Setari Cookie-uri

Ce ziceti de asta: de pe chat direct in pat

Ati ramane cu o tipa care a ajuns direct in patul vostru dupa o scurta convorbire pe chat, care s-a invitat singura direct la voi acasa (in pat mai exact), care stiti ca asa a facut cu n tipi cu care a vorbit pe chat?
capy
Postat pe 11 Iunie 2011 20:20
as ramane cu ea pt mai multe ture, cat despre o relatie.. aici e problema de certitudine pe care nu o prea avem.
poate a fost cea mai penala prostituata si dupa ce te'a intalnit pe tine sa fie femeia ideala bla bla bla, dar asta nu ai de unde sa sti.
felixcat
Postat pe 15 Iunie 2011 11:56
De la: capy, la data 2011-06-11 20:20:12Ati ramane cu o tipa care a ajuns direct in patul vostru dupa o scurta convorbire pe chat, care s-a invitat singura direct la voi acasa (in pat mai exact), care stiti ca asa a facut cu n tipi cu care a vorbit pe chat?


Daca iti pui deja o asemenea intrebare, e clar ce crezi despre ea. Si poti gresi. CINE ti-a spus tie ca s-a culcat cu toti cu care s-a vazut? X si Y, nu?
Tipic masculin. Vine Popescu si va zice "O vezi pe-aia? Mi-a facut una scurta". Si habar n-are cum o cheama. Dar daca zice Popescu, cum naiba sa nu-l crezi?

Nu stiu ce as face in locul tau, dar sigur daca mi-ar placea cineva, as vrea sa-l cunosc EU si nu as pleca urechea la gura lumii.

E posibil sa fie cum se spune. Dar daca nu e?
rashela
Postat pe 15 Iunie 2011 12:08
Nu mi s-a intamplat niciodata si nu prea stiu ce sfat sa iti dau. De la chat si pana la o relatie intima e cale lunga si doar panaramele se grabesc. Da-i papucii, nu merita.
Eva32
Postat pe 24 Iunie 2011 00:41
mai...tipic infantil...acest mod de gandire....
maturizati-va...si ganditi cu ceea ce ar trebui sa faca asta...nu prin prisma amicilor...prin gura targului...sau alte cai!!
si...daca aveti maturitatea necesara...rationati la momentul in care aceasta situatie va implica!!
daca nu sunteti inca in situatie...macar nu vorbiti...doar asa...de dragul de a face curent!!
nicodata nu stiti cum va fi...si ce fel de persoana descoperiti...
asa ca...repet....maturizati-va....pt a putea avea rationamente corecte!!
eu_ovidiu
Postat pe 24 Iunie 2011 06:10

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Doresc si eu un sfat cu privire la viitorul relatiei mele ! 38 De la: annes_kola 2 Octombrie 2009 18:16
pentru corporatistii din Pipera 1 De la: TIGRA 19 Ianuarie 2011 21:56
vreau sa simt asta! dar nu pot! 13 De la: InDark 25 Martie 2009 17:11
FOTOTAPET PERSONALIZAT TABLOURI PERSONALIZATE DECORATIUNI 1 De la: pdkraft 5 Ianuarie 2011 14:11
el sau ....ce ma sfatuiti? 19 De la: keep_shining 21 Ianuarie 2010 16:12