Setari Cookie-uri

Castiga un ondulator sau o placa marca Remington!

Eu sustin parul drept. Asa il am de la mama, e fin si firav. SI nu e musai sa stai 2 ore cu bigudiuri in cap sa te consideri o femeie ingrijita. SI parul drept poate arata foarte bine daca e ingrijit cum trebuie.
ceatza05
Postat pe 8 Noiembrie 2011 14:42
Sustin BUCLELE , deoarece eu am parul ondulat sper cret de cand m-am nascut si mi se pare ca buclele pe un par lung si de ce nu cretz arata foarte bine ,iti dau un aer de rafinament, gingasie desi sunt un pic dificil de intrtinut . Ador BUCLELE ! Intotdeauna fetele cu parul drpt l-au vrut cret si fetele cu parul cret l-au vrut drept , acum il pot avea cum doresc ele deoarece acum exista produsele de par REMINGTON . Trebuie sa ai timp si pentru parul tau macar 30 de minute pentru a il coafa si a ii da un aspect sanatos , curat si lucios .
iuliarobert
Postat pe 8 Noiembrie 2011 15:28
Sustin buclele. Am parul drept si fara volum, insa cand il ondulez arata mult mai bine decat natural.
Nicole_06
Postat pe 8 Noiembrie 2011 15:42
Iubesc buclele, asta pt ca eu am parul intins,moale si fara volum.
la evenimentele importante din viata mea m-am coafat mereu cu bucle.
mi-ar place un ondulator personal pt a imi crea look-in ul buclat, cand vrea muschiul meu
ErikaStefania
Postat pe 8 Noiembrie 2011 15:55
Par drept!par drept(pentru mine).Fiecare dintre noi arata bine cu parul drept sau ondulat din nastere.Cand eram muca aveam parul foarte drept dar imi doream bucle spiralate:))...pana la urma le-am obtinut...dar am constatat ca parul drept era pentru mine:)).Asa ca ...pot spune ca atat buclele cat si parul drept sunt deosebite!Singurul par care da batai de cap este,dupa parerea mea,parul meu in zilele ploioase in cara se onduleaza si devine rebel:((.
Sweetchild88
Postat pe 8 Noiembrie 2011 17:09
reformulez...cand eram mica:D
Sweetchild88
Postat pe 8 Noiembrie 2011 17:09
si eu sustin buclele, sunt o mare admiratoare a ficei mele de 5 anisori...ea are parul ondulat spre cret ...parca acuma a venit de la coafor...e super...eu ma chinui cu bigudiuri....vreau si eu bucle....
claucris93
Postat pe 8 Noiembrie 2011 20:48
imi doresc acea placa sustin PARUL DREPT!!!!!!!
Blondinette
Postat pe 8 Noiembrie 2011 21:44
Sustin parul drept pentru ca este elegant si in acelasi timp casual, putand fi purtat atat la un eveniment important cat si in viata de zi cu zi aratand la fel de frumos. Purtand parul drept nu poti da gres niciodata indiferent de imprejurare. De asemenea, fiind mai mereu pe fuga, este mult mai usor de facut si ia mai putin timp in ritualul de infrumusetare de zi cu zi.In plus, parul drept de intretine mult mai usor pe cand buclele de mai desfac si au nevoie de mai multa fixare.
rmmvls
Postat pe 8 Noiembrie 2011 21:45
SUSTIN CU INVERSUNARE BUCLELE !
Am parul ondulat si nu mi-am dat seama cat de norocoasa sunt decat de putin timp. Onduleurile imi accentueaza cu subtilitetze trasaturile fetzei si ma simt atat de in forma, tocmai datorita felului in care se simte parul meu. E adevarat ca trebuie sa ai mai multa grija de parul tau daca e ondulat, dar ceva imi spune ca merita !
aNoMaR13
Postat pe 8 Noiembrie 2011 22:19
Sustin buclele,ofera un plus de eleganta si romantism.
kudika417138
Postat pe 9 Noiembrie 2011 06:50
sustin buclele cahiar daca sunt greu de intrtetinut,mi-ar place si mie sa am parul ondulat,ador oamenii care au parul cret si nu mai trebuie sa-si aranjeze parul.Am noroc ca si eu am un par pe care il pot aranja si imi place tot timpil sa imi aranzez parul sa imi fac bucle,si de aceea mi-as dori sa cistic si eu un ondulator mai performant.
liuka29
Postat pe 9 Noiembrie 2011 09:43
ei,...fiecare cu ce are sau nu are, personal prefer buclele (ma incadrez in categoria ....nu are) confera o nota de feminitate si de ce nu siguranta de sine, plus ca de fiecare data cand vrem sa fim remarcate la diferite evenimente sau ocazii alegem varianta bucle
liponico
Postat pe 9 Noiembrie 2011 11:21
Am observat, ca femeile care au parul drept, il vreu ondulat, iar cei cu par cret il vreau drept. Nu as putea sa optez pentru una dintre variente, fiindca acest lucru depinde foarte mult de fizionomia persoanei respective...siiii, avand in vedere, ca avem atatea modalitati de a ne coafa, nu ar fi avantrajos, sa ne limitam la doar una intre ele.
Parul indreptat pare ingrijit, sanatos, si e usor de aranjat, insa poate sa para artificial.
Parul ondulat este mult mai natural, insa mai greu de realizat si dificil de intretinut.

Aveti grija de parul vostru: e podoaba unei femei!
murireka
Postat pe 9 Noiembrie 2011 11:22
De la: murireka, la data 2011-11-09 11:22:05Am observat, ca femeile care au parul drept, il vreu ondulat, iar cei cu par cret il vreau drept. Nu as putea sa optez pentru una dintre variente, fiindca acest lucru depinde foarte mult de fizionomia persoanei respective...siiii, avand in vedere, ca avem atatea modalitati de a ne coafa, nu ar fi avantrajos, sa ne limitam la doar una intre ele.
Parul indreptat pare ingrijit, sanatos, si e usor de aranjat, insa poate sa para artificial.
Parul ondulat este mult mai natural, insa mai greu de realizat si dificil de intretinut.

Aveti grija de parul vostru: e podoaba unei femei!


n-ai vrea tu sa-mi conjugi si mie la timpul prezent verbul" a vrea"?!
Aveti grija de cultura dar mai ales de limba romana este apanajul tuturor!

fu tu-i , na ca mi-am revenit din mahmureala!
kiss_my_ass
Postat pe 9 Noiembrie 2011 11:28
eu sustin buclele ! :D
deoarece, de exemplu daca ai avea o intalnire, buclele ar fi mult mai cochete si ar dovedi faptul ca ai un caracter mai gingas, iar in schimb parul drept confera mai multa eleganta si s-ar potrivi mai mult la o sedinta sau de exemplu daca ai avea un interviu pentru obtinerea unui job.
LAlIas
Postat pe 9 Noiembrie 2011 15:25
Sustin buclele deoarece se potrivesc oricarei ocazii. Sunt atatea moduri in care iti poti face bucle si atatea feluri de bucle, nu te plictisesti repede. Parul drept e doar de un fel.
deeabyank
Postat pe 9 Noiembrie 2011 15:30
sustin buclele
r9amona
Postat pe 9 Noiembrie 2011 16:21
parul drept iti da un aer mult mai sexy si fresh :X so...SUSTIN cu tarie PARUL DREPT!!!!
Blondinette
Postat pe 9 Noiembrie 2011 16:27
eu am un par destul de moale,cu tendinte de par dezordonat,lucru care ma face sa il asez mereu.....de aceea sustin buclele chear daca sunt nevoita sa mi-l asez i fiecare dimineata pt ca ma face sa ma simt frumoasa si aranjata.....
iri_love
Postat pe 9 Noiembrie 2011 17:19
Consider ca placa de par este unealta de coafat a parului suficienta si necesara oricarei femei! Cu ajutorul ei poti crea atat un par suplu, drept, ca de matase, dar si bucle indraznete, sau chiaj lejere, pentru un look ceva mai sofisticat. Eu am un par usor de modelat si nu stiu daca am o preferinta anume, imi place atat drept cat si ondulat, ambele cred ca ne pun in valoare chipul, atata timp cat este aranjat cum trebuie.
ralluM
Postat pe 9 Noiembrie 2011 17:41
sustin parul ondulat pt ca este foarte sexi,desi si cel drept este la moda!!
TINA89
Postat pe 9 Noiembrie 2011 18:00
Hmm, e destul de greu. In principal sustin parul drept, suplu si stralucitor, dar la diferite ocazii buclele sunt de senzatie. Chiar imi doresc o placa Remington pentru ca este de o calitate superioara si stiu ca indreapta parul foarte usor si fara sa il deterioreze.
My_ImMortaL
Postat pe 9 Noiembrie 2011 18:10
Sustin parul drept! Sunt de parere ca un par drept este usor de intretinut, il poti prinde oricum vrei si nu necesita mult timp mai ales cand esti pe fuga! Wash and straight then gooo...
kudika093567
Postat pe 9 Noiembrie 2011 18:15
De la: stelanegut, la data 2011-11-02 20:30:35Sustin buclele pentru ca imi pun parul pe bigudiuri la fiecare inceput de saptamana si imi plac.Femeia care isi ingrijeste parul se coafeaza este o femeie ingrijita,eleganta ,o femee frumoasa.
kudika405541
Postat pe 9 Noiembrie 2011 18:45
Imi plac foarte mult buclele deorece ofer un plus de volum si totodata sunt romantice. Eu imi pun de obicei parul pe bigudiuri, dar nu isi pastreaza foarte mult timp forma. Mi-as dori mult un ondulator. :)
miha1307
Postat pe 9 Noiembrie 2011 19:22
Placa de par ajuta mult la coafata intrucat poti face un par drept si neted dar totodata poti sa iti si ondulezi un pic parul. Insa este foarte iportant sa ai o placa buna , altfel risti sa itio arzi parul. Produsele cu marca "Remington" sunt de foarte buna calitate si si-au castigat in timp un renume pe piata . Cred ca mi s-ar potrivia acest produs !!!
miha1307
Postat pe 9 Noiembrie 2011 19:27
Ador BUCLELE!!!! din punctul meu de vedere este coafura care se potriveste cel mai bine unei femei: indulceste fizionomia,pune in evidenta calitatile, gingasia, eleganta, sex-appeal-ul, feminitatea si da un aer angelic pe care ori ce femeie adevarata si-l doreste. Purtand bucle o femeie este dupa cum spunea Vasile Ghica " lucrarea de diplomã a lui Dumnezeu la eamenul de estetica."
lolfy
Postat pe 9 Noiembrie 2011 19:27
pledez pt parul ondulat
silviasilvia
Postat pe 9 Noiembrie 2011 19:38
SUSTIN BUCLELE , DEOARECE SUNT SEXY , JUCAUSE, INOCENTE SI DAU VOLUM PARULUI SUBTIRE SI FIN . POT FI USOR DE FACUT SI REPREZINTA UN VIS FRUMOS , CELOR CU PAR DREPT. EU IMI PUN PARUL PE MOATE . STIU CA PRODUSELE REMINGTON SUNT FOARTE BUNE SI MI-AS DORI MULT UN ONDULATOR.
otilias
Postat pe 9 Noiembrie 2011 22:04

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Participa la concurs si poti castiga unul dintre cele 10 kit-uri #CAOFATA 17 De la: concursKudika 28 Septembrie 2015 15:50
Concurs: Care este povestea alunitei tale? 214 De la: concursKudika 10 Iunie 2009 17:57
Sanador si Kudika te invita la concurs! 346 De la: concursKudika 26 Noiembrie 2013 14:27
Concurs BioBeauty 2624 De la: kudika088011 17 Aprilie 2010 19:53
Concurs Meli Melo-Paris 29 iulie – 04 august 342 De la: yumalai 5 August 2009 14:30