscarias si la momentul de fata traficant de droguri) iar dintr-o greșealã m-am cuplat cu el. Chestia este ca eu sunt o fata de 21 de ani, studenta, frumoasa si foarte atragatoate. Nu sunt perfecta dar in ciuda defectelor mele am foarte multe calitati, iar ceea ce vreau sa spun este ca bãiatul acesta a fost foarte norocos sa mã aibã! Faptul ca am fost cu el este ca mã fãcea sa mã simt foarte bine, era foarte comic si foarte atent cu mine. Din câte mi-a arãtat el, a ținut la mine f mult. Amândoi suntem de religia islamica, ceea ce este foarte important pt el! In orice caz relația pe care am avuto a fost foarte frumoasa si deschisã urmând ca într-un an sa ne casatorim. El este genul foarte libertin si iubitor de distracție iar eu sunt opusul. Înainte sa fie cu mine el a avut o relație cu o englezoiaca( o fata foarte urata si grasa) iar din câte spunea el foarte usuratica! El obisnuia sa meargã la club in fiecare weekend in timp ce eu stateam acasã ( precizeze ca nu locuiam împreuna, el fiind dintr-un oraș din afara Londrei) iar intro duminica dimineața primesc un apel de la fosta lui de pe numãrul lui, intrebandu-mã cine sunt si de ce apar la el in telefon! Ce sa întâmplat a fost ca in timp ce era la club beat si drogat sa întâlnit cu fosta lui si ar fi mers la ea acasã si au avut sex!
In momentul de fata el încã mã cautã si încearcã sa mã recucereasca, plus ca s-a schimbat foarte tare! Nu mai iese cu bãieții, nu mai are legãtura cu drogurile si nu mai bea! Nu știu ce sa fac sa-l iert sau sa sa-l uit!!! Țin foarte mult la el! Este prima persoane la care țin ASA de mult! Va rog ajutati-mã si scuzati-mi scrierea!!! Multumesc Ayishah x



Au avut sex?????? Cum dracu vine asta ? L-au cumparat la kilogram si l-au mancat acasa cu salata?
Exprimati-va naibii romaneste!
Fa ce vrei .Ce mai intrebi pe altii .Oricum o sa faci ce te taie capatana , ce ne mai batem gura degeaba!?

Postat pe 7 Mai 2011 18:11
Va cuplati cu toti retardatii si cum dati de greu "Ce Sa fac? "
Tu ti-ai luat idiotul pe cap descurca-te cu el acum!

Postat pe 7 Mai 2011 18:13
De la: scorpio67, la data 2011-05-07 18:13:06Va cuplati cu toti retardatii si cum dati de greu "Ce Sa fac? "
Tu ti-ai luat idiotul pe cap descurca-te cu el acum!


sa se spele cu el pe cap! nu inainte de a-l face sapun!
pickard
Postat pe 7 Mai 2011 18:27
oofffffffffffffff............ca tare rele sunteti... .....nu intelegeti si voi ca...de 5 ani...fata nu mai vb romaneste? .....ce vrei...mai uita...omu`...daca nu s-o lichit...nik...pa hard...acolo...cand trebuia...
in schimb...n-auziti si voi...ca vb fo` catve limbi straine?...mai ales ...araba... ....deci...va imaginati...cu cine incercati sa comunicati?
si...pa d`asupra...e si la o universitate...in anglia...
si...voi aduceti ofense...uei viitoare eminente minti cenusii....


fatuca....tu...nu lua in seama rautatile...ca...ie invidioase...iele...nu vezi?...tu...studiaza...acolo...si...las` ca...sa-ntoarce...fat frumos...cand o vedea ce studii faci...
eu_ovidiu
Postat pe 7 Mai 2011 20:05
De la: eu_ovidiu, la data 2011-05-07 20:05:45oofffffffffffffff............ca tare rele sunteti... .....nu intelegeti si voi ca...de 5 ani...fata nu mai vb romaneste? .....ce vrei...mai uita...omu`...daca nu s-o lichit...nik...pa hard...acolo...cand trebuia...
in schimb...n-auziti si voi...ca vb fo` catve limbi straine?...mai ales ...araba... ....deci...va imaginati...cu cine incercati sa comunicati?
si...pa d`asupra...e si la o universitate...in anglia...
si...voi aduceti ofense...uei viitoare eminente minti cenusii....


fatuca....tu...nu lua in seama rautatile...ca...ie invidioase...iele...nu vezi?...tu...studiaza...acolo...si...las` ca...sa-ntoarce...fat frumos...cand o vedea ce studii faci...




.ie invidioase...iele...nu vezi?

Valy90
Postat pe 7 Mai 2011 20:10
X FILES povestea asta LOL
The_Exile
Postat pe 7 Mai 2011 20:12
valy....ieu...poci pentru casa fac greseli...deh...ca n-am atatea limbi...si...studii la universitati...
si...ce tzipi asa...la mine?
eu_ovidiu
Postat pe 7 Mai 2011 20:13
De la: Tharr, la data 2011-05-07 20:12:12X FILES povestea asta LOL


X, Y, eu mor de foame!
pickard
Postat pe 7 Mai 2011 20:15
De la: eu_ovidiu, la data 2011-05-07 20:13:54valy....ieu...poci pentru casa fac greseli...deh...ca n-am atatea limbi...si...studii la universitati...
si...ce tzipi asa...la mine?

ca sa m-auzi
Valy90
Postat pe 7 Mai 2011 20:19
De la: Valy90, la data 2011-05-07 20:19:15
De la: eu_ovidiu, la data 2011-05-07 20:13:54valy....ieu...poci pentru casa fac greseli...deh...ca n-am atatea limbi...si...studii la universitati...
si...ce tzipi asa...la mine?

ca sa m-auzi




poi...cin` ti`o ciripit c`as fi...hipoacudic?
eu_ovidiu
Postat pe 7 Mai 2011 20:22
Dar ți se pare ca nu am deloc de-aface cu limba româna?! Totuși nu mi se pare ca vb cu dezacorduri sau sunt analfabeta. Tot ce spun este ca nu reușesc sa mã exprim cu trebuie datoritã faptului ca nu conversez des in limba româna! Iar dacã prietenul tau este plecat de 16 ani in strãinãtate iar vb la fel este datoritã faptului ca-si are locul de munca undeva cu romani, locuiește cu romani iar contactul verbal este de origine româna de asemenea... Nu cred ca am deranjat pe nimeni cu nimic. Iar dacã vrei sa arati cât de cool ești si ce inteligenta scoasã din comun ai, jignind pe cineva, ai tot dreptul! In orice caz am sa mã abtin de la argumente si va doresc sa aveți parte numai de bucurii! Inshallah!
Ayishah23
Postat pe 7 Mai 2011 20:28
Daca te-ai mutat aici, ia un copy paste.. sa nu zici ca n-ai vazut.

De la: rashela, la data 2011-05-07 20:29:20
De la: Ayishah23, la data 2011-05-07 19:22:44Nu știu de ce vi se pare asa ireala intamplarea mea! In orice caz dacã vroiam sa scriu povesti, va asigur ca pe acest forum nu as fi avut nici o șansa sa profesez... Ceea ce am scris mai sus este 100% real, nu am sa încerc sa conving lumea sa mã creadã sau ceva de genul. Iar nu înțeleg comment-urile care nu au nimic de-a face cu situația de fata sau persoanele care judeca fãrã a sti! In orice caz va doresc tot binele si am sa mã rog nu care vreodatã d-voastra sau copiii d-voastra sa treceti prin ce am trecut eu! Nu știu cum ati putea privi viața sau cum ati deosebi binele de rãu dar s-ar fi întâmplat ca la vârsta la care unii copii încã joaca mingea, sa fiti absolut vandut( ca pe un obiect) unui bãrbat mai batran cu 20 de ani ca tine iar negustorii sa fie proprii tai pãrinți, persoanele care ar trebui sa te ocroteasca si sa fie alãturi de tine la bn ai la rãu, persoanele la care îți amanetezi încrederea suprema!!! In orice caz nu vreau sa creez un capitol din ASA spusul meu "basm".
Probabil a fost a decadere a persoanei mele scriind pe acest forum... Am crezut ca pot acumula niște ajutor insa am cãpãtat încã o dezamagire! Multumesc x


Repet, vinde altora gogosi din astea. Nu ca nu s-ar fi gasit unii sa te si creada cand bati din gene si bocesti.
Ia hai sa vedem noi ce mai spui tu aici "credibil".
Asadar, luand-o de la inceput esti musulmana. Prin urmare ai crescut in religia asta, asa ai fost educata. Asta una. A doua este ca nu ai cum sa FI FOST vanduta, de vreme ce sunteti educate a fi supuse si invatate ca tatal va alege sotul, voi doar va supuneti. Nu va vinde nimeni, e un obicei de-al vostru si punct. Se intampla in 99% din cazuri in tarile musulmane, de ce ai fi fost tu o exceptie. Si nu ne cere sa iti plangem de mila sau sa ne imaginam cum e. Cand vi se spune ca reprezentati o alta lume, sariti in sus de sapte metri.

A treia. Cum se face ca nu mai esti maritata? Ai fost repudiata? DACA ar fi asa, cum ai ajuns tu, draga mosului din Arabia Saudita tocmai in Anglia in nu stiu ce universitate? Ti-o fi dat mosul (la 36 de ani niciun om pe lumea asta nu-i mos cum afimi tu, dar treaca de la mine) toata averea lui si te-o fi trimis cu avionul personal tocmai acolo? Asa s-o fi intamplat.

Cum se face ca un musulman se drogheaza si bea de stinge si mai ales, cum se face ca tu, o buna musulmana, ai dat nas in nas pe strada tocmai cu unul ca asta? DAR MAI ALES cum se face ca eu ma chinui sa ma las de fumat de atata amar de vreme si trec prin "chinuri" inimaginabile, dar un drogat si un betiv se lasa peste noapte de vicii, doar pentru ca te-a intalnit pe tine?

Ai dreptate, sunt total lipsita de intelegere fata de povestea ta. BU.LL.SH.IT! ca tot vorbesti engleza mai bine ca romana, desi ai stat in Brasov pana la 16 ani.
rashela
Postat pe 7 Mai 2011 20:34
wowwwwwwww.........cu salutu` ala...din final..ierea sa caz dapa scaun!!
pa bune...chiar iti place sa cazi in derizoriu...afirmand...bla-bla-uri?
iar daca chiar vrei sa comunici...despre framantarile tale cu cineva...chiar si aici...trebe in primu` rand...sa nu jignesti inteligentza nimanui...scriind la shto`...asa...
si...nu fi mahnita...c-o sa cresti tu mare...si...vei vedea cum ar trebui sa faci!!!
trebe numa`...sa vrei...sa cresti.......sper sa ma pricepi...ce vreau sa spui...
eu_ovidiu
Postat pe 7 Mai 2011 20:37
De la: Ayishah23, la data 2011-05-07 20:28:07Dar ți se pare ca nu am deloc de-aface cu limba româna?! Totuși nu mi se pare ca vb cu dezacorduri sau sunt analfabeta. Tot ce spun este ca nu reușesc sa mã exprim cu trebuie datoritã faptului ca nu conversez des in limba româna! Iar dacã prietenul tau este plecat de 16 ani in strãinãtate iar vb la fel este datoritã faptului ca-si are locul de munca undeva cu romani, locuiește cu romani iar contactul verbal este de origine româna de asemenea... Nu cred ca am deranjat pe nimeni cu nimic. Iar dacã vrei sa arati cât de cool ești si ce inteligenta scoasã din comun ai, jignind pe cineva, ai tot dreptul! In orice caz am sa mã abtin de la argumente si va doresc sa aveți parte numai de bucurii! Inshallah!


Fa-i fetit-o, cumva ti-am zis eu tie ceva de felul cum scrii?Si unde te-am jicnit?Don'soara eu m-am referit la lb. vorbita, nu scrisa.Ar fi trebuit sa specific,poate se lipea ceva de cerebelul ala al tau.

,, Iar dacã vrei sa arati cât de cool ești si ce inteligenta scoasã din comun ai, jignind pe cineva, ai tot dreptul! "

Cu fraza asta pe care ai scris-o pot sa zic ca esti tuta rau.
In legatura cu prietenul meu.Nu,nu a muncit cu romani,nu prea are tangente cu ei,doar ca din cand in cand m-ai citea si el cate o carte ROMANEASCA.
Ce,daca esti intr-o tara straina e obligatoriu sa ai colegi romani,sau ce?
Hai du-te tareeeeee
Valy90
Postat pe 7 Mai 2011 20:57
Ai dreptate valy, Im cer scuze, nu m-ai "jicnit"cu nimic. Iar abia acum îmi dau seama cum de a rãmas prietenul tau intact cu limba româna dupã 16 ani... super tare!!!
Ayishah23
Postat pe 7 Mai 2011 21:14
De la: Ayishah23, la data 2011-05-07 21:14:01Ai dreptate valy, Im cer scuze, nu m-ai "jicnit"cu nimic. Iar abia acum îmi dau seama cum de a rãmas prietenul tau intact cu limba româna dupã 16 ani... super tare!!!


Hmm, tare curios cum o persoana care "a uitat" limba romana sesizeaza o asemenea greseala.

ps. daca erai fata isteata, fugeai pe DEX si vedeai ca, de ceva vreme incoace, forma "a jicni" merge alaturi de forma consacrata "a jigni". Cu alte cuvinte, ambele sunt acceptate. Nah, nici mie nu-mi convine, dar am inghitit-o ca-l lege de la Academie si unde-i lege nu-i tocmeala.
rashela
Postat pe 7 Mai 2011 21:28
De la: Ayishah23, la data 2011-05-07 16:28:31Buna dragele mele, am Si eu o problema destul de delicata! Numele meu este ayishah sunt rasa mixa de românca cu marocan, trãiesc in Londra de 3 ani de zile. In orice caz, am cunoscut aici un bãiat de origine pakistanez( precizez un bãiat cu 10 ani mai in vârsta ca mine, urat, fost puscarias si la momentul de fata traficant de droguri) iar dintr-o greșealã m-am cuplat cu el. Chestia este ca eu sunt o fata de 21 de ani, studenta, frumoasa si foarte atragatoate. Nu sunt perfecta dar in ciuda defectelor mele am foarte multe calitati, iar ceea ce vreau sa spun este ca bãiatul acesta a fost foarte norocos sa mã aibã! Faptul ca am fost cu el este ca mã fãcea sa mã simt foarte bine, era foarte comic si foarte atent cu mine. Din câte mi-a arãtat el, a ținut la mine f mult. Amândoi suntem de religia islamica, ceea ce este foarte important pt el! In orice caz relația pe care am avuto a fost foarte frumoasa si deschisã urmând ca într-un an sa ne casatorim. El este genul foarte libertin si iubitor de distracție iar eu sunt opusul. Înainte sa fie cu mine el a avut o relație cu o englezoiaca( o fata foarte urata si grasa) iar din câte spunea el foarte usuratica! El obisnuia sa meargã la club in fiecare weekend in timp ce eu stateam acasã ( precizeze ca nu locuiam împreuna, el fiind dintr-un oraș din afara Londrei) iar intro duminica dimineața primesc un apel de la fosta lui de pe numãrul lui, intrebandu-mã cine sunt si de ce apar la el in telefon! Ce sa întâmplat a fost ca in timp ce era la club beat si drogat sa întâlnit cu fosta lui si ar fi mers la ea acasã si au avut sex!
In momentul de fata el încã mã cautã si încearcã sa mã recucereasca, plus ca s-a schimbat foarte tare! Nu mai iese cu bãieții, nu mai are legãtura cu drogurile si nu mai bea! Nu știu ce sa fac sa-l iert sau sa sa-l uit!!! Țin foarte mult la el! Este prima persoane la care țin ASA de mult! Va rog ajutati-mã si scuzati-mi scrierea!!! Multumesc Ayishah x

iubita oferai cactusi... ..sint teposii.. ..asta merita..
Fulg-de-nea
Postat pe 7 Mai 2011 22:54
De la: rashela, la data 2011-05-07 21:28:08
De la: Ayishah23, la data 2011-05-07 21:14:01Ai dreptate valy, Im cer scuze, nu m-ai "jicnit"cu nimic. Iar abia acum îmi dau seama cum de a rãmas prietenul tau intact cu limba româna dupã 16 ani... super tare!!!


Hmm, tare curios cum o persoana care "a uitat" limba romana sesizeaza o asemenea greseala.

ps. daca erai fata isteata, fugeai pe DEX si vedeai ca, de ceva vreme incoace, forma "a jicni" merge alaturi de forma consacrata "a jigni". Cu alte cuvinte, ambele sunt acceptate. Nah, nici mie nu-mi convine, dar am inghitit-o ca-l lege de la Academie si unde-i lege nu-i tocmeala.

salutari Rashela..cata dreptate ai
Fulg-de-nea
Postat pe 7 Mai 2011 22:55
De la: Ayishah23, la data 2011-05-07 21:14:01Ai dreptate valy, Im cer scuze, nu m-ai "jicnit"cu nimic. Iar abia acum îmi dau seama cum de a rãmas prietenul tau intact cu limba româna dupã 16 ani... super tare!!!

eu stiu dasteah...care uita romana..dinh..graseala...si nu tishhhh recomanda..s-o uiti de toth ...incerca s-o retii..spre..binele tau
Fulg-de-nea
Postat pe 7 Mai 2011 22:58
De la: eu_ovidiu, la data 2011-05-07 20:37:24wowwwwwwww.........cu salutu` ala...din final..ierea sa caz dapa scaun!!
pa bune...chiar iti place sa cazi in derizoriu...afirmand...bla-bla-uri?
iar daca chiar vrei sa comunici...despre framantarile tale cu cineva...chiar si aici...trebe in primu` rand...sa nu jignesti inteligentza nimanui...scriind la shto`...asa...
si...nu fi mahnita...c-o sa cresti tu mare...si...vei vedea cum ar trebui sa faci!!!
trebe numa`...sa vrei...sa cresti.......sper sa ma pricepi...ce vreau sa spui...

hop..nah..trosch..yote ca cine se pricepe...
Fulg-de-nea
Postat pe 7 Mai 2011 23:00
De la: Flowers, la data 2011-05-07 23:00:53
De la: eu_ovidiu, la data 2011-05-07 20:37:24wowwwwwwww.........cu salutu` ala...din final..ierea sa caz dapa scaun!!
pa bune...chiar iti place sa cazi in derizoriu...afirmand...bla-bla-uri?
iar daca chiar vrei sa comunici...despre framantarile tale cu cineva...chiar si aici...trebe in primu` rand...sa nu jignesti inteligentza nimanui...scriind la shto`...asa...
si...nu fi mahnita...c-o sa cresti tu mare...si...vei vedea cum ar trebui sa faci!!!
trebe numa`...sa vrei...sa cresti.......sper sa ma pricepi...ce vreau sa spui...

hop..nah..trosch..yote ca cine se pricepe...
denis_roxana
Postat pe 7 Mai 2011 23:04
De la: denis_roxana, la data 2011-05-07 23:04:35
De la: Flowers, la data 2011-05-07 23:00:53
De la: eu_ovidiu, la data 2011-05-07 20:37:24wowwwwwwww.........cu salutu` ala...din final..ierea sa caz dapa scaun!!
pa bune...chiar iti place sa cazi in derizoriu...afirmand...bla-bla-uri?
iar daca chiar vrei sa comunici...despre framantarile tale cu cineva...chiar si aici...trebe in primu` rand...sa nu jignesti inteligentza nimanui...scriind la shto`...asa...
si...nu fi mahnita...c-o sa cresti tu mare...si...vei vedea cum ar trebui sa faci!!!
trebe numa`...sa vrei...sa cresti.......sper sa ma pricepi...ce vreau sa spui...

hop..nah..trosch..yote ca cine se pricepe...

salutari Denis
Fulg-de-nea
Postat pe 7 Mai 2011 23:05
De la: Ayishah23, la data 2011-05-07 16:28:31Buna dragele mele, am Si eu o problema destul de delicata! Numele meu este ayishah sunt rasa mixa de românca cu marocan, trãiesc in Londra de 3 ani de zile. In orice caz, am cunoscut aici un bãiat de origine pakistanez( precizez un bãiat cu 10 ani mai in vârsta ca mine, urat, fost puscarias si la momentul de fata traficant de droguri) iar dintr-o greșealã m-am cuplat cu el. Chestia este ca eu sunt o fata de 21 de ani, studenta, frumoasa si foarte atragatoate. Nu sunt perfecta dar in ciuda defectelor mele am foarte multe calitati, iar ceea ce vreau sa spun este ca bãiatul acesta a fost foarte norocos sa mã aibã! Faptul ca am fost cu el este ca mã fãcea sa mã simt foarte bine, era foarte comic si foarte atent cu mine. Din câte mi-a arãtat el, a ținut la mine f mult. Amândoi suntem de religia islamica, ceea ce este foarte important pt el! In orice caz relația pe care am avuto a fost foarte frumoasa si deschisã urmând ca într-un an sa ne casatorim. El este genul foarte libertin si iubitor de distracție iar eu sunt opusul. Înainte sa fie cu mine el a avut o relație cu o englezoiaca( o fata foarte urata si grasa) iar din câte spunea el foarte usuratica! El obisnuia sa meargã la club in fiecare weekend in timp ce eu stateam acasã ( precizeze ca nu locuiam împreuna, el fiind dintr-un oraș din afara Londrei) iar intro duminica dimineața primesc un apel de la fosta lui de pe numãrul lui, intrebandu-mã cine sunt si de ce apar la el in telefon! Ce sa întâmplat a fost ca in timp ce era la club beat si drogat sa întâlnit cu fosta lui si ar fi mers la ea acasã si au avut sex!
In momentul de fata el încã mã cautã si încearcã sa mã recucereasca, plus ca s-a schimbat foarte tare! Nu mai iese cu bãieții, nu mai are legãtura cu drogurile si nu mai bea! Nu știu ce sa fac sa-l iert sau sa sa-l uit!!! Țin foarte mult la el! Este prima persoane la care țin ASA de mult! Va rog ajutati-mã si scuzati-mi scrierea!!! Multumesc Ayishah x

no hai sa iti rezum ..ceva..am o prietena in Londra de ani de zile...si e tare fericita..are o fetita de 6 ani..si o iubeste sotul foarte mult..e o familie fericita ..viata e cum ti-o faci scumpa...nu vinde gogosi..pe kudica ..ca ..e pretu..michhh...n-o hai...mergi la ei....ca ehhhhhhhh mai eftin..
Fulg-de-nea
Postat pe 7 Mai 2011 23:09
De la: Ayishah23, la data 2011-05-07 19:55:55iar asta datorita faptului ca nu am am mai avut mare contact cu limba romana de 5 ani de zile.

Bla-bla-bla, scuze ieftine
Daca dupa numai 5 ani iti uiti limba, arata cat de bine ai stiut-o din capu' locului.
Imi aduci aminte de un fotbalist, am uitat cum il cheama, din generatia lui Hagi care a plecat in Italia si, dupa un an-doi acolo, uitase romana aproape complet.
Si de Cheeky Girls, care la prima aparitie TV in Ro (la Teo), spuneau doar "aaaa, asta.... cum se zice?"

Oricum, felicitari ca ai reusit sa deturnezi atentia omenilor de la problema ta catre ingamfarea ta.
kudika_pudika
Postat pe 8 Mai 2011 01:59
De la: Ayishah23, la data 2011-05-07 21:14:01Ai dreptate valy, Im cer scuze, nu m-ai "jicnit"cu nimic. Iar abia acum îmi dau seama cum de a rãmas prietenul tau intact cu limba româna dupã 16 ani... super tare!!!


Draguta, jeeeet.
Valy90
Postat pe 8 Mai 2011 16:24

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
am vrut sa ne despartim dar acum il vreau inapoi :(( 31 De la: laura5050 1 August 2009 17:53
Or fi barbatii porci, dar si femeile sunt....naive 66 De la: cuba_libre 25 Septembrie 2013 16:04
Iubirea bate-o vina - part 2 83 De la: kudika_16194 6 Octombrie 2012 15:39
Ceva foarte ciuda 57 De la: luchianramona 9 Mai 2011 17:21
Ajutati-ma!! 20 De la: Cristinakitty 4 Ianuarie 2010 05:54