Setari Cookie-uri

:(

Buna! Am o mare problema ..mam desp de pr meu care am stat 2 ani si ceva..pur si simplu simteam ca relatia nu mai merge ne certam mereu..Si dupa ceva timp mam cmb cu alt cineva..el fiind mult mai mare ca mine..cu 4 ani Fostul inca ma cauta, gandul meu e tot la el.Dar tin si la actualul ..si nu vreau sa se afle fostul de actual stiu ca ar suferi foarte mult..actualu deja imi cere so fac cu el.. nu stiu ce pot face.. vrun sfat?
kudika382270
Postat pe 11 August 2011 11:37
Spui ca te gandesti la fostul, dar ti si la actualul, ori te impaci cu el daca simti ca il mai iubesti si mai merita sa fiti impreuna, ori il dai uitarii si ramai la cel actual, dar pana la urma pe care il vrei? Mi-am dat seama ca nu ai mai mult de 20 ani, deci esti inca foarte tanara, gandeste-te bine, daca il iubesti... mai da-i o sansa, daca nu.... ramai cu cel actual, dar sa nu fi cu unu ca sa il uiti pe celalalt, ramai cu cel pe care il iubesti.
kudika_andrei
Postat pe 11 August 2011 12:38
De la: kudika382270, la data 2011-08-11 11:37:24Buna! Am o mare problema ..mam desp de pr meu care am stat 2 ani si ceva..pur si simplu simteam ca relatia nu mai merge ne certam mereu..Si dupa ceva timp mam cmb cu alt cineva..el fiind mult mai mare ca mine..cu 4 ani Fostul inca ma cauta, gandul meu e tot la el.Dar tin si la actualul ..si nu vreau sa se afle fostul de actual stiu ca ar suferi foarte mult..actualu deja imi cere so fac cu el.. nu stiu ce pot face.. vrun sfat?

fa-o cu fostul si cu actualul si esti fericita..vezi care pe care
steffy91
Postat pe 11 August 2011 13:17
Actualul iti cere sa o faceti... iar mintea ta e la altul... Gandeste-te daca fostul mai merita o sansa si daca merita sa renunti la actualul pt fostul Oricum ar fi,nu te juca cu amandoi. Nu e frumos si ajungi sa ranesti pe cel putin unul din ei.
BabeLove4U
Postat pe 11 August 2011 13:24
Dupa cat timp de rel iti cere actualul sa o faceti? si cum se comporta cu tine? Asta ca sa inteleg cat de serios e.
BabeLove4U
Postat pe 11 August 2011 13:25
De la: kudika382270, la data 2011-08-11 11:37:24Buna! Am o mare problema ..mam desp de pr meu care am stat 2 ani si ceva..pur si simplu simteam ca relatia nu mai merge ne certam mereu..Si dupa ceva timp mam cmb cu alt cineva..el fiind mult mai mare ca mine..cu 4 ani Fostul inca ma cauta, gandul meu e tot la el.Dar tin si la actualul ..si nu vreau sa se afle fostul de actual stiu ca ar suferi foarte mult..actualu deja imi cere so fac cu el.. nu stiu ce pot face.. vrun sfat?


Draga mea ,vad un deja-vu si iar vad si iar vad si tot asa!

Daca iti este gandul la primul iubit si tii la cel de-al doilea,vin si te intreb:

Pe care dintre ei il iubesti?Si pe care vrei sa-l minti mai putin sau mai mult,caci vad ca-i minti pe amandoi si ce este mai grav este faptul ca te minti pe tine insasi aflandu-te intr-o nedumerire totala!Intre tine si fostul iubit este o diferenta de 4 ani,asta nu este o piedica,tinanad cont de faptul ca,barbatii se maturizeaza mai lent decat femeile!Si am o nedumerire si in acelasi timp o intrebare;Ce-ti cere actualul sa faci cu el?Te referi la sex?Si daca vine si fostul si-ti cere sa va impacati si accepti,o faci si cu el?

Draga mea,stabileste-ti prioritatile!Trebuie sa renunti la unul dintre cei doi,nu poti sa te joci cu amandoi.Fostului,nu trebuie sa-i dai explicatii!Care este problema?Este stapanul tau?Draga mea,invatati sa fiti stapane pe viata voastra,nu va lasati impresionate de lacrimile de crocodil ale barbatilor!Ramai cu cel care te da peste cap mai mult!Succes!
kudika414141
Postat pe 11 August 2011 13:52

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Sunt casatorita si totusi singura!! 53 De la: kudika445445 25 Decembrie 2011 11:34
vreau sfaturi 11 De la: the_O 2 Noiembrie 2010 16:08
Vreau sa ne impacam... 119 De la: pretty_her 9 Iulie 2013 09:37
Relatie 13 De la: kudika_32968 5 Aprilie 2013 11:14
Trash The Dress- poezia asezata in rama 2 De la: Dor_a 18 Octombrie 2009 08:30