Ati inselat vreodata iubita/iubitul ,si daca DA ati regretat vreodata??

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent Ati inselat vreodata iubita/iubitul ,si daca DA ati regretat vreodata??: (4 din 5 voturi)

Pagini: 1 2 3 4 5 >> Sari la pagina:
jojo86 Avatarul lui jojo86

95 mesaje

Ce credeti despre femeile care inseala si ma refer doar la cele care se afla intr'o relatie nu la cele maritate ..
Dar despre barbati care isi inseala iubita ..de fapt la ei se stie deja raspunsul ca asa sunt ei prin natura lor aventurieri ,dar de ce oare o femeie este criticata cand inseala mai aspru decat un barbat
Raporteaza abuz de limbaj
greierash_is_back Avatarul lui greierash_is_back

5092 mesaje
Oras: focsani

da, mi s-a intamplat! nu am regretat.
We'd be so less fragile/ If we're made from metal/ And our hearts from iron/ And our minds from steel/ And if we built an army/ Full of tender bodies/ Could we love each other/ Would we stop to feel/// And you want three wishes:/ One to fly the heavens/ One to swim like fishes/ And then one you're saving for a rainy day/ If your lover ever takes her love away/// You say you want to know her like a lover/ And undo her damage, she'll be new again/ Soon you'll find that if you try to save her/ It will lose her anger/ You will never win/// And you want three wishes:/ You want never bitter/ And all delicious/ And then one you're saving for a rainy day/ If your lover ever takes her love away/// You want three wishes:/ One to fly the heavens/ One to swim like fishes/ You want never bitter/ And all delicious/ And a clean conscience/ And all it's blisses/ You want one true lover with a thousand kisses/ You want soft and gentle and never vicious/ And then one you're saving for a rainy day/ If your lover ever takes her love away/// Three wishes- The pierces
Fosta membra Kudika.ro
le-am inselat... am regretat toata ziua...
degeaba fugi

95 mesaje

De la: DieMann, la data 2009-07-09 18:40:22le-am inselat... am regretat toata ziua...

''le-am inselat'' ce modest esti
necunoscut Avatarul lui necunoscut

5640 mesaje

De la: DieMann, la data 2009-07-09 18:40:22le-am inselat... am regretat toata ziua...

misogin si infatuat.
Numai dupa invidia altora iti dai seama de propria ta valoare. Cu cat cauti sa placi la toata lumea, cu atat esti in primejdie sa nu fii respectat de nimeni. - Delacroix Fereste-te deopotriva de prietenia dusmanului si de dusmania prietenului. - Nicolae Iorga Sunt succese care te injosesc si infrangeri care te inalta. - N. Iorga
DON_LUCIANO Avatarul lui DON_LUCIANO

984 mesaje

de cine nu inseala toti inselam intrun fel sau altul dar de ce sa regreti ca este destul de placut
vreau o cafea
BBK59 Avatarul lui BBK59

15 mesaje

Subiecte de rassul lumii !....oare doar la tarcoale din astea cu tenta sexuala puteti gandi?

95 mesaje

De la: BBK59, la data 2009-07-10 11:16:14Subiecte de rassul lumii !....oare doar la tarcoale din astea cu tenta sexuala puteti gandi?

Deschide u un subiect istetzule ce te crezi
De ce intri pe asemenea topic daca nu esti interesat
Fosta membra Kudika.ro
De la: BBK59, la data 2009-07-10 11:16:14Subiecte de rassul lumii !....oare doar la tarcoale din astea cu tenta sexuala puteti gandi?

cred ca uiti ca te afli pe un forum unde se poate discuta si despre altceva..chiar crezi ca este vina cuiva ca tu esti atras numa de subiectul sex..sau cele deschise de la relatii?

on topic

nu nu am inselat...prefer sa pun punct si sa incep alta relatie...
kudikaroxi Avatarul lui kudikaroxi

261 mesaje
Oras: bucuresti

Depinde la ce inselat te referi: cu fapta , cu ochii sau cu gandul.
Desi in zilele noastre se considera inselat doar cea mai grava dintre forme, adica cea cu fapta,din punctul meu de vedere toate sunt grave.
Fosta membra Kudika.ro
De la: scorpio67, la data 2009-07-10 11:12:24

misogin si infatuat.

degeaba fugi
anastas Avatarul lui anastas

478 mesaje

Am inselat si nu am regretat.
Stiti cum se spune: barbatul prin natura lui nu poate fi monogam.
Barbatul este vanatorul, iar femeia vanatul.
Cred ca prin asta am spus totul.
cristinablackeyes Avatarul lui cristinablackeyes

16 mesaje
Oras: timisoara

nu am inselat niciodata, dar acum regret ca nu am facut-o
danyelica Avatarul lui danyelica

32 mesaje

De la: cristinablackeyes, la data 2009-11-14 22:30:16nu am inselat niciodata, dar acum regret ca nu am facut-o

Si eu regret ca n-am inselat.
cristinablackeyes Avatarul lui cristinablackeyes

16 mesaje
Oras: timisoara

De la: danyelica, la data 2009-11-15 14:38:02
De la: cristinablackeyes, la data 2009-11-14 22:30:16nu am inselat niciodata, dar acum regret ca nu am facut-o

Si eu regret ca n-am inselat.

eh,atunci suntem doua :))
Karbon Avatarul lui Karbon

46 mesaje

Nope,n-am inselat...
kudika085739 Avatarul lui kudika085739

24 mesaje
Oras: ploiesti

DA SOTUL SI NU VOI REGRETA NICIODATA PENTRU CA IL COMPLETEAZA PERFECT PE SOTUL MEU .
felixcat Avatarul lui felixcat

1388 mesaje

De la: scorpio67, la data 2009-07-10 11:12:24

misogin si infatuat.

de fapt un misogin uraste femeia.. el le iubeste prea mult
nu le incurca :p
kudika nu google, google kudika :->
heretic Avatarul lui heretic

21 mesaje

Pentru cele/cei care au recunoscut cu acel aer de superioritate ca au inselat si nu au regretat:

Imi vin in minte imagini din timpul scolii cand profesorul/profesoara scotea sa asculte pe cineva care era paralel/a rau cu lectia. Dupa ce ca respectivul/a era tufa si se facea de kko in fata clasei, cand era trimis/a la loc afisa asa un ranjet smecheresc pe drumul de la tabla catre banca si uneori mai si zicea cu voce tare (dar in soapta sa nu il auda profu/profa): "Ce fraier/a e! "

Nu pot sa trag decat o concluzie: "geee!...".
Fosta membra Kudika.ro
ilovethisgame Avatarul lui ilovethisgame

150 mesaje

Ce diferenta intre o discutie reala si una pe un forum !!!
N-ar fi rau sa existe atata sinceritate si in viata de zi cu zi.
Oamenilor le plac povestile. Oamenii isi pot da viata pentru niste povesti. Oamenii platesc bine daca le spui povesti. Oamenii te aleg presedinte daca le spui povesti. Oamenii mananca si plastic daca le spui povestea potrivita
spumosu Avatarul lui spumosu

678 mesaje

De la: ilovethisgame, la data 2009-11-24 11:36:59Ce diferenta intre o discutie reala si una pe un forum !!!

din cauza asta au si aparut forumurile nu?
Fosta membra Kudika.ro
nu am inselat si nici nu am de gand,mai bine pun punct relatiei...decat sa fac asta.dar aceeasi pretentie o am si eu de la iubitul meu,desi el e baiat si.....ei nu prea se pot abtine,dar dak ar face-o si as afla,nu l-as ierta...
felixcat Avatarul lui felixcat

1388 mesaje

dragelor desi pare imposibil de inteles pt voi, dar sa stiti ca nu f*tem tot ce prindem nu ne mai catalogati asa de disperati pt ca stereotipia e depasita.. asa cum nu e frumos pt noi sa spunem ca femeia sa stea la cratica, acolo e locul ei :/
kudika nu google, google kudika :->
Fosta membra Kudika.ro
De la: ilovethisgame, la data 2009-11-24 11:36:59Ce diferenta intre o discutie reala si una pe un forum !!!

Am inselat, aproape inselat, de fapt mi-am instiintat partenerul despre gandurile mele, am luat o pauza si acum...regret ca am facut asta ! A fost o stangacie din partea mea ! Bine ca sunt o norocoasa si am fost iertata...regret ca i-am facut ce i-am facut, dar mi-am rasplatit greseala :)
well behaved women never made history
andreea_gabriela55 Avatarul lui andreea_gabriela55

1 mesaj

da si nu regret.
kudika087152 Avatarul lui kudika087152

3 mesaje

da l-am inselat pe iubitul meu si o sa imi para rau toata viata dupa 4 ani jumate.am vrut altceva si altceva am primit rasplata
concordia Avatarul lui concordia

99 mesaje

oare tre sa ne justificam cuiva pentru ceea ce am facut sau vom face pe pamant?
kudika083965fericita Avatarul lui kudika083965fericita

31 mesaje

da am inselat si nu regret ,regret doar faptul ca a aflat,totul a fost simpla curiozitate
Fosta membra Kudika.ro
De la: Ellutza4u, la data 2009-07-07 20:36:52Ce credeti despre femeile care inseala si ma refer doar la cele care se afla intr'o relatie nu la cele maritate ..
Dar despre barbati care isi inseala iubita ..de fapt la ei se stie deja raspunsul ca asa sunt ei prin natura lor aventurieri ,dar de ce oare o femeie este criticata cand inseala mai aspru decat un barbat

nu l-am inselat niciodata si nici n-as face-o.
Fiecare zi e minunata!
Pagini: 1 2 3 4 5 >> Sari la pagina: