Setari Cookie-uri

Diferenta de varsta este o problema ?

Buna draga mea,
Eu nu cred ca este o problema grava diferenta de varsta. cel mai important in viata este dragostea pe care o aveti unul pentru celalalt, respectul si nu in ultimul rand increderea reciproca! Daca toate acestea exista, de ce sa nu mearga aceasta relatie? Iar despre compromisuri e bine sa faca si el, nu numai tu....Te pup si iti doresc sa fii iubita si inteleasa
Corrinne
Postat pe 31 Iulie 2011 13:55
Noi nu mai suntem impreuna...nu-l mai iubesc nici eu, pt ca mi-a facut prea multe mizerii.
Mai nou, acum 2 zile mi-a scris un mail in care mi-a cerut sa-l "sprijin" si sa-l sfatuiesc pt ca el are "farmece" facute de fosta prietena cu care a stat 4 ani inainte sa fie cu mine. A motivat ca i se intampla tot felul de lucruri rele...etc.... Ba mai mult acum 3 saptamani a sustinut ca sigur din cauza ei ne-am despartit noi 2 asa brusc ( iar el s-a cuplat cu alta....am scris deja pe forum)...da...din cauza "farmecelor"....de asta saracul nu si-a tinut nadragii pe el.... Deja ma scarbeste si am senzatia ca isi bate joc de mine, sau are probleme psihice. Nu i-am raspuns..nu am de gand sa o fac...deja devine penibil. Am observat ca este o doamna psiholog pe forum...as dori daca vede acest topic sa-mi raspunda si mie, pt ca ofera sfaturi foarte utile.
kudika411991
Postat pe 1 August 2011 01:51

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
divort...? 4 De la: sweety13 19 August 2010 16:07
despartire 3 De la: crimasio 6 Septembrie 2008 18:37
Sunt confuza.. 7 De la: Anna_Maria_26 24 Iulie 2015 09:06
Ce sa fac sa-l uit mai repede? 31 De la: DiavolytaTa 13 Aprilie 2009 21:42
sa plec sau nu? 55 De la: kudika_nikole 19 Decembrie 2011 22:45