Setari Cookie-uri

ajutati-ma va rog





Tare de tot topicul asta.

Nu era de ajuns ca a cautat'o si in gaura c.urului a mai si mirosito.
doi_ochi_caprui
Postat pe 27 Iulie 2011 11:14
De la: intrebare_eu, la data 2011-07-26 21:17:41si nu mi s-a dilatat nici o gaurica :( :(
nu ma mai luati la misto
e si asa destul de grea situatia
daca nu aveti un sfat v-ati putea abtine si distra intr-un fel nitel mai moral fata de altii care poate nu cauta un gram de empatie pe aici


Buna ziua,draga"intrebare_eu",vad ca nimeni nu vrea,macar din solidaritate feminina,sa-ti dea un sfat.Ti-am mai spus anterior cate ceva,dar ma vad nevoita sa fiu plina de franchete.Una peste alta,poate ai sa te superi,cum poti sa accepti o astfel de atitudine din partea prietenului tau?Oricat de intima ar fi relatia voastra,nu-i permite sa arunce asupra ta umbre de vinovatie,sau are pentru ce?! Daca nu,atentie!inseamna ca este un om bolnav!Si mai spui ca esti si insarcinata?! Si atunci cum mai faci sex anal,in conditiile in care starea ta este atat de sensibila?Si de ce musai anal,cel normal nu-i mai place domnului sau "ii este frica sa nu-l atinga pe bebe?",caci, la o asemenea mentalitate,ma astept sa fie foarte "grijuliu" si sa spuna si asemenea aberatii.Draga mea,las-o mai moale cu sexul anal in perioada sarcinii!Domnului, daca nu ii convine,poate sa mearga in alta parte sa mai lase si alte femei insarcinate!Esti tare indragostiata si aceasta este explicatia pentru accesele lui de "taur comunal",joci dupa cum canta stimabilul.Jalnic,pot spune cu tarie acest lucru!Daca esti insarcinata,nu te hazarda in comportament mult prea libertin pentru situatia ta, ci ,mai degraba ,hraneste-te corespunzator pentru ca ,acum,esti raspunzatoare pentru doi. Asta ti-o spune un medic, obisnuit cu astfel de situatii,daca vrei sa fii o femeie,viitoare mamica,fericita,asculta si de parerile celor avizati,asta numai daca vrei!!!!Sanatate!
kudika414141
Postat pe 27 Iulie 2011 11:55
Mai, sunt eu oare obosita? Unde scrie ca fata a facut sex anal?
ilumax_76
Postat pe 27 Iulie 2011 12:39
De la: ilumax_76, la data 2011-07-27 12:39:07Mai, sunt eu oare obosita? Unde scrie ca fata a facut sex anal?


Buna ziua,sfatul meu se referea la situatia in care prietenul ar avea aceasta pretentie,ceea ce nu m-ar mira deloc la cat este de zbuciumat!.Daca s-a interpretat altfel,I'm sorry!
kudika414141
Postat pe 27 Iulie 2011 12:44
De la: kudika414141, la data 2011-07-27 12:44:10
De la: ilumax_76, la data 2011-07-27 12:39:07Mai, sunt eu oare obosita? Unde scrie ca fata a facut sex anal?


Buna ziua,sfatul meu se referea la situatia in care prietenul ar avea aceasta pretentie,ceea ce nu m-ar mira deloc la cat este de zbuciumat!.Daca s-a interpretat altfel,I'm sorry!



1) nu a facut sex anal, dar na tu i-ai dat sfaturi, mai era un pic si o sfatuiai ca 9 luni sa nu mai faca niciun fel de sex:)))
2) si cel mai important, fata a scris ca s-au despartit. asa ca na, eu zic sa nu te strofoci prea tare.

e tare asta cu sfatul tau in cazul in care AR vrea prietenul ei sex anal:))))
o previi)))))
stem_29
Postat pe 27 Iulie 2011 15:24
De la: intrebare_eu, la data 2011-07-26 18:24:17am o intrebare si totodata marea rugaminte sa imi raspundeti la ea cat mai repede posibil.
pot avea rectul gol, curat si fara miros daca nu am facut clisma, nu am avut contact sexual dar tot ce mancasem in ultimele 2 zile fusese o rosie si 3 oua?

intrebarea o adresez cu umilinta pentru a gasi un raspuns la indoiala iubitul meu care nu vrea sa conceapa sub nici o forma ca in conditiile de mai sus puteam si curata FARA SA FI AVUT CONTACT SEXUAL ANAL IN PREALABIL!
in urma unui contact sexual vaginal, dupa orgasm el a observat ca anusul meu era relaxat (larg cum s-a exprimat), curat, umed si nici nu aveam un miros neplacut si s-a grabit sa concluzioneze ca a fost inselat, CEEA CE NU ESTE ADEVARAT DAR NU II POT DEMONSTRA!

ajutati-ma va rog!




Deja poti incepe prin a-i spune de faptul ca nu mananci nimic. Altfel nu prea vad cum vei putea argumenta. Oricum , in astfel de situatii de gelozie extrema , nimic nu-l poate impiedica sa creada ce vrea sa creada pentru simplu motiv ca nu pot asculta teoriile celuilalt deoarece e prea concentrat pe teoriile lui. Parerea mea e ca orice i-ai spune tot nu te va crede. Esti insarcinata , nu e necesar sa-ti bati capu' cu astfel de nimicuri , stress-ul , teama etc. nu-s bune pentru copil. Lasa-l sa se agite ca un leu in cusca , ii va trece . Asta doar daca nu sufera de accese de furie ce se exteriorizeaza prin violenta (ceea ce nu m-ar surprinde).
lucian_tristan
Postat pe 30 Iulie 2011 10:46
sa inteleg ca tu esti insarcinata si el te acuza ca ai fi facut sex anal cu alt barbat??? inseamna ca ii lipseste o doaga....si din ceea ce relatezi...tot spui ca e foarte gelos si te tot acuza...eu nu as fi facu un copil cu un barbat care nu are incredere in mine....asta e parerea mea...
Oana_Blue_1
Postat pe 1 August 2011 23:47
Mare este gradina lui D-zeu, si multi sar gardul cu poarta deschisa. Noroc ca eu stau pe dinafara gradinii , Domnisoara draga, doamna nu esti, din ceea ce scrii este numai prieten nu sot. Esti sigura ca vrei sa ai un copil sanatos si fara probleme psihice sau fizice. In primul rand du-te draga i-a o plasa mare cu tine si mergi la piata, cumparati mancare, cat de multa (ca de subnutriti este plina tara asta nu mai avem nevoie de unul), in aldoilea rand SCAPA de nebunul ala care zici ca iti este prieten, fa-ti si un control ofta poate o sa vezi mai bine ca nu este numai gelos dar are si alte probleme. Daca tot vrei sa mergi mai departe cu el, roag-o pe doamna, domnisoara sau domnul Kudika414141 sa-ti recomade un psiholog bun, sa nu zic un psihiatru pentru prietenul tau. Sau daca nu prea iti pasa de copilul acela si sincer eu asta inteleg prin faptul ca in 2 zile ai mancat o rosie si 3 oua dar in schimb ai baut o multime de sucuri si banuiesc ca este Cola, chiar nu-ti pasa de viata altuia sa nu zic de a ta.

Ca si sfat cauta un psiholog, nu incerca sa iti convingi prietenul ca nu ai facut nimic, lasa-l pe el sa se convinga de acest lucru altfel peste cateva zile o sa iti traga si vreo doua, si te trimite acasa la mamica ta sa nasti copilul.

Pikard vezi ca mai nou au descoperit astia ca gaura neagra ar avea 2 intrari
cocancl
Postat pe 2 August 2011 00:20
De la: cocancl, la data 2011-08-02 00:20:37Mare este gradina lui D-zeu, si multi sar gardul cu poarta deschisa. Noroc ca eu stau pe dinafara gradinii , Domnisoara draga, doamna nu esti, din ceea ce scrii este numai prieten nu sot. Esti sigura ca vrei sa ai un copil sanatos si fara probleme psihice sau fizice. In primul rand du-te draga i-a o plasa mare cu tine si mergi la piata, cumparati mancare, cat de multa (ca de subnutriti este plina tara asta nu mai avem nevoie de unul), in aldoilea rand SCAPA de nebunul ala care zici ca iti este prieten, fa-ti si un control ofta poate o sa vezi mai bine ca nu este numai gelos dar are si alte probleme. Daca tot vrei sa mergi mai departe cu el, roag-o pe doamna, domnisoara sau domnul Kudika414141 sa-ti recomade un psiholog bun, sa nu zic un psihiatru pentru prietenul tau. Sau daca nu prea iti pasa de copilul acela si sincer eu asta inteleg prin faptul ca in 2 zile ai mancat o rosie si 3 oua dar in schimb ai baut o multime de sucuri si banuiesc ca este Cola, chiar nu-ti pasa de viata altuia sa nu zic de a ta.

Ca si sfat cauta un psiholog, nu incerca sa iti convingi prietenul ca nu ai facut nimic, lasa-l pe el sa se convinga de acest lucru altfel peste cateva zile o sa iti traga si vreo doua, si te trimite acasa la mamica ta sa nasti copilul.

Pikard vezi ca mai nou au descoperit astia ca gaura neagra ar avea 2 intrari


doua intrari!? nu cred! o gaura neagra (cosmica) are o intrare si o iesire!
pickard
Postat pe 2 August 2011 06:29
De la: stem_29, la data 2011-07-27 15:24:34
De la: kudika414141, la data 2011-07-27 12:44:10
De la: ilumax_76, la data 2011-07-27 12:39:07Mai, sunt eu oare obosita? Unde scrie ca fata a facut sex anal?


Buna ziua,sfatul meu se referea la situatia in care prietenul ar avea aceasta pretentie,ceea ce nu m-ar mira deloc la cat este de zbuciumat!.Daca s-a interpretat altfel,I'm sorry!



1) nu a facut sex anal, dar na tu i-ai dat sfaturi, mai era un pic si o sfatuiai ca 9 luni sa nu mai faca niciun fel de sex:)))
2) si cel mai important, fata a scris ca s-au despartit. asa ca na, eu zic sa nu te strofoci prea tare.

e tare asta cu sfatul tau in cazul in care AR vrea prietenul ei sex anal:))))
o previi)))))


S-au si despartit? Unde mai ca asta nu am prins-o?
suicideblonde
Postat pe 5 August 2011 12:40
Ha ha ce dobitoc...scuzati-mi exprimarea va rog ....singurul sfat ce pot sa il dau ...lasa-l...barbatii gelosi in mod exagerat nu merita!!!
monik21
Postat pe 5 August 2011 17:24
Eu cred ca is doreste sa aibe cu tine un contact sexual anal.si cauta motiv sa poata sa faca asa ceva....eu as fii relaxat in privinta asta....si lasa-l sa gandeasca ce vrea el............nu te mai gandi la asa ceva atat timp cat nu te simti vinovata.......
kudika342164
Postat pe 6 August 2011 18:15
si eu ziceam ca eu am avut prieteni gelosi. draga mea, iubitul tau ori e bolnav, ori e atat de batut in cap (ca sa nu zic prost) incat nu a gasit nici macar un motiv ok de despartire.mi-e sila de barbatii (vorba vine, barbati dpdv fizic) de genul asta. cum zicea cineva inainte, acuza-l si tu ca e poponar.
sincer, am ramas
thegirlnextdoor
Postat pe 7 August 2011 09:39

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
o idee???va rog eu mult 15 De la: bruneta21 3 Mai 2009 02:12
eu gemeni,el berbec,oare ne potrivim? 10 De la: Didona 17 August 2009 13:19
Nu stiu ce sa fac:((( 12 De la: 2007floryna 29 Martie 2009 18:42
Buna`..sunt indragostita de un tip de la varsta de 13 ani :| 7 De la: Micaell 13 Octombrie 2011 11:45
PANA UNDE POATE DUCE TICALOSIA UNEI FEMEI? 120 De la: FRANNNCE 9 Septembrie 2009 10:24