Setari Cookie-uri

balantele hmmmm

De la: kudika130303, la data 2011-10-23 13:58:42aaaaaaaaaaaaa, ce voiam sa va mai intreb...........cu ce zodie credeti ca se potriveste cel mai bine BALANTA? AM CITIT MAI PESTE TOT CA BALANTA SE POTRIVESTE CU VARSATORUL..............EU CRED CA NU-I ADEVARAT..DEPINDE DE OM SI DE CARACTERUL LUI.!
ACUM SUNT CU UN CAPRICORN ,SUNT LA INCEPUT ,PINA ACUM TOTUL E BINE SI FRUMOS!!! STIE CINEVA SAU A FOST UNA DINTRE VOI BALANTELE CU UN CAPRICORN? VA ROG SA-MI RASP,SUNT CURIOASA. PUPICI PT TOATE BALANTELE.
fiu-miu e capricorn,e foarte incapatinat...ma intrece,ca si eu sunt balanta..dar,parerea mea si asta am constatat de cele mai multe ori ca balantele...ca semn zodiacal are 2 talere...si se intelege cu pestii,care sunt doi , gemenii si evident cu alta balanta...parerea mea!!!
callybra
Postat pe 24 Octombrie 2011 13:31
nu nu ,,,balantele nu sunt naspa,,,,,sunt persoane care se ataseaza cu greu,,,de aia spun ca pana ajung ele sa iubeasca o persoana se cam clatina ai cam mult de rabdat cu ele,pt ca ele sunt incapatanate si fixate,,,parerea mea,,,
riana78
Postat pe 3 Noiembrie 2011 13:27
capricornul e una dintre zodiile cu,care balantele se inteleg cel mai bine,,,dar si ei se cam contrazic,,,,putin
riana78
Postat pe 3 Noiembrie 2011 13:29
buna ziua, am avut o rel cu un capricorn , eu balanta el capricorn pot sa spun ca de inteles se inteleg aproape din toate punctele de vedere dar este greu sa-l ti aproape de u , nu prea stau pe acs au o energie cam greu de stapanit , pup si bafta
angelsss
Postat pe 15 Noiembrie 2011 12:42
De la: riana78, la data 2011-11-03 13:27:19nu nu ,,,balantele nu sunt naspa,,,,,sunt persoane care se ataseaza cu greu,,,de aia spun ca pana ajung ele sa iubeasca o persoana se cam clatina ai cam mult de rabdat cu ele,pt ca ele sunt incapatanate si fixate,,,parerea mea,,,


eu sunt taur si ma incadrez f bine in descrierea ta...mai ales la partea cu incapatanarea (chiar nu stiu imi dau seama la timp de incapatanarea mea...dar cand mi se atrage atentia las de la mine.. atunci cand e cazul)...la care as mai adauga mandria....dar o fragilitate si sensibilitate stiute doar de pers apropiate...pt ceilalti imagine de pers puternica si sigura pe sine (asa mi s-a spus ca sunt perceputa)
cu o anumita imagine in exterior.. dar cu totul altfel in interior
paula27
Postat pe 21 Noiembrie 2011 15:42

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
femeie gemeni-barbat capricorn??? 8 De la: Calandrinon 5 Ianuarie 2010 19:29
femeia leu ..barbatu taur... 5 De la: cristinaval20 16 Septembrie 2009 09:42
Eu scorpion el capricorn 14 De la: scorpio67 15 Ianuarie 2011 19:33
sagetatoare cu taurash..... 10 De la: DiavolytaTa 22 Aprilie 2009 00:15
cum credeti ca v-a fi anul 2009 pt gemeni? 46 De la: ana18 8 Septembrie 2009 17:37