Setari Cookie-uri

Castiga un ondulator sau o placa marca Remington!

Trãiascã buclele! Le sustin pentru ca toata viata am avut parul ondulat,am prmit complimente pentru coafura mea si,cu toate ca dețin un par "rebel",nu l-as schimba pentru nimic în lume!
Biencuta
Postat pe 7 Noiembrie 2011 21:15
Eu sustin PARUL DREPT deoarece eu consider ca asa iti pui si mai mult in evidenta parul ...daca il ai lung cu atat mai bine...:X asa pari mult mai feminina:X mi-as dori f mult sa castig si eu o placa de par marca Remington!
Blondinette
Postat pe 7 Noiembrie 2011 21:21
Sustin buclele, ofera un plus de eleganta si romantism.
kudika417138
Postat pe 7 Noiembrie 2011 22:03
eu le sustin pe amandoua deoarece, dupa parerea mea, depinde si de ocazie.
de exemplu daca ai avea o intalnire, buclele ar fi mult mai cochete si ar dovedi faptul ca ai un caracter mai gingas, iar parul drept confera mai multa eleganta si s-ar potrivi mai mult la o sedinta sau de exemplu daca ai avea un interviu pentru obtinerea unui job
LAlIas
Postat pe 7 Noiembrie 2011 22:27
buna!!!
sustin PARUL ONDULAT :D va intrebati de ce???
avantajele parului ondulat:
- exista o multime de moduri de a ondula paru: bigudiuri, moate, placa, ondulator
- da feminitate
- poti iesi oricand din casa, dai cu spuma, prinzi o clama
- nu necesita o coafura fixa (o suvita rebela este intotdeauna binevenita)
- carliontii ofera si o nota de inocenta (cati dintre noi nu am avut carlionti in copilarie?)
- nu in ulimul rans, barbatilor le place sa isi plimbe mainile intr-o podoaba capilara bogata ( apelam si noi la mici trucuri)
numai bine!!!
Rita_zapacita
Postat pe 7 Noiembrie 2011 23:07
Eu una.sunt adepata parului drept!!! Il sustin!!! MI se pare ca este purtabil oricand si oriunde,spre deosebire de bucle pe care le consider potrivite pentru evenimente deosebite(desfasurate mai ales spre seara.)Parul poate arata senzational daca este indrepatat cu o placa de caliatate,care-l face stralucitor.mai ales daca este luung si bine intretinut.Deamenea.parul drept rezista mai mult timp si mai bine la conditiile atmosferice ! Nu pot spune ca nu-mi fac niciodata bucle,dar am parul moale si de multe ori mi se intampla sa se deranjeze inainte sa plec de acasa.Chiar am nevoie de placa aceasta...mi-ar devnei cea mai buna prietena!! :X:X xoxo
danonika
Postat pe 7 Noiembrie 2011 23:29
Sustin buclele categoric.Consider ca iti dau un aer mai sexy .
gabyyytza
Postat pe 7 Noiembrie 2011 23:41
Sustin buclele pentru mine asta e indicat deoarece am un par subtire si fara volum si un pic de onduleuri nu strica .
kitty_bell2008
Postat pe 8 Noiembrie 2011 06:20
Chiar daca am un par putin ondulat sustin onduleurile finca ale mele tin mult si arata ca si natural .
anasoare60
Postat pe 8 Noiembrie 2011 06:26
Imi place sa imi ondulez parul , sunt frumoase onduleurile .
dana_florentina_2010
Postat pe 8 Noiembrie 2011 06:29
Sustin buclele sunt frumoase si la mine aproape de natural
midnightkitty_kitty
Postat pe 8 Noiembrie 2011 06:32
Am parul foarte rar de acea o caofura cu bucle ma avantajeaza asa ca prefer buclele si le sustin !
interconect_30
Postat pe 8 Noiembrie 2011 06:36
Mie personal imi plac cretele asa ca sustin buclele si sa nu indrazneasca cineva sa spuna ca nu sunt frumoase !
soare_petre2010
Postat pe 8 Noiembrie 2011 06:38
Inca din copilarie mi-a placut parul lung si sa imi fac bucle , asfel ca l-am chinuit cu moate bigudiuri , chiar si permanent , numai sa aiba bucle asa ca sunt o infocata sustinatoare a lor .
bellisima_2010
Postat pe 8 Noiembrie 2011 06:48
Respect buclele si chiar daca am parul rebel eu tot vreau bucle !
voinea27mihaela
Postat pe 8 Noiembrie 2011 06:53
Nu am un par cret dar imi place sa fie putin cret la varfuri deci sunt pentru bucle !
edy_nicolaie2011
Postat pe 8 Noiembrie 2011 07:01
Am parul drept uneori lucrez si nu am timp sa-l aranjez la coafor sau sa am tot timpul o tunsoare sic dar in 10 minute cateva bucle facute la repezeala il fac ca proaspat iesit din coafor . Deci sunt pentru bucle .
victoria_secrets
Postat pe 8 Noiembrie 2011 07:09
La toata lumea le place sa arate bine deci si noua cocosilor si vin ca sa sustin un pic de bucle de Antonio Banderas care nu strica la nimeni !
tilea_radu
Postat pe 8 Noiembrie 2011 07:12
Imi plac buclele sunt pro si nu am la emoticoane cateva sa va arat ; si asta ca putini oameni au bucle naturale si majoritatea si -le doresc iar eu fac parte din majoritate .
voinea_eugen2011
Postat pe 8 Noiembrie 2011 07:18
Unii oameni se nasc fara bucle si de aceea le doresc asa mult de aceea sus buclele .
victoria_secrets90
Postat pe 8 Noiembrie 2011 07:20
Sustin buclele, ofera un plus de eleganta si romantism.
kudika417138
Postat pe 8 Noiembrie 2011 07:21
Din copilarie am avut bucle dar odata cu varsta au disparut imi mai fac cateva bucle cateodata ca-mi sunt dragi , asa ca nu refuz niciodata buclele .
radu_tilea
Postat pe 8 Noiembrie 2011 07:24
Imi place la nebunie parul drept pentru ca eu il am natural ondulat si ca atare il pot avea buclat doar cu o mana de spuma insa parul drept consider ca este intotdeauna elegant si frumos.
denysse2005
Postat pe 8 Noiembrie 2011 07:30
Imi plac buclele , in tinerete am purtat cu mandrie bucle dar acum imi e mai greu sa le fac cu moate , mi-ar prinde bine un ondulator .
Voinea_maria2011
Postat pe 8 Noiembrie 2011 07:43
Am parul drept, mi-l pot aranja foarte usor, nici nu trebuie sa ma complic folosind placa :) Insa la ocazii prefer sa mi-l ondulez, dar cum imi e foarte fin de multe ori nu tin suficient de mult aranjat asa.
emilia85
Postat pe 8 Noiembrie 2011 07:47
Ador parul drept.Am prietene care au carlionti si merg mereu la salon sa si-i indrepte... si dau mereu o gramada de bani, apeleaza la diferite creme, geluri pentru par.AVE PAR DREPT!!!!
NIKOS77
Postat pe 8 Noiembrie 2011 07:57
O femeie e frumoasa nu pentru ca are bucle sau pentru ca are parul drept, o femeie trebuie in primul rand sa fie misterioasa, cu alte cuvinte sa stie cand sa poarte bucle si cand sa poarte par drept. Ei bine, daca iti faci tot timpul bucle plistisesti, la fel e si daca iti indrepti tot timpul parul. Important e sa stii sa alegi momentul: sunt tinute care merg de minune cu niste bucle elastice, dupa cum sunt momente cand un par drept te scoate din anonimat. Importanta e creativitatea: exista zeci de feluri de a iti face bucle si zeci de feluri de a iti purta parul drept, ba chiar poti sa iti indrepti parul si deasupra sa iti incretesti cateva suvite. Asdar nu cred in ideea ca buclele sunt imbatabile sau ca parul drept e deviza frumusetii. Cred in inspiratie si tact.
bluesparkle
Postat pe 8 Noiembrie 2011 10:05
prefer parul drept pentru ca mi`e mult mai usor sa`mi indrept parul, decat sa`l fac bucle, dureaza prea mult si de multe ori nu`mi iese cum trebuie.
craciunytza20
Postat pe 8 Noiembrie 2011 10:24
buna!
sunt fan "inrait" al PARULUI DREPT...
muncesc mult si se merita...
ank2
Postat pe 8 Noiembrie 2011 12:20
Eu una sutin parul drept desi parul meu este usor ondulat eu imi doresc de mult parul drept si o placa de intins parul!
kudika468213
Postat pe 8 Noiembrie 2011 13:19

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Concurs: Castiga Un atlas al dorintelor zadarnice de Anuradha Roy! 64 De la: kudika392917 27 Iunie 2011 20:05
Castiga o geanta de vara semnata Agatha Ruiz de la Prada! 445 De la: concursKudika 7 Septembrie 2012 13:25
Castiga un joc de Laser Tag de 12 minute pentru tine si inca 4 prieteni! 67 De la: florydogaru 28 Aprilie 2011 14:39
Castiga una dintre cele doua rochii de zi oferite de Sense! 364 De la: concursKudika 17 Decembrie 2014 16:47
Spune-i ''Esti Extraordinara'' si poti castiga o bijuterie si un kit cu iaurturi Activia 148 De la: concursKudika 13 Iunie 2015 17:14