Setari Cookie-uri

sunt casatorita dar iubesc pe altul

Gandeste-te un pic, tu nu-ti mai iubesti sotul, ai scris ca-l respecti. 6 ani ti-au ajuns, te-ai casatorit prea repede. N-o sa mai fi cu adevarat fericita langa el, ptc ti s-au deschis ochii pt altul. Daca celalalt pe care il iubesti e cu adevarat ceva serios, atunci pt fericirea ta trebuie sa alegi. Ramai cu sotul din respect, sau iti refaci viata cu altul? Daca nu te-ai fii maritat atunci pasul acesta ar fi fost mult mai altfel, dar nu mai usor. La 21 de ani meriti sa fii fericita. Dar incearca sa nu distrugi prea multe suflete. Cu cat te decizi mai repede, cu atat va fi mai bine pt toti din jurul tau.
poisongirl87
Postat pe 1 Mai 2013 06:36
Ar fi trebuit sa te gandesti bine inainte sa te mariti.....acum nu faci decat sa te chinuiesti si tu si pe cei de langa tine........
kukla
Postat pe 2 Mai 2013 08:03
Felicitari pentru rationamentul tau. Daca ai da curs sentimentelor ai face mult rau persoanelor care sunt langa voi, sotul tau si sotia lui....Oricat de prudenti ati fi cei de langa voi tot ar simti ceva.....iar sentimentul ca cel de langa tine te inseala este groaznic. Ca femeie te simti respinsa, urata, te simti ultimul om.
Ma bucura faptul ca inca mai exista femei care gandesc ca tine, putine insa gandesc asa.
kukla
Postat pe 2 Mai 2013 23:24
Mai, oameni buni, lasati-o in pace, ca poate a si divortat intre timp.
Clarus
Postat pe 3 Mai 2013 18:04
De la: Clarus, la data 2013-05-03 18:04:34Mai, oameni buni, lasati-o in pace, ca poate a si divortat intre timp.


Ce bine.... Poate mai are timp sa mai incurce ceva barbati..insurati sau liberi toate astea merg pana intr-o zi................iar in alta zi va plati pentru tot.....
kukla
Postat pe 5 Mai 2013 19:47
nu cred ca esti indragostita,nu ai experimentat destul cu barbatii,ai avut un singur barbat in viata ta si nu stii cum este cu altul!daca nu stiai ,femeile au nevoie de testosteron de la barbati ,altfel nu mai exista femei,devin ceva fara sex,nasol nu? testosteronul le ajuta pe femei sa fie senzuale ,sexy si focoase,dar trebuie schimbat testosteronul de la alt barbat ,deoarece nu are efect pe termen lung,stii cum se spune ca indragostirea este pe 5 ani,pe urma devine plictisitor!asa ca de acceia ai senzatia ca esti indragostita,te gadila testosteronul in burtica si ceva mai jos!
tigruverde
Postat pe 15 Iulie 2013 19:28
De la: kudika_927708, la data 2013-07-15 19:28:49nu cred ca esti indragostita,nu ai experimentat destul cu barbatii,ai avut un singur barbat in viata ta si nu stii cum este cu altul!daca nu stiai ,femeile au nevoie de testosteron de la barbati ,altfel nu mai exista femei,devin ceva fara sex,nasol nu? testosteronul le ajuta pe femei sa fie senzuale ,sexy si focoase,dar trebuie schimbat testosteronul de la alt barbat ,deoarece nu are efect pe termen lung,stii cum se spune ca indragostirea este pe 5 ani,pe urma devine plictisitor!asa ca de acceia ai senzatia ca esti indragostita,te gadila testosteronul in burtica si ceva mai jos!
eu stiu ca atunci cand iubesti cu adevarat nu te mai gadila nici macar ideea de a fi cu alt barbat!!!!!!!!!!Cat despre testosteronul tau....e de proasta calitate ca si explicatia ta.
kudika_23018
Postat pe 15 Iulie 2013 19:55
sa ma mai corectez oare nu are rost se gaseste cineva in masura de a o face
kudika_23018
Postat pe 15 Iulie 2013 19:56

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
CU MINE CUM RAMANE? 61 De la: GRIGORESCU___ 15 Februarie 2012 13:13
Iubitul meu face parte din mafie 86 De la: kudika226898 11 Septembrie 2011 00:57
inselatul e la moda 49 De la: leo_ 10 Martie 2010 11:22
Consiliere de cuplu in Timisoara (infidelitate, gelozie, certuri, violenta) 1 De la: corina_tm 3 Mai 2011 15:17
am nevoie de un sfat...... 6 De la: MotanulDanila 16 Noiembrie 2009 19:26