Setari Cookie-uri

Iubitul meu este gay?!:O

Buna ziua!Apelez la voi in speranta ca poate voi gasi raspunsuri la intrebarile care au ajuns sa ma macine teribil.Am 20 ani,si o relatie de 4,5ani.Nu totul a fost roz de la inceput,dar cu timpul,pot spune ca am avut relatia pe care mi-am dorit-o,langa barbatul pe care mi l-am dorit.Si el are 20de ani dar e complet imatur:|Nu il pot intelege absolut deloc.Daca in trecut am avut problema infidelitatii,in care amandoi am inselat,am iertat,ne-am recastigat increderea reciproc,acum a aparut o alta problema,care zic eu...e destul de grava si in acelasi timp mi se pare o copilarie:PRIETENUL LUI CEL MAI BUN.Sunt de nedespartit:|Asemeni adolescentelor care toata ziua barfesc,se suna tot timpul,ies in oras...:|Nici eu cu prietena mea cea mai buna nu suntem asa.Ok,bun,ai un prieten,va intelegeti ca fratii,dar nu asa....Asta e deja exagerare.Toata ziua vorbesc la telefon si prin mesaje,sau daca nu pe mess,toate serile si le petrec in oras impreuna,ies la alergat,isi fac planuri pentru weekend.Iar planuri cu mine isi face doar cand respectivul prieten nu poate sa iasa:|sau cand are chef sa ne vedem la unul dintre noi acasa pt...stiti voi.Zici ca iubita este el,nu eu:|Pur si simplu mie nu imi vine sa cred.Am incercat sa port o discutie serioasa cu el,sa ii explic ca ma deranjeaza.Nu am avut cu cine sa vorbesc:|Efectiv a inceput sa urle,sa se enerveze si sa ma acuze tot pe mine ca exagerez.Bun.Daca e vorba de asa am decis sa il las sa faca ce vrea.Binenteles ca nu a accceptat sa vada indiferenta din partea mea.O saptamana nu am vrut sa il vad.Ma implora sa ma intorc la el.Am crezut ca a inteles.Ne-am impacat.La nici 3zile...din nou...aceeasi poveste.Bun.Accept sa ma refuze sa vina cu mine in orash pentru ca "trebuie sa ies afara cu X".Dar a2a zi sa vrea sa ma vada pe mine o ora si pe el toata seara ....a fost ultima picatura care a umplut paharul.E o tampenie,o prostie.E dus cu capul:|Sau e gay:|E singura explicatie pe care o am.Nu se poate asa ceva.Sa se certe cu mine pentru prietenul cel mai bun,sa ma lase sa plec si de 2zile sa nu mai vorbeasca cu mine deloc:|Mi se pare o prostie....Nu stiu ce e in capul lui.Dar cert e ca m-am lasmurit ca isi prefera prietenul,decat pe mine.Da,pare o prostie,dar nu e. Renunta la femeia cu care a fost 4ani jumate pentru prietenul cel mai bun!!!!Initial nu mi-a venit sa cred.Am verificat daca intradevar cu el sta afara,cu el vorbeste toata ziua,si da...asa e.Mi se pare incredibil:OIar singurul vinovat este el,pentru ca 1prietenul lui nu are prietena,nu are obligatii la nimeni si 2am pastrat aceeasi legatura stransa intre noi,adica nu s-a schimbat nimic intre noi....Deci?????E gay?Sau sunt eu nebuna?Sau eu sunt de vina?Dar pentru ce???????Acum de ce nu mai vorbeste cu mine???????????????????
kudika224966
Postat pe 14 August 2011 14:09
Cate topicuri deschizi?
Barbie30_
Postat pe 14 August 2011 14:14
S-ar putea sa fie gay (desi nu cred)...dar s-ar putea la fel de bine ca amicul lui sa-i ofere lucruri pe care tu nu i le oferi, cum ar fi: o buna comunicare, o barfa ca intre prieteni, camaraderie etc. Probabil ca pe tine te tine doar pt sex, ca vorba aia, are si el nevoi, dar in rest... Eu nu prea cred ca te-ar iubi...
Micaell
Postat pe 16 August 2011 17:09
De la: kudika224966, la data 2011-08-14 14:09:02v...Deci?????E gay?Sau sunt eu nebuna?Sau eu sunt de vina?Dar pentru ce???????Acum de ce nu mai vorbeste cu mine???????????????????


Te-ai gandit ca exista varianta sa nu te mai vrea? Poate ca vrea doar sa scape de tine.
_vio_
Postat pe 16 August 2011 17:21

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
despartiri-impacari....dar nici un rezultat! 0 De la: 27 Februarie 2010 15:23
O pot recastiga inapoi? 23 De la: kudikroxy 6 Aprilie 2010 01:50
Inca il iubesc desi nu ne-am luat adio oficial? Ce sa fac? 20 De la: sweetadryana 31 Iulie 2009 22:16
ajutor! 0 De la: 16 Septembrie 2010 10:06
ca sa nu mai existe suferinta ......e mai bine sa nu mai existi deloc??? 30 De la: doar_anonima 14 Iulie 2009 18:49