Setari Cookie-uri

Viitorul meu sot va avea un copil cu alta

Nu mai am 21 d ani .. :* asa este am sa incerc sa o rup incetul cu incetul..
kudika425470
Postat pe 10 Octombrie 2011 02:29
De la: kudika135154, la data 2011-10-09 10:57:14Dragalasa daca a putut sa auzeze de naivitatea unei minore si a mai fost si inconstient si nu s/au protejat de a lasat/o insarcinata,tu mai stai la ganduri ce sa faci?fuuugi cat mai departe de asa individ oricat de mult ti/ar placea sau l/ai iubi,cu toate ca in 3 luni de zile....e relativ sa cunosti omul si sa/l si iubesti...Bafta draguta si fii mai atenta cu cine relationezi!








... ... imi plac comentariile astea ... ... nu conteaza prea mult faptul ca a MINTIT si a SEDUS o minora ... adica pedofilie ... nu conteaza ca si minora e un OM si poate a crezut in el ... poate l-a iubit ... problema e ca a ''lasat-o'' ... insarcinata !!! ... ca nu s-a ''protejat'' !!! ... ... adica, poate sa o minta, sa o f_ta, sa o bata, sa o ... orice si-ar dori el ... dar sa nu lase urme ... pentru ca urmele deranjeaza ''constiintza'' celor din jur, ii face sa isi aduca aminte de ce fel de om au in fatza ... iar cei din jur nu vor asta ... ... ei vor sa dea o ... sansa ... oricarui ANIMAL ... si pentru asta ii cer putina ''decentza'' ... sa nu lase ... urme ... ...

... HUOOOOOOOOO ... voi toti care ginditi asa nu sinteti cu nimic mai buni decit babuinul ala pe care maimutza cu topicul vrea sa il ia de barbat ... o maimutza cu un babuin ... ce poate fi mai normal ...
marco918
Postat pe 10 Octombrie 2011 06:06
De la: kudika425470, la data 2011-09-25 14:20:50Buna ziua, ma numesc Madalina si as vrea sa va spun si voua ceea ce mi se intampla mie si nu stiu ce decizie sa iau sunt foarte derutata si indurerata. Am o relatie cu un baiat de aproximtiv 3 luni.... Toate bune si frumoase intre noi ba chiar ma cerut si de sotie intr-un timp atat de scurt . Pana intr-o zi cand el mi-a spus ca sa culcat o fata minora inaintea relatiei noastre si ca acea fata a ramas gravida avand cam 4 luni si ceva acum decand este insarcinata si aceasta fata vrea cu orice pret sa se marite cu viitorul meu sot ba chiar mai mult la dat in judecata precum ca a violato nu stiu ce sa mai fac sunt distrusa am aflat vestea asta chiar ieri .. :( nu stiu ce sa fac va rog va implor ajutati-ma


Chiar ti-ar trebui un asa fraier care nu poate sa si-o tina in pantaloni?
Pe langa faptul ca va avea cu copil cu alta, ce-ai sa faci? Ai sa-l astepti 3-5 ani pana iese din parnaie ptr relatii sexuale cu o minora? Crezi ca o sa mai fie acelasi om?
Misca-te mai departe fata, relatia ta e terminata!
cristinarudi
Postat pe 10 Octombrie 2011 12:55
Auzi draga .. Femeia aia mai poate fi numita om din moment ce si-a omorat copilul ptr 100 d milioane? Hai nu ma face sa rad esti prea penal fata aia si-a omorat o fiinta in 4 luni si ceva deja avea inima .. Ptr niste bani ;) e o criminala dak era atat de "fata buna" isi asuma responsabilitatea d mama fatza de un copil si ea si parintii ei .. Dar daca ei au vrut suma asta d bani in schimbu la un suflet .. Asa k nui mai tine partea k nu stii tu prea multe si nici makar nai citit toate postarile lasate de mn la subiectul meu aici asa k as zice sa taci din gura si sa iti vezi de treburile tale si alta sa t interesezi mai mult cand este vba d un subiect nu sa lasi comm ca un dibitoc asa aiurea da? Si termina cu jignirile astea k t pot jigni si eu si inca foarte usor dar nu ma cobor la nivelul unui om k tn .. Hai zbye
kudika425470
Postat pe 13 Octombrie 2011 01:55
cel mai simplu si putin complicat LASALLLLLL de ce? nu fiindca va avea copil cu alata nu pt pretinsul act de viol ci pentru a evita multe si viitoare complicatii, poti sa gasesti un barbat mai bun ca cel pe care il ai, dar dc el e chiar asa de ingerash partea a doua ar fi sa iti asumi responsabilitatea de viitoare mama vitrega si posibilele intrigi din partea fetei minore.
__Kayla__
Postat pe 13 Octombrie 2011 21:35
eu zic sa-l iei de barbat. te rog! scapa-ne de el!
daniella_s
Postat pe 14 Octombrie 2011 16:37
De la: ilumax_76, la data 2011-09-30 16:46:12Sunt absolut socata de puterea unora de a ierta si de accepta toate magariile. Doamnee! Din ce material sunteti facute? Bumbac? Auzi la el...s-a rupt prezervativul. Ma lasi??!!
kokomic
Postat pe 15 Octombrie 2011 17:03
pot avea loc si pene de cauciuc....daca nu stii sa pui un prezervativ...patrunde aer si ...POC....gata..asa ca...
kokomic
Postat pe 15 Octombrie 2011 17:05
fetito, il cunosti de trei luni!!! si hopa, vrei sa te casatoresti cu el! tu alta treaba mai buna chiar nu ai, sau ce?
si in plus are sa mai aiba si un copil! fii fetita serioasa, nu iti trebuie tie asa ceva. Te-ai culcat cu el, si iti e frica sa nu te abandoneze cumva? Mai frica ar trebui sa iti fie daca ar sta cu tine, dupa ce a lasat gravita o minora; gandeste-te ca acelasi lucru ti-l poate face si tie, daca doar te amageste si nu se casatoreste cu tine! In fine, las-o mai moale cu "casatoria", ca oricum nu mai e asa la moda... oamenii intai se angajeaza, stau impreuna cativa ani, apoi se casatoresc...
kudika187080
Postat pe 16 Octombrie 2011 05:25
e super pt ca nu te mai chinui sa faci altul
marioct
Postat pe 16 Octombrie 2011 07:28
T iubeste dAR S C ULCA CU ALTA! c copilarie! E clar ca este un mincinos! Tr sa treci mai departe ca nu t merita! Poti mai mult d atat. Simplul fapt ca te-a dat p o pustoaica spune multe. Nu t apreciaza la adevarata valoare. E un prost. Chiar dak t impacicu el tot t va cu prima ocazie cu alta pustoaica naiva gata sa=i cedeze. Asemenea barbat nu s lecuieste crede-ma. Mergi inainte fara acest gunoi. Este un gunoi, caci acest barbat iti va cadea la picioare sa il ierti, dar cede/ma ca numerita. Iti vei irosi ani pretiosi din viata cu el, dar in final tot c va sti iti va face, adic sa insele. Fii puternica si mergi mai departe, nu/l ierta p nemernic!!
ughiuta
Postat pe 16 Octombrie 2011 12:41
Eu fac sex salbatic cu sotul meu si nu mi s mai rupe prezervativul... si ei saracii cum s apuca cum s rupse... saracii d ei! cat ghinion!! Crede-ma c su nt f sigure, este aproape imppibil sa s rupa!1 T minte cu nerusinare. Scapa d el!!!!
ughiuta
Postat pe 16 Octombrie 2011 12:46
DRAGA MEA,CEL MAI SANATOS E SA IL LASI SI SA-TI VEZI DE VIATA TA ,ASTA NU II IUBIRE,DIN PARTEA LUI!!!!
kudika424636
Postat pe 16 Octombrie 2011 15:08
Chiar vrei sa te casatoresti cu un barbat care a facut sex cu o minora? Chiar crezi in povesti? Omul asta a corupt o minora pentru a-si satisface placerea fizica. In locul tau m-as mai gandi....mult
lisaU
Postat pe 17 Octombrie 2011 08:56
De la: kudika425470, la data 2011-10-13 01:55:10Auzi draga .. Femeia aia mai poate fi numita om din moment ce si-a omorat copilul ptr 100 d milioane? Hai nu ma face sa rad esti prea penal fata aia si-a omorat o fiinta in 4 luni si ceva deja avea inima .. Ptr niste bani ;) e o criminala dak era atat de "fata buna" isi asuma responsabilitatea d mama fatza de un copil si ea si parintii ei .. Dar daca ei au vrut suma asta d bani in schimbu la un suflet .. Asa k nui mai tine partea k nu stii tu prea multe si nici makar nai citit toate postarile lasate de mn la subiectul meu aici asa k as zice sa taci din gura si sa iti vezi de treburile tale si alta sa t interesezi mai mult cand este vba d un subiect nu sa lasi comm ca un dibitoc asa aiurea da? Si termina cu jignirile astea k t pot jigni si eu si inca foarte usor dar nu ma cobor la nivelul unui om k tn .. Hai zbye


Ai incercat sa te pui in locul ei? Ai trecut vreodata prin indoielile, nelinistile si temerile pe care le are o femeie care aduce pe lume un copil? Ei bine... nu cred. Eu am 2 copii, rezultati in urma unei casatorii si atunci cand am ramas insarcinata am avut o multime de temeri, indoieli si nelinisti, desi tehnic nu aveam de ce. Aveam un sot si posibilitatea de a creste copilul acela. Si totusi... Daca ai sti ce inseamna sa fii viitoare mamica as intelege atitudinea ta, dar.. Nu te judec, nici pe tine nici pe el, dar ceea ce s-a intamplat va lasa multe "pacate" in viata iubitului tau, pacate ce le va aduce in mariajul vostru, si cum nimic nu ramane nepedepsit de Forta Divina... peste o vreme poate te vei pomeni ca aveti probleme, ca ai nascut un copil si ca acesta poarta cine stie ce boala sau ca nu poti sa face copii, pentru ca atunci cand te unesti cu aceea fiinta, te unesti cu el tot, cu rele si bune atat fizic cat si energetic. Plus ca atitudinea ta fata de aceea fata te-a incarcat deja cu pacat fata de ea, e mare pacat sa gandesti atat de urat fata de oameni. Si..asa cum zic batranii, copii platesc pacatele parintilor. Am citi toate raspunsurile, si nu am gasit pe nimeni care sa te sfatuiasca sa te marit cu acest individ( exceptie tipa care te ia la baza) , nu crezi ca daca multi zic sa te gandesti ar trebui sa o faci?? Si daca nu..ai rezolvat dilema si te rog sa inchizi topicul, inseamna ca nu ai si nici nu ai avut nevoie de ajutor. Iti doresc o viata frumoasa alaturi de cine crezi tu ca te va face fericita.
lisaU
Postat pe 17 Octombrie 2011 09:30
Ba da am rezolvat problema si am terminat-o definitiv cu el asta e merg inainte cu capul sus caci capul sus nu este taiat d nici o sabie :* va multumesc ptr sfaturi tuturor VA DORESC SA FITI IUBITE , Fericite si nu il ultimul rand Implinite :*
kudika425470
Postat pe 17 Octombrie 2011 16:54

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ce sa fac...? 15 De la: r_girl 2 Iunie 2009 10:18
???Ce sa fac??? 46 De la: Anna29 19 Martie 2010 14:44
hello! 6 De la: Boca 26 Ianuarie 2010 11:23
dati-va cu parerea ... mai pot face eu ceva... 25 De la: luminita_dy 11 Septembrie 2009 16:22
buna :d 22 De la: alexutzu92 20 Februarie 2011 17:26