Setari Cookie-uri

Printul meu din copilarie..

Buna tuturor.. am nevoie de un sfat sau mai multe. Exista un baiat pe care il plac de cand eram mititica. Mergeam la bunica si imi aduc aminte cum ma jucam impreuna cu el , de pe atunci a ajuns sa imi fie drag adica era doar o iubire de copil. Acum inainte de paste l-am vazut prin oras si ne-am salutat dar nimic mai mult,l-am vazut si la biserica in noaptea invierii si pot sa spun ca de la acea simpla privire nu mi-l mai pot scoate din cap. Am avut o discutie cu mama si bunica in care le-am spus despre iubirea mea fata de el si mi-au spus ca este un baiat de treaba dar sarac si ca merit ceva mai bun etc...nu imi pasa de ce spune lumea eu pur si simplu nu pot sa mi-l scot din minte,as vrea ca macar sa vorbeasca o singura data cu mine macar sa redevenim mai apropiati dar nu stiu cum sa actionez! unchiul meu este bun prieten cu el si mi-e frica sa ii cer nr de telefon pt ca dupa o sa inceapa sa faca misto de mine:))... nu stiu ce sa fac as vrea sa il uit dar nu pot..de cand l-am revazut nu mai pot sa cobor cu picioarele pe pamant :( help...
CJMeDeea
Postat pe 8 Mai 2011 23:10
Treci peste inhibitii si cere-i unchiului tau nr de telefon.
Daca nu te arati suparata, sunt sigura ca nu-l va tine mult mistoul.
kudika_pudika
Postat pe 8 Mai 2011 23:15
fura din telefon numarul fara sa stie unchiul
pickard
Postat pe 8 Mai 2011 23:23

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
e bine sa fii amant 120 De la: adrianav 1 Iunie 2009 18:46
inca il mai iubesc dar el e un nenorocit 17 De la: Lisa_Francine 2 August 2012 23:31
E a N-a despartire, sa fie si ultima? 12 De la: iuby_vl 16 August 2009 12:04
ce sa fac k el? ajutatzi-ma!!! 50 De la: fluturas_ 21 Decembrie 2009 00:09
Barbatul din viata mea 27 De la: lory_love 4 Septembrie 2009 12:47