Setari Cookie-uri

iubire imposibila sau nu?!

buna...as avea si eu nevoie de niste sfaturi.sunt cu un baiat de 2 ani,el fiind primul baiat din viatza mea(cu el mi-am inceput viatza sexuala).problema cea mare este ca mai are pe cineva de 2ani si 4 luni,el stand cu ea ptr bani :|(el-24ani..eu-20ani..ea-19ani)...faza cu banii nu stiu de la el k nu vrea sa imi recunoasca,eu am aflat asta de la o fosta iubita de a lui si de la cumnata lui care imi este prietena si imi povestea cum o facea de ras de fata cu ei cum o mai lovea..la inceput mi-a placut de el si lui de mine si ne-am hotarat sa ne combinam,eu crezand k se vor desparti in viitorul apropiat chiar dak el nu imi zisese asta..timpul a trecut si ink mai suntem impreuna tot pe ascuns ptr k nu poate sa renunte la banii ei...o prosteste in ultimul hal si pe ea si pe parintii ei..in orasul in care stau ei vb lumea de chestia asta ca sta cu ea ptr bani si despre trecutul ei(noroc cu el ca a cumintit-o),dar nu au nici o treaba ei de ce vb lumea:))...am incercat de multe ori sa il indepartez de mine,i-am zis de n ori sa ma lase k imi face rau,o luna maxim ma lasa, dupa ma kauta iar..i-am zis sa ma lase k o are pe ea,dar el nu si nu vrea sa ma vada si sa stea cu mine,faza urata este k o vb de rau k este ff grasa si are trasaturi de baiat :| nu stiu ce sa fac,chiar il iubesc,mai ales ca a fost si primul,a avut si are grija de mine mereu :|..de la mine chiar nu are nimic de castigat,nu stiu dc e in continuare cu mine...nu va mai spun k avem si prieteni comuni care stiu de noi,pana si colegii de la facultate ma stiu pe mine si tot ii sp lui ca sunt mai frum k cealalta si multe altele...voi ce credeti,ma iubeste sau nu?app tin sa precizez ca el nu are niciun venit,este doar la facultate si atat!ast parerile voastre :*
inger_si_demon_20
Postat pe 9 Septembrie 2011 07:41
De la: inger_si_demon_20, la data 2011-09-09 07:41:26buna...as avea si eu nevoie de niste sfaturi.sunt cu un baiat de 2 ani...
CU UN BAIAT DE 2 ANI ???? DAR CE FACI,IL CRESTI ?
Pudika416607
Postat pe 9 Septembrie 2011 07:47
De la: inger_si_demon_20, la data 2011-09-09 07:41:26buna...as avea si eu nevoie de niste sfaturi.sunt cu un baiat de 2 ani,el fiind primul baiat din viatza mea(cu el mi-am inceput viatza sexuala).problema cea mare este ca mai are pe cineva de 2ani si 4 luni,el stand cu ea ptr bani :|(el-24ani..eu-20ani..ea-19ani)...faza cu banii nu stiu de la el k nu vrea sa imi recunoasca,eu am aflat asta de la o fosta iubita de a lui si de la cumnata lui care imi este prietena si imi povestea cum o facea de ras de fata cu ei cum o mai lovea..la inceput mi-a placut de el si lui de mine si ne-am hotarat sa ne combinam,eu crezand k se vor desparti in viitorul apropiat chiar dak el nu imi zisese asta..timpul a trecut si ink mai suntem impreuna tot pe ascuns ptr k nu poate sa renunte la banii ei...o prosteste in ultimul hal si pe ea si pe parintii ei..in orasul in care stau ei vb lumea de chestia asta ca sta cu ea ptr bani si despre trecutul ei(noroc cu el ca a cumintit-o),dar nu au nici o treaba ei de ce vb lumea:))...am incercat de multe ori sa il indepartez de mine,i-am zis de n ori sa ma lase k imi face rau,o luna maxim ma lasa, dupa ma kauta iar..i-am zis sa ma lase k o are pe ea,dar el nu si nu vrea sa ma vada si sa stea cu mine,faza urata este k o vb de rau k este ff grasa si are trasaturi de baiat :| nu stiu ce sa fac,chiar il iubesc,mai ales ca a fost si primul,a avut si are grija de mine mereu :|..de la mine chiar nu are nimic de castigat,nu stiu dc e in continuare cu mine...nu va mai spun k avem si prieteni comuni care stiu de noi,pana si colegii de la facultate ma stiu pe mine si tot ii sp lui ca sunt mai frum k cealalta si multe altele...voi ce credeti,ma iubeste sau nu?app tin sa precizez ca el nu are niciun venit,este doar la facultate si atat!ast parerile voastre :*




eu una cred ca te iubeste..daca era o aventura nu statea el cu tine atata timp,parerea mea..:)

inger_si_demon_20
Postat pe 9 Septembrie 2011 07:50
De la: inger_si_demon_20, la data 2011-09-09 07:50:55
De la: inger_si_demon_20, la data 2011-09-09 07:41:26buna...as avea si eu nevoie de niste sfaturi.sunt cu un baiat de 2 ani,el fiind primul baiat din viatza mea(cu el mi-am inceput viatza sexuala).problema cea mare este ca mai are pe cineva de 2ani si 4 luni,el stand cu ea ptr bani :|(el-24ani..eu-20ani..ea-19ani)...faza cu banii nu stiu de la el k nu vrea sa imi recunoasca,eu am aflat asta de la o fosta iubita de a lui si de la cumnata lui care imi este prietena si imi povestea cum o facea de ras de fata cu ei cum o mai lovea..la inceput mi-a placut de el si lui de mine si ne-am hotarat sa ne combinam,eu crezand k se vor desparti in viitorul apropiat chiar dak el nu imi zisese asta..timpul a trecut si ink mai suntem impreuna tot pe ascuns ptr k nu poate sa renunte la banii ei...o prosteste in ultimul hal si pe ea si pe parintii ei..in orasul in care stau ei vb lumea de chestia asta ca sta cu ea ptr bani si despre trecutul ei(noroc cu el ca a cumintit-o),dar nu au nici o treaba ei de ce vb lumea:))...am incercat de multe ori sa il indepartez de mine,i-am zis de n ori sa ma lase k imi face rau,o luna maxim ma lasa, dupa ma kauta iar..i-am zis sa ma lase k o are pe ea,dar el nu si nu vrea sa ma vada si sa stea cu mine,faza urata este k o vb de rau k este ff grasa si are trasaturi de baiat :| nu stiu ce sa fac,chiar il iubesc,mai ales ca a fost si primul,a avut si are grija de mine mereu :|..de la mine chiar nu are nimic de castigat,nu stiu dc e in continuare cu mine...nu va mai spun k avem si prieteni comuni care stiu de noi,pana si colegii de la facultate ma stiu pe mine si tot ii sp lui ca sunt mai frum k cealalta si multe altele...voi ce credeti,ma iubeste sau nu?app tin sa precizez ca el nu are niciun venit,este doar la facultate si atat!ast parerile voastre :*




eu una cred ca ma iubeste..daca era o aventura nu statea el cu tine atata timp,parerea mea..:)

inger_si_demon_20
Postat pe 9 Septembrie 2011 07:52
De la: Pudika416607, la data 2011-09-09 07:47:20
De la: inger_si_demon_20, la data 2011-09-09 07:41:26buna...as avea si eu nevoie de niste sfaturi.sunt cu un baiat de 2 ani...
CU UN BAIAT DE 2 ANI ???? DAR CE FACI,IL CRESTI ?



eu aveam nevoie de niste sfaturi,nu de niste ironii ;)
inger_si_demon_20
Postat pe 9 Septembrie 2011 07:53
De la: inger_si_demon_20, la data 2011-09-09 07:53:37
De la: Pudika416607, la data 2011-09-09 07:47:20
De la: inger_si_demon_20, la data 2011-09-09 07:41:26buna...as avea si eu nevoie de niste sfaturi.sunt cu un baiat de 2 ani...
CU UN BAIAT DE 2 ANI ???? DAR CE FACI,IL CRESTI ?



eu aveam nevoie de niste sfaturi,nu de niste ironii ;)

VAD CA PANA ACUM TU INTREBI SI TU RASPUNZI,INCERCAM SA-TI SPARG MONOLOGUL...CRED CA POSTURA E LA MISTO SCRISA DE O PLICTISITA CAND ISI BEA CAFEAUA
Pudika416607
Postat pe 9 Septembrie 2011 07:57
De la: inger_si_demon_20, la data 2011-09-09 07:41:26buna...as avea si eu nevoie de niste sfaturi.sunt cu un baiat de 2 ani,el fiind primul baiat din viatza mea(cu el mi-am inceput viatza sexuala).problema cea mare este ca mai are pe cineva de 2ani si 4 luni,el stand cu ea ptr bani :|(el-24ani..eu-20ani..ea-19ani)...faza cu banii nu stiu de la el k nu vrea sa imi recunoasca,eu am aflat asta de la o fosta iubita de a lui si de la cumnata lui care imi este prietena si imi povestea cum o facea de ras de fata cu ei cum o mai lovea..la inceput mi-a placut de el si lui de mine si ne-am hotarat sa ne combinam,eu crezand k se vor desparti in viitorul apropiat chiar dak el nu imi zisese asta..timpul a trecut si ink mai suntem impreuna tot pe ascuns ptr k nu poate sa renunte la banii ei...o prosteste in ultimul hal si pe ea si pe parintii ei..in orasul in care stau ei vb lumea de chestia asta ca sta cu ea ptr bani si despre trecutul ei(noroc cu el ca a cumintit-o),dar nu au nici o treaba ei de ce vb lumea:))...am incercat de multe ori sa il indepartez de mine,i-am zis de n ori sa ma lase k imi face rau,o luna maxim ma lasa, dupa ma kauta iar..i-am zis sa ma lase k o are pe ea,dar el nu si nu vrea sa ma vada si sa stea cu mine,faza urata este k o vb de rau k este ff grasa si are trasaturi de baiat :| nu stiu ce sa fac,chiar il iubesc,mai ales ca a fost si primul,a avut si are grija de mine mereu :|..de la mine chiar nu are nimic de castigat,nu stiu dc e in continuare cu mine...nu va mai spun k avem si prieteni comuni care stiu de noi,pana si colegii de la facultate ma stiu pe mine si tot ii sp lui ca sunt mai frum k cealalta si multe altele...voi ce credeti,ma iubeste sau nu?app tin sa precizez ca el nu are niciun venit,este doar la facultate si atat!ast parerile voastre :*



Am inceput sa citesc ce ai scris, dar m-am oprit repede, cand am dat de ,, ....cum o mai lovea la inceput '' !!!! Eu nu dau nici o sansa animalelor....scuze, barbatilor care ridica mana la o femeie. Sub nici o forma. Daca tu iti doresti un astfel de barbat in viata ta, nu e cazul sa mai ceri sfaturile noastre. Singurele sfaturi ce ti le putem da, sunt cele de cosmetica : cum sa ma machiez daca am un ochi vanat ??
Fugi, fetito, fugi ! Mai exista barbati de calitate in Romania.
GHEISA_ALBA
Postat pe 9 Septembrie 2011 07:57
De la: Pudika416607, la data 2011-09-09 07:57:11
De la: inger_si_demon_20, la data 2011-09-09 07:53:37
De la: Pudika416607, la data 2011-09-09 07:47:20
De la: inger_si_demon_20, la data 2011-09-09 07:41:26buna...as avea si eu nevoie de niste sfaturi.sunt cu un baiat de 2 ani...
CU UN BAIAT DE 2 ANI ???? DAR CE FACI,IL CRESTI ?



eu aveam nevoie de niste sfaturi,nu de niste ironii ;)

VAD CA PANA ACUM TU INTREBI SI TU RASPUNZI,INCERCAM SA-TI SPARG MONOLOGUL...CRED CA POSTURA E LA MISTO SCRISA DE O PLICTISITA CAND ISI BEA CAFEAUA



imi spuneam parerea si vroiam sa vad si parerea altor persoane...si nu!nu este scrisa aiurea...ar fii fost bine,dar chiar este o parte din viatza mea :(
inger_si_demon_20
Postat pe 9 Septembrie 2011 07:59
De la: GHEISA_ALBA, la data 2011-09-09 07:57:42
De la: inger_si_demon_20, la data 2011-09-09 07:41:26buna...as avea si eu nevoie de niste sfaturi.sunt cu un baiat de 2 ani,el fiind primul baiat din viatza mea(cu el mi-am inceput viatza sexuala).problema cea mare este ca mai are pe cineva de 2ani si 4 luni,el stand cu ea ptr bani :|(el-24ani..eu-20ani..ea-19ani)...faza cu banii nu stiu de la el k nu vrea sa imi recunoasca,eu am aflat asta de la o fosta iubita de a lui si de la cumnata lui care imi este prietena si imi povestea cum o facea de ras de fata cu ei cum o mai lovea..la inceput mi-a placut de el si lui de mine si ne-am hotarat sa ne combinam,eu crezand k se vor desparti in viitorul apropiat chiar dak el nu imi zisese asta..timpul a trecut si ink mai suntem impreuna tot pe ascuns ptr k nu poate sa renunte la banii ei...o prosteste in ultimul hal si pe ea si pe parintii ei..in orasul in care stau ei vb lumea de chestia asta ca sta cu ea ptr bani si despre trecutul ei(noroc cu el ca a cumintit-o),dar nu au nici o treaba ei de ce vb lumea:))...am incercat de multe ori sa il indepartez de mine,i-am zis de n ori sa ma lase k imi face rau,o luna maxim ma lasa, dupa ma kauta iar..i-am zis sa ma lase k o are pe ea,dar el nu si nu vrea sa ma vada si sa stea cu mine,faza urata este k o vb de rau k este ff grasa si are trasaturi de baiat :| nu stiu ce sa fac,chiar il iubesc,mai ales ca a fost si primul,a avut si are grija de mine mereu :|..de la mine chiar nu are nimic de castigat,nu stiu dc e in continuare cu mine...nu va mai spun k avem si prieteni comuni care stiu de noi,pana si colegii de la facultate ma stiu pe mine si tot ii sp lui ca sunt mai frum k cealalta si multe altele...voi ce credeti,ma iubeste sau nu?app tin sa precizez ca el nu are niciun venit,este doar la facultate si atat!ast parerile voastre :*



Am inceput sa citesc ce ai scris, dar m-am oprit repede, cand am dat de ,, ....cum o mai lovea la inceput '' !!!! Eu nu dau nici o sansa animalelor....scuze, barbatilor care ridica mana la o femeie. Sub nici o forma. Daca tu iti doresti un astfel de barbat in viata ta, nu e cazul sa mai ceri sfaturile noastre. Singurele sfaturi ce ti le putem da, sunt cele de cosmetica : cum sa ma machiez daca am un ochi vanat ??
Fugi, fetito, fugi ! Mai exista barbati de calitate in Romania.



cand am zis o lovea ma refeream la o palma doua...in mine nu a dat NICIODATA!!!
inger_si_demon_20
Postat pe 9 Septembrie 2011 08:01
cu banii luati de la aia are grija de tine...in timpul cat e cu aia poate sa munceasca undeva part-time si sa castige bani,poate mai mult decat de la aia unde lucreaza tot part-time si cu banii castigati de la ea pentru munca prestata te intretine pe tine,asa ca isi bate joc de tine,si sfatul dat de cineva mai sus e perfect aplicabil.
PS el are 2 ani sau tu ai 2 ani de crezi toate prostiile spuse de el ?nu vezi ca te foloseste ca si pe cealalta ?
Pudika416607
Postat pe 9 Septembrie 2011 08:09
De la: Pudika416607, la data 2011-09-09 08:09:34cu banii luati de la aia are grija de tine...in timpul cat e cu aia poate sa munceasca undeva part-time si sa castige bani,poate mai mult decat de la aia unde lucreaza tot part-time si cu banii castigati de la ea pentru munca prestata te intretine pe tine,asa ca isi bate joc de tine,si sfatul dat de cineva mai sus e perfect aplicabil.
PS el are 2 ani sau tu ai 2 ani de crezi toate prostiile spuse de el ?nu vezi ca te foloseste ca si pe cealalta ?



de ce sa munceasca cand i se ofera totul pe tava?dupa kum am spus,el nu vrea sa recunoasca k ptr bani,odata mi-a dat de inteles asta...si cu ce ma foloseste cand eu nu ii dau nimik si in plus sunt zile cand vine DOAR sa ma vada,soo...
inger_si_demon_20
Postat pe 9 Septembrie 2011 08:13
ilumax_76
Postat pe 9 Septembrie 2011 08:14
De la: inger_si_demon_20, la data 2011-09-09 08:13:57
De la: Pudika416607, la data 2011-09-09 08:09:34cu banii luati de la aia are grija de tine...in timpul cat e cu aia poate sa munceasca undeva part-time si sa castige bani,poate mai mult decat de la aia unde lucreaza tot part-time si cu banii castigati de la ea pentru munca prestata te intretine pe tine,asa ca isi bate joc de tine,si sfatul dat de cineva mai sus e perfect aplicabil.
PS el are 2 ani sau tu ai 2 ani de crezi toate prostiile spuse de el ?nu vezi ca te foloseste ca si pe cealalta ?



de ce sa munceasca cand i se ofera totul pe tava?dupa kum am spus,el nu vrea sa recunoasca k ptr bani,odata mi-a dat de inteles asta...si cu ce ma foloseste cand eu nu ii dau nimik si in plus sunt zile cand vine DOAR sa ma vada,soo...

zici ca de 2 ani dureaza treaba asta,inseamna ca si tie iti place sa traiesti din banii aleia-ca si tu traiesti din banii ei,deci de 2 ani va folositi de banii ei si el o mai si bate ca nu va da suficient...chiar,de ce sa se duca la munca???doar va intretine aia pe amandoi si pe marea voastra iubire sa se duca la munca pentru tine,sa fie doar cu tine...eu cred ca daca e adevarata abureala asta postata ai nevoie de un psiholog nu de sfaturi de pe forum...traiti de 2 ani pe banii aleia si ti se pare normal,mai ceri si sfaturi...sa zici mersi daca nu te injura cineva ca-i iei la misto,si mai cred ca nici tu nu muncesti daca de 2 ani traiesti pe banii aleia...
Pudika416607
Postat pe 9 Septembrie 2011 08:22
de ce sa munceasCA CAnd i se ofera totul pe tava?dupa kum am spus,el nu vrea sa recunoasCA k ptr bani,odata mi-a dat de inteles asta...si cu ce ma foloseste cand eu nu ii dau nimik si in plus sunt zile cand vine DOAR sa ma vada,soo...[/quote]
TRAIESTI CU O PROSTITUATA,SI INVATA SA TE EXPRIMI CA SUNA A RAHAT DE MELC EXPRIMAREA TA
Pudika416607
Postat pe 9 Septembrie 2011 08:26
De la: Pudika416607, la data 2011-09-09 08:22:04
De la: inger_si_demon_20, la data 2011-09-09 08:13:57
De la: Pudika416607, la data 2011-09-09 08:09:34cu banii luati de la aia are grija de tine...in timpul cat e cu aia poate sa munceasca undeva part-time si sa castige bani,poate mai mult decat de la aia unde lucreaza tot part-time si cu banii castigati de la ea pentru munca prestata te intretine pe tine,asa ca isi bate joc de tine,si sfatul dat de cineva mai sus e perfect aplicabil.
PS el are 2 ani sau tu ai 2 ani de crezi toate prostiile spuse de el ?nu vezi ca te foloseste ca si pe cealalta ?



de ce sa munceasca cand i se ofera totul pe tava?dupa kum am spus,el nu vrea sa recunoasca k ptr bani,odata mi-a dat de inteles asta...si cu ce ma foloseste cand eu nu ii dau nimik si in plus sunt zile cand vine DOAR sa ma vada,soo...

zici ca de 2 ani dureaza treaba asta,inseamna ca si tie iti place sa traiesti din banii aleia-ca si tu traiesti din banii ei,deci de 2 ani va folositi de banii ei si el o mai si bate ca nu va da suficient...chiar,de ce sa se duca la munca???doar va intretine aia pe amandoi si pe marea voastra iubire sa se duca la munca pentru tine,sa fie doar cu tine...eu cred ca daca e adevarata abureala asta postata ai nevoie de un psiholog nu de sfaturi de pe forum...traiti de 2 ani pe banii aleia si ti se pare normal,mai ceri si sfaturi...sa zici mersi daca nu te injura cineva ca-i iei la misto,si mai cred ca nici tu nu muncesti daca de 2 ani traiesti pe banii aleia...




ce aberezi :)) am spus eu ca traiesc din banii ei?:)) nicioadata!am parinti care imi fac toate poftele,eu nu fac parte din planul lui...daca era asa nu mai scriam asa ceva pe forum,gandeste si tu inainte sa scrii ceva pls ;)
inger_si_demon_20
Postat pe 9 Septembrie 2011 08:28
De la: Pudika416607, la data 2011-09-09 08:26:36de ce sa munceasCA CAnd i se ofera totul pe tava?dupa kum am spus,el nu vrea sa recunoasCA k ptr bani,odata mi-a dat de inteles asta...si cu ce ma foloseste cand eu nu ii dau nimik si in plus sunt zile cand vine DOAR sa ma vada,soo...

TRAIESTI CU O PROSTITUATA,SI INVATA SA TE EXPRIMI CA SUNA A RAHAT DE MELC EXPRIMAREA TA[/quote]


la ora asta abia vad tst ;) si in plus tu daca ai fii in locul meu nu ai vb asa,in fine ;)
inger_si_demon_20
Postat pe 9 Septembrie 2011 08:32
NU STRICA UN SUPLIMENT FINANCIAR,TOTUSI SUNT 2 ANI,SI NICI O MASURA,SITUATIA CONTINUA PE TEXTELE LUI CREZUTE DE TINE...SI N-AM GLUMIT CU PSIHOLOGUL...AAAAAAA...VINE DE 2 ANI DOAR SA TE VADA,NU TE INVITA NICAIERI,NU VINE CU NIMIC,NU MUNCESTE...NICI TU DEALTFEL...DACA MERGE ASA DE 2 ANI,DA-I INAINTE INCA 5 SAU 10 ANI SI CREZI TEXTELE SERVITE DE EL...
Pudika416607
Postat pe 9 Septembrie 2011 08:33
De la: inger_si_demon_20, la data 2011-09-09 08:32:37
De la: Pudika416607, la data 2011-09-09 08:26:36de ce sa munceasCA CAnd i se ofera totul pe tava?dupa kum am spus,el nu vrea sa recunoasCA k ptr bani,odata mi-a dat de inteles asta...si cu ce ma foloseste cand eu nu ii dau nimik si in plus sunt zile cand vine DOAR sa ma vada,soo...

TRAIESTI CU O PROSTITUATA,SI INVATA SA TE EXPRIMI CA SUNA A RAHAT DE MELC EXPRIMAREA TA



la ora asta abia vad tst ;) si in plus tu daca ai fii in locul meu nu ai vb asa,in fine ;)
[/quote]
SCRISUL E DESTUL DE CLAR,DECI VEZI SI TASTELE SI SA CITESTI,CA DOAR RASPUNZI
Pudika416607
Postat pe 9 Septembrie 2011 08:35
De la: Pudika416607, la data 2011-09-09 08:33:26NU STRICA UN SUPLIMENT FINANCIAR,TOTUSI SUNT 2 ANI,SI NICI O MASURA,SITUATIA CONTINUA PE TEXTELE LUI CREZUTE DE TINE...SI N-AM GLUMIT CU PSIHOLOGUL...AAAAAAA...VINE DE 2 ANI DOAR SA TE VADA,NU TE INVITA NICAIERI,NU VINE CU NIMIC,NU MUNCESTE...NICI TU DEALTFEL...DACA MERGE ASA DE 2 ANI,DA-I INAINTE INCA 5 SAU 10 ANI SI CREZI TEXTELE SERVITE DE EL...



draga mea eu am de terminat o facultate,nu am timp de munca,nu am de ce sa iti dau tie explicatii...vad ca tu intelegi exact ce vrei...mai bine cauta un subiect care sa ti se potriveasca ;) oricum ms de "sfaturi" ;)
inger_si_demon_20
Postat pe 9 Septembrie 2011 08:36
De la: Pudika416607, la data 2011-09-09 08:35:35
De la: inger_si_demon_20, la data 2011-09-09 08:32:37
De la: Pudika416607, la data 2011-09-09 08:26:36de ce sa munceasCA CAnd i se ofera totul pe tava?dupa kum am spus,el nu vrea sa recunoasCA k ptr bani,odata mi-a dat de inteles asta...si cu ce ma foloseste cand eu nu ii dau nimik si in plus sunt zile cand vine DOAR sa ma vada,soo...

TRAIESTI CU O PROSTITUATA,SI INVATA SA TE EXPRIMI CA SUNA A RAHAT DE MELC EXPRIMAREA TA



la ora asta abia vad tst ;) si in plus tu daca ai fii in locul meu nu ai vb asa,in fine ;)

SCRISUL E DESTUL DE CLAR,DECI VEZI SI TASTELE SI SA CITESTI,CA DOAR RASPUNZI [/quote]


ma refeream la semne de punctuatie dna lb romana ;)
inger_si_demon_20
Postat pe 9 Septembrie 2011 08:38
asa se vede cine nu si-a luat bacul si cine traieste cu o prostituata de 2 ani-chiar tu zici ca te serveste cu textul asta cand vine sa te vada si pe tine,in timpul liber,si nu pare sa te deranjeze deloc...
Pudika416607
Postat pe 9 Septembrie 2011 08:43
De la: Pudika416607, la data 2011-09-09 08:43:17asa se vede cine nu si-a luat bacul si cine traieste cu o prostituata de 2 ani-chiar tu zici ca te serveste cu textul asta cand vine sa te vada si pe tine,in timpul liber,si nu pare sa te deranjeze deloc...


hai bine...eu stau prost cu scrisu,iar tu cu intelesul..nu ajungeam la facultate daca nu aveam bacul luat :)) greu mama greu :)) hai ca te las sa aberezi in continuare...stii vb aia "cel mai destept cedeaza" ;)
inger_si_demon_20
Postat pe 9 Septembrie 2011 08:48
in Bulgaria se poate...si asta zici tu,scrisul te contrazice,in Romania bacul se da si la limba romana,in Bulgaria...лека нощ
Pudika416607
Postat pe 9 Septembrie 2011 08:51
Cu ea sta pt bani,cu tine sa te f*ta.
broscoiu
Postat pe 9 Septembrie 2011 10:09
E DESTUL DE CLAR
Pudika416607
Postat pe 9 Septembrie 2011 11:55
De la: Broscoiu, la data 2011-09-09 10:09:56Cu ea sta pt bani,cu tine sa te f*ta.



partea asta nu o intelegeti voi...pe ea poate sa o...de cate ori vrea el!dar nu statea el cu mine 2 ani ptr asta,putea sa le schimbe zi de zi..nu sa ramana cu mine ;)
black_angel20
Postat pe 9 Septembrie 2011 13:41
De la: AlexandraC20, la data 2011-09-09 13:41:50
De la: Broscoiu, la data 2011-09-09 10:09:56Cu ea sta pt bani,cu tine sa te f*ta.



partea asta nu o intelegeti voi...pe ea poate sa o...de cate ori vrea el!dar nu statea el cu mine 2 ani ptr asta,putea sa le schimbe zi de zi..nu sa ramana cu mine ;)

Tu pana la urma ce cauti aici,vrei confirmari cum ca el te iubeste chiar daca sta cu una pt bani si va prosteste pe amandoua?Ei bine esti foarte proasta,doar atat mai am de zis.
broscoiu
Postat pe 9 Septembrie 2011 13:44
De la: Broscoiu, la data 2011-09-09 13:44:46
De la: AlexandraC20, la data 2011-09-09 13:41:50
De la: Broscoiu, la data 2011-09-09 10:09:56Cu ea sta pt bani,cu tine sa te f*ta.



partea asta nu o intelegeti voi...pe ea poate sa o...de cate ori vrea el!dar nu statea el cu mine 2 ani ptr asta,putea sa le schimbe zi de zi..nu sa ramana cu mine ;)

Tu pana la urma ce cauti aici,vrei confirmari cum ca el te iubeste chiar daca sta cu una pt bani si va prosteste pe amandoua?Ei bine esti foarte proasta,doar atat mai am de zis.


Lasa-o mai sa se simta bine. Da fata te iubeste de ii sar capacele
Cum mama masii puteti fii unele asa naive, eu nu inteleg nici daca m-as da cu capul de pereti, jur.
Cum puii mei crezi tu ca un barbat care sta cu alta, indiferent de motiv, te iubeste ?
Cum vedeti voi conceptul asta de iubire???
Iti face cadouri? e bun la pat? cu ce te prosteste in asa hal de-l crezi?
Fereasca Sfantu'.
Si parca vad ca dupa ce o sa iti dea papucii, mai devreme sau mai tarziu, intri si tu in randul femeilor care strigati sus si tare ca toti barbatii sunt niste porci.

Paraipan
Postat pe 10 Septembrie 2011 00:02

am ajuns la o concluzie despre tineretul de azi intre 19 si 30 de ani.
O sa ne manance cainii cu asfel de mentalitati ! la ei totul se rezuma la bani si la pofte! e incredibil!!!
PICCKARD
Postat pe 10 Septembrie 2011 07:19
De la: PICCKARD, la data 2011-09-10 07:19:04
am ajuns la o concluzie despre tineretul de azi intre 19 si 30 de ani.
O sa ne manance cainii cu asfel de mentalitati ! la ei totul se rezuma la bani si la pofte! e incredibil!!!


zicea Mircea Badea intr-o emisiune ,, Tineretul de 19 ani de azi ne va plati noua pensiile. Vai de batrinetile noastre '' !!
GHEISA_ALBA
Postat pe 10 Septembrie 2011 07:47

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Sa lupt sau sa renunt la el? 23 De la: wildcat19 27 Noiembrie 2013 17:29
EL-CASATORIT,dar in divort;EA-divortata de 13 ani 17 De la: USER70 10 Februarie 2009 22:09
Ce faci daca inca mai simte ceva pentru amanta? 33 De la: libra66 25 Martie 2009 11:33
Eu leu iar el pesti 1 De la: denygirl21 31 Iulie 2010 11:15
devastata..am nevoie de sfaturile voastre va rog din suflet 29 De la: kudika414029 25 Iulie 2011 19:39