Setari Cookie-uri

Ajutati-ma cu un sfat!!!

PAI DE CE ITI PIERZI VREMEA AIUREA?
PENTRU AVENTURI GASESTI SI FARA OBLIGATII SAU VREI SA INTARESTI RINDURILE MAMELOR SINGURE CU COPII LASATI DE NEMERNICI CARE NU LE PASA DECIT DE EI SI PXXXXLA LOR?
MAI BINE ALTUL!
kudika027543
Postat pe 23 Noiembrie 2011 16:29
Tu nu prea vrei sfaturi, stii totul pe de rost , si pui pe toata lumea la punct. Vei avea probleme pentruca in toata incurcatura asta nu semeni cu Alba ca zapada .
healthy005520
Postat pe 23 Noiembrie 2011 17:01

Incerc sa nu te judek Dar nici tie nu-ti place in ce teai bagat......sint lucruri care te depasesc si nu le poti face fata......DE CE NU-L POTI LASA?.....eu asta nu inteleg
Cred ca sfaturile noastre nu te pot ajuta.....ESTI SINGURA CARE LE POTI DESCURKA
NIMENI NU POATE SA-TI DEA UN SFAT ATITA TIMP CIT NOI NU STIM ADEVARATA POVESTE........
Si atunci te intrebi de ce toti te hulim!?
Titanika
Postat pe 23 Noiembrie 2011 17:16
De la: mimoz, la data 2011-11-23 14:21:39@denis, tu nu poti folosi un limbaj decent? "mai femeie, mai nebunoo etc" , oare de ce o fi atat de greu pentru unii sa aiba un dialog civilizat, echilibrat si matur?



Pentru ca civilizatia despre care vorbesti tu, este de tot ca-catul si eu nu vreau sa fac parte din ca-catul domniei voastre...
Sti tu femeie, eu fac parte din lumea celor sinceri, si noi astia sinceri , sintem sinceri ... sintem altfel decat voi fatzarnicii, sintem chiar opozitia voastra...

Care-i problema ta mai exact ? Nu intelegi cuvantul " Femeie " ? Sau nu sti ce-i aia nebunie ??? Nu ma mir ... ar fi culmea daca ai intelege ceva, prin ochii tai morti...
Ai impresia ca sinceritatea sau adevarul inseamna jignire ??? Asa te-au invatzat demonii care te-au crescut aicea jos ? Sa numesti Adevarul JIGNIRE ? De ce ? Pentru CA SA UMBLI PRIN VIATZA, FARA OCHI SI FARA URACHI SI FARA SUFLET ?
No ca tare bine te-ai aranjat ! -Asta am spuso ironic ! Dar nu e nevoie sa intelegi ...

Doar pt. ca voi mincinosii sitneti orbi, asta nu inseamna ca ceilalti sint la fel de orbi ca si voi si nu va pot vedea uratenia...
Numai pentru simplul fapt ca nu vin sa-ti trag un glontz in cap, asta nu inseamna ca nu te vad cat esti de urata.

Toata chestia este , ca eu nu m-am coborat aici la voi sa va exorcizez din trupurile voastre ci sa va ard in propriile voastre trupuri

Nu cu focul , ci prin cuvantul adevarului... care in limbajul demonilor se numeste jignire
denis_3d25
Postat pe 23 Noiembrie 2011 18:42
Buna,sfatul eu este ca ar trebui sa te gandesti foarte bine,nu are nici o importanta ca 32 de ani,inca esti tanara si singura nu ai sa ramai,sunt atati barbati in lumea asta care cauta si ei jumatatea,sfarsitul lumi ink nu a venit ca nu poti sa iti mai gasesti pe cineva,dar sincer nu merita sa stai cu un astfel de om,acum bea la 2-3 luni cu ai spus tu,dar unu asa o sa ajunga sa se imbete la 1-2 luni,la 3-4 saptamani,2-3 sapt. ,1-2 sapt pana ce o sa ajunga la zii de zii si apoi ce o sa se intample? cum a zis si kuduka_330644,esti sigura ca a lasat-o pe fosta nevasta ca era o nespalata?sau poate la lasat ea ca nu il mai suporta beat si acum ii pare rau ca la lasat mai ales ca sunt copiii la mijloc?ar trebuii sa te gandesti foarte bine pentru ca poate peste nu stiu cat timp el poate de dragul copiilor o sa se intoarca la ea si tu ce ai sa faci ai sa ramai singura,asa ca mai bine incearca sa vorbesti cu el sa vezi ce il bate capul si apoi sa te gandesti. Eu te inteleg ce vrei sa spui prin avea propriul copil,este altceva propriul copil,sa il porti tu in pantec,sa ii simti primele lovituri sa il simti cand se misca si sa suporti toate durerile la nastere stiind ca copilul tau vine pe lume,dar nici acei copii nu au nici o vina,de vina sunt parinti ca ii fac sa supere si in legatura cu sa faci copil cu el mai gandestete. Te-ai intrebat vreodata data el te iubeste cu adevarat????? nu cumva , nu vrea sa faca un copil cu tine pentu ca poate se gandeste ca pe viitor o sa se intoarca la fosta lui sotie? ia gadestete bine!!!!!???? daca vrei sa ne scriem uite id meu yahoo: jessy_anita_23... o zii buna
kudika180848
Postat pe 24 Noiembrie 2011 14:12
"Numai pentru simplul fapt ca nu vin sa-ti trag un glontz in cap, asta nu inseamna ca nu te vad cat esti de urata.

Toata chestia este , ca eu nu m-am coborat aici la voi sa va exorcizez din trupurile voastre ci sa va ard in propriile voastre trupuri "

reta rdul a facut iar spume!! fugi repede la tac-tu ala "genecologu" sa-ti faca un control!!
kiss_my_ass
Postat pe 24 Noiembrie 2011 14:17
De la: denis_3d25, la data 2011-11-23 18:42:09
De la: mimoz, la data 2011-11-23 14:21:39@denis, tu nu poti folosi un limbaj decent? "mai femeie, mai nebunoo etc" , oare de ce o fi atat de greu pentru unii sa aiba un dialog civilizat, echilibrat si matur?



Pentru ca civilizatia despre care vorbesti tu, este de tot ca-catul si eu nu vreau sa fac parte din ca-catul domniei voastre...
Sti tu femeie, eu fac parte din lumea celor sinceri, si noi astia sinceri , sintem sinceri ... sintem altfel decat voi fatzarnicii, sintem chiar opozitia voastra...

Care-i problema ta mai exact ? Nu intelegi cuvantul " Femeie " ? Sau nu sti ce-i aia nebunie ??? Nu ma mir ... ar fi culmea daca ai intelege ceva, prin ochii tai morti...
Ai impresia ca sinceritatea sau adevarul inseamna jignire ??? Asa te-au invatzat demonii care te-au crescut aicea jos ? Sa numesti Adevarul JIGNIRE ? De ce ? Pentru CA SA UMBLI PRIN VIATZA, FARA OCHI SI FARA URACHI SI FARA SUFLET ?
No ca tare bine te-ai aranjat ! -Asta am spuso ironic ! Dar nu e nevoie sa intelegi ...

Doar pt. ca voi mincinosii sitneti orbi, asta nu inseamna ca ceilalti sint la fel de orbi ca si voi si nu va pot vedea uratenia...
Numai pentru simplul fapt ca nu vin sa-ti trag un glontz in cap, asta nu inseamna ca nu te vad cat esti de urata.

Toata chestia este , ca eu nu m-am coborat aici la voi sa va exorcizez din trupurile voastre ci sa va ard in propriile voastre trupuri

Nu cu focul , ci prin cuvantul adevarului... care in limbajul demonilor se numeste jignire

tu chiar te crezi ceva inger coborat (izgonit mai bine zis)din ceruri
Denis asculta aici...cu tot respectul ...te implor fa-ti programare la psihiatrie
piscolino
Postat pe 24 Noiembrie 2011 14:20
Ce programare? Sa se interneze direct
kudika_pudika
Postat pe 24 Noiembrie 2011 16:38
De la: kudika_pudika, la data 2011-11-24 16:38:17Ce programare? Sa se interneze direct

ma tem ca nu or sa-l primeasca e caz pierdut
piscolino
Postat pe 24 Noiembrie 2011 16:41
De la: polin, la data 2011-11-23 17:16:21
Incerc sa nu te judek Dar nici tie nu-ti place in ce teai bagat......sint lucruri care te depasesc si nu le poti face fata......DE CE NU-L POTI LASA?.....eu asta nu inteleg
Cred ca sfaturile noastre nu te pot ajuta.....ESTI SINGURA CARE LE POTI DESCURKA
NIMENI NU POATE SA-TI DEA UN SFAT ATITA TIMP CIT NOI NU STIM ADEVARATA POVESTE........
Si atunci te intrebi de ce toti te hulim!?
dexul shi gramatika te depaseste kultivato polin...baiazid..."Si atunci te intrebi de ce toti te hulim!?"
GODZILA
Postat pe 24 Noiembrie 2011 16:55
De la: Morenita_Loca, la data 2011-11-23 15:53:13
De la: healthy005520, la data 2011-11-21 19:58:24Sotia lui este mama copiilor lui, iar copii lui sunt marea lui avere . Tu esti doar cealalta femeie si oricat ai dori tot asta vei ramane vesnic . Asa cum vorbeste urat despre sotia lui tot asa poate va vorbi despre tine . E o lume viciata unde familiile se destrama si femei asa cum esti tu isi permit sa pronunte numele unor sotii si ale unor copii . JALNIC
Cum adik "femei asa cum sunt eu "?Ce vrei sa spui? Si ce sotie? K nu au fost casatoriti,e doar o femeie cu care a facut 2 copii si de care s-a despartit inainte sa ma cunoasca pe mine,asa k nu mai ma judeca k nu am facut nimic gresit,nu m-am bagat intre ei,n-as face asta niciodata!!!Si el vorbeste urat despre ea asa cum si ea vorbeste urat despre el,amandoi au vina,el nu vrea sa o mai vada,nu o mai suporta k este o femeie care isi petrece timpul prin baruri,cluburi,la bingo...etc..iar el are bineinteles defectele lui,pe mine ma deranjeaza doar k nu vrea un copil cu mine si k ii cam place alcoolul! Nu vad dc unii trebuie sa ma judece k nu imi convine sa imi petrec timpul liber,weekendul cu niste copii care nu sunt ai mei si care mereu sunt pe primul plan?! Dak stiam de la inceput in ce ma bag,imi vedeam de treaba mea,dar problema este k sunt un pic cam departe de Romania si e cam dificil sa ma intorc acasa in 2 zile! K altfel ar fi stat treburile dak eram in tara,sau dak aveam si eu aici o ruda,nu ma ajuta nimeni,ce cunostinte am aici le am datorita lui,nu am cui sa spun problemele mele pt k nu m-ar ajuta nimeni,imediat s-ar duce sa-i povesteasca...e foarte greu,dak era simplu nu mai ceream sfaturi pe un forum...



daci tu lucrezi in tari straine ca sa te poti intretine..........el ...deci.....sta la tine....nu mai este nevoie sa plateasca chirie......aha.....daca tu nu vei mai fi cu el,n-are unde sa se duca,dekit la sotie inapoi.....eu una nu te mai inteleg.....
Pt ce ai nevoie de un asemenea om?????
Cu ce te bucura?
Cu ce te face fericita?
CE AI DE LA EL????....DOAR P..a!gaseai oriunde.
ce-ti lipseste!.........#######.#############




SCUZA-MA......DAR ESTI CAZUTA INCAP.....ZAU!!!!
Titanika
Postat pe 24 Noiembrie 2011 23:09
buna. e de inteles ca nu-i agreaza pe copii pentru ca ii amintesc tot timpul de cealalta relatie si in plus isi da seama ca in viitor si intretinerea lor va fi o problema pt ca nu sta pe roze cu banii, dar nu cred ca trebuie sa-si inchida viata cu un barbat care nu-i poate oferi un viitor frumos. Esti tanara si ai destul timp pentru a-ti gasi perechea . Nu este ultimul barbat si nici nu mai traim in anii 60 cand la 20 de ani trebuia sa fii la casa ta. Succes
leo2010
Postat pe 26 Noiembrie 2011 19:51
iubindu-l pe el trebuie sa-i accepti si copii pt ca ei vor face mereu si mereu parte din viata voastra, chiar daca veti avea copii impreuna sau nu.
faptul ca bea , nu neaparat ca e alcoolic, este o problema, incearca si rezolv-o.
faptul ca nu vrea sa discute cu tine despre copii vostri , pe care tu vrei sa ii aveti este iar o problema.
problema nu se pune : am 32 de ani, si nu ma mai ia nimeni.
viata este frumoasa si trebuie traita ca atare.daca tie iti convine viata de acum , traieste-o linistita si fericita, daca nu schimb-o pana nu e prea tarziu.
daca cumva ramai insarcinata in timpul relatiei si te pune sa faci avort ce vei face?probabil vei pastra copilul si tot singura vei fi?
atunci ce farmec are viata in 2 ?
o zi buna.
kudika021805
Postat pe 27 Noiembrie 2011 10:27
daca--i cu alcoolul in sange............egreu. cand o sa aveti pb., cu siguranta isi va ineca amarul in pahar. mare grija!
daniela_kudica
Postat pe 27 Noiembrie 2011 11:39
situatia in care esti nu este deloc placuta,eu am 43 si trei de ani si sunt la a patra casatorie.am o fica in virsta de 15 ani din a doua casatorie.sincer fica mea nu a fost un impediment sa imi doresc copii cu urmatoarele sotii.trecutul este trecut si ne afecteaza mai mult sau mai putin,poti avea rabdare cu el in legatura cu un copil al vostru dar,problema eu o vad in alcol.in timp creeaza dependenta iar cea ce acum pare frumos se poate transforma intr/un cosmar.in fine important este sa iti asculti inima si sa iti urmezi cale.cu drag Felix.id mess cristianfelix2006.
rebeld40
Postat pe 27 Noiembrie 2011 13:25
De la: rebeld40, la data 2011-11-27 13:25:42situatia in care esti nu este deloc placuta,eu am 43 si trei de ani si sunt la a patra casatorie.am o fica in virsta de 15 ani din a doua casatorie.sincer fica mea nu a fost un impediment sa imi doresc copii cu urmatoarele sotii.trecutul este trecut si ne afecteaza mai mult sau mai putin,poti avea rabdare cu el in legatura cu un copil al vostru dar,problema eu o vad in alcol.in timp creeaza dependenta iar cea ce acum pare frumos se poate transforma intr/un cosmar.in fine important este sa iti asculti inima si sa iti urmezi cale.cu drag Felix.id mess cristianfelix2006.



pregatesti terenul pentru a 5-a casatorie?
guru_ion
Postat pe 27 Noiembrie 2011 13:28

daca il iubesti si vrei sa ramai cu el accepta-l asa cum este el , dragostea trece peste tot , sunt copii lui si vor fii toata viata , cand ve-i avea proprii copii ve-i intelege asta , deocamdata il ajuti sa isi creasca copii ? Daca nu sigur se v-a descurca si singur fara ajutorul tau , e tata si e mandru de asta . Cand iubesti un om , ii iubesti si defectele si bagajul pe care il are nu numai calitatile si contul bancar .Tu il poti ajuta sa treaca pasa asta proasta cu alcoolul .Deci ..tu stii daca vrei sa ramai sau nu langa el.
banalulanonim
Postat pe 27 Noiembrie 2011 15:56
De la: GODZILA, la data 2011-11-16 19:07:54DA-L NAIBII !!!
kudika412050
Postat pe 28 Noiembrie 2011 07:00
iti pierzi timpul cu el : copii cu tine nu vrea, are probleme cu alcoolul cred ca nu mai are rost, fa-i cu mana din mers...bafta
MOTOCROS
Postat pe 28 Noiembrie 2011 14:05
Pune punct si gata, din cate observ ii gasesti mai multe defecte decat calitati desi spui ca il iubesti, deja ai pus problemele intr-o balanta si te afli in punctul in care vrei sa iei o decizie certa. Faptul ca el nu isi mai doreste alti copii cu tine ar trebui sa-ti dea mult de gandit- categoric aici deja sunteti cu pareri impartite si chiar nu cred ca daca te-ai casatori cu el pur si simplu isi va schimba opinia si va vrea sa faca copii cu tine (am auzit de prea multe ori aceasta situatie- nu se va schimba nimic in atitudinea lui).
NU TE LEGA LA CAP CA SA NU TE DOARA!!! Continua-ti viata pe alt drum si o sa vezi ca vei gasi ceea ce te va face fericita si implinita.

Mult succes si capul sus!!
Marryzza
Postat pe 29 Noiembrie 2011 18:01
Chear daca va iubiti relatia asta nu are nici un viitor..din punctul meu de vedere..tu ai stiut de la inceput ca el are copii,si posibilitatea de a nu mai vrea copii era de 90%..sincer nu trebuia sa te bagi...copii sunt mici,au nevoie de el si iti spun ca se va intoarce acasa la nevasta si copii lui mai tarziu..trebui sa te gandesti mai bine,el are deja un trecut in care tu vei trai mereu in umbra lui...sunt copii la mijloc..ai stat vreodata de vorba cu fosta lui nevasta???iti spun asta pt ca toti barbati mint,eu nu as crede ca sotia lui cu care probabil a stat cativa ani cu care are 2 copii este asa cum a descris-o el...dc a mai stat atata timp langa ea???asta ar fi intrebarea mea in locul tau..probabil tu l-ai refuzat la inceput din cauza ca are nevasta copii etc...si el a gasit metodele de a-ti spune cum este sotia lui ca tu sa-l accepti si sa-l compatimesti...dar poate nu este asa...iar el este un barbat care ii place viata,face ce face si tot acasa se intoarce...cumosc cazuri...nu as vrea sa patesti la fel...gandeste-te bine...nu iti perde timpul langa el si apoi sa regreti...sper sa nu te dezamageasca niciodata...
kudika418573
Postat pe 30 Noiembrie 2011 17:43
De la: piscolino, la data 2011-11-24 14:20:07
De la: denis_3d25, la data 2011-11-23 18:42:09
De la: mimoz, la data 2011-11-23 14:21:39@denis, tu nu poti folosi un limbaj decent? "mai femeie, mai nebunoo etc" , oare de ce o fi atat de greu pentru unii sa aiba un dialog civilizat, echilibrat si matur?
Pentru ca civilizatia despre care vorbesti tu, este de tot ca-catul si eu nu vreau sa fac parte din ca-catul domniei voastre... Sti tu femeie, eu fac parte din lumea celor sinceri, si noi astia sinceri , sintem sinceri ... sintem altfel decat voi fatzarnicii, sintem chiar opozitia voastra... Care-i problema ta mai exact ? Nu intelegi cuvantul " Femeie " ? Sau nu sti ce-i aia nebunie ??? Nu ma mir ... ar fi culmea daca ai intelege ceva, prin ochii tai morti...Ai impresia ca sinceritatea sau adevarul inseamna jignire ??? Asa te-au invatzat demonii care te-au crescut aicea jos ? Sa numesti Adevarul JIGNIRE ? De ce ? Pentru CA SA UMBLI PRIN VIATZA, FARA OCHI SI FARA URACHI SI FARA SUFLET ? No ca tare bine te-ai aranjat ! -Asta am spuso ironic ! Dar nu e nevoie sa intelegi ...Doar pt. ca voi mincinosii sitneti orbi, asta nu inseamna ca ceilalti sint la fel de orbi ca si voi si nu va pot vedea uratenia... Numai pentru simplul fapt ca nu vin sa-ti trag un glontz in cap, asta nu inseamna ca nu te vad cat esti de urata.Toata chestia este , ca eu nu m-am coborat aici la voi sa va exorcizez din trupurile voastre ci sa va ard in propriile voastre trupuri Nu cu focul , ci prin cuvantul adevarului... care in limbajul demonilor se numeste jignire
tu chiar te crezi ceva inger coborat (izgonit mai bine zis)din ceruri Denis asculta aici...cu tot respectul ...te implor fa-ti programare la psihiatrie



Super Mi-a placut comentarul tau
Uite am si eu o rugaminte pt. tine... Dute la mata si intreabo, cand are timp sa stea cracanata, ca sa vin sa-ti trag un sut in c-r, de sa te bag inapoi la ea in pi-zda ?
Mi-a recomandat psihologul sa fac chestia asta cu tine, ca o terapie de vindecare
Si eu respect ce spune psihologul, ca doar el stie ce spune...
I-am spus ca din recomandarea ta am mers la el ...
denis_3d25
Postat pe 1 Decembrie 2011 18:13
De la: denis_3d25, la data 2011-12-01 18:13:27
De la: piscolino, la data 2011-11-24 14:20:07
De la: denis_3d25, la data 2011-11-23 18:42:09
De la: mimoz, la data 2011-11-23 14:21:39@denis, tu nu poti folosi un limbaj decent? "mai femeie, mai nebunoo etc" , oare de ce o fi atat de greu pentru unii sa aiba un dialog civilizat, echilibrat si matur?
Pentru ca civilizatia despre care vorbesti tu, este de tot ca-catul si eu nu vreau sa fac parte din ca-catul domniei voastre... Sti tu femeie, eu fac parte din lumea celor sinceri, si noi astia sinceri , sintem sinceri ... sintem altfel decat voi fatzarnicii, sintem chiar opozitia voastra... Care-i problema ta mai exact ? Nu intelegi cuvantul " Femeie " ? Sau nu sti ce-i aia nebunie ??? Nu ma mir ... ar fi culmea daca ai intelege ceva, prin ochii tai morti...Ai impresia ca sinceritatea sau adevarul inseamna jignire ??? Asa te-au invatzat demonii care te-au crescut aicea jos ? Sa numesti Adevarul JIGNIRE ? De ce ? Pentru CA SA UMBLI PRIN VIATZA, FARA OCHI SI FARA URACHI SI FARA SUFLET ? No ca tare bine te-ai aranjat ! -Asta am spuso ironic ! Dar nu e nevoie sa intelegi ...Doar pt. ca voi mincinosii sitneti orbi, asta nu inseamna ca ceilalti sint la fel de orbi ca si voi si nu va pot vedea uratenia... Numai pentru simplul fapt ca nu vin sa-ti trag un glontz in cap, asta nu inseamna ca nu te vad cat esti de urata.Toata chestia este , ca eu nu m-am coborat aici la voi sa va exorcizez din trupurile voastre ci sa va ard in propriile voastre trupuri Nu cu focul , ci prin cuvantul adevarului... care in limbajul demonilor se numeste jignire
tu chiar te crezi ceva inger coborat (izgonit mai bine zis)din ceruri Denis asculta aici...cu tot respectul ...te implor fa-ti programare la psihiatrie



Super Mi-a placut comentarul tau
Uite am si eu o rugaminte pt. tine... Dute la mata si intreabo, cand are timp sa stea cracanata, ca sa vin sa-ti trag un sut in c-r, de sa te bag inapoi la ea in pi-zda ?
Mi-a recomandat psihologul sa fac chestia asta cu tine, ca o terapie de vindecare
Si eu respect ce spune psihologul, ca doar el stie ce spune...
I-am spus ca din recomandarea ta am mers la el ...


asa denis, loveste-o cu iubire!!
guru_ion
Postat pe 1 Decembrie 2011 19:12
De la: denis_3d25, la data 2011-12-01 18:13:27
De la: piscolino, la data 2011-11-24 14:20:07
De la: denis_3d25, la data 2011-11-23 18:42:09
De la: mimoz, la data 2011-11-23 14:21:39@denis, tu nu poti folosi un limbaj decent? "mai femeie, mai nebunoo etc" , oare de ce o fi atat de greu pentru unii sa aiba un dialog civilizat, echilibrat si matur?
Pentru ca civilizatia despre care vorbesti tu, este de tot ca-catul si eu nu vreau sa fac parte din ca-catul domniei voastre... Sti tu femeie, eu fac parte din lumea celor sinceri, si noi astia sinceri , sintem sinceri ... sintem altfel decat voi fatzarnicii, sintem chiar opozitia voastra... Care-i problema ta mai exact ? Nu intelegi cuvantul " Femeie " ? Sau nu sti ce-i aia nebunie ??? Nu ma mir ... ar fi culmea daca ai intelege ceva, prin ochii tai morti...Ai impresia ca sinceritatea sau adevarul inseamna jignire ??? Asa te-au invatzat demonii care te-au crescut aicea jos ? Sa numesti Adevarul JIGNIRE ? De ce ? Pentru CA SA UMBLI PRIN VIATZA, FARA OCHI SI FARA URACHI SI FARA SUFLET ? No ca tare bine te-ai aranjat ! -Asta am spuso ironic ! Dar nu e nevoie sa intelegi ...Doar pt. ca voi mincinosii sitneti orbi, asta nu inseamna ca ceilalti sint la fel de orbi ca si voi si nu va pot vedea uratenia... Numai pentru simplul fapt ca nu vin sa-ti trag un glontz in cap, asta nu inseamna ca nu te vad cat esti de urata.Toata chestia este , ca eu nu m-am coborat aici la voi sa va exorcizez din trupurile voastre ci sa va ard in propriile voastre trupuri Nu cu focul , ci prin cuvantul adevarului... care in limbajul demonilor se numeste jignire
tu chiar te crezi ceva inger coborat (izgonit mai bine zis)din ceruri Denis asculta aici...cu tot respectul ...te implor fa-ti programare la psihiatrie



Super Mi-a placut comentarul tau
Uite am si eu o rugaminte pt. tine... Dute la mata si intreabo, cand are timp sa stea cracanata, ca sa vin sa-ti trag un sut in c-r, de sa te bag inapoi la ea in pi-zda ?
Mi-a recomandat psihologul sa fac chestia asta cu tine, ca o terapie de vindecare
Si eu respect ce spune psihologul, ca doar el stie ce spune...
I-am spus ca din recomandarea ta am mers la el ...

Asa Denis, poceste si limba romana si demonstreaza-ne in acelasi timp ce schizofrenic esti
kudika_pudika
Postat pe 2 Decembrie 2011 01:07
REALITATEA ESTE ALTA...TU NU IL IUBESTI PE EL{NU-I ACCEPTI COPII..SI TRECUTUL}EL NU TE IUBESTE PE TINE...NU VREA COPII CU TINE!PIERDETI VREMEA!
esteiana2
Postat pe 4 Decembrie 2011 10:24
draga mea,situatia ta este in coada de peste,dar solutii sunt,sa sti!in primul rand va trebui sa identifici ce anume vrei de la relatia cu el,daca chiar crezi ca merita sa iti irosesti timpul,sau poate esti doar un sprijin pentru el si atunci merita sa fi alaturi de el macar o perioada de timp.este posibil ca tu sa te revansezi de ceva sau de cineva,ajutandu-l.efortul iti va fi recompensat!iar daca vrei cu adevarat sa fi cu el,atunci va trebui sa ai ceva rabdare,pana isi va rezolva situatia!oricare ar fi alegerea ta,te rog sa alegi intelept!alege cu inima si cu sufletul,nu cu interesul.merci.a fost o placere sa iti pot raspunde.
Paul_Luca_1
Postat pe 4 Decembrie 2011 12:04
Lume-ai plina de barbati, inca esti tanara nu mai fi si naiva!
kudika467548
Postat pe 5 Decembrie 2011 04:55
SFAT :lasa-l --gaseste un barbat care sa-ti simta sufletul.........
sa te iubeasca pe tine ,pentru ceea ce esti ....,,femeie,,.............
fa-ti un copil
am 45 de ani m-am recasatorit dupa 16 ani de singuratate ,baiatul meu are 19 ani.........
barbatul cu care sunt isi doreste un copil cu mine .............cu toate ca si el si eu avem copii ,,foarte mari mari ,,............cere si tu mai mult de la viata ca meriti ..............
nu mai pierde timpul .............daca nu vrea copii curand n-o sa te mai vrea nici pe tine.............
kudika467601
Postat pe 5 Decembrie 2011 08:42

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ce parere aveti despre "iubitul" meu? 16 De la: lucic07 30 Mai 2009 23:42
help...situatie ciudata.... 19 De la: witcher 12 Iulie 2010 18:28
read it!!! 11 De la: hystria1 28 Ianuarie 2011 15:48
Tine de curaj sa-ti dai cu parerea 197 De la: Lusha_ubitik 22 Mai 2010 18:54
am gresit eu? 11 De la: stem_29 24 Octombrie 2010 23:11