Setari Cookie-uri

despartiti de 10 ani sa mai incerc sa ma intorc la el???

Aveam doar 18 cand mam casatorit, insa dupa un an de casatorie am divortat de el, locuiam cu parintii lui care ma urau si el nu a vrut sa plecam impreuna din casa parintilor lui. Am suferit enorm dar am reusit sa trec peste, el 2 ani sa tinut dupa mine sa ne imcam insa eu nu am mai vrut pentru ca imi era teama de el, ma acuza ca dupa ce mam despartit de el am fost cu altii si devenea violent. In prezent sunt implicata intr-o relatie insa ma simt ff singura si am realizat ca inca mai sentimente pentru fostul sot. De curand lam gasit pe un site de socializare, am incercat sa iau legatura cu el pe acel site insa nu mi-a raspuns. Au trecut 10 ani de atunci, nu stiu ce sa fac stiu ca si el ma iubit enorm......
Am reusit sa fac rost de nr lui de tel insa nu am curaj sa il sun........
georgya07
Postat pe 17 Martie 2011 17:40
De la: georgya07, la data 2011-03-17 17:40:16Aveam doar 18 cand mam casatorit, insa dupa un an de casatorie am divortat de el, locuiam cu parintii lui care ma urau si el nu a vrut sa plecam impreuna din casa parintilor lui. Am suferit enorm dar am reusit sa trec peste, el 2 ani sa tinut dupa mine sa ne imcam insa eu nu am mai vrut pentru ca imi era teama de el, ma acuza ca dupa ce mam despartit de el am fost cu altii si devenea violent. In prezent sunt implicata intr-o relatie insa ma simt ff singura si am realizat ca inca mai sentimente pentru fostul sot. De curand lam gasit pe un site de socializare, am incercat sa iau legatura cu el pe acel site insa nu mi-a raspuns. Au trecut 10 ani de atunci, nu stiu ce sa fac stiu ca si el ma iubit enorm......
Am reusit sa fac rost de nr lui de tel insa nu am curaj sa il sun........


Iti ajung doua topice? Mai deschide unu'
mimi_ca29
Postat pe 17 Martie 2011 17:41
nu cred k are rost ...poate k el are deja o familie ...sau o relatie ...si poate k u il vrei doar pt k nu mai e al tau ...e cu risc trb asta ...risti sa ii strici kuplul ...pt un capriciu
frenchiegirl
Postat pe 11 Aprilie 2011 12:52
De la: frenchiegirl, la data 2011-04-11 12:52:37nu cred k are rost ...poate k el are deja o familie ...sau o relatie ...si poate k u il vrei doar pt k nu mai e al tau ...e cu risc trb asta ...risti sa ii strici kuplul ...pt un capriciu


k...k...k...k...kakacioasa treaba
Barbie30_
Postat pe 11 Aprilie 2011 14:37
De la: Barbie30_, la data 2011-04-11 14:37:15
De la: frenchiegirl, la data 2011-04-11 12:52:37nu cred k are rost ...poate k el are deja o familie ...sau o relatie ...si poate k u il vrei doar pt k nu mai e al tau ...e cu risc trb asta ...risti sa ii strici kuplul ...pt un capriciu


k...k...k...k...kakacioasa treaba


k k girofaru'imi fac ochii k kand citi postare fetii!!
vitamina_c
Postat pe 11 Aprilie 2011 14:40
De la: vitamina_c, la data 2011-04-11 14:40:25
De la: Barbie30_, la data 2011-04-11 14:37:15
De la: frenchiegirl, la data 2011-04-11 12:52:37nu cred k are rost ...poate k el are deja o familie ...sau o relatie ...si poate k u il vrei doar pt k nu mai e al tau ...e cu risc trb asta ...risti sa ii strici kuplul ...pt un capriciu


k...k...k...k...kakacioasa treaba


k k girofaru'imi fac ochii k kand citi postare fetii!!


Iti dai seama ce generatie de kkt vine din urma
Barbie30_
Postat pe 11 Aprilie 2011 14:43
Lasa-l naibii pe fostul, ca nu ati divortat de pomana! Daca nu esti multumita de relatie, de ce nu iti cauti mai bine pe altcineva?
Micaell
Postat pe 14 Aprilie 2011 20:41
De la: mimi_ca29, la data 2011-03-17 17:41:44
De la: georgya07, la data 2011-03-17 17:40:16Aveam doar 18 cand mam casatorit, insa dupa un an de casatorie am divortat de el, locuiam cu parintii lui care ma urau si el nu a vrut sa plecam impreuna din casa parintilor lui. Am suferit enorm dar am reusit sa trec peste, el 2 ani sa tinut dupa mine sa ne imcam insa eu nu am mai vrut pentru ca imi era teama de el, ma acuza ca dupa ce mam despartit de el am fost cu altii si devenea violent. In prezent sunt implicata intr-o relatie insa ma simt ff singura si am realizat ca inca mai sentimente pentru fostul sot. De curand lam gasit pe un site de socializare, am incercat sa iau legatura cu el pe acel site insa nu mi-a raspuns. Au trecut 10 ani de atunci, nu stiu ce sa fac stiu ca si el ma iubit enorm......
Am reusit sa fac rost de nr lui de tel insa nu am curaj sa il sun........


Iti ajung doua topice? Mai deschide unu'

Devenea violent ? Crezi ca mai este ceva de spus? Nu ai nevoie de un om care sa abuzeze de tine, nu a stiut sa te valoreze atunci acum nici atat!
De ce vrei sa traiesti in trecut, chiar nu ai posibilitatea de a cunoaste un alt barbat? Niciodata sa nu te intorci de unde ai plecat, mai ales ca ai plecat fiindca nu-ti era bine cu el... Dupa atata amar de vreme nu cred ca are rost sa te mai gandesti ca va mai exista ceva, decat daca vrei sa iti complici viata
Daca relatia ta actuala nu te implineste renunta la ea, fa ce iti place tie mai mult si nu mai dispera ca nu vei ramane singura!
Hai, capul sus ca se poate! Mult noroc
verraa
Postat pe 17 Aprilie 2011 19:51

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ne-am intalnit prea tarziu 66 De la: ferero 9 Mai 2009 06:07
despartiri-impacari....dar nici un rezultat! 0 De la: 27 Februarie 2010 15:23
Parasita de Craciun... 7 De la: Sirius 8 Ianuarie 2009 08:43
credeti ca o femeie care a inselat, merita iertata? 72 De la: dontworibehapi 14 Aprilie 2009 14:07
eu il plac..el ma place??? 10 De la: alina_constantin88 24 Iunie 2010 17:56